Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kto murem za Adamem niech się tu wpisze!

06.01.02, 20:14
    Mimo porazek i tak jest wielki i podniesie szybciej niz nam sie wydaje.
    Obserwuj wątek
      • Gość: niki Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 217.99.1.* 06.01.02, 20:18
        bonkers napisał(a):

> Mimo porazek i tak jest wielki i podniesie szybciej niz nam sie wydaje.
        RACJA!
        • zjarka007 Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 20:54
          Adam jest najlepszy niech się Hanni ze Schmittem pieprzy !!!!!!
        • Gość: wojroj Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.chello.pl 07.01.02, 23:32
          Adam trzymaj sie!!!
          • Gość: maria Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.elblag.sdi.tpnet.pl 13.01.02, 16:07
            adam odzyskaj rownowage
        • Gość: Spider Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.devs.futuro.pl 08.01.02, 09:19
          i tak jest najlepszy
        • Gość: J23 Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.theochem.kun.nl 08.01.02, 10:06
          Sure, ze jest wielki,
          nie ma dwoch zdan.
        • gosienka0 Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 08.01.02, 10:45
          no walsnie adam mistrz czy wygrywa czy nie ...!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: Kawa Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.wi.hs-wismar.de 09.01.02, 11:49
            Ludzie dajcie juz spokoj Malyszowi i przestancie mowic o tzw.porazkach. Jakich
            porazkach!? Czy miejsce w pierwszej trojce czy piatce na swiecie to jest wedlug
            was porazka? No wybaczcie, ale ktos tu ma chyba dziwne poczucie
            humoru...Niezaleznie od tego, w jakiej formie jest obecnie Malysz, nalezy mu
            sie ogromny szacunek za to, czego dokonal i co w zyciu osiagnal.
            Ludzie wyluzujcie troche. Popatrzcie na siebie...
            • Gość: steryd Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.pl 09.01.02, 21:07
              Gość portalu: Kawa napisał(a):

> Ludzie dajcie juz spokoj Malyszowi i przestancie mowic o tzw.porazkach. Jakich
              > porazkach!? Czy miejsce w pierwszej trojce czy piatce na swiecie to jest wedlug
              >
              > was porazka? No wybaczcie, ale ktos tu ma chyba dziwne poczucie
              > humoru...Niezaleznie od tego, w jakiej formie jest obecnie Malysz, nalezy mu
              > sie ogromny szacunek za to, czego dokonal i co w zyciu osiagnal.
              > Ludzie wyluzujcie troche. Popatrzcie na siebie...

kaweczko kochanie! przepraszam ale to nie post o narzekaniu tylko o wsparciu...
        • Gość: kerad Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 195.136.89.* 08.01.02, 21:45
          Adam jestem zawsze z tobą.
          • Gość: KOro Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.pl 21.01.02, 20:23
            Jestem całym sercem za Adasiem
        • Gość: misio Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 195.187.79.* 09.01.02, 12:48
          Jestem za Adamem. Czy wygra czy przegra :)
        • Gość: Tomek Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.dab.katowice.supermedia.pl 09.01.02, 16:05
        • Gość: Arti Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 10.0.5.* 09.01.02, 21:05
        • Gość: marcin Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 195.217.253.* 10.01.02, 10:43
          MUREM!!! CHINSKIM!!! cala ekipa, znaczy jakies 60 osob :)

pozdrowienia dla wszystkich wiernych

marcin
        • Gość: igmach Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 220.220.220.* 10.01.02, 13:09
          Przecież On się szykuje na olimpiadę.
        • ogloszenie115 Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 11.01.02, 10:52
          Adam i tak jest w dobrej formie - a sport tym się charakteryzuje , ze raz się
          wygrywa a raz przegrywa...
        • Gość: kajman Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.centertel.pl 11.01.02, 17:37
          Adam, ja na Ciebie nie napadam.
        • Gość: Malowany Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 150.210.177.* 11.01.02, 20:58
          ADAM MALYSZ-ALWAYS THE BEST!!!!!!!!!

SKACZ SKACZ... JAK ADAM MALYSZ !!!!!!!!
        • Gość: Madzia Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 10.1.3.* / *.gda.supermedia.pl 15.01.02, 14:18
          Pewnie,że jestem za Adamem !!!!!!
          Kto nam dał tyle radości co on ?
        • Gość: Tom Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.baildon.com.pl 15.01.02, 15:54
          Był,jest i będzie wspaniały
        • Gość: MajkSEE Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 212.182.113.* 15.01.02, 18:21
          Nawet, jezeli niepredko odzyska forme lub nie powroci do mistrzowskiej (a
          przeciez powroci) - to wszystko to co zrobil dla polskiego narciarstwa jest
          mistrzostwem samym w sobie. A na Olimpiadzie - kto, jak nie ON!
          Cierpliwie trzymajmy kciuki!!!
        • Gość: Kobi Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.02, 00:14
          Adaś - i tak jesteś najlepszy !!!
        • Gość: marcin g Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.02, 00:35
          Adam wreszcie skacze po ludzku. Jeszce wam i im pokaże. Kto jak nie on ostatnio
          nas podnosił z kleczek.
        • Gość: Szym Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.02, 19:46
          Leć Adaś i pamietaj oooonnnnnnlllyyyyyyy yyyoouuuuu Aaaaaaddddaaaaassiiiuuuuu!
        • Gość: aska Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.koszalin.sdi.tpnet.pl 18.01.02, 19:20
          Jestem całą duszą z Adamem cokolwiek by było jest najlepszym skoczkiem i super
          człowiekiem
        • Gość: tomi Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.rz.uni-regensburg.de 22.01.02, 08:35
          Gość portalu: niki napisał(a):

> bonkers napisał(a):
          >
          > > Mimo porazek i tak jest wielki i podniesie szybciej niz nam sie wydaje.
          > RACJA!

MALYSZ KROLEM PRZESTRZENI

ZASTANAWIAM SIE DLACZEGO LOT NIE JEST JEGO GLOWNYM SPONSOREM !!!
        • Gość: Matejko Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.ustrzyki-dolne.sdi.tpnet.pl 23.01.02, 16:16
        • Gość: kin Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 23.01.02, 16:56
          a teraz po złoto leci Aaaaadaaammmmm!!!!!!!!!!
        • Gość: Majek Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.medianet.pl 26.01.02, 23:00
          ADAM!!!!

Zobaczycie - 2 zlote medale przywiezie z Salt Lake CITY!!!!!!!!!
        • Gość: my Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 28.01.02, 00:45
          mytezmurem
        • aniellica A ja murem za SCHMITTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.02.02, 18:03
          Adasia tez lubie i moga sie nawet podzielic tymi medalami
          tak jak w tamtym roku:)))))
        • Gość: Mala Mi Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.net.bialystok.pl 07.02.02, 19:20
          Ja murem za Adasiem, bo to nasza sierotka narodowa.
        • Gość: Meissy Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 195.116.246.* 09.02.02, 19:20
          Adaś wygra!!
      • Gość: niki Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 217.99.1.* 06.01.02, 20:18
        bonkers napisał(a):

> Mimo porazek i tak jest wielki i podniesie szybciej niz nam sie wydaje.
        RACJA!
        • Gość: uiu Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.02, 20:21
          podniesie sie!
          • Gość: Tom Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.pppool.de 06.01.02, 20:34
            He is great ! He will come back. And he is much more sportsman than Hanninanni.
            • Gość: TYTUS Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.upc-b.chello.nl 06.01.02, 20:41
              Musi sie podniesc chocby dlatego ze nie moge patrzec na to jak ten pajac 'Hani'
              zachowuje sie kiedy wygrywa. 100% za Adamem! (ale wyjebac Skupienia i Junior
              Tajnera)

Pzdr.
            • znawca Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 10:45
              Gość portalu: Tom napisał(a):

> He is great ! He will come back. And he is much more sportsman than Hanninanni.

Po przetłumaczeniu:

On jest wielki ! On będzie wracać . I on jest dużo więcej sportowiec niż
              Hanninanni .

pzdr
            • Gość: Tomagain Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.pool.mediaWays.net 20.01.02, 17:39
              Oh, he is still great. And he will be olympic champion !!!
              • Gość: korko Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.pl 21.01.02, 20:27
                Gość portalu: Tomagain napisał(a):

> Oh, he is still great. And he will be olympic champion !!!

Po przetłumaczeniu:
                Oh on jest nadal wspaniały.I będzie mistrzem olimpijskim !!!
      • Gość: frugo Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.02, 20:38
        Tylko on.
      • Gość: mic Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.*.*.* 06.01.02, 21:32
        You`ll never walk alone!
        • znawca Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 10:46
          Gość portalu: mic napisał(a):

> You`ll never walk alone!

Tłumaczę:
          You`ll nigdy nie chodzi tylko!
          • Gość: mic Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.*.*.* 08.01.02, 23:48
            znawca ty debil jestes, ty akurat powinienes zawsze chodzic sam!
          • Gość: korko Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.pl 21.01.02, 20:30
            znawca napisał(a):

> Gość portalu: mic napisał(a):
            >
            > > You`ll never walk alone!
            >
            > Tłumaczę:
            > You`ll nigdy nie chodzi tylko!

Tak naprawdęto znaczy: Nigdy nie będziesz chodzić sam.
            pzdr

• Gość: widget Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.citicorp.com 07.01.02, 18:54
          I tak bedzie najlepszy na koniec.
        • Gość: radziu Czy wygrywa czy nie... IP: 193.109.123.* 09.01.02, 10:36
          Czy wygrywa czy nie ja i tak Kocham Cię!!!!!! W moim
          sercu ADAŚ jest na dobre i na złe!!!!
          • Gość: mk Re: Czy wygrywa czy nie... IP: 212.33.67.* 01.02.02, 14:51
            Adamie bądż jak Słodowy i zrób to sam, trzymam kciuki z gromadka moich dzieci,
            które na fotelach trenuja lot skoczka
      • Gość: Kiler Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.lublin.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.02, 21:55
        Jestem murem za Adamem i wpisuje sie!!!!!
      • Gość: Michał Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.02, 22:18
        Adam będzie znowu wygrywał, tylko niech pismaki dają mu spokój i przestaną go
        dołować !
      • Gość: Rafał Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.02, 22:26
        A co to jest Turniej Czterech Skoczni? Głupkowata komercyjna imprezka!
        Prawdziwe zmagania rozpoczną się na olimpiadzie i tam już Hannawald naszemu
        mistrzowi nie podskoczy!!
        • Gość: aimarek Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 06.01.02, 23:24
          Szczytna to akcja. Popieram ją w całej rozciągłości. Choć jak znam życie teraz
          zacznie się nagonka. Małysz dla wielu już się skończył, sprzedał się, rozpił,
          zaćpał i w ogóle to koniec jego kariery... Adaś, trzymaj się!
      • Gość: Cez Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.chello.pl 06.01.02, 23:53
        Do zobaczenia w Zakopcu będę do was machał. Do Adama nie, nie zauważy
        dlaczego?...bo wyląduje w Nowym Targu.
      • Gość: bg Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 195.94.216.* 07.01.02, 07:42
        Małysz jest wielki!!!!!
        • Gość: Metal Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 192.168.15.* 07.01.02, 08:16
          Nic dodać, nic ująć.

Może tylko WIELKI!!!
          • Gość: ps Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 212.160.165.* 07.01.02, 09:23
            Adaś się jeszcze podniesie i daaaaleko pofrunie.
            • Gość: easy79 Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.i.tania.siec.osiedlowa.z.firmy.provider.pl 07.01.02, 09:29
              Podpisuję się rękami, nogami i czym tam jeszcze można.
              Prawdę mówiąc aż mi się nieraz zwracać chce jak czytam teksty typu Małysz
              skończony itd. Ludzie, chłopak przywrócił nam wiarę w sukcesy polskich
              sportowców a gdy tylko ma słabszy okres (Bóg da aby wszyscy "nasi" w słabszej
              formie byli na takich pozycjach) to już plecami do niego. Paranoja.
              Pozdrawiam prawdziwych kibiców.
              • Gość: mat.pl Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.mofnet.gov.pl 07.01.02, 09:47
                Dołączam się do prawdziwych kibiców polskich sportowców.
                hej
                • Gość: moler Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.de.deuba.com 07.01.02, 09:52
                  Malysz i tak pokazuje, ze Polak potrafi. Mysle, ze jeszcze "kilka" zawodow w swojej karierze wygra. Wedlug mnie
                  to najwiekszy talent w skokach narciarskich jaki kiedykolwiek sie pojawil.
                  • Gość: Logik Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.dip.t-dialin.net 07.01.02, 10:09
                    Adam jestsmy z Toba - prawdziwi kibice !
                    • Gość: ps Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 212.160.165.* 07.01.02, 10:17
                      Pocieszające jak wielu nas jest. Brawo prawdziwi
                      i oddani kibice !!!
                      • Gość: JaPoz Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.02, 00:11
                        trzymaj się Adam i bądź dalej Panem swojego losu!
                        • Gość: BARTEK ADAM ADAM PONAD WSZYSTKO IP: *.bialystok.cvx.ppp.tpnet.pl 09.01.02, 21:47
                          Adam jesteśmy z Tobą, świat zobaczy to m.in. w Zakopanem
                  • Gość: Potrafi Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.sn.g.bonet.se 07.01.02, 21:09
                    Gość portalu: moler napisał(a):

> Malysz i tak pokazuje, ze Polak potrafi. Mysle, ze jeszcze "kilka" zawodow w sw
                    > ojej karierze wygra. Wedlug mnie
                    > to najwiekszy talent w skokach narciarskich jaki kiedykolwiek sie pojawil.

Tak Polak potrafi, gdzie ja to słyszałem
            • Gość: rs Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.chello.pl 11.01.02, 15:25
              tez tak uwazam!
        • adam_ski Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 10:44
          Jest wielki, ale jest zarazem skromny i raczej palma mu nie odbije, jak
          odbijała np. Finom (np. Nykaenen). Będzie dobrze, bo dobrze skacze, ma warunki,
          ma doświadczenie, technikę i opanowanie, no i wreszcie ma świetny zespół
          trenerski. Cała reszta to czynnik losowy - raz jest super, a raz "tylko" dobrze.

Pismaki - odpierdolcie się od Adasia, dobrze?!

Pozdrawiam prawdziwych kibiców skoków narciarskich!

Adam
        • essikorscy Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 21.01.02, 11:52
          NOOOO!!!
      • Gość: Crotalus Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 157.25.121.* 07.01.02, 10:38
        Ja oglądałem te sezony kiedy nikt u nas nie interesował się skokami. Adam był
        wtedy bardzo średni, ale zawsze za nim byłem. Dlaczego teraz miałbym za nim nie
        być. Pamiętam te sezony kiedy Skupień był liderem drużyny i wydaje mi się to
        niemożliwe.
      • Gość: WACEK Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.lodz-wschod1.sdi.tpnet.pl 07.01.02, 10:40
        MAŁYSZ FOREVER,
        • znawca Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 10:47
          Gość portalu: WACEK napisał(a):

> MAŁYSZ FOREVER,

Tłumaczę:
          MAŁYSZ Zawsze,
          • campo Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 11:29
            Dwa, trzy, pięć, dziesięć lat temu 4 miejsce w TCS byłoby wielkim świętem
            naszego narciarstwa. Po ubiegłorocznych sukcesach Małysza wszyscy oczekiwali,
            słusznie zresztą, kolejnego triumfu. Niestety nie udało się, ale przeciez 4
            miejsce to nie jest tragedia, a wręcz przeciwnie, duży sukces!
            Ile razy do tej pory polski skoczek był tak wysoko w koncowej klasyfikacji tego
            prestizowego turnieju? O ile dobrze pamiętam tylko dwa razy bylo lepiej,Małysz
            rok temu i Bobak baaaardzo dawno temu.

Nie psioczmy na Małysza, skoczka ktory jest liderem Pucharu Świata, ktory
            wczesniejszymi występami potwierdził przynalezność do scisłej swiatowej
            czolówki! A ze jest w obecnie w słabszej formie, to tylko obrazuje jego siłę.
            Być w słabszej formie i zająć 4 miejsce w TCS, to chyba tylko nasz Adam
            potrafi!:-)

Pozdr.
          • bonkers Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 13:23
            Mam zal do ciebie znawco ze sobie robisz zarty. Zawsze cie szanowałem ale takim
            głupimi (sorry, ale tak jest) wiele straciłes w moich oczach.
            PS. A juz prawie mnie przekonałes do Polsatu:))

• znawca Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 13:31
              Po prostu nie lubię, gdy ktoś uważa, że każdy człowiek powinien znać
              przynajmniej trzy języki obce. Język polski naprawdę nie zasłużył na tyle
              pogardy, ile okazuje mu się na tym forum. Piszmy w języku polskim! Chociażby po
              to, by okazać szacunek innym forumowiczom.

p.s. nie kupuj dekodera Polsatu. Nie warto.
              • Gość: Lucas Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.netia.pl 07.01.02, 14:21
                Znawca, a jak przetłumaczysz to:
                The penis is walking around me

:-)))
          • Gość: AlexBln Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.dip.t-dialin.net 08.01.02, 00:40
            znawca napisał(a):

> Gość portalu: WACEK napisał(a):
            >
            > > MAŁYSZ FOREVER,
            >
            > Tłumaczę:
            > MAŁYSZ Zawsze,

Malysz für immer!!!
      • Gość: zibi Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.ltl.pl 07.01.02, 11:47
        Fakt, słabsza forma Małysza.
        Fakt zawód dla większości kibiców.
        Fakt słaba forma wszystkich polskich skoczków, powiem nawet bardzo słaba.
        Fakt niepewność kibiców co do dalszej kariery i rozwoju wypadków.
        Fakt plan misternie skonstruowany przez prasę i media ( 4 zwyciąestwa w TCS )
        nie wypalił a rozdmuchany do granic możliwości balon pękł.
        Ale największy fakt to postawa samego Małysza po 4 konkursach i jego wypowiedź
        dla prasy i mediów wzbudzająca zaufanie i przywracające wiarę w jego możliwości.
        Dla mnie Małysz jest po prostu jednym z wzorów prawdziwego sportowca i na razie
        nic tego nie zmienia. I chociaż też mi nie jest lekko, ale jednak dalej mu
        kibicuję i wierzę, że jeszcze nie raz będzie najlepszy.

Pzdr
      • Gość: johnns Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 212.244.37.* 07.01.02, 12:22
        Parafrazując bardzo popularne obecnie stwierdzenia polityków, o tym w jaki
        sposób poznaje się prawdziwego mężczyznę - chciałbym odnieść to do sytuacji
        kibica sportowego. Prawdziwym kibicem nie jest się wtedy, gdy ulubiony
        sportowiec wygrywa (czyli gdy zaczyna się jego kariera oraz kariera kibica),
        lecz wtedy, gdy u schyłku kariery sportowca (bądź w chwilach słabości, któe
        zawsze mogą się okazać końcem kariery) pozostaje się razem z nim, z szacunku
        oraz wdzięczności za wcześniejsze radości wynikłe z jego sukcesów.
        Pan Adam Małysz nie jest oczywiście u schyłku kariery. Ale ja mam w nosie, czy
        Pan Adam cokolwiek jeszcze wygra. Mam dla niego wiele szcunku i wiele
        wdzięczności za chwile radości, które wszystkim nam dał.
      • ant. Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 12:28
        Poczekajmy tylko na Zakopane, a pokaże, kto jest najlepszy (choć nikomu nie
        musi nic udowadniać)
      • Gość: Student Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: 217.8.168.* 07.01.02, 14:09
        Racja!!!

Adaś - jestem z Tobą, Trzymaj się.
        Nawet jeżeli już nic nie zwojuje w skokach (w co nie wierzę), to i tak już tyle
        dla nas (też!!!) zrobił, że wszystko można mu wybaczyć!!!
        • wiberg Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 14:15
          Adam w 2001 roku sprawił nam tyle radości jak żaden inny sportowiec i za to
          powinnismy byc Mu wdzięczni do końca świata. Wierzę mocno, że to nie koniec
          jego zwycięstw. Poczekajmy na dalsze konkursy, na Olimpiadę (też tę w 2006),
          kilka mistrzostw swiata.
          • Gość: tomek777 Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.citicorp.com 08.01.02, 15:15
            Adas nie daj sie niedowiarkom
      • Gość: LakerFan Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.chello.pl 07.01.02, 14:23
        pewnie, że się podniesie.
        • Gość: Olek Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.kalisz.sdi.tpnet.pl 07.01.02, 16:12

Adam zawsze jesteśmy z tobą !!!
          • Gość: hłeh Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.01.02, 17:17
            Hłeh - no i co? Malysza nie bedzie i bedzie znowu PIŁKA NOŻNA - a ludzie będą
            kochać Dudka i Olisadebe.

BUAHAHAHAHAHAHAHAHA
      • waldi123 Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 17:21
        spokojnie bez nerwowych ruchow , a bedzie wszystko dobrze.
      • Gość: Kuba Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.multicon.pl 07.01.02, 18:00
        Adaś jesteśmy z Tobą! Nie ma sie co załamywać. Każdy może mieć
        obniżkę formy. Także wszyscy gnajcie do Zakopca 19 i 20.01 aby
        dopingować naszego bohatera narodowego Adasia Małysza.
        Do zobaczenia na Wielkiej Krokwi, niech każdy zedrze sobie
        tam gardło!
        • gacjan Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 18:21
          Małysz przegrał bitwę, ale prowadzi w "wojnie" (PŚ)
          niejeden w szczytowej formie przegrał turniej 4 skoczni (patrz Schmitt i Andy
          W. w 2000)
          jestem za Małyszem od 1995 roku, i nawet gdy zdobywał 44 punkty w sezonie,
          byłem za nim
      • godus Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! 07.01.02, 18:24
      • Gość: kovalsky Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.01.02, 18:50
        Bez dwóch zdań Hanna.. czy jakoś tak był niezły ,a medal na olimpiadzie i tak
        zdobędzie Małysz
      • Gość: Szpaku Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 07.01.02, 18:57
        Zawsze i wszedzie Szpaczy rod z Adamem bedzie:-)
        Szpaku
      • Gość: defo Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.chello.at 07.01.02, 19:40
      • Gość: juras Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.lubzel.com.pl 07.01.02, 19:47
        Jasne, i tak jest dobry, wiele zrobil i jeszcze wiele pokaze !!!
      • Gość: Dlugi Re: Kto murem za Adamem niech się tu wpisze! IP: *.montrouge.rms.slb.com 07.01.02, 20:22
        Rzekles !!!!
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka