Dodaj do ulubionych

Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego

IP: 62.121.127.* 23.04.10, 22:41
Czy na forum są rodzice dzieci uczęszczających do tego przedszkola?
Będę wdzięczna za opinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: joanna Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.10, 13:17
      naprawde nie ma żadnych mam korzystających z tego przedszkola?
      • Gość: st1545 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.hydroprojekt.com.pl 28.04.10, 15:03
        Gość portalu: joanna napisał(a):
        > naprawde nie ma żadnych mam korzystających z tego przedszkola?
        na opinie ojców już nie liczysz?
        pozdrawiam, tomek

PS. Losowanie zakończone - już za późno na "opinie", czegokolwiek byś nie
        oczekiwała. Jest ogłoszony termin zebrania, będzie piknik, zajęcia otwarte,
        możliwość przychodzenia "na próbę" itd. - wtedy wszytko sama zobaczysz.
        • Gość: jacek Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 217.153.171.* 10.05.10, 22:12
          od 30 lat jestem absolwentem tego przedszkola ;)
          teraz wydaje się fajniejsze
        • Gość: joanna Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.10, 13:00
          na opinie nie jest nigdy za pózno.
          Byłam w tym przedszkolu, "zwiedziłam" sale, rozmawiałam z panią
          dyrektor, znam program. Chętnie jednak poznałabym opinie rodziców,
          których dzieci chodza do tego przedszkola. Takie opinie od "środka".
          Najbardziej interesują mnie sprzestrzeżenia, opinie na temat kadry.
          z góry dziękuję,
          joanna
      • ksena13 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego 08.09.10, 06:44
        Wczoraj byłam na zebraniu i moje uczucia są mieszane co do tego przedszkola np parówki na śniadanie lub motywowanie dzieci słodyczami, pierwszy raz spotkałam( mama porównanie) się z podaniem w przedszkolu parówek!! oraz dla mnie i dla mojego dziecka żadną motywacją jest dostanie w nagrodę słodycza bo ich po prostu nie jemy:( jeśli chodzi o kadrę jestem na etapie obserwacji , wypowiem się niebawem:)
        • Gość: ktoś Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.centertel.pl 22.10.10, 22:03
          moje dziecko też chodzi do tego przedszkola i nie zauwazyłam aby było motywowane słodyczami, co do kadry nie mam zastrzeżeń, do pani Dyrektor również. Z tego co się orientuję to większość dzieci chodzi do przedszkola z tego osiedla i nie tylko rodzice obserwują personel ale rodzice też są obserwowani ( prawie wszyscy się znają chociażby stąd, że mieszkają na tym samym osiedlu rodzice i pracownicy)
    • Gość: SuperMama Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 195.225.120.* 17.05.10, 20:01
      Ja mam tam dziecko i niestety nie jestem zadowolona. Trudna współpraca z paniami
      i z dyrekcją. Brak jakichkolwiek informacji, jeżeli dziecku się coś stanie.
      Ukrywanie tego, że w przedszkolu jest np. szkarlatyna.
    • Gość: Hanka Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 62.121.127.* 31.05.10, 14:25
      mije dziecko chodzi do tego przedszkola i jest b.zadowolne.
      Panie opiekuńcze, ciepłe. Fakt, jedyny problem to pani dyrektorJ
      • Gość: SuperMama Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 195.225.120.* 31.05.10, 23:24
        Do której grupy chodzi twoje dziecko?
        • Gość: Babcia Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.10, 18:02
          Typowe panstwowe przedszkole, takie samo, jak setki innych, dzieci z reguly sa zachwycone, bo pani mila i sa inne dzieci do zabawy, ale dla wymagajacych rodzicow ogolnie kiepsko, bez polotu, ot przechowalnia, kiedy rodzice musza byc w pracy, a babcia nie chce lub nie moze poswiecic czasu wnukowi. Z jajem , ikra i zadeciem, z tworczym podejsciem, wychowawczyniami ponad przecietnosc sa przedszkola prywatne, tez tylko niektore, ale nie w Wesolej.
      • Gość: xxxxxxxxx Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.10, 18:52
        Moje dziecko chodzi do tego przedszkola i jest b.zadowolne.
        Panie opiekuńcze, ciepłe. Najwięjszy problem to pani dyrektor która jest bardzo niemiła, a pozatym wynosi wszystko to co sie przynosi dla dzieci
    • Gość: aaa Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.10, 18:47
      przedszkoe super gorzej z pania dyrektor Jadwigą K. Bardzo niemiła pani. Wynosi wszystko co sie da i to co rodzice przyniosa dla dzieci.
      • Gość: Mama Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.10, 23:19
        Jestem zdumiona wypowiedziami xxxxxxx i aaaa. Pachnie mi to na pomówienia, nie wiem czemu one mają służyć?. Moje dzieci są bardzo zadowolone z przedszkola i chętnie chodzą. Pani dyrektor wg mojej obserwacji jest osobą o dużej kulturze i bardzo kompetentną.Na moją wiedzę jest dotychczas najlepszą dyrektorką jaką to przedszkole miało.Za jej czasów dużo sie zmieniło w przedszkolu na korzyść. Wiem też, że w tym roku pani dyrektor za swą pracę dostała nagrodę burmistrza. Bardzo jej gratuluję.
        • Gość: ZUZA Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.10, 20:16
          ???
      • Gość: Iwona Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.aster.pl 24.10.10, 17:01
        A moje dziecko w tym przedszkolu czuje się znakomicie i są dni kiedy twierdzi, że za wcześnie po nie przyszłam. To wyraźna zasługa personelu z dyrektorką na czele. Pani dyrektor tak trzymać !!!
      • ksena13 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego 17.01.11, 23:04
        Witam widzę że ma pani styczność z tym przedszkolem:( no cóż ja mam podobne zdanie do pani:( najgorsze jest to, że moja mała ostatnio dość często opowiada mi jak pani "jadzia" pokazuję im syropek, który szczypie w buzie i da go jak tylko ktoś będzie się kręcił przy stoliku, albo będzie nie grzeczne!Zastanawiam sie co z tym robić gdyż wiem że nie zmyśla bo nigy jej nikt nie straszył a ona opowiada o taśmie którą pani pokazuję że ich poprzywiązuję i o syropku, który szczypie!
    • Gość: Piotr Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 88.220.125.* 22.10.10, 07:04
      Przedszkole super i całą kadrapedagogiczna. Zdecydowanie polecam.
    • Gość: Mieszkaniec Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.10, 22:04
      Bardzo dobre przedszkole.Polecam wszystkim. Mila atmosfera. Jest to zasługa pani dyrektor. Tak trzymac.
      • Gość: niusiek Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.10, 16:34
        To, że personel jest taki jaki jest - miły i ciepły - absolutnie nie jest zasługą pani Dyrektor. Powiedziałbym nawet, że wprowadza duże napięcie między pracownikami a nawet czasami kłótnie i niezgodę.
        • Gość: gość Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.10, 22:20
          Niusiek czy jesteś pracownikiem tego przedszkola? Czy pani Dyrektor za dużo do ciebie wymaga? Skąd masz taką wiedzę?, bo wszystko wskazuje na to, że lubisz się plotkami zjmować zamiast pracą.
    • Gość: ja Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 62.121.127.* 16.11.10, 20:34
      Moje dziecko chodzi do tego przedszkola. Do Pań wychowawczyń nie mam zastrzeżeń, jednak do pani dyr. wiele...Niestety wspólpraca z p.dyrektor bardzo trudna. Wszystko ma być po jej myśli i koniec...Dużo rzeczy ukrywa, tuszuje. Odpowiedz na zadane pytanie zawsze jest ta sama" wszystko świetnie, w jak najlepszym porządku..."
      Wedlug mnie przedszkole ma świetny potencjał, niestety jest żle zarządzane...
      • Gość: obserwatorka Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.10, 22:06
        Moje dziecko tez chodzi do tego przedszkola. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Uważam, że dyrektor jest osobą na właściwym miejscu. ,, Ja" - jeśli masz problem to porozmawiaj z Panią dyrektor a nie ,,młóć" tego na forum. Cywilizowani ludzie wiedza jak swoje problemy rozwiązywać. Odważ się na rozmowę w cztery oczy, bo takie obgadywanie na forum nic nie da. . Lubię to przedszkole i osoby tam pracujące włącznie z Panią dyrektor. Pozdrawiam Cię i życzę Ci więcej miłości do ludzi.
        • Gość: ON Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.10, 18:26
          ???????????????????????/
      • Gość: biały miś Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.10, 23:02
        niestety ale wszystko to prawda
    • Gość: obserwator Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.10, 16:06
      Jaka prawda? prawda to to, że jedna nauczycielka jest nie przychylna dyrektorce i próbuje nieustannie podważać jej pracę ,a robi to na forum. Nieładnie. Czy komentarz napisze biały mis czy krasnoludek to stale jest ta sama osoba. Dzieci sa zadowolone ze swojego przedszkola i chęnie do niego chodzą . A dyrektor jest po to, by o zadowolenie dzieci dbał a od nauczycieli wymagał dla DOBRA DZIECI.
      • Gość: dzieciak Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 88.220.125.* 30.12.10, 14:03
        Oj nieładnie.A cotakiego robi dla dobra dzieci? Ja widze ze to zachwalanie to pisze chyba sama pani ............
        • Gość: ss Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.adsl.inetia.pl 01.01.11, 13:14
          Wnowym roku trzeba sie zmienic
          • Gość: grześ Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 62.121.127.* 11.02.11, 23:22
            -Brakuje strony internetowej i podstawowych informacji o przedszkolu. Po wpisaniu numeru przedszkola pojawia sie to forum, lub strony gdzie jest podany tylko adres i nr. telefonu. Mamy XXI wiek. Szkoda, że osoba zarządzająca o tym nie myśli.
            Warto byloby na www zamieścić informacje o naborze dzieci w nowym roku, kadrze, plany dydaktyczne, rozklad dnia etc...
            -Mam też zastrzeżenia odnośnie zabawek dzieci. Niektóre pamiętają bardzo, bardzo dawne czasy (ma na myśli ich stan). Może pora by dyrekcja je przejrzała i dokupiła trochę nowych. Dobrze, że chociaż dzieci mogą przynosić swoje zabawki.
            -Potwierdzam, że w przedszkolu są dawane slodycze. Zresztą na podwieczorek zazwyczaj też jest coś słodkiego. Zamiast pączków, słodkich bułek mozna podawać owoce lub warzywa.
            Potwierdzam tez parówki o których ktoś pisał. Śniadanie zazwyczaj "coś" na mleku i kanapki.
            • Gość: llll Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.11, 09:10
              Ale dyrekcja lubi słodycze
              • Gość: Zdumiona Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.11, 12:58
                Jestem niesamowicie zdumiona ze ktoś po tyluletniej kadencji pani dyrektor i po tym wszystkim co rozbiła- lub nie zrobiła dla tego przedszkola, ma w końcu odwage zabrac głos w tej jasnej dla wszystkich sprawe. nie trzeba byc pracownikiem tego przedszkola (czego najlepszym przykladem jestem ja) zeby widziec co w tym przedszkolu wyczynia dyrektorka od tylu lat! na tym osiedlu wszyscy sie bardzo dobrze znaja i bardzo rozne rzeczy widzą! a to ze dyrektorka ma swoich ulubiencow ktorym wchodzi ciagle w pewna czesc ciala i manipuluje nimi widac doskonale na tym forum- serdecznie was pozdraiwamy wspaniali obroncy najlepszego dyrektora w warszawie :) to ze w przedszkolu sie poprawilo na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat na pewno nie jest zasluga zarzadzania, tylko znacznie lepszej kondycji budżetu po wejsciu wesołej do warszawy. ale chwalmy panią Jadzię, chwalmy- kobieta cud- robi coś z niczego. Brawo brawo. dla dobra przedszkola niech ustąpi fotel komuś bardziej kompetentnemu- czyli w zasadzie komukolwiek.
                • Gość: DYREKTOR P259 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.11, 12:06
                  SZANOWNI PAŃSTWO.
                  Uprzejmnie informuję, że Dyrektor Przedszkola przyjmuje interesantów w sprawach funkcjonowania Przedszkola i nie tylko w czwartki w godzinach od 16 do 17.

Z poważaniem Dyrektor Przedszkola
                  • Gość: zdegustowana Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 193.238.12.* 23.02.11, 22:55
                    żeby cokolwiek jeszcze do Pani Dyrektor docierało, to może spotkanie u niej miałoby jakiś sens. ale tak to tylko nasze dwa słowa i jej potok słów broniących własną osobę. szkoda, że oprócz czubka swojego nosa nic pani Dyrektor nie widzi wokół. a szkoda, bo tracą na tym tylko dzieciaki.
                    • Gość: zdegustowana Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 193.238.12.* 23.02.11, 23:05
                      i jeszcze jedno, jakiekolwiek inicjatywy ze strony rodziców nie mają najmniejszego sensu. to jak walka z wiatrakami. nie walczymy bo wiemy, że i tak wszystko stłumione zostanie w zarodku. a jak nie walczymy, to Wielmożnej wydaje się, że prowadzi instytucję jak należy i koło się zamyka. ech, ale dzięki za wątek. niech se poczyta.
                      • Gość: lila Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 06:52
                        aż się włos jeży jak to się czyta. Ciekawe jak jest w innych przedszkolach w Wesołej...
                  • Gość: Rodzic Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 88.220.125.* 24.02.11, 13:07
                    Najlepiej nie zważac na słowne zaczepki.
                  • Gość: Rodzic Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 88.220.125.* 24.02.11, 13:12
                    Przedszkole super.To wyraźna zasługa personelu z dyrektorką na czele. Pani dyrektor tak trzymać !!! Niema co reagowac na zaczepki..
                    • Gość: rodzic 2 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.centertel.pl 25.02.11, 10:53
                      zgadzam się z Rodzicem -przedszkole ok, a jeśli ktoś jest złośliwy i nie ma gdzie wsadzić swojego nosa najlepiej niech zajmie się swoimi sprawami i nie wymśla głupstw. Ja i moje dziecko jesteśmy zadowoleni. Pozdrawiam wszystkich szukających wrażeń.
                      • Gość: zdegustowana Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 193.238.12.* 25.02.11, 18:50
                        widocznie mają Państwo małe wymagania co do opieki przedszkolnej własnych dzieci. to przedszkole to przechowalnia i tyle. aż dziw, że są ludzie z niego zadowoleni :/
                        • Gość: ola3 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.11, 11:20
                          Jak widać dużo dziewczyn z naszego osiedla nie ma nic lepszego do roboty tylko plotki . niektórym przeszkadza pewnie, że dyrektorka ma inne pomysły niż żeby panie wysypały dzieciom skrzynkę zabawek a same czytały kolorowe gazetki ,jak było kiedyś. A pamiętam dobrze jak było, chociaż moja córcia już dawno szkołę skończyła.
                          A syn teraz chodzi i panie muszą teraz koło dzieci porządnie zasuwać i czasu na gazetki nie mają
                          • Gość: Mama13 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.03.11, 12:23
                            Olu! Masz absolutną rację - przedszkole jest prowadzone doskonale, a dzieci są w nim bezpieczne i szczęśliwe. Uwagi Kseny o straszeniu szczypiącym syropem są na tak żenującym poziomie, że po prostu wstyd. Jeśli jednak ktoś posługuje się taką jak ona gramatyką, to trudno i myślenia wymagać... Z pełną odpowiedzialnością zapewniam inne Mamy, że moje dziecko w przedszkolu tym ma się doskonale, a ja jestem o nie i jego rozwój całkowicie spokojna. Dużo zróżnicowanych zajęć, doskonałe warunki, piękny ogród, ciepłe i znające swą pracę Panie...
                            Pani Dyrektor jest osobą niezwykle zaangażowaną, odpowiedzialną i kochającą dzieci. Trudności sprawia natomiast część rodziców, przyzwyczajonych do faktu, że było to kiedyś tzw. przedszkole wojskowe. Niektórzy nie mogą się chyba pogodzić, że stało się ono jednym z czterech państwowych przedszkoli dzielnicowych. Jako takie jest teraz zarządzane przez kompetentną osobę, wybieraną zgodnie z procedurami. A wiadomo, że tam gdzie jakiekolwiek stanowisko, to i wielu chętnych na nie... Stąd pewnie złośliwości w stosunku do Pani Dyrektor ze strony trzech pań na tym forum (a może to wciąż jedna i ta sama osoba?...).
                            Polecam też w razie wątpliwości zasięganie opinii rodziców "na żywo", np. przez przyjście do przedszkola.
                            • Gość: nie wierzę Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 193.238.12.* 08.03.11, 17:38
                              no nie wierzę!!!!! hahahahahahahahah
                              • Gość: obserwator Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.11, 17:18
                                A czemuż to pani nie wierzy? To co pisze ,,mama 13'' to prawda. Ja też tak uważam. Czyżby czasy poprzedniej dyrektor były lepsze dla przedszkola i dla dzieci. Może tak, bo w przedszkolu rządził ,, kto raniej wstał" i dla części peronelu to było wygodne . Nikt nie wymagał od nauczycieli realizacji programu dydaktycznego. Dyrektor więcej nie było niż była.
                                ,,Róbta co chceta" I to było dobrze ? . W końcu zostało wszystko uporządkowane przez władze miasta. I to się nie podoba, bo na dodatek konkurs wygrała nie nasza i wszystkie plany dały w łeb. A na koniec powiem ,, ceńcie dyrektora swego , bo możecie mieć gorszego". Co nie znaczy, że mniej wymagającego. A do rodziców niezadowolonych - rozmawiajcie z panią dyrektor o swoich niepokojach co do funkconowania przedszkola, macie takie prawo, wyjaśniajcie z nią swoje wątpliwości , bo na tym polega życie , na dialogu, przecież chodzi o wasze zadowolenie i zadowolenie dzieci. Nie wyobrażajcie sobie ,że jakikolwiek dyrektor podejmie anonimowo dyskusję na forum. Byłoby ogromne moje zdziwienie ,gdyby tak się stało. Dlatego radzę skończyć te zaczepki w postaci ,, pluj, pluj ,a może coś do niej przylgnie" Trzeba zaufać komisji konkursowej, która drugi raz wybrała na to stanowisko właśnie tą panią , a nie inną . Na pewno były ku temu podstawy. Pozdrawiam
                                • Gość: rodzic Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.11, 18:42
                                  Za chwile pewnie bedą nowe wpisy. Bo zaczął się nabór do przedszkola.
                                  • Gość: nie wierzę Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 193.238.12.* 09.03.11, 22:46
                                    nie wierzę, że są tacy rodzice, którzy są ślepo wpatrzeni w Panią Dyrektor!!! ja pierdzielę :D koń by się uśmiał :D i tak zupełni Państwu nic nie przeszkadza i wszystko się podoba, za zachwytami! rany, chyba nie mówimy o tym samym przedszkolu i tej samej Pani Dyrektor, która to niby kocha dzieci, żenujące!!! :D
                                    • Gość: ola13 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.adsl.inetia.pl 10.03.11, 17:33
                                      Ależ piękne słownictwo prezentuje osoba o pseudonimie "nie wierzę". No, no, czekamy na dalsze popisy lingwistyczne... prosto spod budki z piwem.
    • Gość: Rodzic Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.mon.gov.pl 06.04.11, 20:38
      A co trzeba zrobić żeby zapisać 2 letnie dziecko do tego przedszkola. Czy jest to możliwe?
      • Gość: Rodzic2 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.11, 09:29
        Poco piszesz. Przecież wiadomo ze nie można
        • Gość: absolwent tata. Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 193.238.12.* 08.04.11, 19:09
          DO WSZYSTKICH NIEZADOWOLONYCH RODZICOW !!!! widze ze za duzo wolego czasu bije na glowe !!! zajmowanie sie pie...mi, opisami pod przykrywka i krytyką.... posylacie dzieci do panstwowego przedszkola za psie pieniadze A WYMAGACIE BOG WIE CZEGO????? moja propozycja .. wypiszcie wlasne,tak zaniedbane w naszym przedszkolu dzieci, na korzysc tych ktorzy chetnie zajma ich miejsce!!!!!!!!!! a wam proponuje prywatne przedszkola !!!
          • Gość: :-) Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.centertel.pl 05.05.11, 21:55
            Co nie znaczy że Pani Dyrektor ma prawo "być nie z tej epoki"!!!!!!!!! Stosunek tej Pani do pracy nie jest zdrowy, a może chodzi o jej święty spokój a nie o dobro przebywających tam dzieci? Czasy pańszczyzny podobno już się skończyły i może były dobre 30 lat temu. Personel jest dobry (choć nie o wszystkich da się to powiedzieć), dzieci lubią tam uczęszczać ale przydała by się odrobina świeżości, szczególnie w kierownictwie. Pozdrawiam absolwentów.
            • Gość: ewa Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: 62.121.127.* 11.05.11, 21:06
              witam. Jestem mamą trzylatka, który będzie uczęszczał do tego przedszkola,MAm pytanie: nie widzialam na stronie przedszkola ani w w przedszkolu żadnej informacji na temat cyklicznych zebrań rodziców z nauczycielami prowadzącymi, nauczycielami od przedmiotów dodatkowych. Co jaki czas się odbywają? Jak wyglądają? Nauczyciele prezentują pracę dzieci podczas spotkań?????
            • Gość: Maja Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.11, 21:57
              Życzę pani o pseudonimie Gość wszystkiego najlepszego, a w szczególności tego, czego ona sama życzy p. Dyrektor
    • Gość: kasia.007 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.energis.pl 14.04.16, 13:09
      odświeżam temat, dziecko dostało się właśnie do tego przedszkola i szukam aktualnych opinii rodziców, których dzieci tam uczęszczają...?
    • Gość: kasia.007 Re: Przedszkole 259, Wesola Wojska Poslkiego IP: *.energis.pl 14.04.16, 13:13
      odświeżam temat, dziecko dostało się właśnie do tego przedszkola i szukam aktualnych opinii rodziców, których dzieci tam uczęszczają...? będę wdzięczna za opinie
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka