Dodaj do ulubionych

Drinki pod mikroskopem

01.01.11, 12:38
Wow! A wynaleziono już mikroskop, pod którym można obejrzeć nasze pensje?
Obserwuj wątek
  • chattab Drinki pod mikroskopem 01.01.11, 13:39
   Co za upiorny i kretyński lead! Czy to znaczy, że jesteśmy jako naród aż tak bardzo zniewoleni przez nałóg alkoholowy, że musi się on "lać strumieniami" przy każdej okazji? Jeśli tak, to szczerze współczuję autorowi! Oczywiście, wolnoć Tomku w swoim domku. Ja nie wypiłem w Sylwestra ani kropli alkoholu. Nie dlatego, że złożyłem śluby czystości, tylko dlatego, że mi nie smakuje i wolę wydać 20-30 zł na coś ciekawszego lub bardziej trwałego niż butelka ohydnej wódki. Dzięki temu nie jęczę dzisiaj i nie stękam, wstałem o 8:30 i poszedłem na spacer w pięknym słońcu! A to, że każdym imieninom (w tym imieninom Sylwestra), pępkowym, wigiliom, komuniom i chrzcinom w Polsce muszą towarzyszyć "strumienie alkoholu", jest dla mnie smutne, niesmaczne i żenujące. Jaki kraj, takie obyczaje. Azja.

   Szczęśliwego, trzeźwego i zdrowego 2011 roku!
  • tamiko Drinki pod mikroskopem 01.01.11, 14:08
   Piękne! Namaluję to. Aż się prosi. Właściwie każdy powiesiłabym na ścianie. Szkoda, że nie podpisane te drinki. Ciekawe, czy jest tu dżin lubuski z tonikiem, cytrynką i lodem.
   A co do komentarzy, to takich się właśnie spodziewałam pod tego typu artykułem: 1/5 wyraża słuszny zachwyt, a reszta baaaardzo luźno nawiązuje do tematu i jest napisana przez frustratów. Jest też nawiązanie do polityki, krytyka "polaczków", samochwalstwo. Jak w soczewce komentarze gazetowe :) Więcej luzu w nowym roku , panowie! :) Za mało wypiliście, czy za dużo? :)
  • erte2 Drinki pod mikroskopem 02.01.11, 12:42
   ...Davidson to jeden z najlepszych na świecie ekspertów od mikroskopii optycznej....

   Trochę chyba zabredziliście - albo przetłumaczyliście bez zrozumienia tekstu. Co to bowiem znaczy "mikroskopia optyczna" ?!!! Chyba chodzi o "fotografię mikroskopową".
   Tak czy owak zdjęcia intrygujące.
   • kornel-1 Re: Drinki pod mikroskopem 02.01.11, 23:53
    erte2 napisał:

    > Tak czy owak zdjęcia intrygujące.


    To zdjęcia ze zwykłego mikroskopu polaryzacyjnego. Byle minerał daje takie ładne obrazki; a w trunkach zawarte zawarte są różne substancje chemiczne, które krystalizują w odpowiednio niskiej temperaturze. Zresztą patrząc na różnorodność form krystalicznych można przypuszczać, że do wykrystalizowania tych substancji użyto niewspomnianych w artykule trików w rodzaju zatężania napoju lub usuwania nadmiaru wody.

    Kornel
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka