Dodaj do ulubionych

Szkoła policealna Olsztyn

14.03.23, 12:43
Hej, jaką polecacie szkołę policealną w Olsztynie ? Zależy mi, żeby była weekendowa i całkowicie bezpłatna. Dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
  • stefan4 Re: Szkoła policealna Olsztyn 15.03.23, 08:41
   j.klawczynska:
   > Hej, jaką polecacie szkołę policealną w Olsztynie ?

   Tylko nie Cosinus! Z doświadczenia wiemy, że jej adepci nie są intelektualnie w stanie odróżnić nauki od nauczania i spam reklamowy tej ,,szkoły'' uparcie umieszczają na forum poświęconym nauce. Unikaj Cosinusa, jeśli nie chcesz zostać podobnie ogłupiona. Wpojonej tam bezmyślności nie zetrze z Ciebie przez długie lata żaden wysiłek.

   - Stefan
   • w.jadowska Re: Szkoła policealna Olsztyn 18.03.23, 14:41
    Ja od razu po skończeniu cosinusa (kosmetyka) dostałam pracę w zawodzie i super mi się wiedzie. Zawsze będę wszystkim polecać. Bardzo dużo się nauczyłam bo zajęcia są głównie praktyczne, czego nie miałam w innych szkołach.
    • stefan4 Re: Szkoła policealna Olsztyn 18.03.23, 18:43
     w.jadowska:
     > Zawsze będę wszystkim polecać.

     ... niezależnie od tego, na jaki temat toczy się rozmowa, prawda? Na przykład ktoś miał wypadek, proszą Cię, żebyś wezwała pogotowie, a Ty na to ,,Skończyłam cosinusa, wszystkim doradzam to samo''. Albo chłopak Ci mówi, że się w Tobie zakochał, a Ty mu na to ,,Najlepszy na wszystko jest cosinus''.

     To forum nie ma niczego wspólnego z żadną szkołą, ani przedlicealną, ani policealną, ani w Olsztynie, ani gdzie indziej. W ogóle nie chodzi tu o żadne szkolnictwo, ani nauczanie tylko o naukę w tym sensie:
         pl.wikipedia.org/wiki/Nauka
     Uparte zamieszczanie akurat tutaj spamu reklamowego na temat jakiegoś liceum, czy innej szkółki, jest nieskuteczne i źle świadczy o poziomie umysłowym umieszczającego. Spamer rozgarnięty powinien wiedzieć, gdzie zbierają się ludzie potrzebujący dyplomów. Tutaj jest wyłącznie zaśmiecaczem.

     - Stefan

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka