Dodaj do ulubionych

Jaskinia Talentów- przedszkole w centrum Sulejówka

06.06.11, 12:24
Zapraszamy do obejrzenia Punktu Przedszkolnego Jaskinia Talentów w centrum Sulejówka . Przyjmujemy dzieci od 2 roku życia. www.jaskinia-talentow.blogspot.com 530446063
Obserwuj wątek
    • Gość: piotr Re: Jaskinia Talentów- przedszkole w centrum Sule IP: *.centertel.pl 13.02.20, 06:01
      Z przykrością i z rozgoryczeniem nie polecam Psycholog Pani Sylwii Miller która to jest w stanie podważyć 2 niezależne opinie Sądowych Specjalistów OZSS składających się ze specjalistów, psychologi, pedagogiki , pediatrii oraz lekarza. Dla wszystkich zainteresowanych mogę udostępnić obszerne opinie dwóch zespołów OZSS lub na osobistym spotkaniu odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. ZAPEWNIAM ŻE NIE CHODZI TU O TO CZY MOJE DZIECKO UCZĘSZCZA DO TEJ PLACÓWKI A O OSOBY KTÓRE SĄ TAM ZATRUDNIONE.

Ps. dodam że nie mam na celu szkodzić komukolwiek lecz chciałbym by osoby związane z tą placówką miały rzetelne i prawdziwe informację . Po dodaniu negatywnej opinii na Facebooku od razu wstawianie opinii zostało zablokowane, już sam ten fakt daje dużo do myślenia.

Pozdrawiam
      Piotr Rejman
      tel. 511 107 900

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka