Dodaj do ulubionych

szukam przyjaciół na wspólne wypady

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 18:28
Witam!
Szukam ludzi z Wesołej ale niekoniecznie, którzy chcieliby wyskoczyć do kina, "na kawę", czasami na dłuższy spacer czy na pogaduchy. Brakuje mi bliskiej duszyczki tym bardziej, że mój wieloletni partner zmarł w listopadzie i nie chciałabym zamykać się w czterech ścianach. Mam 45 lat.Pozdrawiam i zapraszam.
Obserwuj wątek
    • Gość: anonimowo Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 22:03
      współczuję, znam to uczucie, trzymam kciuki, powodzenia
    • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.14, 10:05
      Proponuję przejażdżki rowerowe po trasach łatwiejszych i trudniejszych. Choćby na północ od Wesołej, po wydmach i bagnach, ścieżkami i bezdrożami dawnego poligonu, albo po Groszówce i Szkopówce, albo na południe od Starej Miłosny, na przykład w kierunku Baru na Dakowie.
      • Gość: Yaris Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.14, 22:53
        Proponujesz wspolne przejażdzki? Z chęcia bym poznała okolice ;)
        • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.14, 09:56
          Z tak wzniosłym nickiem na rowerze? Proszę mi wybaczyć, ale czy to aby wypada? Bo ja jestem stary i zgorzkniały, muszę więc zważać na konwenanse.
          :'(
          • Gość: yaris Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.14, 14:45
            Szkoda ;(
            A ktos inny bylby zainteresowany?
            Nie jestem stara (zaledwie 37) i zgorzkniala.. Wiec moze?
            • Gość: karolina Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.14, 15:12
              Witajcie!
              Chciałabym sie zwrócić do Zachariasza i do Yaris może stworzymy grupkę na wspólne wyjazdy ale z każdym z Was osobno, co wy na to?
              Z jakiej dzielnicy jesteście?
            • Gość: karolina Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.14, 15:15
              Witajcie!
              Wkradł mi się błąd oczywiście nie miałam na myśli "ale" tylko "albo"
              Chciałabym sie zwrócić do Zachariasza i do Yaris może stworzymy grupkę na wspólne wyjazdy albo z każdym z Was osobno, co wy na to?
              Z jakiej dzielnicy jesteście?
              • Gość: yaris Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 23.03.14, 15:54
                Chetnie, mieszkam na styku Wola Grzybowska/Sulejówek
                • Gość: karolina Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.14, 16:06
                  To super ja jestem ze Starej Miłosnej, tylko jestem 8 lat od ciebie strasza nie przeszkadza ci to?
                  Wygodniej chyba będzie jak przejdziemy na e-mail, mój e-mail:iwona4110@wp.pl
                  • Gość: Jagoda2014 Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.jjs.pl 24.03.14, 16:20
                    to może stworzymy grupę rowerową, chętnie bym się przyłączyła:) i nie koniecznie po 17. Mieszczę się także w grupie wiekowej, 39
                    Ewentualnie proponuję rolki

pzdr. Agnieszka
                    • Gość: Yaris Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 24.03.14, 17:18
                      Czesc Agnieszka, my skontaktowalismy sie juz ze soba przez tego maila w poscie podpisanym jako Karolina, a jakby co, to moj email to aniassm@wp.pl, Pozdrawiam, Ania
                    • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 02.04.14, 08:52
                      A Szanowna Jagoda z dumnym sufiksem 2014 wpadła tu tylko tak, żeby zagadać, czy istotnie do cyklistów dołączyć zamierza?
                      Bo my już jeździliśmy w zeszłą sobotę i potem w niedzielę też: samotrzeć, samowtór, a czasem samopas, czyli samojeden. Pogoda nader sprzyjająca była.
                      W ten weekend pewnie powtórzymy wspomniane czynności tylko w innym rejonie.
                      • Gość: jagoda2014 Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.jjs.pl 02.04.14, 09:31
                        ja jak panna na wydaniu..i chce i boje się:)

jeździłam, jeździłam tylko najpierw rower muszę oddać do serwisu do przeglądu. Możecie polecić dobry serwis?
                        • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 12:26
                          Mój znajomy oddał rower do pana Pietrowa w Sulejówku przy Ogińskiego (chyba 22), róg szosy na Węgrów, i nie narzekał. Ja kupuję tam dętki i inne takie.
                          Niektórzy oddają rowery na Mazowiecką, gdzie jest też hurtownia rowerzystowska.
                          Jest również Cyklon (B?) przy JPII 240 w Starej Miłośnie. Ale nic o nim nie wiem.
                          Najgorsze opinie słyszałem o panu ze sklepiku przy Pierwszego Praskiego Pułku. Między kwiaciarnią a Bankiem Spółdzielczym.
                          • Gość: jagoda014 Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.jjs.pl 03.04.14, 12:29
                            super, dziękuje za info. A Ty nie na wycieczce?
                            • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 13:02
                              Czekamy na poprawę pogody. W Wesołej Centrum świeci słońce, ale z nieba coś ciągle kapie. Uuu...
                            • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 13:17
                              Wyjaśniło się. Dziś nici z jazdy. Za duża huśtawka pogodowa. Umówiliśmy się wstępnie na niedzielę (ale i sobota niewykluczona). Pewnie znowu w Woli Grzybowskiej.
                              Daj znać dziewczynom, jeśli chcesz dołączyć.
                              • Gość: jagoda2014 Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.jjs.pl 03.04.14, 13:23
                                no to miałam nosa www.youtube.com/watch?v=Ygz1VRzc8Ls

ok, wolę sobotę
                                • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 13:43
                                  No, tak.
                                  Pada.
                                  Cholerka! Z CzG to ja już wyrosłem przed jakim półwieczem. Choć zaliczam się do pedofobów, to muzycznie polecam jednak genialną małolatę. Jest prawie tak dobra jak jej sceniczny partner J.B.:
                                  www.youtube.com/watch?v=tgffDVO2UyA
                                  • Gość: jagoda2014 Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.jjs.pl 03.04.14, 14:26
                                    niom....a jaki ma biust:) oj, faceci, faceci
                                    • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 15:35
                                      Biust nieistotny. Ważne jak gra! Niewielu facetów zagra takie solówki na basie. pl.wikipedia.org/wiki/Tal_Wilkenfeld

No i do tego towarzystwo, z jakim się zadaje: www.youtube.com/watch?v=2XR5lkP--R0

PS Na CzG lepiej było patrzeć, niż ich słuchać - tu odwrotnie jakby.
                                      • Gość: jagoda2014 Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.jjs.pl 03.04.14, 15:56
                                        nie żebym była jakąś fanką CzG - po prostu skojarzyło mi się z pogodą...a zrobiła się dyskusja na pół dnia:)

no i przyznaj się Zachariaszu co zrobiłeś z naszymi koleżankami - bo cisza na forum aż uszy bolą:)

wpadła mi dziś w ręce pewna książka:

Rozpacz to wytwór wyobraźni, która udaje że przyszłość istnieje i uparcie przewiduje miliony chwil, tysiące dni, czym tak cię wyczerpuje, iż nie potrafisz żyć chwilą, która trwa.
                                        • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 16:15
                                          Zdanie ładne i niegłupie, jeśli mnie o tym wyrokować. (Ale jako stary - za stary - żeglarz staram się antycypować wszelkie prawdopodobne sytuacje, nawet rozpaczliwe.)

Koleżanki opuściły mnie ze względu na czynniki pogodowe, o czym chyba pisałem, i przerzuciły spotkanie na niedzielę.

A ja muszę teraz iść skończyć rosół, który pyrka się już czwartą godzinę. Problem w tym, że kapusta włoska już się w sagan nie mieści i będę ją musiał zalać wywarem i pogotować w osobnym garze. Zawsze tak mam. Lubię i kapustę i rosół.

A że jestem chłop porzucony, to po wyłączeniu rosołu wskoczę na rower i przejadę się samojeden gdzie bądź, wziąwszy przezornie podróżne pół litra.
                                          • Gość: jagoda2014 Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.jjs.pl 03.04.14, 16:24
                                            koniec świata - rosół z kapustą??? jeszcze nie jadłam, z czosnkiem a i owszem na śląsku (zwana wodzianką nie mylić z Wodzianką KW).

że koleżanki Cie opuściły to ja wiem, ale gdzie się udały skoro nie ma ich ani na rowerze ani przy komputerach?

pół litra zupy czy jakiejś pysznej nalewki? lubię robić nalewki. Poluje na pigwę:) Może ktoś z forumowiczów ma w ogródku? Pigwę oczywiście, nie nalewkę:)
                                            • Gość: yaris Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 17:09
                                              Czesc Jagoda, myśmy faktycznie ustaliły w ciagu dnia ze dziś już przez tą niepogodę nie pojedziemy. Jeśli będzie pogoda w weekend, to oczywiście jedziemy. Zbiórka najpewniej przy stacji Warszawa Wola Grzybowska.
                                              Damy na pewno jakieś znaki na maila, bo faktycznie już tak konkretnie to mailowo czy telefonicznie się umowiamy, a nie na forum ;))))

PS. Zachariasz, fajna ta muzyka
                                              • Gość: jagoda2014 Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.jjs.pl 03.04.14, 17:14
                                                spoko, spoko nie było mnie ale wszystko wiem:)

wydaje mi się na razie jednostronnie - że jesteśmy otwarci także na nowe osoby - gdyby ktoś chciał się jeszcze przyłączyć. Jeśli się mylę to proszę o reprymendę.

właśnie zastanawiam się co by tu zrobić?
                                                • Gość: yaris Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 17:34
                                                  Tak, kolejne osoby mile widziane ;)
                                            • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 19:08
                                              Pół litra zupy to se w domu zjeść można, a pół litra podróżne co najmniej swoje procent czterdzieści mieć musi.

Krzaki pigwy mają takie jedne w Sulejówku, ale nie powiem gdzie, bo nalewki z niej robią. U nas też rośnie - i też robimy. Ale najlepsza nalewka z czarnych porzeczek jest: najpierw z liści, potem z owoców. No, i krupnik. Oczywiście nie zupa.

Tych z Sulejówka oszukałem kiedyś haniebnie, częstując ich z innej flaszki pigwową przemysłową.
                                              fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/407361_247327958676596_402241219_n.jpg
                                              Dziwili się, że lepsza od tej, którą robią. Faktycznie, nie jest zła. Tylko kiedy nalew się kończy, ucieka z rynku.
                                            • Gość: Zachariasz Re: szukam przyjaciół na wspólne wypady IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.14, 19:13
                                              A co do rosół i kapusta, to jedna tęga pani tak pisze: "Kalafiory i kapusta włoska dodają bardzo dobrego smaku; należy je sparzyć i włożyć na godzinę przed wydaniem na stół".
                                              kuchniastaropolskainietylko.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?0

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka