Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

A Małyszowi ubyło lat

IP: *.icpnet.pl 27.11.07, 18:39
    Nuda, nuda, nuda...i kto to oprócz milionów Polaków oraz kilku
    Niemców,Czechów, Austriaków i Norwegów ogląda? Ten sport jest tak samo
    popularny na świecie jak bigos...tragedia. Zero emocji i jeszcze ten śmieszne
    noty od sędziów za "styl"...dlaczego finalną oceną nie jest odległość? Znowu
    będzie przez całą zimę trucie o tym nudziarstwie....brrrrrr
    Obserwuj wątek
      • Gość: Polak niementalny Re: A Małyszowi ubyło lat IP: *.smstv.pl 28.11.07, 14:37
        Jestem hipokrytą sportowym, mierziły mnie przez lata peany na rzecz orłów
        Górskiego, ta cała martyrologia polskiego futbolu potem, że co prawda znów
        walczyliśmy o przetrwanie i znów dostaliśmy po dupie, ale przypomnijmy sobie
        gole Grzegorza Laty.... Gdy na początku tysiąclecia zaczęła się mania z Małyszem
        to był pierwszy i ostatni sezon, który oglądałem, bo jak mój przedmówca
        stwierdziłem, że tak nudna dyscyplina na moją atencję nie zasługuje. Niech
        wygrywa, niech świętują, szanuję Beenhakkera (mecze reprezentacji w p.n. oglądam
        zawsze, ale kibic ze mnie żaden) i szanuję tych, którzy robią to ortodoksyjnie.
        Wkurza mnie, gdy ktoś mnie pyta o skoki właśnie. Nie lubię, tak samo jak nie
        lubię krupniku. Oby tylko biedny Adam zdążył odejść dobrowolnie niepokonanym ze
        sportu, nim polski kibic go zje za zajmowanie 20 pozycji w wieku 39 lat... Zdrowia!
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka