Dodaj do ulubionych

Szukam dobrej maniciurzystki w Wesolej!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 09:17
chcialabym znalezc Pania ktora jest profesjonalna maniciurzystka.
Obserwuj wątek
        • Gość: KONWALIA Re: Szukam dobrej maniciurzystki w Wesolej!!! IP: *.147.204.216.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.02.10, 19:09
          Salon mieści się na tyłach ratuszu, tj. ul. Godebskiego 2. Jeśli chodzi o higienę
          to wiem że mają autoklew i po każdej klientce narzędzia dezybfekują. Zreszto tam
          są wykonywane zabiegi podologiczne czyli taki pedicure bardziej medyczny niż
          kosmetyczny, więc muszą spełniać wysokie wymagania higieniczne. Nawet ten makijaż
          permanentny to robią igłami, które jakoś same się wysuwają tylko w momencie styku
          z ciałem - ta P. Grażynka mówiła coś o kardridzach. Naprawdę polecam
          • Gość: fiołek Re: Szukam dobrej maniciurzystki w Wesolej!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.10, 09:48
            Ja też byłam w polecanym gabinecie za Ratuszem- katastrofa!
            Panienka jest zalękniona, nie potrafi sensownie prowadzić rozmowy z nową
            klientką, coś opowiada o podologii /odbyła zaledwie kurs i liznęła trochę
            informacji/, a umiejętności-zerowe!
            Autoklawu w gabinecie nie widać, bo rzekomo przepisy takie. Dlaczego więc u
            mojej stomatolog autoklaw jak byk stoi na ladzie w gabinecie i dr narzędzia z
            niego przy mnie wyjmuje? Bzdura jakaś.
            "Pedicure" w wykonaniu PANI PODOLOG ograniczył się do opiłowania paznokci , a
            trwało to prawie całą godzinę!
            Jeśli to jest podologia, to ja jestem Sw. Katarzyna....
                  • macaron-framboise Re: Szukam dobrej maniciurzystki w Wesolej!!! 30.03.10, 20:17
                    No nie wiem co do ofert sponsorowanych to zawyczaj da się poznać jak sie ma
                    troche sprytu;p
                    Kurcze tyle kobiet jest w wesołej a wciąż nie znalazły się opinie o naprawde
                    dobrej kosmetyczce.. Faktycznie jest na rynku zalew dosłownie zalew
                    pseudostylistek ale myśle że da się znaleźć kogoś odpowiedniego.Z tym że ciężko
                    tak naprawde bez czyjegoś polecenia dobrze trafić nawet widząc galerie prac
                    danej osoby i stosunkowo wysokie (niby swiadczące o jakości usług ceny).Jestem
                    przykładem na to bo byłam dwa razy w życiu na robieniu paznokci sztucznych raz
                    znalazłam całkiem porządnie wyglądające małe studio paznokci u pewnej pani w
                    domu, na pradze i owszem po obejrzeniu jej prac stwierdziłam że zna się na
                    rzeczy choć przeraziły mnie niektóre pazury(typu szpikulcezwężające się
                    całkowicie na końcu i inne cuda) i już przeleciało mi przez głowę ze nie nawet
                    jeśli jest dobra to ma gust taki no tandeciarski nie obrażajac nikogo i bałam
                    sie ze mi tez tak zrobi.Oczywiscie zapewniala ze bedą naturalnie wyglądaly i
                    krótkie, a mimo ustaleń zrobiła mi frencza (bez szablonu na akrylu , umiejętnie)
                    z linią białą rozpoczynaj acą się tak nisko że wyglądało to mega nienaturalnie i
                    tandetnie.Co z tego że ładnie i równo nałożyła akryl , cienko itd jeśli Pani
                    miała widać inne poczucie estetyki i nie raziło jej to co mnie.DOdatkowo pazury
                    byly strasznie dlugie i musialam pilowac godzine w domu.Mimo wszystko jesli ktos
                    lubi bardzo wyzywające paznokcie i mnostwo wzorkow to moge te Pania polecic bo
                    na robocie sie znala, wszystko czyste zdesynfekowane, paznokcie ladnie
                    przygotowane do zabiegu , robi niesamowite rzeczy jesli chodzi o wzory ale to po
                    prostu nie moja bajka.Zapłaciłam 180zł za frencz na akfrylu (akryl
                    bialo-przezroczysty) czyli raczej tyle ile u dobrej drozszej stylistki.Pozniej
                    pomyslalam ze raz kozie smierc i poszlam do saloniku na osiedlu skuszona
                    ceną.Efekt taki że pasnokcie może i dobrze zrobione (na żelu) ale pomalowała mi
                    tak krzywo że spóźniłam sie na studniowke poprawiajac to sama w domu.Ja nie
                    rozumiem juz tego naprawde jak stylistka moze dobrze zrobic paznokcie a spaprac
                    malowanie?(zwykłe jednym lakierem bez wzorow!musiałam 10minut odmawiac bo
                    koniecznie chciala mi wtapiac jakies diamenciki hihi)
                    aha zapłaciłam 70zl
                    koncząc moją długą wypowiedź marzy mi sie aby znaleźć kogoś dobrego i wydaje mi
                    się na podstawie doświadczeń ze to chyba po prostu musi być osoba ktora ma takie
                    wyczucie estetyki jak ja czyli nie będzie mi proponowała żadnych dziwnych
                    brokatow, dlugich tipsiorów szpicow czy innych wynalazków, czy tak trudno
                    znalezć stylistkę która lubi i potrafi zrobić NATURALNIE i ELEGANCKO WYGLĄDAJĄCE
                    paznokcie a nie tipsiory Joli Rutowicz? ehh przepraszam ze sie rozpisalam ze
                    ponioslo mnie troche.
                    Aha co do salonow w wesołej to z tego co wiem jest
                    1.gabinet w galerii sosnowej?
                    2.salon angelina przy praskiego pulku kolo lidla-tez chyba robia paznokcie?
                    3.salon przy pogodnej obok solarium
                    4.salon na fabrycznej
                    5.salon na jana pawla u Pani Weroniki
                    6.salon w centrum wesołej na gorze pawilonów
                    7.Salon za ratusze którego ja szczerze mówiac nie widzialam
                    8.2(?) salony w wesołej za pocztą

Może jednak ktoraś z Pań robiła paznokcie w którymś z nich i moze się
                    wypowiedzieć?Badzo bardzo proszę o opinie!Wszelkie!
                    pozdrawiam serdecznie :)
            • Gość: Tasiorek Re: Szukam dobrej maniciurzystki w Wesolej!!! IP: *.182.148.242.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.04.10, 17:47
              Ja byłam w Salonie Urody za Ratuszem, o którym pisze "fiołek" i cały
              pedicure trwał 50 minut. Jestem zadowolona z usług tego salonu.
              Autoklaw z tego co wiem musi mieć wydzielone pomieszczenie, nie tak
              jak u stomatologa. Jeżeli ktoś ma grzybicę to Pani nie wykonuje
              zabiego co mi się podoba, bo nie chciałabym się czymś takim zarazić.
              A z tego co słyszałam jej wiele chorych osób, którym trudno się z
              tym pogodzić. Narzędzia są sterylne i jednorazowe. Ja polecam.
              Najlepiej pójść samemu i się przekonać. Panie fryzjerki też mi
              odpowiadają.
              • Gość: pola Re: Szukam dobrej maniciurzystki w Wesolej!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.10, 19:04
                Jeśli w salonie jest autoklaw, to wszystko musi być wysterylizowane i grzybicą
                nie masz możliwości się zarazić. W Niemczech, gdzie mieszkałam kilka lat,
                grzybica nie jest przeszkodą w wykonaniu pedicure; w gabinecie są płyny
                dezynfekujące, pedikiurzystka zakłada jednorazowe rękawiczki i używa
                jednorazowych materiałów :ręczników, serwetek itd, a narzędzia sterylizuje. Więc
                jak masz się zarazić? Oczywiście , że jeśli ma podejrzenie grzybicy, proponuje
                potwierdzającą wizytę u lekarza, lub sama pobiera materiał do badania
                mykologicznego, ale zabieg wykonuje.
              • Gość: x Re: Szukam dobrej maniciurzystki w Wesolej!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.10, 14:00
                A pani zapewne jest tą osobą, która mi te paznokcie z łaski opiłowała.

Po wizycie w pani "salonie"poszłam do dermatologa, bo pani opinia mnie zbulwersowała i lekarz niczego nie stwierdził!Dodatkowo tylko zapłaciłam za wizytę, bo poszłam prywatnie.Pedicure zrobiono mi w innym gabinecie i pedicurzystka także nie miała do moich stóp żadnych zastrzeżeń.Zabieg zrobiła świetnie. Nie napiszę w którym salonie, aby nie być posądzoną o reklamę,bo to norma na tym forum. Wystarczy mi tylko,że wreszcie mam kogoś w Wesołej, kto umie zrobić dobry pedicure! W "salonie "na Godebskiego moja stopa więcej nie stanie.
    • Gość: pewna Pani Re: Szukam dobrej maniciurzystki w Wesolej!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.10, 13:41
      Moim zdaniem forum to super miejsce do dzielenia sie opiniami o tym
      co nas otacza. Nie jestem zachwycona pewnymi wpisami bo albo
      obrażają albo autoreklamuja. Zachecam do czytania na wielu innych
      wątkach, gdzie usługi kosmetyczne i fryzjerskie mieszaja sie ze
      soba. Wnioski łatwo wyciągnąc. sa miejsca które tyle niekorzystnych
      opinii otrzymały, ze eksperymentowac nie powinno sie. Korzystajmy z
      rad innych forumowiczów, jesli któs zbiera kilkadziesiat
      niekorzystnych opinii to albo powinien zmieni branże albo wygciągną
      wnioski bo nie bedzie miał pracy. Czytajmy i wyciagajmy wnioski.
    • Gość: gg Re: Szukam dobrej maniciurzystki w Wesolej!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 10:09
      Wybrałyśmy się kiedyś latem tego roku do salonu tej sieci . Owszem ,salon robi wrażenie, ale moja przyjaciółka była w niejednym, więc to dla niej nie najważniejsze. Chciała się dowiedzieć jak tam dezynfekują narzędzia do pedicure-manicure. Popytała panienkę i dowiedziałyśmy się, że są sterylizowane w autoklawie. Panienka dumna wprowadziła nas do gabinetu i pokazała urządzenie:pudełko na UV do ręczników fryzjerskich ! Miny nam zrzedły, bo autoklaw z racji zawodu-pielęgniarka-znamy...
      Takiego oszustwa jeszcze nie widziałam. Zastanawiałyśmy się nawet czy nie nadać biegu sprawie, ale doszłyśmy do wniosku, że kłopoty nam niepotrzebne.
      Wniosek z tej wizyty jest jeszcze jeden, niewesoły niestety: ten salon należy do bogatych właścicieli i skoro tam tak robią klientów w konia , to co jest w biedniejszych?
      Autoklaw to drogie urządzenie a większość klientów nie ma pojęcia do czego służy i jak wygląda, więc łatwo dają się nabrać. A bez autoklawu zarażenie się chorobą jest niezmiernie prawdopodobne.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka