Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder

04.12.01, 09:18
    Możecie sobie ulżyć i również na tej stronie powypisywać czego to nie powinno
    się zrobić z Solorzem. Kwestia kultury osobistej. Jestem jednak przekonany, że
    większość z was i tak kupi dekoder. Jak bardzo by nas to nie wkurzało,
    prawdziwy kibic nie pozwoli sobie na ominięcie choćby sekundy meczu Polaków w
    MŚ. Nie łudżcie się, że inne telewizje zaczną powszechnie transmitować mecze
    Polaków. Ani Polska, ani Korea , ani Stany Zjednoczone nie są łakomym kąskiem
    dla telewizji. Nikt nie będzie chciał wykupić czasu na reklamę w sąsiedztwie
    tak nudnych meczów. Te mecze będą ciekawe przede wszystkim dla nas, kibiców
    kadry Engela. Mogę śmiało powiedzieć, że kupię dekoder Polsatu. Zapewniam, że
    zrobicie tak samo, bo koniec końców każdy sobie uświadomi, że warto wydać tę
    600 zł. A teraz sobie poużywajcie i piszcie jak bardzo nienawidzice Solorza. On
    ma was głęboko w d... , bo ma nad nami przewagę - pieniądze.

pzdr
    Obserwuj wątek
        • campo Re: 04.12.01, 09:58
          Gość portalu: sorry napisał(a):
          > Nie wszyscy są takimi durniami jak Ty , sieciowy akwizytorze dekoderów Polsatu.

Buuuuuuuuchaaaaaachaaaaaaaa:-))))))))))))))))))))
          To było bardzo dobre Sorry!:-))))))))

Pozdr.

• znawca Re: 04.12.01, 10:05
            campo napisał(a):

> Gość portalu: sorry napisał(a):
            > > Nie wszyscy są takimi durniami jak Ty , sieciowy akwizytorze dekoderów Pol
            > satu.
            >
            > Buuuuuuuuchaaaaaachaaaaaaaa:-))))))))))))))))))))
            > To było bardzo dobre Sorry!:-))))))))
            >
            > Pozdr.
            >
            Wspólczuję ci. Poczucie humoru godne wczesnego nastolatka.

• Gość: karolek Re: IP: *.chello.pl 12.12.01, 16:32
              Powiem tak. Nie zamierzam kupować dekodera polsatu. A mecze i tak obejrze w
              jakimś miłym i zacisznym barze razem z kumplami przy piwku. Nie mam zamiaru
              płacić za dekoder...pooglądać kilka meczów a potem płacić abonamentu za jakieś
              badziewne kanły których nie da się oglądać! pozdrawiam
          • Gość: Kan Do Znawcy IP: 157.25.84.* 04.12.01, 10:29
            Czytając Twoje posty mam wrażenie, że na studia dostałeś się przez przypadek lub
            musiałeś nieźle posmarować. Każdy prawnik ma nieźle napieprzone po sufitem.

"że wylewanie żalów w ordynarnej formie na
            Polsat nie ma sensu i nikogo nie bawi. Nie jestem akwizytorem Polsatu, tylko
            mnie śmieszy jak ludzie sobie próbują poprawić humor obrażając innych. To
            naprawdę idiotyczny sposób."

A co Twoim zdaniem oznacza w temacie wątku "kurwią"? Czyż to nie ordynarna
            forma ?
            Po za tym mylisz się.
            Ja nie wydam 600 PLN za dekoder, który po mistrzostwach miałbym i tak wyrzucić,
            bo Polsat jest tak żenującą platformą, że szkoda oczu na oglądanie. Mam TV
            kablową i nie zamierzam mieć jeszcze gówna w postaci Polsatu. Wystarcz oglądać
            co jakiś czas zwykły kanał Polsat, by wyrobić sobie podobne zdanie. Mierny
            poziom, telenowele, reality show, disco polo i co tam jeszcze.
            O stereo a tym bardziej Dolby Digital to Polsat pewnie nie słyszał.
            Będe oglądał mistrzostwa gdzie się da, na innych kanałach niekodowanych.
            Jesli któraś ze stacji ma zamiar pokazywać wszystkie mecze to Polskę i tak
            zobaczę.

A swoją pewność możesz wsadzić sobie w d..., bo tutaj nikt Cię nie popiera.

• znawca Re: Do Znawcy 04.12.01, 11:38
              Gość portalu: Kan napisał(a):

> Czytając Twoje posty mam wrażenie, że na studia dostałeś się przez przypadek lu
              > b
              > musiałeś nieźle posmarować. Każdy prawnik ma nieźle napieprzone po sufitem.

Nie wiem o co ci chodzi z tym prawnikiem. Nigdy nie miałem zamiaru być, ani nigdy
              prawnikiem nie będę. Nie komentuję zdania o smarowaniu, bo ufam, że jesteś w tym
              temacie znawcą.
              • Gość: Kan Re: Do Znawcy IP: 157.25.84.* 04.12.01, 13:25
                A pamiętasz swój żenujący wątek pt.:"Iloraz IQ kibica jest 10*niższy od dolnej
                granicy" i zarzuty w stosunku do Ciebie ?
                Znowu zaczynasz prowokować.
                Wg. Ciebie jeśli ktoś ma TV kablową albo Sat. platformę np. Cyfrę+ to
                koniecznie jeszcze musi kupić Polsat ? Czy to nie jest bulwersujące ?
                Nie dość, że płaci się za posiadanie odbiornika RTV plus za TV Publiczną
                następnie za TV Kablową lub abonament za Sat to jeszcze za Polsat żeby obejżeć
                mistrzostwa.
                Czy nie za dużo tych opłat. Dla mnie mistrzostwa powinny być w TV Publicznej.
                I żadne Twoje gadanie w tym temacie mnie nie przekona.
                • znawca Re: Do Znawcy 04.12.01, 15:12
                  Teraz nie mam zamiaru nikogo prowokować. Też uważam, że MŚ powinny być w TV
                  publicznej. Tak samo jak liga polska i wyjazdowe mecze kadry, które były
                  pokazywane na Wizji. Powinny, ale nie są. Ja po prostu piszę, że skoro jest już
                  tak fatalnie, jak jest (przez polsat) to jedynym wyjściem pozostaje kupno
                  dekodera. I tyle. Pisanie że tak być nie powinno nie ma sensu. Tak samo było z
                  C+. Skończyło się tym, że sporo ludzi kupiło dekodery.
                  • Gość: Hube Re: Do Znawcy - POPIERAM CIĘ IP: 212.244.129.* 05.12.01, 17:07
                    Zgadzam sie z Twoja opinia. Mozemy psioczyc, a i tak skonczy sie na tym, ze
                    polecimy cichaczem do dystrybutorow Polsatu. Ewentualnie bedziemy sie pchac na
                    krzywy ryj do tych, ktorzy juz go beda mieli. Chyba ze wszystkie meczyki bedzie
                    mozna zobaczyc np. w ZDFie. Ale Wlosi tez na to liczyli podczas losowania grup
                    w sobote, a co zobaczyli to pewno slyszeliscie...
                    Hej Znawca, nie zrazaj sie atakami innych. Prezentujesz o dwa oczka wyzszy
                    poziom.
                  • Gość: kibic Re: Do Znawcy IP: *.*.*.* 05.12.01, 17:33
                    Wiele osob kupilo i przekonalo sie ze to nic fajnego.
                    Mialem Wizje i placilem blisko 90 zl miesiac w miesiac
                    w zamian otrzymujac nudne programy ktorych z czasem
                    zamiast przybywac ubywalo. to samo jest z innymi
                    platformami i na pewno nie dam juz zarobic zadnemu
                    panu Solorzowi i innym. A jak mecze nie beda w TVP to
                    proponuje nie placic abonamentu. Moze jak do kasy TVP
                    nie wplyna miliony zlotych od abonentow zaczna sie
                    starac bo dopiero wtedy moga nie miec pieniedzy. W tej
                    chwili i tak sa najbogatsi a g.. robia.
                • Gość: dok Re: Do Znawcy IP: *.acn.waw.pl 05.12.01, 15:56
                  Niestety Twoje odczucia nikogo specjalnie nie wzruszaja i dziwie sie takim
                  infantylnym przemysleniom. Czy wy nie rozumiecie, ze tu chodzi o pieniadze???
                  Gosc wydal 20 mln $ na prawa do transmisji i to jest w tym momencie jego
                  sprawa, rownie dobrze moze ich nie puscic w ogole. Pierdolenie FIFY o obowiązku
                  transmisji w telewizji ogolnodostepnej okazalo sie chyba tylko pierdoleniem, bo
                  zapewniam was, ze Solorz (ktorego notabene uwazam za kutafona) i jego prawnicy
                  dokladnie ta umowe przeanalizowali i niczego wbrew jej postanowieniom nie
                  czynia. To nie jest kurwa instytucja charytatywna, ktora wyda sobie na was 20
                  mln $ tak tylko, zeby wam sprawic przyjemnosc (no i mi przy okazji:-))). I
                  zgadzam sie z twierdzeniem, ze duza czesc osob, ktore teraz kurwia na polsat
                  pod koniec maja beda kombinowac 6 stow i stac w kolejce po dekoder, niestety...
                  Tez chcialbym tego uniknac, ale pewnie nie da rady..Mozna jeszcze zdecydowac
                  sie na ogladanie reprezy w knajpach, to tez jest sposob na unikniecie nabijania
                  kieszeni Solorzowi.
                  pozdrawiam
                  • Gość: Kan Re: Do Dok IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.01, 14:26
                    "Czy wy nie rozumiecie, ze tu chodzi o pieniadze???
                    Gosc wydal 20 mln $ na prawa do transmisji i to jest w tym momencie jego
                    sprawa..."
                    A kto mu kazał kupować prawa do transmisji i kto, przede wszystkim na to
                    pozwolił ? Sport jest dziedziną, która powinna być ogólnodostępna.
                    MŚ w piłce to swego rodzaju igrzyska, które promują sport, kulturę, sportową
                    walkę i z tego względu powinne być transmitowane w ogólnodostępnych TV
                    publicznych.
                    Te całe gadanie o pieniądzach i biznesie to bzdety.

"...zgadzam sie z twierdzeniem, ze duza czesc osob, ktore teraz kurwia na
                    polsat pod koniec maja beda kombinowac 6 stow i stac w kolejce po dekoder..."

Mnie proszę nie zaliczać do tych osób. Ja napewno nie popełnie takiego
                    głupstwa.
                  • Gość: szklarz Spoko. Z MS bez dekodera. IP: *.ostroleka.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.01, 17:56
                    Jezeli pan Solorz ma takich dobrych prawnikow jak ma dobrych analitykow finansowych to juz lezy kwiczy.
                    Wszyscy wiemy ze chodzi tutaj o kaske. Problem polega na tym ze pan Solorz kupil prawa za 20 mln USD z
                    obowiazkiem bezposredniej transmisji meczow z udzialem reprezentacji Polski na kanale ogolnodostepnym. I mial tego
                    swiadomosc od samego poczatku. To ze ludzie ktorzy dla niego pracuja popieprzyli cos w obliczeniach i ze wyszlo im
                    ze przy 20 mln USD to sie im oplaca to juz wylacznie ich sprawa. Moze sobie ich pozwalniac, ale MS puscic musi.
                    Moze cos pieprzyc o retransmisjach w godzinach wieczornych lub w porze najwiekszej ogladalnosci ale to jest
                    tylko bredzenie faceta, ktory wpieprzyl sie w gowno po uszy i probuje sie z tego jakos wykaraskac.
                    Powolywanie sie na fakt polskiego ustawodawstwa (a wlasciwie jego braku w momencie zawierania umowy) jest
                    rowniez kompletnym nieporozumieniem. Umowa jaka by nie byla z pewnoscia opiera sie na prawodawstwie
                    europejskim (a moze wewnetrzne przepisy FIFY???) a nie polskim (juz widze prawnikow pana Kirscha studiujacych
                    polskie prawo zeby podpisac umowe z panem Polsatem). Osobiscie chcialbym zobaczyc konfrontacje prawnikow
                    Solorza z prawnikami FIFY. Wyszloby dopiero jakimi sa ignorantami.
                    Podejrzewam zreszta ze w sytuacji krytycznej (czytaj pojscie w zaparte pana Polsata) za drobna oplata prawa do
                    takiej transmisji dostanie telewizja publiczna (jako ze Solorz zlamie warunki swojej umowy na wylacznosc).

Tak czy inaczej lato bedzie nasze Panowie i Panie :-)
                    i to bez dekodera :-)))
                  • Gość: Jacek Q. Re: Do Znawcy IP: *.altkom.com.pl 18.12.01, 21:19
                    Trochę w tym racji, i dla tego jest tylko jedno rozwiązanie:
                    przeboleć, NIE KUPOWAĆ dekodera i doprowadzić do tego, żeby
                    cwaniaczek Solorz na tym stracił. Następnym razem ceny będą
                    niższe i może TV publiczna wtedy kupi prawa, a jak nawet nie,
                    to i tak ten co kupi za mniej, nie będzie usiłował z nas tyle
                    zedrzeć. Jeśli polscy kibice na wiosnę zaczną masowo kupować
                    dekodery, to powinni od razu zacząć odkładać pieniądze, bo
                    wtedy za oglądanie następnych mistrzostw zapłacą po parę tysięcy zł.
              • Gość: tomek Re: Do Znawcy IP: *.t15.ds.pwr.wroc.pl 07.12.01, 11:40
                Znawco kup sobie to gó..o to po mistrzostwach będzie się miał gdzie gromadzić
                kurz i pooglądasz sobie wojnę mrówek bo połączone Cyfra+ i Wizja Tv zniszczą
                cały ten polsat cyfrowy więc lepiej wpłać te 600 zł na CATITAS więcej z tego
                będzie pożytku dla twojego sumienia bo mecze Polaków to i tak będzie jedna
                wielka klęska
            • Gość: azzurra Re: Do Znawcy IP: *.008.popsite.net 06.12.01, 18:53
              Dobry tekst do akwizytora. Zamiast kupowac dekodery to trzeba zbojkotowac
              Polsat i wydymac w ten sposob "pana" S. Ponoc za nim przemawiaja pieniadze, to
              po co mamy zwiekszac jego przewage. Mecze z pewnoscia uda sie obejrzec na innej
              stacji, mam na mysli taka, ktora szanuje kibica i wie czym sa mistrzostwa dla
              prawdziwych fanow footballu. Tak jak jeden z przedmowcow napisal, po co komu
              smiec w postaci dekodera Polsatu.
              Pozdrawiam,
      • Gość: RR Re: nie k**wię na polsat i dekodera NIE KUPIĘ IP: 213.76.175.* 04.12.01, 10:36
        Niejaki "Znawca" napisał że warto wydać 600,- zł na dekoder polsatu.
        A ja mówię że N I E W A R T O !!!!!
        Ostatnio się nadtym zastanawiałem, ale transmisja z losowania mnie przekonała
        że NIEWARTO.
        Cóż z ciebie za znawca, na czym się znasz, .... a pewnie na sprzedaży dekoderów
        polsatu. I nie pisz że ich nie sprzedajesz, bo tak namolnie namawiasz do zakupu
        tego czegoś że musisz mieć w tym jakiś interes.
        Pozdr.
        RR
          • campo Do Znawcy 04.12.01, 11:22
            Chętnych do ogladania MS w meczów Polski jest pewnie z 12-13 mln. ludzi, ilu z
            nich stać na wydanie ok 1000 zł?!
            Może ok 1 mln osób kupi dekoder, reszta będzie musiała obejść się smakiem.
            I nie mów mi że takie czasy, spojrz na inne kraje, np. W Niemczech mecze
            reprezentacji będą ogolnodostępne, w Czechach całe mistrzostwa.
            Poza tym Solorz nie ma prawa brać kasy za mecze naszej drużyny, a będzie brał!
            Więc ktoś tu jest oszustem!!! A ja od oszusta nic nie chce!

PS
            Aha i jeszcze jedna drobna uwaga,
            bezrobocie w naszym kraju wynosi obecnie ok 16%
            • tgaw Re: Do Znawcy 17.12.01, 14:51
              > Chętnych do ogladania MS w meczów Polski jest pewnie z 12-13 mln.

W Polsce mamy ok 40 mln mieszkancow, dajmy na to kazda rodzina sklada sie z 4 osob (wylaczajac emerytow oraz
              emigrantow - cos jak studenci, ktorym dekoder do szczescia nie jest potrzebny) potencjalnie 6 mln ognisk domowych.
              Struktura zarobkowa polakow: 75% I prog, 20% - II i 5% - III. Odejmijmy od tego 3/4 osob zawartych w pierwszym
              progu podatkowym (ktorych nie stac na samodzielny zakup dekodera) - to jest jakies (6*0,75)*0.75 - zostanie nam cos
              okolo 1.9 mln jednostek ktorych stac na dekoder:( 1,5 mln (II i III prog podatkowy) + 375 tys I)/ Od tej wartosci mozemy
              sprobowac odjac tych, ktorzy nie beda zainteresowani MS - moze nawet 1/3 (kobiety, koszykarze i prawnicy;)
              zostaje nam 1,3 mln jednostek zainteresowanych/majacych fundusze na zakup dekodera. Mozna zalozyc ze realnie
              polowa z nich bedzie zainteresowana kupnem dekodera, wiec opt\ymistycznie Solorz moze liczyc na sprzedaz 750
              tys. dekoderow.

pozdr
              • Gość: dok Re: Do Znawcy IP: *.acn.waw.pl 17.12.01, 21:22
                No i Twoje wyliczenia biora w leb:-)jestem studentem, prawa na dodatek, a
                mistrzostwa interesuja mnie i to bardzo. Malo tego, wsrod moich znajomych na
                studiach jest od cholery osob, ktore mundialem sa zywo zainteresowane:-)
                pozdrowki
        • znawca Re: nie k**wię na polsat i dekodera NIE KUPIĘ 04.12.01, 11:50
          Gość portalu: RR napisał(a):

> Niejaki "Znawca" napisał że warto wydać 600,- zł na dekoder polsatu.
          > A ja mówię że N I E W A R T O !!!!!
          > Ostatnio się nadtym zastanawiałem, ale transmisja z losowania mnie przekonała
          > że NIEWARTO.
          > Cóż z ciebie za znawca, na czym się znasz, .... a pewnie na sprzedaży dekoderów
          >
          > polsatu. I nie pisz że ich nie sprzedajesz, bo tak namolnie namawiasz do zakupu
          >
          > tego czegoś że musisz mieć w tym jakiś interes.
          > Pozdr.
          > RR

Mnie też denerwuje polsat. Nie jestem akwizytorem polsatu, mam ciekawszą pracę.
          Piszę tylko, że obejrzenie Polski w finałach MŚ jest warte tych pieniędzy.
          Denerwują mnie okazjonalni kibice dla których mecz to włączenie telewizora i
          spojrzenie na ekran od czasu do czasu na wynik. Raptem tak wielu znalazło się
          fanów Kadry. Nie wiem dlaczego uważacie, że mecze powinny być darmowe? Oglądasz,
          przeżywasz, każda sekunda meczu warta jest godzin opowiadania z egzaltacją w
          głosie? Jeżeli tak to płać! Nic na świecie nie jest za darmo, a za
          najintensywniejsze emocje płaci się odpowiednio wysoko.

pzdr , ale darujcie sobie obrażanie.
          • Gość: Crotalus Re: nie k**wię na polsat i dekodera NIE KUPIĘ IP: 157.25.121.* 04.12.01, 15:16
            znawca napisał(a):

> Gość portalu: RR napisał(a):
            >
            > > Niejaki "Znawca" napisał że warto wydać 600,- zł na dekoder polsatu.
            > > A ja mówię że N I E W A R T O !!!!!
            > > Ostatnio się nadtym zastanawiałem, ale transmisja z losowania mnie przekon
            > ała
            > > że NIEWARTO.
            > > Cóż z ciebie za znawca, na czym się znasz, .... a pewnie na sprzedaży deko
            > derów
            > >
            > > polsatu. I nie pisz że ich nie sprzedajesz, bo tak namolnie namawiasz do z
            > akupu
            > >
            > > tego czegoś że musisz mieć w tym jakiś interes.
            > > Pozdr.
            > > RR
            >
            > Mnie też denerwuje polsat. Nie jestem akwizytorem polsatu, mam ciekawszą pracę.
            >
            > Piszę tylko, że obejrzenie Polski w finałach MŚ jest warte tych pieniędzy.
            > Denerwują mnie okazjonalni kibice dla których mecz to włączenie telewizora i
            > spojrzenie na ekran od czasu do czasu na wynik. Raptem tak wielu znalazło się
            > fanów Kadry. Nie wiem dlaczego uważacie, że mecze powinny być darmowe? Oglądasz
            > ,
            > przeżywasz, każda sekunda meczu warta jest godzin opowiadania z egzaltacją w
            > głosie? Jeżeli tak to płać! Nic na świecie nie jest za darmo, a za
            > najintensywniejsze emocje płaci się odpowiednio wysoko.
            >
            > pzdr , ale darujcie sobie obrażanie.

Znafca, to jest kadra NARODOWA, a ja jestem NARÓD, więc mam prawo obejrzeć za
            darmo mecze POLSKI, bo jestem POLAKIEM. I to na tyle tłumaczenia.
          • Gość: acton znafca jesteś frajer! IP: *.devs.futuro.pl 05.12.01, 01:39
            Kup sobie dekoder. Jak jesteś fanem discopolo, to przyda się jeszcze po MŚ.
            Żaden z moich znajomych nie wyda ani grosza na ten badziew. Mogę wydać nawet
            1000zł by oglądać sobie mecz (jak zresztą na poprzednich ME) w knajpie, przy
            browarku. W Krakowie na setę zrobią jak zwykle namiot na Małym Rynku- będzie
            zajebista zabawa. Niech frajerzy kupują dekodery. Jak podnieca Cię oglądanie z
            mamą w domu, to kup sobie, ale nie agituj za kupnem tego badziewia.
            • znawca Re: znafca jesteś frajer! 05.12.01, 08:20
              Gość portalu: acton napisał(a):

> Kup sobie dekoder. Jak jesteś fanem discopolo, to przyda się jeszcze po MŚ.
              > Żaden z moich znajomych nie wyda ani grosza na ten badziew. Mogę wydać nawet
              > 1000zł by oglądać sobie mecz (jak zresztą na poprzednich ME) w knajpie, przy
              > browarku. W Krakowie na setę zrobią jak zwykle namiot na Małym Rynku- będzie
              > zajebista zabawa. Niech frajerzy kupują dekodery. Jak podnieca Cię oglądanie z
              > mamą w domu, to kup sobie, ale nie agituj za kupnem tego badziewia.

Od razu widać, że wzorowy z ciebie kibic kadry. Idź sobie na mecz do knajpy.
              Schlej się kilkunastoma piwami i rycz w stronę ekranu nieartykułowane dźwięki.
              Dla ciebie mecz to pretekst do napicia się piwa i zwyczajna zabawa. Dlatego nie
              rozumiesz faktu, że mam zamiar wydać niemałe pieniądze na kupno dekoderu stacji,
              za którą nie przepadam. Tak, podnieca mnie oglądanie meczu w domu (gdy nie mogę
              być na stadionie) bo mogę się skupić na widowisku i wiem, że nie pominę ani
              jednego ważnego momentu. Mam nadzieję, żę wszystkie gole będą padały, gdy
              będziesz czekał w kolejce do kibla. Łatwo ci kogoś obrażać odważniaczku na
              odległość, ale taka widocznie krakowska mentalność.
              • Gość: acton Re: znafca jesteś frajer! IP: *.devs.futuro.pl 05.12.01, 10:18
                Nie będę komentować, bo najnormalniej walnęło Ci na łeb. Chyba nigdy nie byłeś na
                piwie. Znakomita rzesza kibiców, prawdopodobnie zaopatrzy się w browara przed
                meczem i jak to jest dla Ciebie dziwne, to zastanów się czy raczej Ty nie jesteś
                dziwny. Mecz Niemcy- Anglia Angole w zdecydowanej większości oglądali w pubach.
                Byłem, widziałem. To chyba nie powinno dziwić??? Tłumaczę jak dziecku, ale chyba
                i tak nie zakumasz.
                • znawca Re: jesteś frajer! 05.12.01, 11:57
                  To ty nie do końca rozumiesz co znaczy być prawdziwym kibicem. Na mecz nie
                  idzie się dla piwa, tylko dla widowiska. To, że angole chodzą do pubów nie
                  oznacza, że cały świat powinien. Po prostu jesteś pozer, który piłką nożną
                  interesuje się średnio, a na mecz idziesz żeby porozmawiać ze znajomymi i napić
                  się piwa. Rozumiem, bo sam też to lubię, ale nie zamieniłbym meczu kadry na
                  spotkanie towarzyskie. Nie oczekuję, że uświadomisz sobie różnicę bo widzę, że
                  piłką interesujesz się powierzchownie i tylko w grupie.

pzdr
                  • Gość: acton Re: jesteś frajer! IP: *.devs.futuro.pl 05.12.01, 13:51
                    Jesteś na serio walnięty. Na piwo mogę iść w każdej chwili. Ważne jest, że
                    podczas oglądania meczu MOŻNA napić się piwa i to w niczym nie przeszkadza w
                    oglądaniu meczu. Piwo jest dodatkiem do meczu, a nie odwrotnie. Kim Ty w ogóle
                    jesteś by oceniać mnie jakim jestem kibicem. Masz do tego prawo po przeczytaniu
                    jakieś posta. W knajpie mam mam atmosferę dużo bardziej zbiżoną atmosferę do
                    stadionu niż siedzenie przy tv i słuchanie drętwych komentarzy. Emocje są kilka
                    razy mniejsze niż oglądanie przy załóżmy przy telebimie, a kilkadziesiąt razy
                    mniejsze niż na żywo. Te knoty, które wciskasz jasno pokazują, że nigdy nie
                    brałeś udziału w takim wydarzeniu. O wiele ciekawsze jest wybuchnąć radością po
                    golu wśród załóżmy 100 osób w knajpie niż pierdnąć sobie samemu w fotelu. Jak Co
                    to odpowiada, to proszę bardzo, ale nie wmawiam innym swoich propolszmatowskich
                    teorii.
                    • znawca Re: jesteś frajer! 05.12.01, 14:04
                      Nie masz nic do napisania to nie pisz. Przecież dałem do zrozumienia, że taki
                      pozer, jak ty tego nie zrozumie. Idź sobie na piwo i się upij. Mój post nie
                      dotyczy polsatu. Masz jakąś obsesję. Pewnie piłką zainteresowałeś się gdy w
                      pubie akurat wystawili telewizor i poczułeś solidarność z inyymi pijanymi. Nie
                      zdziwiłbym się gdybyś dokładnie na przełomie tysiącleci zainteresował się
                      skokami narciarskimi, bo koledzy powiedzieli, że jakiś Polak wygrywa. Pozer
                      jesteś i tyle.

bez pzdr
                      • Gość: acton Re: jesteś frajer! IP: *.devs.futuro.pl 06.12.01, 00:25
                        Już jebło ci porządnie. Taki idiota jak ty nie ma prawa mówić o mnie
                        czegokolwiek. Nie znasz mnie i pojęcia nie masz czym się interesuję. Gówno cię to
                        powinno obchodzić. To, że lubię piwo, nie znaczy że jestem pijakiem. Skręca mnie,
                        gdy czytam takiego kretyna jak ty. na pucharze świata w Zakopcu byłem, gdy nasi
                        ledwo zakwalifikowali się do 50-tki (pod Krokwią akurat sprzedawano browar i
                        grzańce i jakoś o pijaństwie słychać nie było). Takie zero jak ty nie może
                        oceniać niczego i nikogo- nie masz ku temu żadnych podstaw. Sam jednak
                        udowadniasz światu jaki masz iloraz inteligencji, nikt tego za ciebie nie musi
                        robić.
                        • znawca Re: jesteś frajer! 06.12.01, 08:35

> Już jebło ci porządnie. Taki idiota jak ty nie ma prawa mówić o mnie
                          > czegokolwiek. Nie znasz mnie i pojęcia nie masz czym się interesuję. Gówno cię
                          > to
                          > powinno obchodzić. To, że lubię piwo, nie znaczy że jestem pijakiem. Skręca mni
                          > e,
                          > gdy czytam takiego kretyna jak ty. na pucharze świata w Zakopcu byłem, gdy nasi
                          >
                          > ledwo zakwalifikowali się do 50-tki (pod Krokwią akurat sprzedawano browar i
                          > grzańce i jakoś o pijaństwie słychać nie było). Takie zero jak ty nie może
                          > oceniać niczego i nikogo- nie masz ku temu żadnych podstaw. Sam jednak
                          > udowadniasz światu jaki masz iloraz inteligencji, nikt tego za ciebie nie musi
                          > robić.

"Takie zero jak ty", "taki idiota jak ty", "gdy czytam takiego kretyna", "już
                          jebło ci porządnie". Rzeczywiście, mój niski iloraz inteligencji i twój wysoki
                          poziom kultury osobistej nie pozwala mi wdawać się z tobą w polemikę.

BTW O co chodzi z argumentem o Krokwi? Czy o to, że w weekend zachciało ci się
                          przejechać z kumplami na piwo? Żenujący jesteś krakusie.
                          • Gość: xamel Re: jesteś frajer! IP: *.top.pl 16.12.01, 19:07
                            drogi panie znawco
                            kolega wyraznie tlumaczy ze przezycie meczu w pubie z innymi ludzmi jest czym
                            innym niz przezycie go w domu, a ty stale odpowiadasz to samo ze jest pijakiem !
                            co ma jedno do drugiego? mam wrazenie ze nie chcesz przyznac mu po prostu racji
                            bo ne wierze ze nie rozumiesz jego argumentacji
                            chyba ze jednak nie rozumiesz . to by bylo przykre - za ladnym stylistycznie
                            sposobem wypowiedzi skrywac tak ograniczony umysl
                            mysle ze jestes szczesliwym posiadaczem komorki - nawet jesli zawsze jest
                            trzezwa to najwyrazniej samotna
                            a jesli chodzi o epitety ktorymi cie obrzucono, drogi znawco, to sie im wcale
                            nie dziwie - sam mialem ochote zakurtyzanic czytajac jak piszesz po raz kolejny
                            ze kolega jest pijakiem
                            ja osobiscie bylem raz na meczu w pubie i jest to zdecydowanie fajne przezycie -
                            jesli wolisz od tego ogladac mecze w domu to twoj wybor - ale co ma do tego
                            wmawianie komus ze jest pijakiem ????
                            a juz proba zbicia argumentu ze ktos byl na konkursie skokow bo pojechal na
                            piwo, po czym tekst o krakusach ? to swiadczy o niskim poziomie intelektualnym
                            i ograniczeniach jedynej komorki do myslenia liniowego - tym bardziej podziwiam
                            Twoja umiejetnosc wlaczenia komputera i jako takiego sie nim poslugiwania -
                            jest to niesamowity wyczyn przy takim poziomie umyslowym

licze na to ze odpiszesz ze jestem pijakiem
                            a moze nawet zasluze sobie na jakis inny komplement ?
                    • Gość: pryk acton to pierdziel IP: *.utfors.se 21.12.01, 12:29
                      >O wiele ciekawsze jest wybuchnąć radością
                      > po golu wśród załóżmy 100 osób w knajpie
                      > niż pierdnąć sobie samemu w fotelu.

Acton to pierdziel. Sam napisał, że w domu to on pierdzi
                      w fotel. On woli pierdzić (z radości?) grupowo w pubie.
                      Bo pierdzenie w domu i to samemu jest dla niego nieciekawe.
      • pernambucano Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder 04.12.01, 13:04
        Powtórzę się po raz kolejny ale do niektórych osób pewne fakty nie docierają.
        1. Polsat kupił prawa jako stacja ogólnodostępna później powstała platforma
        cyfrowa.
        2. Jest to już trzecia platforma w kraju, czy każda będzie trzepać kasę na
        kibicach reprezentacji?
        3. Polska to nie tylko Warszawa gdzie za byle gównianą pracę płacą krocie, 600
        zł. to dla większości Polaków miesięczne pobory których nie mogą wydać na
        jednorazową zachciankę. To, że jestem kibicem nie znaczy jeszcze, że mam kraść.
        4. Kupiłem Cyfrę dla piłki klubowej, Wizję dla repry, Polszmatu nie kupię nigdy
        choćby dlatego, że nie mam gdzie trzymać już tych dekoderów. Solorzowi zmięknie
        rura jak nikt mu tego gówna nie kupi ZOBACZYCIE
        • Gość: sorry Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder IP: 192.168.0.* 04.12.01, 14:22
          pernambucano napisał(a):

(...)
          > Solorzowi zmięknie
          > rura jak nikt mu tego gówna nie kupi ZOBACZYCIE

Zgadza się. Reklamodawcy nie wykupią czasu reklamowego bo dla kogo? Dla tej
          garstki "znawców"? Soloż się wystraszy i może da mecze na żywo w tv
          ogólnodostepnej gdzie mecze obejrzy kilka milionów ludzi a nie kilkaset tysięcy.
          Więc dajmy sobie spokój z Polsatem , i tak komentarze i relacje bedą
          na "polsatowskim" poziomie więc po co się denerwować.
      • pc Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder 04.12.01, 15:29
        Szanowny znawco, solorz wygral przetarg na transmisje gdy
        Polszmat nie mial zadnego kodowanego kanalu. FIFA wydala
        nakaz transmisji od polfinalow w gore, oraz meczow
        reprezentacji w DARMOWYM KANALE. Jezeli kupujesz
        tlumaczenie Solorza ze mecze za 1000zl sa "darmowe" to
        sie nie dziwie, ze piszesz takie posty... Ale na tym
        forum nikt nie przyzna Ci racji.
      • Gość: Reporter Decyzja w ostatniej chwili IP: 213.15.74.* 04.12.01, 15:42
        Prawda jest ze Polsat nie nalezy do stacji intelektualnych, jest to takie disco
        polo. No ale coz taka jest polowa Polski. Pytanie czy to Polsat sie zniza do
        poziomu wielu Polakow czy tez Polacy sa zanizani przez Polsat ?
        Jesli chodzi o MS to Solorz zrobil dobry zakup. Szkoda jednak ze cena 1000 zl
        to jednak duzy wydatek dla przecietnego Polaka. Niestety nie zarabiamy (nie
        wszyscy) tak jak na zachodzie gdzie 1000 zl to 10-15% miesiecznej pensji.
        Mysle ze Solorz w koncu zmieknie i pusci mecze Polakow niekodowane (czy w
        PALu ?), ale zrobi to w ostatniej chwili. Ale do tego i tak trzeba miec
        odbiornik satelitarny. Zeby wszyscy mogli obejrzec mecze musialby puscic jest
        przez TV1/TV2. Byc moze pusci z np. 15 min. opoznieniem. Czyli to bedzie
        prawie na zywo.
        Poki co sciagnie pieniazki od tych ktorych stac na taki zakup. Mnie osobiscie
        jest stac wiec kupie dekoder, chociazby ma mistrzostwa, bo wole mistrzostwa niz
        mecze klubowe. A potem prawdobodobnie oddam. A moze przeznaczy Solorz zarobione
        na MS pieniazki na podniesienie poziomu programu ?
        Czego mu zycze.

• Gość: sorry Re: Decyzja w ostatniej chwili IP: 192.168.0.* 04.12.01, 15:53
          Gość portalu: Reporter napisał(a):

(...)
          > Mysle ze Solorz w koncu zmieknie i pusci mecze Polakow niekodowane (czy w
          > PALu ?), ale zrobi to w ostatniej chwili. Ale do tego i tak trzeba miec
          > odbiornik satelitarny.
          (...)

Bzdury.
          Przecież tak Soloż ma zamiar zrobić , transmitować mecze na żywo niekodowane ale
          przez satelite i dekoder Polsatu.
          Mecz rozpoczęcia, półfinały ,mały finał, finał i mecze Polaków powinien
          transmitować na żywo przez Polsat naziemny , dostępny w całej Polsce. Tak trudno
          to zrozumieć? Następny "znawca" tematu się znalazł...
      • Gość: Wojtek Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder IP: *.waw.prokom.pl 04.12.01, 17:51
        Ludzie! Czy Was zaćmiło!
        Czegóż czepiacie się Polsatu, za MŚ2002? Owszem - stacja prezentuje dno
        intelektualne, informacyjne itp., ale tu akurat nie zasłużyła na takie cięgi!

A od czego mamy naszą narodową telewizję na Woronicza? Za co płacimy jej
        miesięczny haracz idący łącznie w miliony złotych? Za to, żeby miała nas w d...
        i imprezy tego typu odpuszczała takim "polsatom"? Zapomnieliście już, że to nie
        pierwszy raz? Ligę również gładko odpuściła do Canal+. Eliminacje do MŚ2002
        dzieliła pospołu z Wizją Sport.

Ustawa prawnie zagwarantowała naszej TVP abonament, ale jednocześnie zapisała,
        że ma ona spełniać "misję" narodową. Jak to więc jest? Pieniążki owszem
        weźmiemy, ale coś za te pieniążki dać to już nie łaska? Mają szczęście, że
        naród nie wyrósł jeszcze z komunizmu i urzędniczych reglamentacji i nie domaga
        się odwołania Zarządu TVP SA i jej Prezesa - bo nie czuje się właścicielem
        instytucji, której płaci miesięcznie potworne kwoty! To jakiś senny koszmar!

Acha! Dekodera Polsatu nie mam i miał nie będę - przynajmniej z własnej i nie
        przymuszonej woli, ponieważ powala mnie prezentowane w tej stacji dno
        intelektualne (disco polo, latynoskie gnioty itp "hity"), a także kompletna
        nieudolność serwisów informacyjnych. Jedynie od czasu do czasu trafi im się
        jakiś film, który da się obejrzeć. To wszystko nie jest warte nawet 50 groszy,
        nie mówiąc już o dekoderze...

• stanislaw_ Re: Do "znawcy" gustów Polaków. 04.12.01, 18:01
        Nie każdy kupi dekoder, ponieważ to S.......jakoś tam żyje z Nas a nie my z
        niego. 1000zł to dla niektórych kwota znacząca. Ci którzy kupią dekoder tylko
        utwierdzą w przekonaniu S..... jakoś tam, że warto kodować pragramy. I tylko
        dzięki takim jak Ty "zanwco" będziemy potem mieli więcej seriali
        południowoamerykańskich. Dzięki z góry za taką przyjemność.
          • Gość: Dexy's Znawca ma troche racji-zastanowcie sie co piszecie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.12.01, 19:31
            1.Znawca ma w jednym racje. Nie denerwujcie sie ze mistrzostwa beda platne bo
            tak jest w calej Europie. Natomiast co do repry, meczu otwarcia i polfinalow w
            gore, Solorz musi to transmitowac za darmo bo ma taki psi obowiazek. I tu
            znawca mnie nie przekona.
            2.Liczenie ze gdzies na kablowce pokaza klasyk Polska-USA jest nieporozumieniem.
            3.Nie mam kablowki, mam tylko cyfre. U mnie nie ma telewizji francuskich,
            portugalskich czy amerykanskich. A na niemieckich koduja programy np. LM czy
            Losowania MS, nadajac sam dzwiek.
            4. Kupie Polsat Sport(a po wygasnieciu najkrotszej mozliwie umowy oddam) ale
            nie dla meczow repry bo te musza pokazac za darmo, ale takze dla meczow typu
            Tunezja-Japonia czy Arabia-Kamerun. Bo kocham pilke i kocham mundial.
            5. "Campo:Chętnych do ogladania MS w meczów Polski jest pewnie z 12-13 mln.
            ludzi, ilu z
            nich stać na wydanie ok 1000 zł?!"
            Ja jakos tych kibicow nie widze. Moze na stadionach gdzie srednio jest ich 4,5
            tysiaca? Polacy w wiekszosci ogladaja mecze dlatego ze na innym kanale znudzila
            ich wlasnie kolejna opera mydlana czy reality show.
            6.Campo:"Może ok 1 mln osób kupi dekoder, reszta będzie musiała obejść się
            smakiem"
            To bylby wielki sukces Polsatu gdyby ludzie kupili ich az tyle. Sukcesem
            Polsatu bedzie 150 tys. sprzedanych egzemplarzy.
            7.Campo:"bezrobocie w naszym kraju wynosi obecnie ok 16%"
            A co to ma do rzeczy??? To wina Polsatu? Ma pieniadze, wiec kupuje, takie sa
            prawa rynku. Ale meczow repry nie ma prawa zakodowac.
            8.Sorry:"Ze M.S. są dla kibiców świętością , i gdy ktoś
            chce im to odebrać (zakodować) to zrozumiała jest ich reakcja"
            Skoro sa taka swietoscia to moga na nie troche zabulic? Spytaj sie prawdziwego
            melomana czy nie kupuje plyt bo liczy ze za darmo uslyszy je w tv lub radiu?
            9.Kan:"Wg. Ciebie jeśli ktoś ma TV kablową albo Sat. platformę np. Cyfrę+ to
            koniecznie jeszcze musi kupić Polsat ? Czy to nie jest bulwersujące ?
            Nie dość, że płaci się za posiadanie odbiornika RTV plus za TV Publiczną
            następnie za TV Kablową lub abonament za Sat to jeszcze za Polsat żeby obejżeć
            mistrzostwa."
            Czy ktos ci kaze kupic dekoder Cyfry? Sam powiedziales ze placisz abonament TV
            to pij do tvp a nie do Polsatu.
            10. Poziom telewizji Polsat jest zenujacy, ale co z tego? Nikt wam nie kaze go
            ogladac poza mundialem.
            11. KRRiT zastanawie sie czy uznac pomysl Polsatu z kodowaniem repry. Jest to w
            papierowym Zyciu, powinno byc tez na www.zycie.com.pl.

• Gość: kostor Re: Znawca ma troche racji-zastanowcie sie co piszecie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 04.12.01, 19:57
              ja nie kupię dekoderu na 100%, solorz pokaże mecze polaków w naziemnym
              polsacie, bo wpływy z reklam będzie miął wieksze niż miąłby z tych dekoderów,
              tą swoją grą liczy na to że ludzie będą kupować dekoder już wcześniej. myślę że
              pokaze w naziemnym wszystkie co ciekawsze mecze. z czytej kalkulacji zysków i
              strat.
              polsat sport ma być rozwiazany zaraz po mistrzostwach, a eurosport z tego co
              wiem raczej nie pokaże tym razem żadnego meczu. ja będę kombinował z cyfrą może
              tam coś znajdę, jeśli nie spróbuję wbić się do jakiegoś pubu, a jeśli to nie
              będzie możliwe to poprostu odizoluję się od świata na te kilka godzin do
              transmisji popołudniowej, ale i tak jestem pewien ze zobaczymy kadrę na żywo
              bez kodowania i płacenia
            • Gość: acton Re: Znawca ma troche racji-zastanowcie sie co piszecie IP: *.devs.futuro.pl 05.12.01, 01:56
              Kolejny z Polszmatu się znalazł. Spadaj klakierku Solorza. Co do tych 600 zł, to
              za tą kasę wybiorę się na Słowację i tam oglądnę sobie u Pepików prz półdarmowym
              piwie wszystkie mecze za friko. Poza sezonem na Słowacji płaci się za nocleg 10
              zł, przez miesiąc wydam 400zł + na piwo 100zł+ 100zł dojazd z Krakowa. Po tysiąc
              kroć ciekawsze to niż dusić się z tym badziewskim dekoderem. Jeszcze sobie
              odpocznę na wakacjach. Myślę, że urlop w czercu jest dobrym pomysłem.
      • Gość: Mario29 przyczynek... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 05.12.01, 04:28
        Nie zamierzam dyskutowac gdzie powinny i gdzie nie powinny byc transmitowane
        mecze reprezentacji. Biorac pod uwage sytuacje zastana (MS w Polsacie) chcialem
        powiedziec, ze nie kupie dekodera - wcale nie wdajac sie w rozmyslania ideowe,
        do ktorych chce wciagnac Znawca. Ja go nie kupie bo nie dokladam do straconego
        biznesu - szkoda moich pieniedzy bo i tak sie zmarnuja. Dlaczego ?

Ano z ponizszych powodow:
        1. Solorz zachowuje sie jak pokatny kanciarz z Koziej Wolki a nie jak
        biznesmen; kupil prawa i teraz testuje opinie publiczna, FIFA i KRRiTV - na co
        mu pozwola, dokad sie moze posunac, nie patrzac na efekt (anty-)marketingowy;
        2. Solorz nie mysli dalekowzrocznie; chce tylko te dekodery sprzedawac i mysli
        ze sprzeda ich tyle zeby pokryc wydatki na prawa do transmisji (20 milionow
        dolarow); A ucieka mu cos co mogloby (stawiam dolary przeciwko orzechom ze tak
        wlasnie jest) mu przyniesc znacznie wiecej pieniedzy - czyli reklama
        sprzedawana podczas tranasmisji - wiadomo ze reklamodawcy kupuja WIDOWNIE -
        ograniczenie liczby widzow odstrasza ich (czemu sie nie dziwie - oni umieja
        liczyc w przeciwienstwie do Solorza), juz nie wspominam jak dziala na ich chec
        do zamieszczania reklam negatywna reakcja kibicow na kretactwa Pana Solorza;
        Panie Solorz - polecam uwazne przyjrzenie sie sukcesowi 'Big Brothera' - wie
        Pan ile mozna dodatkowo zarobic dookola swobodnie transmitowanego programu ??
        chyba Pan nie wie...
        3. Kolejna rzecz - juz teraz chodza sluchy ze Solorz chce sprzedac Polsat Sport
        zaraz po mistrzostwach i chce za to po prostu wyciagnac jak najwiecej kasy
        (liczonej w ilosci sprzedanych dekoderow) i tak naprawde reszta jest
        nieistotna.

Pomijajac wiec tu te gornolotne slogany typu 'NARODOWI sie nalezy', nie
        zainwestuje w dekoder, bo ... mysle logicznie i nie inwestuje w przedsiewziecia
        ludzi, ktorzy zachowuja sie jak drobne cwaniaczki o naturze cinkciarza(ktorym
        zreszta kiedys Solorz byl jak nie pamietacie), chcacego przyciac na conajmniej
        co drugiej studolarowce naiwnego klienta. Wywiad z Solorzem po sknoconej
        transmisji losowania tylko mnie utwierdzil w moim przekonaniu o
        nieprofesjonalnym i beznadziejnym stosunku do odbiorcy - jak mi ktos mowi w
        zywe oczy, ze 'owszem byl poglos ale w koncu moglo w ogole nie byc glosu, no
        nie ?' to mi szczeka opada i ide dalej ...

To tyle mojego przyczynku...

Pozdrawiam Pana Solorza i zycze mu wiecej takich decyzji biznesowych to dlugo
        juz sobie nie ponadaje w tym kraju... (w koncu niewielka strata)
        • Gość: jurek Re: przyczynek... IP: 10.63.101.* 05.12.01, 10:48
          Gość portalu: Mario29 napisał(a):

>
          > Ano z ponizszych powodow:

> 2. Solorz nie mysli dalekowzrocznie; chce tylko te dekodery sprzedawac i mysli
          > ze sprzeda ich tyle zeby pokryc wydatki na prawa do transmisji (20 milionow
          > dolarow); A ucieka mu cos co mogloby (stawiam dolary przeciwko orzechom ze tak
          > wlasnie jest) mu przyniesc znacznie wiecej pieniedzy - czyli reklama
          > sprzedawana podczas tranasmisji - wiadomo ze reklamodawcy kupuja WIDOWNIE -
          > ograniczenie liczby widzow odstrasza ich (czemu sie nie dziwie - oni umieja
          > liczyc w przeciwienstwie do Solorza), juz nie wspominam jak dziala na ich chec
          > do zamieszczania reklam negatywna reakcja kibicow na kretactwa Pana Solorza;
          > Panie Solorz - polecam uwazne przyjrzenie sie sukcesowi 'Big Brothera' - wie
          > Pan ile mozna dodatkowo zarobic dookola swobodnie transmitowanego programu ??
          > chyba Pan nie wie...

Zgadza sie Mario29. wszystkie Twoje argumenty sa dobre natomiast sprawa zaczyna
          sie i konczy na argumencie nr 2. Swieta racja, ze jak zakoduje zaden
          reklamodawca, zadna firma nie bedzie emitowala na kodowanym kanale reklam, z
          prostej przyczyny - mizerna grupa docelowa odbiorcow, mizerny potencjal ludzki do
          ktorego mozna trafic. To raptem bedzie populacja ok. 200 tys. a w
          opgolnodostepnym 13 mln. to na tyle ode mnie a tak naprawde od ciebie.
          Na marginesie ja tez NIE KUPIE dekodera tej watpliwej klasy stacji jaka jest
          Polsat Sport

pozdrawiam

jurek
      • Gość: Wichura Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder IP: *.*.*.* 05.12.01, 12:11
        Nie zgadzam się z Tobą, Znawco. Lubię obejrzeć dobry mecz, ale nie kupię
        dekodera Polsatu (choć 1000 złotych mnie nie wzrusza), by obejrzeć LIVE mecze
        Polski. Mam kablówkę i tam coś znajdę (zapewne Szwedów, Anglików, Niemców,
        Rosjan, Hiszpanów, Francuzów, niezły zestaw...). Szkoda tylko, że nie zobaczę
        najładniej grającej drużyny świata, czyli Portugalii, bo trafiła do b. słabej
        grupy. A co do perspektywy darmowych meczy na Polsacie? Jest to wielce
        prawdopodobne. Solorz ogłosi to na 2-3 dni przed 1. meczem Polski. Efekt:
        zarobi i na dekoderach, i na reklamach.
      • Gość: Gomes Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder IP: 10.0.214.* 05.12.01, 16:50
        Jesteś idiotą skoro chcesz płacić za coś co należy ci się "jak psu zupa". Ja w
        każdym bądź razie dekodera nie kupię choćbym miał oglądać MŚ z koreańskim albo
        japońskim komentarzem. A skoro tak bardzo chcesz płacić za to co ci się należy
        to płać za oglądanie A. Małysza, T.Lisa, A.Kwaśniewskiego, no imógłbyś wreszcie
        zacząć dopłacać do reklam w TV bo przecież wszyscy od dawna to robią tylko nie
        ty!!!!!!
      • Gość: dolfuss Re: Ja nie jestem wszyscy IP: 10.0.6.* 06.12.01, 03:45
        Zgodnie z wymogamu FIFA miecze reprezentacji, pólfinały i finały mają być
        puszczane w ogólnopolskiej telewizji. Mam gdzieś dekoder Polsatu i nie kupię
        tego szajzu choćbym miał słuchać relacji w radiu. Ta wieśniacko debilna
        telewizja nie jest w stanie mnie do tego zachęcić.
        • Gość: ego Re: Ja nie jestem wszyscy IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.01, 08:17
          Ja też nie zamierzam kupować za 1000 zł. żadnego dekodera, szczególnie Polsatu,
          który jest najgłupszą stacją telewizyjną od Uralu po Lizbonę. A co do
          ekonomicznych argumentów pt. "Solorz wydał 20 mln.$ i ma prawo zakodować co
          chce" to po pierwsze nie ma prawa zakodować wszystkiego, a po drugie za dwa
          lata wygasa mu koncesja i niech nie podskakuje KRRiTV.
          • znawca Re: Ja nie jestem wszyscy 06.12.01, 08:44
            Gość portalu: ego napisał(a):

> Ja też nie zamierzam kupować za 1000 zł. żadnego dekodera, szczególnie Polsatu,
            >
            > który jest najgłupszą stacją telewizyjną od Uralu po Lizbonę. A co do
            > ekonomicznych argumentów pt. "Solorz wydał 20 mln.$ i ma prawo zakodować co
            > chce" to po pierwsze nie ma prawa zakodować wszystkiego, a po drugie za dwa
            > lata wygasa mu koncesja i niech nie podskakuje KRRiTV.

Czy ty człowieku nie rozumiesz, że mi nie chodzi o polsat, tylko o piłkę nożną.
            Podejrzewam, że na MŚ zarobi tyle kasy, że starczy mu na łapówki dla członków
            KRRiTV. Koleś zrobił złoty interes i teraz rządzi. A teraz co najwyżej możecie go
            obrażać.

pzdr

• Gość: Kan Do znawcy IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.01, 14:54
              Czy ty naprawdę myślisz, że masz rację ?
              Jakie przesłanki tobą kierują, że uważasz, że większość kupi te przeklęte
              dekodery za 600 czy 1000 PLN ? Może tylko podobni tobie, co nie wiedzą na co
              wydać kasę albo fanatyczni kibice, co uważają, że świat kręci wokół piłki.

Kibicuję naszej reprezentacji i będę starał się obejrzeć mecze, nie tylko jej,
              na innych kanałach a jeżeli mi się nie uda, to trudno świat się nie zawali.
              Będę się cieszył naszymi zwycięstwami nawet jeśli ich nie zobaczę.
              A swoją drogą, skoro tak bardzo zależy ci na obejrzeniu meczy, to dlaczego nie
              kupisz biletów i nie pojedziesz na MŚ. Byłem w Japonii ( choć tylko trzy
              tygodnie )i mimo że nie zwiedziłem wszystkiego to i tak uważam, że to piękny
              kraj. Polecam, tylko podróż uciążliwa, jakieś 17 godzin.
            • Gość: dolfuss Re: Ja nie jestem wszyscy IP: 10.0.6.* 09.12.01, 17:33
              Prezczytaj to co napisałem wyżej. A jak niezbyt rozumiesz to... itd.. A
              dekodera nie kupię choćby Polsat mi za to zapłacił. I powiem ci więcej. Wolę
              zapłacić za odkodowanie innej telewizji - nawej po japońsku, a Polsatowi nie
              dam zarobić. Zawsze pozostaje mi radio i internet. PAPA
            • Gość: ego znawca ale czego? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.12.01, 08:17
              Nie zamierzam komentować tekstu "Znawcy" dotyczącego łapówek dla członków
              KRRITV, bo to jest teoria w stylu Leppera. Chciałbym natomiast powiedzieć, że
              przedwczoraj wieczorem miałem próbkę polsatowskiej szkoły komentarza
              sportowego. Panowie Borek i Kołtoń bredzili na temat ligi niemieckiej i ligi
              mistrzów ubrani w koszulki, które Borek zdobył w Madrycie. Koszmar, szmira,
              bezmyślność i nuda. Szpaku wróć !!!!!! Nie spodziewałem się, że to kiedyś
              napiszę. Pozdrawiam wszystkich antypolsatowców.

Ego

• Gość: BZORU Re: Niech zbankrutują !!!!!!! IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.01, 23:28
              Gość portalu: Helux napisał(a):

> Co do komentatorow : wiekszosc do dupy, ale matteo Borek jest spoko!!!

Helux - niech ci leży już że Borek jest spox, ale oprawa i cała reszta jest do
              dupy. Nie zasługuje to na tak wysoką cenę (1000 zł) - a nawet w Super Expresie
              czytałem że 1400 !!!!!! Soloż się przeliczył - chciał zarobić na szarym kibicu.
              A niech zobaczy ile wynosi srednia krajowa. Myślę że drugi raz nie bedzie już
              tego robił.

pzdr
                • Gość: Jorn Re: do znawcy IP: 217.11.141.* 07.12.01, 17:53
                  Ja też nie kupię dekodera Polsatu. Po pierwsze mecze będą się odbywały w
                  czasie, kiedy jestem w pracy, a chętnych do wzięcia urlopu będzie tylu, że
                  chyba się nie załapię (transmisji zamierzam wysłuchać sobie w radiu - BTW, czy
                  ktoś wie w jakim?). Po drugie myślę, że niektórzy dyskutanci ,ają rację i
                  Solorz się złamie i przeniesie transmisje do Polsatu/TV4, bo więcej zarobi na
                  reklamach, niż na sprzedaży skrzynek (zwłaszcza, że niekodowane programy jego
                  pakietu można oglądać na dekoderze C+).

Dla tych, którzy mieszkają przy granicach: kupcie sobie porządne anteny
                  naziemne - Południowcy obejrzą sobie mecze w TV słowackiej, Zachodni w ARD/ZDF
                  (na satelicie być może zakodują, ciekawe, czy RPT i TF1 też?, a Eurosport nie
                  wykupił).

Pytanie do TVP - a co wy do cholery robicie??? Znowu człowiek odpowiedzialny za
                  decyzje był na urlopie (standardowa odpowiedź TVP na pytanie innych
                  dziennikarzy, dlaczego nie transmitują imprezy X)?

Pozdro

Jorn
        • Gość: cecil Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.12.01, 01:37
          Mnie osobiście najbardziej nie denerwuje to ( co nie znaczy , ze wcale nie
          denerwuje ) , że mecze naszych nie zostana pokazane w TV publicznej , jak i to
          , ze bede musiał wyrzucic 600PLN na to aby je zobaczyć . Najbardziej przeraza
          mnie fakt , że bede je ogladał w atmosferze komentatorskiej miernoty :-(((( Z
          całym szacunkiem dla Pana Solorza i jego TV , ale ... np taki pan Kostrzewa (
          sportowy dziennikarz Polsatu ) jest delikatnie mowiac osoba ktora sie do tej
          funkcji nie nadaje. Jesli pan Kostrzewa bedzie komentowal mecze polskiej
          reprezentacji i mylil Wandzika z Dudkiem , to przyznacie , ze to pewien
          dyskomfort :-((((( Boze ! Dajcie nam Szpakowskiego ! Wiem , ze i Szpaku potrafi
          walnac gafe , ale on przynajmniej oddaje atmosfere meczu i jego range !
      • Gość: Gregor Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder IP: 213.216.77.* 10.12.01, 08:24
        Ja osobiście deklaruję, że choć za reprezentację Polski "dałbym się pokroić", a
        na dekoder też mnie stać to nie kupię go ponieważ bardziej sobie cenię własną
        wolnośc i nikt mnie nie może do niczego zmusić - do płacenia za oglądanie tych
        trzech sromotnych porażek także (może z USA uda im się zremisować).
        Gdzie te czasy gdy mecze reprezentacji Polski to było święto dla wszystkich
        kibiców, a teraz to już tylko interes.

pozdr
        • Gość: jurek Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder IP: 10.63.101.* 10.12.01, 09:37
          Panowie forumowicze,

wiem ze wzbudze tym postem troche komentarzy przychylnych badz nie ale z
          nieoficjalnych zrodel wiem (prosze nie pytac), ze wiceprezes Boniek ma jakis
          uklad z wloska telewizja, ktora kupila prawa do Mistrzostw Swiata w Korei i
          Japonii. W zwiazku z tym prawdopodobnym jest, ze mecze Polakow jak tez innych
          druzyn (nie wiem dokladnie ile ich bedzie) nabedzie za nieduze pieniadze
          publiczna telewizja TVP1 lub TVP2, nie wiem dokladnie za ile. Wniosek z tego
          taki ze prawdobodobnie bedziemy ogladac mecze na niekodowanym pasmie. jestem
          powaznym czlowiekiem dzialajacym na tym forum juz jakis czas wiec nie chce
          nikogo robic w balona badz zwracac uwagi na swoja osobe. po prostu dowiedzialem
          sie o tym niedawno od mojego dobrego kolegi, ktory pracuje bardzo blisko
          wszystkich pilkarskich wydarzen w Polsce (Warszawa). Plotka to naprawde nie
          jest (nie chce sie rownac z "Super Expressem") natomiast moge powiedziec o
          wysokim prawdopodobienstwie takiego scenariusza. Dlatego tez trzymajmy kciuki
          za pomyslne zalatwienie sorawy przez Bonka

pozdrawiam forumowiczow

jurek
          • pc Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder 10.12.01, 09:47
            Gość portalu: jurek napisał(a):

> Panowie forumowicze,
            >
            > wiem ze wzbudze tym postem troche komentarzy
            przychylnych badz nie ale z
            > nieoficjalnych zrodel wiem (prosze nie pytac), ze
            wiceprezes Boniek ma jakis
            > uklad z wloska telewizja, ktora kupila prawa do
            Mistrzostw Swiata w Korei i
            > Japonii. W zwiazku z tym prawdopodobnym jest, ze mecze
            Polakow jak tez innych
            > druzyn (nie wiem dokladnie ile ich bedzie) nabedzie za
            nieduze pieniadze
            > publiczna telewizja TVP1 lub TVP2, nie wiem dokladnie
            za ile. Wniosek z tego
            > taki ze prawdobodobnie bedziemy ogladac mecze na
            niekodowanym pasmie. jestem
            > powaznym czlowiekiem dzialajacym na tym forum juz jakis
            czas wiec nie chce
            > nikogo robic w balona badz zwracac uwagi na swoja
            osobe. po prostu dowiedzialem
            >
            > sie o tym niedawno od mojego dobrego kolegi, ktory
            pracuje bardzo blisko
            > wszystkich pilkarskich wydarzen w Polsce (Warszawa).
            Plotka to naprawde nie
            > jest (nie chce sie rownac z "Super Expressem")
            natomiast moge powiedziec o
            > wysokim prawdopodobienstwie takiego scenariusza.
            Dlatego tez trzymajmy kciuki
            > za pomyslne zalatwienie sorawy przez Bonka
            >
            > pozdrawiam forumowiczow
            >
            > jurek

Jurek, dzieki m.in. Tobie mam dzisiaj od rana niezly
            humor, o co trudno w poniedzialki. Dzieki! Mam nadzieje,
            ze to sie sprawdzi!

• Gość: Radi MOZLIWOSCI ALTERNATYWNE IP: *.zptr.com.pl 11.12.01, 12:19
          Ludzie Kochani. Ten kupi bo go stac, tamtego nie stac a i tak kupi, innego z kolei stac a nie kupi. Nie lepiej karta TV i ...
          Dla niektorych to tylko inwestycja w karte, ktorej po MS nie trzeba wywalac. Zamiast bezproduktywnie wylewac zale, obrzucac
          blotem Solorza itp. itd. moze lepiej pomyslec konstrukcyjnie. Do MS w necie znajdzie sie nie jeden dekoderek.
          Po za tym juz czytamy na forum i slyszymy w mediach o bardzo prawdopodobnej otwartej transmisji meczow z udzialem Polskich
          Orlow w stacjach niemieckich.
          Podsumowujac,
          dekodera Polshitu nie kupie i namawiam do niekupowania. Zapraszam ludzi dobrej woli do dyskusji na temat "mozliwosci
          alternatywnych" sledzenia (live) widowiska pilakrskiego w Korei i Japoni.

Pozdrawiam wszystkich kibicow

R
      • Gość: wolfik Re: Wszyscy kur**ą na Polsat a i tak kupią dekoder IP: 195.94.215.* 10.12.01, 18:02
        Nie zamierzam nic kupować, mecze Polaków, otwarcia, półfinały i finały muszą
        pokazac w tv niekodowanej (tylko trzeba uwazać zeby ktoś wcześniej wyniku nie
        zdradził). A jak nie kupimy tych pieprzonych dekoderów to moze wreszcie z
        krajobrazu zniknie Polstat,TV4 i inny syf, którego sie oglądać nie da. i niech
        ich wsadzą wszystkich za długi (a Ibisza za niewykorzystaną życiową szanse)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka