Dodaj do ulubionych

Zawrzało w Sulejówku!!

12.01.05, 17:39
Zawrzało w sulejówku kiedy mieszkańcy dowiedzieli się ze Burmistrz i
Przewodniczaca ma nieczyste serce i prowadzona jest przeciwko nim sprawa
karna.Na razie rezultatu nie widać i trzeba poczekac do marca.Osad Rosoła
zaciska zeby ze złosci że nie ruszyło.Mnie też się dostanie
Obserwuj wątek
    • obserwatorka15 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 12.01.05, 17:49
      Piszę z Sulejówka. W Sulejówku jest spokój. Z nieczystym sercem lub sumieniem
      idzie się do konfesjonału, a nie do sądu!
      • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 12.01.05, 18:33
        A może jemu chodziło o "nieczyste ręce" ? :)
        Tak tak, wiem - wtedy na pewno powinien udać się do toalety, ale może
        przestraszył się reakcji forumowiczów na "kompiel" Stefana ? ;)

• siergiej7 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 18.01.05, 01:39
        obserwatorka15 napisała:

> Piszę z Sulejówka. W Sulejówku jest spokój. Z nieczystym sercem lub sumieniem
        > idzie się do konfesjonału, a nie do sądu!
        w KONFESJONALE PRZEWAŻNIE DAJĄ ROZGRZESZENIE A W SĄDZIE KARE.NAJWIDOCZNIEJ NIE
        JEST OK SKORO maciong PISZE ZE JEST GORACO
    • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 12.01.05, 18:29
      Litości :) Ledwo jakimś cudem zniknął jeden teraz pojawia kolejny maciong :)
      Ja potrafię zrozumieć, że z Wesołej do Sulejówka jest rzut beretem, ale to nie
      to forum szanowny Panie. Okaż nam trochę swojej łaski i daj się nacieszyć
      chwilą spokoju, bo nie wiadomo jak długo będzie ona trwała...

• nikita121 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 02:41
        żałosny chokai dałeś się nabrać na tego podszywacza fafika czy jak tej psinie
        jest..."maciong1" w odrożnieniu od prawdziwego jest zdecydowanym ulubieńcem
        moderatora karpia!!!
    • obserwatorka15 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 15:04
      Chokai ten Maciong1 to antyplebs. I w przeciwieństwie do tego prawdziwego jest
      ulubieńcem moderatora, jak pisała Nikita! Poza tym styl, pokrętny sposób
      myślenia, prowokacja. Raczej nie można się pomylić. Prawdziwy Plebs, by się
      obraził! Chyba, że o to Ci chodzi?
      • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 16:40
        obserwatorka15 napisała:

> Chokai ten Maciong1 to antyplebs. I w przeciwieństwie do tego prawdziwego
        jest
        > ulubieńcem moderatora, jak pisała Nikita! Poza tym styl, pokrętny sposób
        > myślenia, prowokacja. Raczej nie można się pomylić. Prawdziwy Plebs, by się
        > obraził! Chyba, że o to Ci chodzi?

Mi o nic nie chodzi, tylko o spokój na tym forum.

Nie wiem czy jest czyims ulubieńcem, ale na razie żadnego forumowicza nie
        nazwał 'psiną' tak jak Nikita/Plebs (chyba że się mylę, popraw mnie jeśli nie
        zauważyłem), więc może dlatego nie jest kasowany .

Wiesz, po tym co tu widziałem wcześniej to nie wiem czy to "antyplebs" jak go
        nazywasz, czy jego zwolennik, czy on sam w kolejnym come backu. I prawdę mówiąc
        nie interesuje mnie kto się za nim kryje, byle znowu nie zaczęły się tu wojny
        personalne :)
        • Gość: anty-maciong Czy mam wyliczać ile już osób obraził? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:17
          >>> Nie wiem czy jest czyims ulubieńcem, ale na razie żadnego forumowicza nie
          > nazwał 'psiną' tak jak Nikita/Plebs ... więc może dlatego nie jest kasowany<<<

Chokai - chyba niedowidzisz, spraw sobie drugie oczy.
          To już doprawdy zbyteczny detal, że obraża Plebsa, bo to jak widać (prawie)
          wszystkich niezmiernie cieszy :-( Zdążył bezczelnie (niczym dziecina-kowboj
          w czerwonych butkach) obrazić potomków Marszałka Piłsudskiego i ten post NADAL
          (!) na forum egzystuje!, obraził personalnie kilka innych osób - z imienia i
          nazwiska. To, że jego tfurczość tak żywo rozwija się (skasowane zostały tylko 3-
          4 pierwsze, super-bezczelne posty) mnie nasuwa jeden wniosek - nareszcie
          osada rosoła doczekała sie literata na zamówienie, tak żywo popieranego przez
          karpia. Język co prawda niezbyt literacki (zaleciało budą z piwem) a i
          składnia jakaś taka ...hm, proletariacka :-) Ale - jak widać różne bywają
          preferencje moderatorów :-))))
          PS. ta psina kiedyś sama sie tak nazwała - tylko dokładniej: fafik
          • chokai Re: Czy mam wyliczać ile już osób obraził? 13.01.05, 18:28
            Jeszcze ze wzrokiem u mnie dobrze, dziękuję za troskę.
            Na wszelki wypadek przejrzałem jeszcze raz wątki i znalazłem raptem 2 wpisy
            macionga1, gdzie Ty tu widzisz jakiś post obrażający Piłsudskiego albo innego
            forumowicza ??
            Podaj jakieś linki do tych wątków, bo wydaje mi się, że mijasz się z prawdą.

A to, że ktoś ma nick Fafik nie oznacza, że inni mają prawo nazywac go psem,
            chyba że chcą go celowo obrazić, Ty też chcesz ?
            • franek.alcatraz Re: Czy mam wyliczać ile już osób obraził? 13.01.05, 18:36
              > A to, że ktoś ma nick Fafik nie oznacza, że inni mają prawo nazywac go psem,
              Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest, gdy ktoś ma nick plebsiczek :-)

Chokai ma rację, poza Plebsem jak narazie maciong nikogo nie poniża. Za to może
              lepiej przyjrzeć się ile osób na tych forach obraził prawdziwy "maciong"...
            • Gość: anty-maciong Re: Czy mam wyliczać ile już osób obraził? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:55
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=447&w=19283043
              - to jeden z tych radosnych wątków i dziwię się, że tego karp nie wywalił.

PS. Mam cholernie dobrą pamięć - jak to niejaki fafik dokopywał plebsowi, więc
              chyba ten go nie zanadto lubił.
              • chokai Re: Czy mam wyliczać ile już osób obraził? 13.01.05, 19:06
                Aaa, teraz widzę Twoją odpowiedź.
                Słuchaj, ale nie mówiliśmy tu o forum Sulejówka, bo mnie akurat ono nie
                interesuje, tylko o forum Wesoła, więc jednak nie miałeś racji.

Tego co tam jest napisane kompletnie nie da się czytać, ale to czy obraził w
                tym rodzinę marszałka Piłsudskiego jest dyskusyjne... Ciebie to dotknęło i
                rozumiem, ale jeśli ten maciong1 nie będzie tu wariował to w czym problem ?
                Jak zacznie szaleć na forum Warszawa to też będziesz tutaj o tym mówił ?

• Gość: anty-maciong Tak jak wy - staram sie dorównać ;P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.05, 00:37
                  • chokai Re: Tak jak wy - staram sie dorównać ;P 19.01.05, 15:55
                    Dorównać komu i w czym ?
              • vacub Re: Czy mam wyliczać ile już osób obraził? 13.01.05, 20:49
                Ja się nie dziwię. Myślę, że Karp stosuje rozsądna politykę. To było dopiero
                pierwsze wykroczenie macionga, więc jeszcze nie zastosował wobec niego kary.
                Tak samo miała się sprawa Plebsa. Jego wypowiedzi długo zostawały bezkarne,
                jednak w końcu miarka się przebrała i teraz kasowane są wszytskie jego
                wypowiedzi naruszające regulamin (według mnie to za mało - powinny być kasowane
                w ogóle wszystkie jego wypowiedzi "za całokształt" ). Jeżeli maciong będzie
                kontynuował, postępowanie Karpia wobec niego napewno będzie analogiczne.
    • obserwatorka15 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 17:12
      Chokai napisał:
      >Nie wiem czy jest czyims ulubieńcem, ale na razie żadnego forumowicza nie
      >nazwał 'psiną' tak jak Nikita/Plebs (chyba że się mylę, popraw mnie jeśli nie
      >zauważyłem), więc może dlatego nie jest kasowany.

Jeśli do tej pory nie napisał, to myślę, że toku dyskusji na forum napewno się
      poprawi. Jeżeli nie pod swoim to pod innym nickiem.
      • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 17:30
        obserwatorka15 napisała:

> Jeśli do tej pory nie napisał, to myślę, że toku dyskusji na forum napewno
        się
        > poprawi. Jeżeli nie pod swoim to pod innym nickiem.
        >

Hm, na razie się stara, ale możemy poobstawiać, zagrajmy o tak zwane
        przekonanie :))
        A jak sprawdzimy czy występuje pod innym nickiem ??
    • obserwatorka15 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 17:35
      Jeżeli nie wiesz, to spytaj Karpia! Myślę, że napewno nie odmówi pomocy.
      • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 17:47
        Więcej dystansu i pogody Obserwatorko :)
        Na razie nie mieszamy do tego władzy, a poza tym wątpię by podał. (to też
        możemy obstawiać ;))
    • obserwatorka15 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 17:52
      To obstawiamy?
      • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 17:53
        Obstawiamy.
        • Gość: szerszeń Re: Zawrzało w Sulejówku!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:51
          Na razie jeszcze nic nie zawrzało. W lokalnej cisza, udaja . ze nie wiedzą, a w
          sądzie było 11 stycznia /Siedlce/ 9 swiadków . Przesłuchano tylko oskarżonych
          i powódkę, bo na prośbę adwokatów oskarżonych, sąd odroczył sprawe - muszą sie
          zastanowić nad linia obrony. Co by nie powiedzieć, trochę mi ich szkoda. Tak
          się jednak płaci za błąd zaniechania , a być może także za przyklaskiwanie
          wyczynom Plebsa na forum Urżędu Miasta. Chociaż ja nie mogę w to uwierzyć, że
          burmistrz np. to czytał i popierał nagonkę na Myślińską i innych radnych. To
          romantyk i dzentelmen, przynajmniej w kontaktach ze mną tak się
          zachowywał.Forum Urzędu w końcu zamknięto z uwagi na pomówienia Plebsa i jego
          pomocników, ale gdy ktos chce znać szczegóły to niech siegnie do archiwum tego
          forum i też sobie wyrobi opinię,czy takimi metodami należy zwalczać opozycję.
          To co na tym Forum prezentuje "świeza krew", to kaszka z mlekiem i jest
          odpowiedzią na chamstwo. Ale nie przeginajcie ,bo nie o to chodzi.
          • Gość: Gościu Robiłeś za świadka, powoda czy oskarżonego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 19:14
            Takie detale, no, no.

...........To co na tym Forum prezentuje "świeza krew", to kaszka z mlekiem i
            jest odpowiedzią na chamstwo. Ale nie przeginajcie , bo nie o to chodzi.

Widać, że wydajesz dyspozycje, trochu póżno - już bałaknął kilka bzdetów.
        • obserwatorka15 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 20:50
          A o co zakład Chokai?
          • chokai Re: Zawrzało w Sulejówku!! 14.01.05, 13:47
            obserwatorka15 napisała:

> A o co zakład Chokai?

Dla mnie wystarczy, że przyznasz się do błędnego oceniania innych, ale otwarty jestem na inne propozycje.
            • obserwatorka15 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 14.01.05, 18:46
              Zakład działa w obydwie strony. Ciekawa jestem, kogo wg. Ciebie niewłaściwie
              oceniłam?
      • vacub Re: Zawrzało w Sulejówku!! 13.01.05, 18:09
        Obstawiajcie. BTW. Czy obserwatorko mogła być odpowiadać pod postami? Wątek
        byłby bardziej przejrzysty, a w końcu po ostatnich zmianach na forum jest
        szansa, że powróci ono do normalności...
        • Gość: anty-maciong vacub-marzyciel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:20
          >>>> ....a w końcu po ostatnich zmianach na forum jest
          > szansa, że powróci ono do normalności...<<

- oczywiście z przeuroczym maciongiem1 w tle. Extra!
          • vacub Re: vacub-marzyciel 13.01.05, 18:26
            Hmmm mi się wydaje, że gość jak większość ma poprostu dosyć Plebsa i swoim
            postami poprostu go parodiuje. Kilka było całkiem śmiesznych, reszta trochę
            niższych lotów, ale Plebs sobie na wszystkie zasłużył. Myślę, żę gość porobi
            sobie jaja i niedługo skończy. Przynajmiej mam taką nadzieję...
            • Gość: anty-maciong Re: vacub-marzyciel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:50
              chyba nie zrozumiałeś - jaja jajami, a koleś sączy informacje, niczym....dobrze
              poinformowany radny z Sulejówka :-( (i to bardzo konkretnej proweniencji!).
              Takie teksty o sprawie w sadzie w Siedlcach albo szyderstwa (antysemickie) z
              Rodziny Marszłka, mógł namalować tylko forlaufer osadników, bo naplucie na
              Plebsa to jedno, a wyłożenie SWOICH poglądów ustami niby-plebsa - to już inna
              bajka. Dlatego jesteś Dyzio-marzyciel, a radosna tfurczość skończy się razem z
              kadencja rady w Sulejówku. Tak dumam.
              PS. Ale to mnie cieszy - niechcący, ale jednak odsłania przyłbicę, a to już
              korzyść zaiste niewymierna! (Jak mawiali antenaci - znaj poglądy swego wroga!)
              • chokai Re: vacub-marzyciel 13.01.05, 18:55
                Już raz Cię w tym wątku pytałem (kilkanaście postów wyżej) , ale dziwnie
                unikasz odpowiedzi, więc albo podaj jakieś konkrety albo nie koloryzuj...

• Gość: anty-maciong Re: vacub-marzyciel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:59
                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=311&w=19381081&a=19423508
                  • chokai Re: vacub-marzyciel 13.01.05, 19:11
                    Tak , widziałem i odpowiedziałem Ci.
                    A co do Fafika : też mam jeszcze nienajgorszą pamięć, pojawienie się na tym
                    forum Plebsa też pamiętam. I wg mnie z tym dokopywaniem było na odwrót.

To co , przekopujemy archiwum ? :) Może wtedy ustalimy jakąś prawdę...
                    • alf.net Re: vacub-marzyciel 13.01.05, 23:29
                      dawno to zrobiłem............
                      • chokai Re: vacub-marzyciel 14.01.05, 13:49
                        alf.net napisał:

> dawno to zrobiłem............

A to Ty jesteś anty-maciag ?
                        I do jakich wniosków doszedłeś ?
                        • alf.net Re: vacub-marzyciel 15.01.05, 01:46
                          > A to Ty jesteś anty-maciag ?

(Nie anty-maciąg, tylko anty-maciong.)
                          ...jak mi sie nie chce logować.

> I do jakich wniosków doszedłeś ?
                          Rozkręcono spiralę napaści - nie na argumenty, tylko na autora. Reszta poszła.
                          • chokai Re: vacub-marzyciel 19.01.05, 16:01
                            alf.net napisał:

> > A to Ty jesteś anty-maciag ?
                            >
                            > (Nie anty-maciąg, tylko anty-maciong.)
                            > ...jak mi sie nie chce logować.

To nie lepiej wpisać "alf.net" jako Gość ? Łatwiej będzie zidentyfikować
                            rozmówcę.

>
                            > > I do jakich wniosków doszedłeś ?
                            > Rozkręcono spiralę napaści - nie na argumenty, tylko na autora. Reszta poszła.

Tu akurat się nie zgadzam. Gdzie Ty widziałeś "spiralę napaści" w wykonaniu
                            Fafika ? Za to w wykonaniu innych osób przykładów nie muszę nawet daleko
                            szukać , przejrzałem archiwum.

• obserwator.2236 Re: vacub-marzyciel 21.01.05, 05:50
                              poczytajcie to archiwum nieco dokładniej, wtedy będziecie może mniej zaślepieni!
                              • chokai Re: vacub-marzyciel 21.01.05, 09:10
                                Poczytałem i dlatego twierdzę to co twierdzę. A co takiego Ty znalazłeś co potwierdzałoby słowa Alfa i Twoje ? Bo wiesz, tak to się możemy przerzucać, ale gdy można się podeprzeć konkretami to jakoś wszyscy milkną.

• jazzz2 Re: Zawrzało w Sulejówku!! 27.01.05, 15:44
      Na razie siedzą spokojnie bo są zajęci sprzątaniem setek gazet "BZ" Z ULIC
      miasta bo redaktor tej gazety żadnej nie sprzedał to rozdawali za darmo.Biznes
      amatorów słabnie
      • Gość: Cenzor Hej, ty "profesjonalisto" ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 22:56
        Już ci napisałem - nie pocieszaj sie sam, bo nie zauważysz jak cię zjedzą....
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka