Dodaj do ulubionych

Przedszkola niepubliczne Stara Miłosna i okolice

IP: *.energis.pl 30.12.15, 15:27
Czy ktoś może polecić dobre,sprawdzone niepubliczne przedszkole w Starej Miłosnej lub okolicy? Zależy mi na profesjonalnej kadrze,ciekawych zajęciach dla dzieci, dobrych warunkach lokalowych i w miare sensowym czesnym. Słyszałam dobre opinie o przedszkolach GUMIŚ, LEŚNE SKRZATY,KUBUŚ i przyjaciele, ale może ktoś jeszcze coś poleci. Będę wdzięczna, Miałam nadzieje że jest szansa że dziecko dostanie sie do przedszkola publicznego, ale z uwagi na wczorajszą ustawę o zniesieniu obowiązku szkolengo dla 6-latków obawiam się że w przedszkolach publlicznych może nie być miejsc.. :( więc wolę się zorientować w prywatnych. dziękuję z góry
Obserwuj wątek
    • widzialam Re: Przedszkola niepubliczne Stara Miłosna i okol 18.08.17, 16:50
      Lesnych skrzatow nie polecam . Kazda gropa miala miec pania do pomocy bardzo czesto tak nie jest . O ile wychowawczynie sa raczej stale tak kadra pomocy zmienia sie kilka razy w roku . Dzieci czesto mimo ladnej pogody nie wychodza na dwór. Plac zabaw jest bardzo maly plus braki personelu powoduja ze dzieci siedza w salach. Trzeba dokupic dodatkowy posilek bo dziecko wraca glodne . Dziecku które korzysta jeszcze z pieluch wrecz smierdzi ubranie co swiadczy o tym ze dlugo chodzilo z kupa. Panie sa przemile ale widac ze jest ich za malo . Z uwagi na coraz wieksza liczbe dzieci sale wydaja sie stosunkowo zamale nie mowiac juz o szatni w ktorej nie ma sie jak ruszyc. Najgorsza jest dyrektorka ,ktora mowi wszystko to co chce sie uslyszec i na wszystko ma jakies bujne wytlumaczenie. Cena atrakcyjna ale odradzam lepiej dolozyc i niech dziecko bawi sie na dworze . Ps jak juz wyjda raz na jakis czas to odrazu sa zdjecia na.fb by pokazac aktywność.
      • Gość: andrzej Re: Przedszkola niepubliczne Stara Miłosna i okol IP: *.play-internet.pl 02.09.17, 13:21
        Witam. Czytając powyższą wypowiedź odnośnie przedszkola "Leśne Skrzaty", choć nie zwykłem wypowiadać się na forach, na tak niesprawiedliwą i kłamliwą opinię muszę zareagować. W moim odczuciu jest to opinia napisana przez nieuczciwą, niemoralną konkurencję. Jestem ojcem dziecka która chodzi do "Leśnych Skrzatów" dwa lata żłobek+przedszkole. Pomijając fakt, że Pani dyrektor jest osobą bezproblemową, bardzo komunikatywną, miłą osobiście, angażującą się w pracę z dziećmi, to szczególne docenienie należy się ciociom, które są super i jest to ocena mojej córeczki. Aranżowanych jest mnóstwo projektów rodzice + dzieci, wycieczki-na wieś, zoo, "kopernik", fabryka cukierków, kawy, straż pożarna, teatr, imprezy plenerowe itp. Codziennie Oli przynosi do domu prace wykonane przez siebie malowanki, wycinanki czy klejonki. W programie przedszkola są języki obce. 3,5 letnia dziewczynka zna m.in. wszystkie kolory po angielsku, cyfry, piosenki po ang. i ros. Nigdy nie słyszałem od córeczki żeby był problem z zabawkami czy jedzeniem a wręcz odwrotnie w przedszkolu je bardziej różnorodne posiłki niż w domu. Zaznaczając raz jeszcze że jestem rodzicem dziecka które aktualnie uczęszcza do "Leśnych Skrzatów" i nie jestem żadnym znajomym nikogo z w.w. przedszkola szczerze polecam to miejsce bo wybierając jeszcze raz przedszkole, wybrałbym tak samo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka