Dodaj do ulubionych

pomruk - ostatnie ostrzeżenie

12.08.20, 11:56
pomruk, ostrzegam Ciebie!

Jeśli dalej będziesz dopuszczał homofobiczne wpisy bonobo, to zarządam od gazeta.pl aby zmieniła moderatora.

To jest niedopuszczalne, gdy bonobo lesbijki i gejów porównuje do trucizny DDT!
To jest niedopuszczalne, gdy bonobo lesbijki i gejów uważa za gorsze zagrożenie niż SARS-CoV-2!

Twoje kasowanie moich postów nic nie da.
Pójdzie skarga do gazeta.pl... A może nawet pozew za sianie nienawiści, poniżanie ... wobec Agora SA, a wtedy będziesz mieć osobisty problem
Obserwuj wątek
      • mlodavy serio to teraz problemy forum nauka 12.08.20, 13:29
        Prowadząca program zwróciła mu uwagę, że aresztowana aktywistka jest osobą niebinarną i używa wobec siebie żeńskich form gramatycznych.

"Mam oczy i widzę. Trudno żebym mówił na kogoś, kto wygląda jak mężczyzna, że jest kobietą. (...) Mamy oczy, widzimy. Trudno, żeby pani patrzyła na mnie i mówiła, że jestem kobietą" - odpowiedział wiceminister.

Dodał, że dziwią go wypowiedzi i zarzuty mówiące, że "chłopak znajduje się na oddziale męskim, a czuje się kobietą, więc powinien być na oddziale kobiecym".

Hehe cwaniaczek sam na sam on i kilka kobiet z celi, kto tylko potem alimenty będzie za niego płacił :D
        ...wystarczy używać "wobec siebie żeńskich form gramatycznych" i można zhakować system penitencjarny i żyć jak król w haremie.
        Niiee raczej to nie przejdzie, no chyba, że UE takie bonusy uchwali.
    • suender Re: pomruk - ostatnie ostrzeżenie 12.08.20, 19:20
      nikodem321 12.08.20, 11:56

> Jeśli dalej będziesz dopuszczał homofobiczne wpisy bonobo,

A od kiedy to Nicki jest tylko namaszczony (chyba przez lewicę), by autorytatywnie określał, które wpisy są homofobiczne, a które nie, - he, he, he, he, he, ......
      Ja np. homofobizmu we wpisach Bonobo na razie nie znajduję, - ot co, .......
      Tu jest forum NAUKA i jak chcesz Nicki podyskutować, nt. co jest, a co nie homofobizmem od strony racjonalniej, załóż taki wątek. Myślę iż nie tylko Majka, ale i Stefan4 się także wypowiedzą.

Pozdrawiam naukowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka