W kwestii gejów i tatuaży

19.05.13, 20:03
Wątki eksponujące niechęć do tej czy innej grupy społecznej lub/i nie posiadające treści zgodnej z tematyką forum będą usuwane bądź przenoszone na forum "społeczeństwo".
    • maksimum Re: W kwestii gejów i tatuaży 20.05.13, 02:53
      Faktem jest ze ludzie umieraja od tatuazy!

      www.dailymail.co.uk/news/article-2312922/Beautiful-Italian-student-23-died-hours-getting-tattoo.html
      A czy geje maja ich wiecej niz hetero?
      Zazwyczaj tatuaze maja ci,ktorzy chca przyszpanowac a nie sa 100% mezczyznami.

      Z kobietami jest calkiem inaczej.
      Zanim sie odcyfruje caly jej tatuaz na plecach to sex is already over.
      • nikodem123 Re: W kwestii gejów i tatuaży 20.05.13, 15:09
        Tak!!!

        A wieloryb wpłynął do Wisły.

        pudelek.pl też ma ciekawe teksty.
        • kazeta.pl55 Re: W kwestii gejów i tatuaży 20.05.13, 15:53
          nikodem123 napisał:

          > Tak!!!
          >
          > A wieloryb wpłynął do Wisły.
          >
          > pudelek.pl też ma ciekawe teksty.

          - Co się z Tobą stało? Zwykle Cię stać na więcej i merytoryczniej.

          - Zaklinanie rzeczywistości w kwestii jak w temacie nie wiele da. Ukazuje się coraz więcej publikacji na ten temat. Od czasu do czasu widzę coś na ten temat w Epidemiologisches Bulletin (Aktuelle Daten u. Informationen zu Infektionskrankheieten u. Public Heath. - Robert Koch Institut.)

          W pewnym miejscu pisze się tak:

          "Niewinne Tatoo, jeżeli to nie tylko styl myślenia, to zwykły ślad na skórze uzyskany poprzez wstrzyknięcie tuszu pod naskórek. Natomiast z medycznego punktu widzenia tatuaż taki to mechaniczne uszkodzenie skóry i wprowadzenie ciała obcego do jej struktury. Dlatego większość powikłań jest związana z jednym lub drugim procesem. Z uszkodzeniem skóry związane będą zakażenia. Ponieważ skóra stanowi naturalną barierę przed drobnoustrojami znajdującymi się w naszym otoczeniu oraz bytującymi na jej powierzchni. Przerwanie jej ciągłości stanowi doskonałe wrota zakażenia bakteryjnego. Również igła, sprzęt jak i sam barwnik mogą stanowić drogę przeniesienia groźnych wirusów z osoby na osobę. Dzieje się tak jeśli nie są odpowiednio wysterylizowane przed i po każdym zabiegu. Natomiast barwnik/tusz jako ciało obce może wywołać szereg reakcji organizmu związanych z nietolerancją jego obecności. "
          • nikodem123 Re: W kwestii gejów i tatuaży 20.05.13, 17:01
            Merytorycznie o kaczce dziennikarskiej z Daily Mail?

            To już wolę o wielorybie z Wisły. Tu przynajmniej dziennikarze błysnęli pure nonsensownym poczuciem humoru, które sobie generalnie cenię.

            Ten artykuł można rozpatrywać jako przykład mistrzostwa dziennikarskiego brytyjskiej prasy bulwarowej:
            1. Wszystkie zdarzenia miały zapewne miejsce - są prawdziwe.
            2. Nigdzie nie napisano literalnie, że przyczyną sepsy, czy też wstrząsu anafilaktycznego był tatuaż
            3. Fakty zostały tak zestawione i w takiej kolejności, aby to czytelnik sobie sam sobie dośpiewał tę sensacyjną konkluzję, że zrobienie tatuażu może zabić.

            Już dwie osoby na tym forum dały się nabrać. :-D

            A prawda wygląda tak:
            1. Każde zakażenie, które wnika przez uszkodzoną skórę najpierw wywołuje odczyn miejscowy. A tu tego nie było.
            2. Nie ma takiego zakażenia skóry, które w ciągu doby doprowadziłoby do posocznicy z DIC - zespołem wykrzepiania wewnątrznaczyniowego.
            3. Każde uczulenie spowoduje najpierw rumień
            4. Żadne uczulenie nie doprowadzi do DIC.

            Teraz widzisz absurdalność tego artykułu?
            Gdyby napisali, że doszło do martwiczego zapalenia powięzi i z tego powodu trzeba było rączkę obciąć, to gotów byłbym uwierzyć. Jednocześnie mój podziw dla delikwentki za jej cierpliwość sięgnąłby zenitu.

            Ja obstawiam, że zginęła z sepsy z DIC spowodowanej posocznicą meningokokową. Zakażenie drogą kropelkową, a nie jakiś tam tatuaż.
            Za:
            1. młody wiek
            2. silny zdrowy organizm
            3. sepsa meningokokowa lubi generować DIC lub mikrozatory bakteryjne - ta punktowa wysypka na skórze.
            4. Szybkość rozwoju sepsy.
    • mrs.courvoisier Re: W kwestii gejów i tatuaży 26.05.13, 23:20
      czyżbyś odkrył, pomruku, jakiś związek miedzy gejami a tatuażystami?
Inne wątki na temat:
Pełna wersja