Dodaj do ulubionych

Witam w Klubie Fanów Plebsa

19.10.04, 17:57
Trochę znudziły mnie te ataki na Plebsa. Dziwię się, że nie spostrzegacie
jego pozytywnych cech. Zresztą, kto ma je zauważyć? O czym tu w ogóle mowa!
Wiadomo, że prawda kłuje w oczy. Czy na tym forum jest ktoś, kto realnie i
trzeźwo patrzy na świat? Czy wszyscy macie klapki na oczach?! Nie widzicie
błędów i przekrętów władz? Oj, gdyby nie Plebs działoby się jeszcze
gorzej...Chętnych zapraszam do dyskusji
Obserwuj wątek
    • obserwator.2236 Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 19.10.04, 18:50
      obserwator.2236 napisała:

> Trochę znudziły mnie te ataki na Plebsa. Dziwię się, że nie spostrzegacie
      > jego pozytywnych cech. Zresztą, kto ma je zauważyć? O czym tu w ogóle mowa!
      > Wiadomo, że prawda kłuje w oczy. Czy na tym forum jest ktoś, kto realnie i
      > trzeźwo patrzy na świat? Czy wszyscy macie klapki na oczach?! Nie widzicie
      > błędów i przekrętów władz? Oj, gdyby nie Plebs działoby się jeszcze
      > gorzej...Chętnych zapraszam do dyskusji
      Cóż to, za wczesna pora czy zawiązały się języczki?

• karp Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 19.10.04, 21:42

> obserwator.2236 napisała:
        >
        > > Trochę znudziły mnie te ataki na Plebsa. Dziwię się, że nie spostrzegacie
        >
        > > jego pozytywnych cech. Zresztą, kto ma je zauważyć? O czym tu w ogóle mow
        > a!
        > > Wiadomo, że prawda kłuje w oczy. Czy na tym forum jest ktoś, kto realnie
        > i
        > > trzeźwo patrzy na świat? Czy wszyscy macie klapki na oczach?! Nie widzici
        > e
        > > błędów i przekrętów władz? Oj, gdyby nie Plebs działoby się jeszcze
        > > gorzej...Chętnych zapraszam do dyskusji
        > Cóż to, za wczesna pora czy zawiązały się języczki?

Racz najpierw przejrzeć wszystkie jego archiwalne posty, a potem szukaj mu
        popleczników - być może wtedy nie będziesz taki zdziwiony, że tylko Ty jesteś w
        tym fanklubie.
            • eraser19 Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 25.10.04, 18:49
              krzysztofplebs napisał:

>
              > > Znam już wszystkie "Rybko" niemalże na pamięć, a o tobie wiem wyjątkowo d
              > użo.
              > > Chociaz nie pora na rybki, widzę, że chwyciłeś na przynętę
              > "Karp" to przecież anty-plebsowski bywalec
              To w łepek karpika i do zamrażarki!
          • karp Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 20.10.04, 12:25

> Znam już wszystkie "Rybko" niemalże na pamięć, a o tobie wiem wyjątkowo dużo.

I co teraz,mam się bać ?

ps. Nie myl sformułowań "wyjątkowo dużo" z "niewiele", to są pojęcia
            przeciwstawne, nie wiedziałeś - przyznaj się.

• obserwator.2236 Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 20.10.04, 18:39
              karp napisał:

>
              > użo.
              >
              > I co teraz,mam się bać ?
              >
              > ps. Nie myl sformułowań "wyjątkowo dużo" z "niewiele", to są pojęcia
              > przeciwstawne, nie wiedziałeś - przyznaj się.
              > Jeśli masz czyste sumienie i "konto", nie musisz się bać. Ale wydaje mi się,
              że jednak coś cię trapi. W przeciwnym razie nie zadałbyś mi tego pytania. Nie
              musisz pouczać mnie odnośnie sformułowań. Przyznaje sie, że w tej dziedzinie
              jestem specjalistą.Pozdrawiam Cię
              >
              • karp Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 20.10.04, 19:06
                obserwator.2236 napisał:
                > > Jeśli masz czyste sumienie i "konto", nie musisz się bać. Ale wydaje mi s
                > ię,
                > że jednak coś cię trapi. W przeciwnym razie nie zadałbyś mi tego pytania. Nie
                > musisz pouczać mnie odnośnie sformułowań. Przyznaje sie, że w tej dziedzinie
                > jestem specjalistą.Pozdrawiam Cię

Być może tak Ci się tylko wydaje, hm ? Podejrzewam, że jestem nawet w stanie to
                udowodnić...
                A sumienia czystego nie mam :) Tym niemniej nie zadręczaj się moimi
                strapieniami, dam sobie radę ,uwierz.

• Gość: Obserwator.2236 Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.04, 20:27
                  Mnie nigdy nie wydaje się nic! To udowodnij, jęzeli oczywiscie jesteś "w
                  stanie". A tak na marginesie, to rzadko ci się to zdarza, prawda? O tym, że
                  niwe masz czystego sumienia, wiem doskonale. Te ironiczne uśmieszki mówia same
                  za siebie...Właśnie jak na złość dręczy mnie to twoje sumienie. I nie tylko
                  mnie, ale wszystkich. Osobiście wątpię w to czy dasz sobie radę. Jeżeli już, to
                  pomoże ci ktoś życzliwy, co z pewnościa nie wyjdzie ci na dobre skarbeńku...
                  • eraser19 Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 03.11.04, 01:24
                    Gość portalu: Obserwator.2236 napisał(a):

> Mnie nigdy nie wydaje się nic! To udowodnij, jęzeli oczywiscie jesteś "w
                    > stanie". A tak na marginesie, to rzadko ci się to zdarza, prawda? O tym, że
                    > niwe masz czystego sumienia, wiem doskonale. Te ironiczne uśmieszki mówia
                    same
                    > za siebie...Właśnie jak na złość dręczy mnie to twoje sumienie. I nie tylko
                    > mnie, ale wszystkich. Osobiście wątpię w to czy dasz sobie radę. Jeżeli już,
                    to
                    >
                    > pomoże ci ktoś życzliwy, co z pewnościa nie wyjdzie ci na dobre skarbeńku...
                    Oj nie wyjdzie!!!
                • krzysztofplebs Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 20.10.04, 22:54
                  karp napisał:
                  > Być może tak Ci się tylko wydaje, hm ? Podejrzewam, że jestem nawet w stanie
                  to udowodnić...
                  > A sumienia czystego nie mam :) Tym niemniej nie zadręczaj się moimi
                  > strapieniami, dam sobie radę ,uwierz.
                  Ten wątek zapachniał mi "zdzieborem", coś z arytmetyki...I ta pewność siebie,
                  niczym u wesołowskiego "Ramzesa"
            • eraser19 Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 25.10.04, 18:50
              karp napisał:

>
              > użo.
              >
              > I co teraz,mam się bać ?
              >
              > ps. Nie myl sformułowań "wyjątkowo dużo" z "niewiele", to są pojęcia
              > przeciwstawne, nie wiedziałeś - przyznaj się.
              >w której ławce siedziałes w "budzie"? chyba w oślej. HA,ha,ha!
              >
          • eraser19 Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 25.10.04, 18:48

> Znam już wszystkie "Rybko" niemalże na pamięć, a o tobie wiem wyjątkowo dużo.
            > Chociaz nie pora na rybki, widzę, że chwyciłeś na przynętę
            On jest wyjątkowo łakomy, na każdy rodzaj przynęty...Głodna rybka?
        • eraser19 Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 25.10.04, 18:46
          karp napisał:

>
          > > obserwator.2236 napisała:
          > >
          > > > Trochę znudziły mnie te ataki na Plebsa. Dziwię się, że nie spostrz
          > egacie
          > >
          > > > jego pozytywnych cech. Zresztą, kto ma je zauważyć? O czym tu w ogó
          > le mow
          > > a!
          > > > Wiadomo, że prawda kłuje w oczy. Czy na tym forum jest ktoś, kto re
          > alnie
          > > i
          > > > trzeźwo patrzy na świat? Czy wszyscy macie klapki na oczach?! Nie w
          > idzici
          > > e
          > > > błędów i przekrętów władz? Oj, gdyby nie Plebs działoby się jeszcze
          >
          > > > gorzej...Chętnych zapraszam do dyskusji
          > > Cóż to, za wczesna pora czy zawiązały się języczki?
          >
          > Racz najpierw przejrzeć wszystkie jego archiwalne posty, a potem szukaj mu
          > popleczników - być może wtedy nie będziesz taki zdziwiony, że tylko Ty jesteś
          w
          >
          > tym fanklubie.
          Niejest sam. Jest nas coraz więcej flądro!
      • eraser19 Re: Witam w Klubie Fanów Plebsa 25.10.04, 18:45

>
        > > Trochę znudziły mnie te ataki na Plebsa. Dziwię się, że nie spostrzegacie
        >
        > > jego pozytywnych cech. Zresztą, kto ma je zauważyć? O czym tu w ogóle mow
        > a!
        > > Wiadomo, że prawda kłuje w oczy. Czy na tym forum jest ktoś, kto realnie
        > i
        > > trzeźwo patrzy na świat? Czy wszyscy macie klapki na oczach?! Nie widzici
        > e
        > > błędów i przekrętów władz? Oj, gdyby nie Plebs działoby się jeszcze
        > > gorzej...Chętnych zapraszam do dyskusji
        > Cóż to, za wczesna pora czy zawiązały się języczki?
        > Rozwiążą si niebawem...
          • krzysztofplebs Re: obserwator.2236 = KrzysztofPlebs 20.10.04, 23:06

> Gość portalu: obserwator.2236 napisał(a):
            >
            > > Witam Panie Krzysztofie. Powyższe nic mi nie mówi. Nowy login?!
            > NIE MOGĘ!!!!!!!!!!! CHOLERA! CO ROBIĆ? PIEPRZONY KOMP!
            Pieprzony "wieloimienniec", ale i on spuchnie niebawem, tak jak borysek śp...
            • obserwator.2236 Re: obserwator.2236 = KrzysztofPlebs 20.10.04, 23:14
              krzysztofplebs napisał:

>
              > > Gość portalu: obserwator.2236 napisał(a):
              > >
              > > > Witam Panie Krzysztofie. Powyższe nic mi nie mówi. Nowy login?!
              > > NIE MOGĘ!!!!!!!!!!! CHOLERA! CO ROBIĆ? PIEPRZONY KOMP!
              > Pieprzony "wieloimienniec", ale i on spuchnie niebawem, tak jak borysek śp...
              Przypuszczam, że to Borysek. Musi byc wieloimienny, bo jego "domowy żandarm" na
              siłę pcha się do klawiatury! Bliższe szczegóły Plebs....! Albo drogą przerzutu,
              bo kłopoty zdarzają się jak zwykle. Znasz je zapewne, więc nie musze
              wykładać "kawy na ławę". Czekam!
        • krzysztofplebs Re: obserwator.2236 = KrzysztofPlebs 20.10.04, 23:05
          Gość portalu: obserwator.2236 napisał(a):

> Witam Panie Krzysztofie. Powyższe nic mi nie mówi. Nowy login?!
          Oj, OBSERWATORZE mój aniele stróżu - dałeś/aś plamy! To przecież nie ja tylko
          słynne dziecko szczęścia ( na razie) wieloimienny, vel kot, vel gfg vel
          podziwiak vel mieszkaniec, vel fafik, vel pączek postanowił w 200 procentach (
          jak mawiał Lechu) popełnic plagiat ( już wielokrotnie popełniał ale tylko w
          100% podszywając się pod krzysztofa Plebsa) i dodał od siebie do Twojego i
          mojego longina tylko "=" Czyli dał z siebie wszystko. " Pracował do końca ze
          wszystkich sił, których mu na szczęście nareszcie zabrakło ( to nie moje dzieło
          tylko pewnego kolegi z "PS", który tak zakończył wspomnienie pośmiertne...
          • obserwator.2236 Re: obserwator.2236 = KrzysztofPlebs 20.10.04, 23:21
            krzysztofplebs napisał:

> Gość portalu: obserwator.2236 napisał(a):
            >
            > > Witam Panie Krzysztofie. Powyższe nic mi nie mówi. Nowy login?!
            > Oj, OBSERWATORZE mój aniele stróżu - dałeś/aś plamy! To przecież nie ja tylko
            > słynne dziecko szczęścia ( na razie) wieloimienny, vel kot, vel gfg vel
            > podziwiak vel mieszkaniec, vel fafik, vel pączek postanowił w 200 procentach
            (
            > jak mawiał Lechu) popełnic plagiat ( już wielokrotnie popełniał ale tylko w
            > 100% podszywając się pod krzysztofa Plebsa) i dodał od siebie do Twojego i
            > mojego longina tylko "=" Czyli dał z siebie wszystko. " Pracował do końca ze
            > wszystkich sił, których mu na szczęście nareszcie zabrakło ( to nie moje
            dzieło
            >
            > tylko pewnego kolegi z "PS", który tak zakończył wspomnienie pośmiertne...
            Sory plebs, obiecuję, że ten sk.......n zapłaci mi za to. I to za chwilę!
            Wybacz, ale dzisiejszy dzień był dla mnie wyjatkowy, więc mam prawo popełniac
            gafy!!!
            • krzysztofplebs Re: obserwator.2236 = KrzysztofPlebs 20.10.04, 23:46

> > Gość portalu: obserwator.2236 napisał(a):
              > Sory plebs, obiecuję, że ten sk.......n zapłaci mi za to. I to za chwilę!
              > Wybacz, ale dzisiejszy dzień był dla mnie wyjątkowy, więc mam prawo popełniać
              > gafy!!!
              Wybaczam.Każdy następny dzień może być jeszcze bardziej wyjątkowy, więc głowa
              do góry! Też za cholerę nie mogę wejść teraz na stronę "nasz Sulejówek", może
              śp. borysek zafajdał łącza ze strachu??? Spróbuj jeszcze OBSERWATORZE
              naszsulejowek.prv.pl/, jak wejdę na tę cholerną stronę to kg pasztetu Ci
              przerzucę, a jak w ten pieczony właśnie pasztet wpadnie szerlok, to waga będzie
              jeszcze większa...Tylko pasztet nie do zjedzenia!
      • krzysztofplebs Re: obserwator.2236 = KrzysztofPlebs 20.10.04, 22:57
        Gość portalu: Wieloimienny napisał(a):

> Witam z nowym nickiem
        "Wieloimienny" nie przesadzaj, byłeś już nawet "krzysztofem plebsem", ale ci to
        słabo wychodziło. Nic ciekawszego nie jesteś w stanie wymyśleć?!Oj aster,
        aster, jeszcze trochę i zabraknie ci pomysłu na ksywy.
        • obserwator.2236 Re: obserwator.2236 = KrzysztofPlebs 20.10.04, 23:29
          krzysztofplebs napisał:

> Gość portalu: Wieloimienny napisał(a):
          >
          > > Witam z nowym nickiem
          > "Wieloimienny" nie przesadzaj, byłeś już nawet "krzysztofem plebsem", ale ci
          to
          >
          > słabo wychodziło. Nic ciekawszego nie jesteś w stanie wymyśleć?!Oj aster,
          > aster, jeszcze trochę i zabraknie ci pomysłu na ksywy.
          Koniec twoich działan "wieloimienny". Może też i wielopłciowy?
          • krzysztofplebs Re: Wyskocz na chwilę 21.10.04, 00:01
            Wyskocz OBSERWATORZE na chwilę z tej 18 dzielnicy na całą Warszawę, podniosłem
            trochę kwestię "Milusina" w Sulejówku, ale już mnie paluchy zabolały, a poza
            tym trzeba świeżutkiej krwi. Mam w sobie coś z wampira! Słabo się ci patrioci i
            miłośnicy Piłsudskiego ruszają!
                • obserwator.2236 Re: Wyskocz na chwilę 21.10.04, 22:20
                  Gość portalu: Antyplebs napisał(a):

> Nie dziwi was,że grono fanów Plebsa = 1 słownie jeden, i wcale się nie
                  > powiększa? Może Plebs cierpi na schizofrenię - przecież nie pierwszy raz gada
                  > sam ze sobą.
                  PS.Karp ty idioto, zamieniłeś się w Antyplebsa? Cały cas nim byłeś i jesteś. A
                  żelubisz drążyć w podziemnych korytarzach, wiadomo mi nie od dziś. Cieszy mnie
                  jednak, że zajrzałeś tutaj. Czyżby wyrzuty sumienia? A może zaburzenia
                  osobowości?
                  • karp Re: Wyskocz na chwilę 22.10.04, 00:49
                    Być antyplebsem to sądzę zaleta, dopóki przynajmniej normalni ludzie jeszcze
                    istnieją. I daruj sobie te żałosne postękiwania, poklask swojego zausznika masz
                    już pewny, innego nie wywalczysz, więc nie trać energii :)
                    • obserwator.2236 Re: Wyskocz na chwilę 22.10.04, 01:00
                      Chyba nie zaliczasz siebie do grupy ludzi normalnych? Ja przynajmniej wykluczam
                      cie z niej. To raczej ty jesteś żałosny i przyznam szczerze, że chwilami
                      ogarnia mnie litość nad zwierzętami. Normalni Karp, nie myślą takimi
                      kategoriami jak ty. Wywalczę dużo więcej niz myślisz, o ile myślec jeszcze
                      potrafisz, w co bardzo wątpię...
                      • krzysztofplebs Re: Wyskocz na chwilę 22.10.04, 01:39

> Chyba nie zaliczasz siebie do grupy ludzi normalnych? Ja przynajmniej
                        wykluczam
                        >
                        > cie z niej. To raczej ty jesteś żałosny i przyznam szczerze, że chwilami
                        > ogarnia mnie litość nad zwierzętami. Normalni Karp, nie myślą takimi
                        > kategoriami jak ty. Wywalczę dużo więcej niz myślisz, o ile myślec jeszcze
                        > potrafisz, w co bardzo wątpię...
                        I słusznie OBERWATORZE wątpisz w możliwość myślenia karpika. No, bo jak się nie
                        ma czym, to...
                    • krzysztofplebs Re: Wyskocz na chwilę 22.10.04, 01:38
                      karp napisał:

> Być antyplebsem to sądzę zaleta, dopóki przynajmniej normalni ludzie jeszcze
                      > istnieją. I daruj sobie te żałosne postękiwania, poklask swojego zausznika
                      masz
                      >
                      > już pewny, innego nie wywalczysz, więc nie trać energii :)
                      Co ty wiesz karpik o normalnych ludziach? Na twojej półce takich brakuje...
                  • krzysztofplebs Re: Wyskocz na chwilę 22.10.04, 01:35
                    Karp ty idioto, zamieniłeś się w Antyplebsa? Cały cas nim byłeś i jesteś. A
                    żelubisz drążyć w podziemnych korytarzach, wiadomo mi nie od dziś. Cieszy mnie
                    jednak, że zajrzałeś tutaj. Czyżby wyrzuty sumienia? A może zaburzenia
                    osobowości?
                    Zaburzenia osobowości Karpika? OBSERWATORZE to niemożliwe! Nie można mieć
                    zaburzeń czegoś czego się nie posiada, tak jak niektórym forumowiczom nie jest
                    dane zrobić użytku z mózgu. Z powodu nie posiadania organu...
                • krzysztofplebs Re: Wyskocz na chwilę 22.10.04, 01:32
                  Gość portalu: Antyplebs napisał(a):

> Nie dziwi was,że grono fanów Plebsa = 1 słownie jeden, i wcale się nie
                  > powiększa? Może Plebs cierpi na schizofrenię - przecież nie pierwszy raz gada
                  > sam ze sobą.
                  Znów ci wieloimienny odbiło ?! Sam ze sobą nie gadam. To właśnie ty gadasz sam
                  ze sobą tzn. z kirke, starym miłośnikiem i podobną chołotą... Chcesz skończyć
                  jak "przedyktowany" "Borys 10"?!, a może ci cysternę z fekaliami podrzucić pod
                  domek? Jak pewnemu radnemu z poprzednich kadencji!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka