Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

W RTL smieja się z naszego mistrza!!!

01.01.02, 20:01
    Przez przypadek po dzisiejszym konkursie widziałam migawkę wywiadu ze skoczkami
    niemieckimi.(Hannawald, Hocke, Schmidt + Hess).
    Tez uwazaja Hannawalda za jedynego skoczka, który jest w stanie wygrac
    wszystkie cztery konkursy.
    Na pytanie do Hanawalda co sądzi na temat rywalizacji z Małyszem cała czwórka
    wybuchnęła śmiechem a Hanni powiedział że nie ma takiego skoczka na świecie,
    który byłby w stanie odrobić 20 punktów straty w dwóch konkursach. Niemiecka
    pycha i buta jest ogromna i mam nadzieję, że mimo wszystko Adam wygra i
    udowodni że jest najlepszy pomimo początkowych trudności.
    Co wy na to?
    Obserwuj wątek
      • Gość: mi Re: W RTL smieja się z naszego mistrza!!! IP: *.dip.t-dialin.net 01.01.02, 22:05
        a jesli nie wygra to co?
        Nie widzialem tej sceny ale to w jaki sposob to opisujesz tez wyglada na mocna
        przesade i prowokacje. Tytul twego piostu nie pasuje nawet do tresci. Nie
        wynika bowiem z niego, ze ktos smieje sie z "naszego mistrza" tylko z
        ewentualnosci, ze Malysz moze nadrobic jeszcze 20 punktow roznicy.

Ludzie dajcie wreszcie spokoj z ta histeria. To co teraz odchodzi na
        niemieckojezycznych forach to absolutne, przerazliwe dno.
        Tam gdzie do niedawna ludzie z calej Europy i Swiata spokojnie rozmawiali o
        skokach, gdzie Niemcy, Austriacy zachwycali sie Adamem - a taaak - pojawili
        sie "nasi" i swoimi chamskimi, prymitywnymi postami (nie znajac nawet w miare
        poprawnie jezykow) rujnuja fora i przede wszystkim ostatecznie opinie Polski,
        nawet u tych, ktorzy jeszcze niedawno zachwycali sie Adamem.

Jak przegladam ta kloake, ktora "nasi" tam produkuja to az wyc sie chce....
      • Gość: Darmo Re: W RTL smieja się z naszego mistrza!!! IP: *.dip.t-dialin.net 02.01.02, 00:07
        connie1 napisał(a):

> Przez przypadek po dzisiejszym konkursie widziałam migawkę wywiadu ze skoczkami
        >
        > niemieckimi.(Hannawald, Hocke, Schmidt + Hess).
        > Tez uwazaja Hannawalda za jedynego skoczka, który jest w stanie wygrac
        > wszystkie cztery konkursy.
        > Na pytanie do Hanawalda co sądzi na temat rywalizacji z Małyszem cała czwórka
        > wybuchnęła śmiechem a Hanni powiedział że nie ma takiego skoczka na świecie,
        > który byłby w stanie odrobić 20 punktów straty w dwóch konkursach. Niemiecka
        > pycha i buta jest ogromna i mam nadzieję, że mimo wszystko Adam wygra i
        > udowodni że jest najlepszy pomimo początkowych trudności.
        > Co wy na to?

Trzeba bylo nie migawke ale caly wywiad ogladac.
        1) Hannawald powiedzial ze on niemysli o wygraniu wszystkich 4 skokow tylko sie konzentruje na kazdym z osobna i stara sie jak najlepiej skoczyc.
        2) Dziwne ze jak dziennikaz z RTL sie Hannawalda spytal "Co moze jeszcze sie stac bo ma juz przewage az 20 punktow?" Sven powiedzial "20 punktow to jest nic poniewaz leza przednami jeszcze 2wie skocznie"
        3) Co do usmiechow na temat "rywalizacji" z Adamem, oni sie usmiechali bo dzien wczesniej podczas wywiadu powiedzieli ze nietylko Adam ale rowniez tez paru inych skoczkow do elity nalezy z ktorymi trzeba rywakizowac, i ze w zasadzie maja dosc tego ze media sztucznie tworza wojne Malysz vs reszta swiata.
        Ja tez tego osobiscie mam dosc, skoki to cudowny sport i niepotrzebnie sie media i niektorzy kibice az tak napalaja. najwazniejsze zeby daleko latali i zeby nas do ostaniej chwili w napieciu trzymali.
        • Gość: Krzysiek Re: W RTL smieja się z naszego mistrza!!! IP: 10.10.6.* 02.01.02, 09:47
          Ja tez uwazam, ze skoki narciarskie to piekna konkurencja i nie potrzebuje do
          ich przezywania zadnych mediow krajowych czy zagranicznych. Polscy telewizyjni
          komentatorzy (szczegolnie ci w studio TV) sa beznadziejni. Dlatego najczesciej
          ogladam transmisje na stacjach niemieckich (absolutnie nie znam niemeickiego)
          co pozwala mi wyrobic sobie wlasne zdanie i opinie nt. kazdego oddanego skoku.
          Dziekuje Ci DARMO za Twoja uczciwa wypowiedz jw.
          • Gość: Verona Re: W RTL smieja się z naszego mistrza!!! IP: *.lomianki.sdi.tpnet.pl 02.01.02, 17:30
            Ludzie, to prawda skoki są świetne, ale media są potrzebne i to bardzo. To
            właśnie RTL zawdzięczamy to, że mamy serie kwalifikacyjną, 50 najlepszych i 50
            najlepszych. To dzięki presji niemieckich medii zaczęto skokać w odwrotnej
            kolejnoście do punktacji PŚ.

A co do miłego pana, który sądzi, że RTL naśmiewa się z jego idola mogę
            powiedzieć tytlko jedno jest kompletnym id...ą. Gdybyś obejrzaj transmisję z
            wcześniejszych konkursów to byś wiedział co o nim sądza niemieccy skoczkowie i
            media. I Hannawald sam mówił, że jeden upadek i już niema tych 20 pkt. Tak na
            przyszłość to uważaj na to co piszesz i mniej na to jakieś dowody, a nie
            obejrzaną migawkę.
            • connie1 Re: W RTL smieja się z naszego mistrza!!! 02.01.02, 18:24
              Gwoli ścislości jestem kobietą. Staram sie zachować obiektywizm,ale kajam sie -
              rzeczywiscie widziałam tylko migawkę. Cieszę się, że niemieckie stacje są
              bardziej kompetentne od naszych. A nawet jesli Adam Małysz nie wygra -to i tak
              dostarczył nam tyle frajdy...Pozdrawiam wszystkich fanow sportu ( nie tylko
              bialego szaleństwa)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka