Dodaj do ulubionych

Zawrzało w Sulejówku!!

12.01.05, 17:39
Zawrzało w sulejówku kiedy mieszkańcy dowiedzieli się ze Burmistrz i
Przewodniczaca ma nieczyste serce i prowadzona jest przeciwko nim sprawa
karna.Na razie rezultatu nie widać i trzeba poczekac do marca.Osad Rosoła
zaciska zeby ze złosci że nie ruszyło.Mnie też się dostanie
Obserwuj wątek
      • siergiej7 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 18.01.05, 01:39
        obserwatorka15 napisała:

> Piszę z Sulejówka. W Sulejówku jest spokój. Z nieczystym sercem lub sumieniem
        > idzie się do konfesjonału, a nie do sądu!
        w KONFESJONALE PRZEWAŻNIE DAJĄ ROZGRZESZENIE A W SĄDZIE KARE.NAJWIDOCZNIEJ NIE
        JEST OK SKORO maciong PISZE ZE JEST GORACO
    • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 12.01.05, 18:29
      Litości :) Ledwo jakimś cudem zniknął jeden teraz pojawia kolejny maciong :)
      Ja potrafię zrozumieć, że z Wesołej do Sulejówka jest rzut beretem, ale to nie
      to forum szanowny Panie. Okaż nam trochę swojej łaski i daj się nacieszyć
      chwilą spokoju, bo nie wiadomo jak długo będzie ona trwała...

• obserwatorka15 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 15:04
      Chokai ten Maciong1 to antyplebs. I w przeciwieństwie do tego prawdziwego jest
      ulubieńcem moderatora, jak pisała Nikita! Poza tym styl, pokrętny sposób
      myślenia, prowokacja. Raczej nie można się pomylić. Prawdziwy Plebs, by się
      obraził! Chyba, że o to Ci chodzi?
      • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 16:40
        obserwatorka15 napisała:

> Chokai ten Maciong1 to antyplebs. I w przeciwieństwie do tego prawdziwego
        jest
        > ulubieńcem moderatora, jak pisała Nikita! Poza tym styl, pokrętny sposób
        > myślenia, prowokacja. Raczej nie można się pomylić. Prawdziwy Plebs, by się
        > obraził! Chyba, że o to Ci chodzi?

Mi o nic nie chodzi, tylko o spokój na tym forum.

Nie wiem czy jest czyims ulubieńcem, ale na razie żadnego forumowicza nie
        nazwał 'psiną' tak jak Nikita/Plebs (chyba że się mylę, popraw mnie jeśli nie
        zauważyłem), więc może dlatego nie jest kasowany .

Wiesz, po tym co tu widziałem wcześniej to nie wiem czy to "antyplebs" jak go
        nazywasz, czy jego zwolennik, czy on sam w kolejnym come backu. I prawdę mówiąc
        nie interesuje mnie kto się za nim kryje, byle znowu nie zaczęły się tu wojny
        personalne :)
        • Gość: anty-maciong Czy mam wyliczać ile już osób obraził? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:17
          >>> Nie wiem czy jest czyims ulubieńcem, ale na razie żadnego forumowicza nie
          > nazwał 'psiną' tak jak Nikita/Plebs ... więc może dlatego nie jest kasowany<<<

Chokai - chyba niedowidzisz, spraw sobie drugie oczy.
          To już doprawdy zbyteczny detal, że obraża Plebsa, bo to jak widać (prawie)
          wszystkich niezmiernie cieszy :-( Zdążył bezczelnie (niczym dziecina-kowboj
          w czerwonych butkach) obrazić potomków Marszałka Piłsudskiego i ten post NADAL
          (!) na forum egzystuje!, obraził personalnie kilka innych osób - z imienia i
          nazwiska. To, że jego tfurczość tak żywo rozwija się (skasowane zostały tylko 3-
          4 pierwsze, super-bezczelne posty) mnie nasuwa jeden wniosek - nareszcie
          osada rosoła doczekała sie literata na zamówienie, tak żywo popieranego przez
          karpia. Język co prawda niezbyt literacki (zaleciało budą z piwem) a i
          składnia jakaś taka ...hm, proletariacka :-) Ale - jak widać różne bywają
          preferencje moderatorów :-))))
          PS. ta psina kiedyś sama sie tak nazwała - tylko dokładniej: fafik
    • obserwatorka15 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 17:12
      Chokai napisał:
      >Nie wiem czy jest czyims ulubieńcem, ale na razie żadnego forumowicza nie
      >nazwał 'psiną' tak jak Nikita/Plebs (chyba że się mylę, popraw mnie jeśli nie
      >zauważyłem), więc może dlatego nie jest kasowany.

Jeśli do tej pory nie napisał, to myślę, że toku dyskusji na forum napewno się
      poprawi. Jeżeli nie pod swoim to pod innym nickiem.
      • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 17:30
        obserwatorka15 napisała:

> Jeśli do tej pory nie napisał, to myślę, że toku dyskusji na forum napewno
        się
        > poprawi. Jeżeli nie pod swoim to pod innym nickiem.
        >

Hm, na razie się stara, ale możemy poobstawiać, zagrajmy o tak zwane
        przekonanie :))
        A jak sprawdzimy czy występuje pod innym nickiem ??
        • Gość: szerszeń Re: Zawrzało w Sulejówku!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:51
          Na razie jeszcze nic nie zawrzało. W lokalnej cisza, udaja . ze nie wiedzą, a w
          sądzie było 11 stycznia /Siedlce/ 9 swiadków . Przesłuchano tylko oskarżonych
          i powódkę, bo na prośbę adwokatów oskarżonych, sąd odroczył sprawe - muszą sie
          zastanowić nad linia obrony. Co by nie powiedzieć, trochę mi ich szkoda. Tak
          się jednak płaci za błąd zaniechania , a być może także za przyklaskiwanie
          wyczynom Plebsa na forum Urżędu Miasta. Chociaż ja nie mogę w to uwierzyć, że
          burmistrz np. to czytał i popierał nagonkę na Myślińską i innych radnych. To
          romantyk i dzentelmen, przynajmniej w kontaktach ze mną tak się
          zachowywał.Forum Urzędu w końcu zamknięto z uwagi na pomówienia Plebsa i jego
          pomocników, ale gdy ktos chce znać szczegóły to niech siegnie do archiwum tego
          forum i też sobie wyrobi opinię,czy takimi metodami należy zwalczać opozycję.
          To co na tym Forum prezentuje "świeza krew", to kaszka z mlekiem i jest
          odpowiedzią na chamstwo. Ale nie przeginajcie ,bo nie o to chodzi.
      • vacub Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 18:09
        Obstawiajcie. BTW. Czy obserwatorko mogła być odpowiadać pod postami? Wątek
        byłby bardziej przejrzysty, a w końcu po ostatnich zmianach na forum jest
        szansa, że powróci ono do normalności...
          • vacub Re: vacub-marzyciel 13.01.05, 18:26
            Hmmm mi się wydaje, że gość jak większość ma poprostu dosyć Plebsa i swoim
            postami poprostu go parodiuje. Kilka było całkiem śmiesznych, reszta trochę
            niższych lotów, ale Plebs sobie na wszystkie zasłużył. Myślę, żę gość porobi
            sobie jaja i niedługo skończy. Przynajmiej mam taką nadzieję...
            • Gość: anty-maciong Re: vacub-marzyciel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:50
              chyba nie zrozumiałeś - jaja jajami, a koleś sączy informacje, niczym....dobrze
              poinformowany radny z Sulejówka :-( (i to bardzo konkretnej proweniencji!).
              Takie teksty o sprawie w sadzie w Siedlcach albo szyderstwa (antysemickie) z
              Rodziny Marszłka, mógł namalować tylko forlaufer osadników, bo naplucie na
              Plebsa to jedno, a wyłożenie SWOICH poglądów ustami niby-plebsa - to już inna
              bajka. Dlatego jesteś Dyzio-marzyciel, a radosna tfurczość skończy się razem z
              kadencja rady w Sulejówku. Tak dumam.
              PS. Ale to mnie cieszy - niechcący, ale jednak odsłania przyłbicę, a to już
              korzyść zaiste niewymierna! (Jak mawiali antenaci - znaj poglądy swego wroga!)
              • chokai Re: vacub-marzyciel 13.01.05, 18:55
                Już raz Cię w tym wątku pytałem (kilkanaście postów wyżej) , ale dziwnie
                unikasz odpowiedzi, więc albo podaj jakieś konkrety albo nie koloryzuj...

• chokai Re: vacub-marzyciel 13.01.05, 19:11
                    Tak , widziałem i odpowiedziałem Ci.
                    A co do Fafika : też mam jeszcze nienajgorszą pamięć, pojawienie się na tym
                    forum Plebsa też pamiętam. I wg mnie z tym dokopywaniem było na odwrót.

To co , przekopujemy archiwum ? :) Może wtedy ustalimy jakąś prawdę...
                        • alf.net Re: vacub-marzyciel 15.01.05, 01:46
                          > A to Ty jesteś anty-maciag ?

(Nie anty-maciąg, tylko anty-maciong.)
                          ...jak mi sie nie chce logować.

> I do jakich wniosków doszedłeś ?
                          Rozkręcono spiralę napaści - nie na argumenty, tylko na autora. Reszta poszła.
                          • chokai Re: vacub-marzyciel 19.01.05, 16:01
                            alf.net napisał:

> > A to Ty jesteś anty-maciag ?
                            >
                            > (Nie anty-maciąg, tylko anty-maciong.)
                            > ...jak mi sie nie chce logować.

To nie lepiej wpisać "alf.net" jako Gość ? Łatwiej będzie zidentyfikować
                            rozmówcę.

>
                            > > I do jakich wniosków doszedłeś ?
                            > Rozkręcono spiralę napaści - nie na argumenty, tylko na autora. Reszta poszła.

Tu akurat się nie zgadzam. Gdzie Ty widziałeś "spiralę napaści" w wykonaniu
                            Fafika ? Za to w wykonaniu innych osób przykładów nie muszę nawet daleko
                            szukać , przejrzałem archiwum.

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka