Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Arsenal ZDEMOLOWAL "gwiazdy" Man Utd na ich boisku

IP: *.ght.iadfw.net 15.02.03, 21:02
    Wlasnie dzisiaj Arsenal zdemolowal gwiazdy Manchesteru United na boisku
    Manchesteru przed ich glosno widownio.

Naprzod Arsenal, naprzod Kanonierzy !!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Marcin FART IP: *.visp.energis.pl 17.02.03, 01:13
        Szczęscie,przypadek,sędzia.
        DZięki tym czynnikom Arsenal fartem wygrał z Manchesterem.
        Szczescie:Słupek Solskjaera i chybienie Giggsa do pustej bramki.
        Przypadek:rykoszet po wolnym Edu
        Sędzia:Wyraźnie był stronniczy.Wolnego po którym padł gol,nie powinno być!
        Vieira(to chyba był on choc tam 3/4 składu do łysi murzyni) może i był lekko
        kopnięty przez Giggsa,lecz dalej walczył o piłkę.Jak wiedział że piłki nie
        odzyskał a sędzia od razu dyktuje wolnego.Ponadto na początku meczu Solskjaer
        był w polu karnym popychany przez Campbella-sedzia nie reaguje.Na faule graczy
        Arsenalu-nie reaguje.najmniejszy błąd gracza MU= wolny dla Arsenalu.
        A wiec fart fart fart!!
        GLORY GLORY MAN UNIIIIIIIIIIIIITED!
      • Gość: mors Re: Arsenal ZDEMOLOWAL 'gwiazdy' Man Utd na ich b IP: *.acn.waw.pl 17.02.03, 15:47
        Manchester to banda wyrobnikow na siłe promowanych w celach reklamowych.Za duzo
        w MU gra anglikow-to powoduje ze gra MU zamyka sie w schemacie-"kopnij i
        biegnij"-gdyby wywalil wszystkich anglikow ze skladu to od razu pojawilaby sie
        finezja
        poza tym w MU gra ruda ciota wiec nawet nie ma o czym mowic
        Coz,gdyby nie miliony dolarow promowane w te beztalencia to MU bylby w 1 lidze

A beckham to przereklamowana ciota robiąca z siebie megagwiazde-idiote
        jak sie na nich wszystkich patrzy to nóż sie sam otwiera
        • glory !! 17.02.03, 16:54
          "Kopnij i biegnij" - co za bzdury! Kolego obudziles sie dopiero ! Ja osobiscie
          ogladam gale angielska od ponad 20 lat i tego schematu typu "kopnij i biegnij"
          to jeszcze nie widzialem . No chyba ze przelacze na kanal pt: sprzedane
          mecze-witamy w polskiej lidze!
          A czy ty byles kiedys na meczu pilkarskim w UK?
          • Gość: mors Re: !! IP: *.acn.waw.pl 17.02.03, 18:51
            czy ja powiedzialem ze sie tak gra w lidze angielskiej?? nie -nie gra tak
            Arsenal,Chelsea,Newcastle.A MU i Liverpoool to kliniczne przyklady
            tempego.zachowawczego futbolu obliczonego miejscami "pod publiczke".
            Beckham poza dosrodkowaniem na krotki slupek nic nie umie,Keane mysli ze jest
            Bogiem,-moge tylko przyznac ze wsrod tej zgraji rzemieślnikow sa dwaj
            wybijajacy sie gracze-giggs i nistelrooy.Reszta to schematyczni wyrobnicy
            majacy duze mniemanie o sobie i potrafiacy pozowac do brukowcow-żenada
            Jesli to ma byc wizytowka angielskiego futbolu to sam widzisz....

glory napisał:

> "Kopnij i biegnij" - co za bzdury! Kolego obudziles sie dopiero ! Ja
            osobiscie
            > ogladam gale angielska od ponad 20 lat i tego schematu typu "kopnij i
            biegnij"
            > to jeszcze nie widzialem . No chyba ze przelacze na kanal pt: sprzedane
            > mecze-witamy w polskiej lidze!
            > A czy ty byles kiedys na meczu pilkarskim w UK?
        • Gość: Geezoos Re: Arsenal ZDEMOLOWAL 'gwiazdy' Man Utd na ich b IP: *.acn.waw.pl 18.02.03, 00:17
          Tiaaaa, Barthez, Blanc, Silvestre, Giggs, Veron, Keane, van Nistelerooy,
          Solskjaer wszyscy oni to Anglicy. Co by nie byc zlosliwy przyznam ze ten
          ostatni to zmiennik. Z pewnoscia Francuzi, Holendrzy i Argentynczycy stosuja
          jedynie sluszna taktyke- kopnac pilke i ja gonic. Wiem, nie jestem obiektywny w
          tym temacie bo sercem jestem za MU, ale jak juz przytaczasz jakies argumenty
          warto zeby mialy one jakies pokrycie w rzeczywistosci. A co do Beckhama to Boze
          daj Polsce takiego zawodnika jak on. Przereklamowany- bardzo mozliwe, ale mimo
          to jest to klasa swiatowa. Mozna go lubic albo nie, mozna sie z niego smiac,
          albo nie, ale docenic klase trzeba.

ps. masz racje, Campo, strzal Giggsa to rekord swiata. Z gorszych sytuacji
          nawet Jojko bramki strzelal :)
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka