Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jakie rolki kupić ??

25.07.08, 20:02
    chodzi mi o zwykłe rolki bym sobie mogła pojeździć po ściezkach,oczywiście
    tanio.Chodzi mi o to bym nie płaciła dodaktowo za nazwę firmy
    Obserwuj wątek
      • mak-ler Re: jakie rolki kupić ?? 30.07.08, 11:08
        Polecam Twojej uwadze Orbitwheel... są tanie, a zrobisz furorę wśród koleżanek :D

Orbitwheel - Skrzyżowanie deskorolki i łyżworolek to najnowszy wynalazek firmy
        Inventist z miasta Camas w stanie Waszyngton.

www.focus.pl/newsy/zobacz/publikacje/orbitwheel-zamiast-roweru/
      • Gość: gen Re: jakie rolki kupić ?? IP: *.dynamic-dialup.coretel.net 02.02.09, 20:45
        Mieszkm w Stanach i moje uwagi mogą być mniej qadekwatne do polskich warunków.
        Jednak przeażę moje spostrzeęnie i doświwdczenia. POmjako takim opanowaniu
        jazdy, rozejrzałem się na forum o opinię i porady w zakresie doboru sprzętu.
        Wybrałem jede z bestselerów któy musiałem zwrócić bo wrotki wywoływały ból w
        piszczelach. Skusiłem się na inny (włoski) bestseler o nazwie "ROZES". TO było
        to, bo na nich śmigałem maratony, zwykle w sąsiednim parku o 5-ciu kilometrowej
        bieżni. Jeżeli w zasięgu jest gdzieś wypożyczalnia,to dobrze jest z niej
        skorzystać. Ważna jest średnica rolek. Małe szybko się zużywają i pod byle
        kamyczkiem blokują się. Ważne jest rodzaj ogumienia. To musi być trwałe. Noew
        wrotki zwyke mają hamujące stopki, które trzeba wyrzucić, a hamowaś
        łyżwiarsko-narciarską technokę. Życzę wspaniałego wrtkowania i bezbolesnych
        upadków;
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka