Dodaj do ulubionych

Nowe niepubliczne przedszkole "Jacek i Agatka"

IP: *.3.pl 23.08.11, 21:26
Przedszkole ,,Jacek i Agatka” to nowe dwujęzyczne (polski/angielski) przedszkole w Wesołej dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat przeznaczone dla niewielkiej grupy dzieci - 20 osób ( dwie grupy wiekowe po 10 dzieci) Przedszkole mieści się w domu z ogrodem usytuowanym wśród zieleni niedaleko Urzędu Miasta Dzielnicy Wesoła przy ulicy Godebskiego 2. Na terenie mieści się bezpieczny plac zabaw, który jest pod stałym nadzorem kamer. Również sale są objęte wewnętrznym monitoringiem z możliwością podglądu przez internet.


Naszym celem jest wszechstronny rozwój dziecka i jego osobowości oraz zapewnienie od najmłodszych lat nauki języka obcego. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewni indywidualne podejście, pełne bezpieczeństwo i dobrą adaptację w nowym środowisku. Poprzez różnorodne zajęcia programowe i dobrą zabawę przygotujemy dzieci do dobrego startu w szkole. Przedszkole ma profil dwujęzyczny z nauką języka angielskiego codziennie. Zapewniamy dzieciom całodzienne zdrowe żywienie jak również diety dla dzieci alergicznych. W ofercie przedszkola dzieci mają zapewnione bezpłatne konsultacje medyczne lekarza pediatry neurologa. W rozwiązywaniu trudności wychowawczych rodzice mogą liczyć na pomoc doświadczonego pedagoga i psychologa. Przedszkole zapewnia dzieciom systematyczne zajęcia logopedyczne pod opieką wykwalifikowanego logopedy. Nad całością programową czuwa wieloletni dyrektor przedszkola ,,Pod Dębami” Elżbieta Nowosielska.


Bliższe informacje o ofercie programowej będą przedstawione na spotkaniu z Rodzicami.
Zapraszam zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi do obejrzenia naszego przedszkola oraz na pierwsze spotkanie z kadrą pedagogiczną w dniu 26 sierpnia w godz. od 16.00 do 19.00.
Przedszkole prowadzi zapisy dzieci na rok 2011/2012. Numer telefonu 697727473
ZAPRASZAMY!!!!

Anna Kuczyńska
właściciel przedszkola
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka