Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Biathlonowe ME: brązowy medal Magdaleny Gwizdoń

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 18:44
    Gratulacje dla pani Magdy
    Obserwuj wątek
      • Gość: realista ... gratulacje, ..... hm, czy sie rzeczywiscie naleza? IP: *.range86-128.btcentralplus.com 21.02.07, 19:58
        Nie jestem ekspertem/znawca tej dyscypliny sportow zimowych, ale cos mi sie
        wydaje, iz w Bulgarii startuja drugie garnitury liczacych sie w tej dyscyplinie
        panstw.

Czekam wiec na opinie specjalistow - czy jest to rzeczywiscie sukces p. Magdy,
        czy tez .... kwiatek do kozucha, ktorego wartosc rozdmuchuje sie z powodu
        ogolnej beznadziei polskiego sportu? Ile zawodniczek z pierwszej 20-ki
        klasyfikacji pucharowej startowalo w Bulgarii? Taka liczba pomoze mi w ocenie
        wystepu p. Magdy: sukces, ni to/ni owo, porazka!
        • Gość: paszczakowna1 Re: gratulacje, ..... hm, czy sie rzeczywiscie na IP: *.iim.pl 21.02.07, 20:28
          Niestety, nie ma czego gratulować. Nikt z czołówki biathlonu na ME nie startuje,
          i jak biathlon biathlonem nigdy nie startował. Niczego nie ujmując Magdzie
          Gwizdoń (która w tym sezonie faktycznie sukcesy miała), ME to zawody podwórkowe.

Sikora też w swoim czasie medale na ME zdobywał, funta kłaków niewarte.

Nic to, jutro w Sapporo zaczynają się prawdziwe mistrzostwa. Może Kowalczyk się
          znowu uda na 10 km.
          • bazyliszek4 Re: gratulacje, ..... hm, czy sie rzeczywiscie na 23.02.07, 01:39
            Gość portalu: paszczakowna1 napisał(a):

> Nic to, jutro w Sapporo zaczynają się prawdziwe mistrzostwa. Może Kowalczyk
            > się znowu uda na 10 km.

10 km będą biegać łyżwą, więc ja bardziej liczę na łączony i 30 km klasykiem.
            ale z Justyną nigdy nie wiadomo, może wypalić w każdej chwili bo to charakterna
            zawodniczka...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka