Dodaj do ulubionych

Czym sie trudnicie forumowicze???

IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 14:03
chcialbym rozpoczac nowa, obszerna dyskusje z rodzaju: kto z jakiej branży!!!
No wiec zaczynam:oprocz studiow Języka Biznesu jestem najmłodszym
taksówkarzem w Tychach:)))
Obserwuj wątek
    • Gość: swerd Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 10.02.04, 14:24
      najmłodszy? to ile lat?

jakie auto, jaka kampania, jaka szkoła

pełniejsze dane proszę :P
      • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 14:27
        prosze bardzo!
        21 lat, kampania- prywatnie, MB-124
        • Gość: swerd Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 10.02.04, 14:32
          21 lat i już sobie E klasa śmigasz :-))))

a masz kasę fiskalną? bo ostatnio jechałem taksówką i kierowca nie miał . z
          sieci hotel tychy
          • kaner Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 14:35
            E klasa ?? a coz to takiego ??
            • Gość: Bywalec Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.Net.pl / *.di.net.pl 10.02.04, 14:50
              Zdaje się, że chodzi o Mercedesa E-classe.
          • afiana Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 17:27
            Miało być o tym kim jesteśmy i co robimy a skupiło się na Alim i jego merolu, a
            moze jednak odkryjecie karty ??? bardziej szczegółowo.
        • szczypior74 Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 14:34
          Ha! o ile mnie pamięć nie myli Ali jest szczupły i ciemnowłosy, i miałam
          przyjemność być dostarczona przez niego do domu.
          Pozdrawiam!

A o mojej firmie pisano kiedyś na tyskim forum.
          • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 14:40
            Szczypior!!to nie ja bylem!!!ale zapraszam!!!moze na mnie traficie kiedys?kase
            juz mam, ale E-klasy jeszcze nie:(((czrny mb-124 to poprzednik E-klasy.
            • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 14:44
              sorki zamyslilem sie- przeciez 124 to tez E-klasa:)))
              • Gość: swerd Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 10.02.04, 15:01
                E E, chyba pierwsza seria, ale auto nie do zdarcia :=)))
                • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 15:07
                  racja!nie do zajechania- do tego full wypas, wiec komfortowo również Wam bedzie.
                  • radexior Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 15:09
                    Fajny wątek, jakiś pozytyw z niego bije.
                    To powiedz jeszcze jaki kolor Merola i gdzie najczęśniej stoisz.
                    • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 15:15
                      czarny!!!bialy kogut, numer boczny:258, stoje zaleznie od humoru- najczesciej
                      przy hotelu lub A-Zecie
                      • radexior Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 15:17
                        Intuicje mam kobiecą! Byłem pewien, że będzie mafijnie czarny:)
                        • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 15:25
                          :)))srodek tez czarny!!!koniec z nudnymi bialymi taxami;)))
          • Gość: magi Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tsi.tychy.pl 10.02.04, 14:43
            szczypior74 napisał:

> Ha! o ile mnie pamięć nie myli Ali jest szczupły i ciemnowłosy, i miałam
            > przyjemność być dostarczona przez niego do domu.
            > Pozdrawiam!

Oj, to szkoda, że mnie nie stać na to, żeby taksówki dostarczały mnie do domu:(

> A o mojej firmie pisano kiedyś na tyskim forum.

No toś nam ćwieka zabiła. W pozytywnym czy negatywnym kontekście?

A ja, jakby się jeszcze ktoś nie doczytał z moich postów, uczę dzieci...
            angielskiego:)
            • szczypior74 Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 15:46
              > Oj, to szkoda, że mnie nie stać na to, żeby taksówki dostarczały mnie do domu

Magi Kochana, kursy taryfą zdarzają mi się sporadycznie. I tylko w wyjątkowych
              sytuacjach.

> > A o mojej firmie pisano kiedyś na tyskim forum.
              >
              > No toś nam ćwieka zabiła. W pozytywnym czy negatywnym kontekście?

I positiv i negativ :)
              • Gość: magi Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tsi.tychy.pl 04.03.04, 11:48
                Drogi Szczypiorku, czyżbyś pracowała w WSZiNS??????????
    • szczypior74 propozycja 10.02.04, 14:41
      Wczoraj w radiowej trójce powiedziano, że "trendy" jest mieć znajomego
      taksówkarza i zamawiać transport bezpośrednio u niego. Znajomy taksówkarz
      pobiera niższe opłaty, gra dobrą muzę (zapropoowaną przez klienta lub siebie
      samego) i miło się z nim rozmawia.
      Może Ali zostanie naszym forumowym trendy-kierowcą?
      • Gość: Ali Re: propozycja IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 14:48
        zapraszym i to bylby zaszczyt dla mnie- masz racje- muza, klimat a nawet wiek,
        wszystko pod klienta, znizka tez sie znajdzie- choc teraz wyzyc z tego naprawde
        ciezko.
        • kaner Re: propozycja 10.02.04, 14:54
          W takim razie podaj bezposredni numer do Ciebie
          :) i bedziesz mial klientow :)
          • Gość: Ali Re: propozycja IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 14:58
            tel:600-98-99-18, popoludnia, wieczory, noce...bo w dzien studiuje, to bedzie
            fajna okazja zeby poznac was w realu.

PS:celem tego watku nie byla bron boze autoreklama:)))
            • Gość: Ali Re: propozycja IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 15:00
              lub GG#3131620- jesli dostepny oczywiscie.
            • kaner Re: propozycja 11.02.04, 10:05
              heh no to wrzucam numerek do komory :)
    • Gość: swerd Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 10.02.04, 15:11
      czym ja się trudnie?
      hm trudnię się dopisywaniem postów na forum w związku z ostatnią kontuzją
      bo tak to trudnię się chodzeniem po knajpach graniem w piłkę i siate

no i teraz moim zatrudnieniem jest zakup dysku. juz mam upatrzony, tylko go
      dobrze wylicytować :)))
    • radexior Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 15:12
      Ja tu też chyba specjalnie się nie kryłem.
      Wielki student socjologii na UŚ. Właśnie zaczynam pisać prace magisterską u prof. Szczepańskiego.
      Przyszła elita:P
      • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 17:02
        czyli wszyscy branża studencka:)))
    • afiana Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 17:23
      Alego z taksówki pamiętam niezły tylko milczący jakoś tak nie potrafi facet
      zagadać do pasażera.Jeżeli teraz napiszę kim jestem to pewnie zostanę
      kompletnią idiotką skoro tutaj jest tylu studentów ale co mi tam skoro tego
      chcecie. Pewnie mi potem dołożycie ale trudno lubię uczciwiść i prawdę.Tak więc
      ukończyłam filologię angielską, potem rosyjską i na dokładkę niemiecką, czyli
      jestem mgr w kilku przypadkach na dodatek ukończyłam studia w zakresu biznesu i
      zarządzania, mój {Rosko} małżonek ukończył Politechnikę Śląską wydział
      transportu, potem zainteresował się resocjalizacją którą także ukończył, ja
      obecnie pracuję jako tłumacz on zaś jako kurator po ukończeniu Psychologi i
      Resocjalizacji na UW.Na dodatek jest koordynatorem d/s dzieci
      niepełnosprawnych do tzw.uzdolnieniach sportowych. Tacy jesteśmy i nie
      zamierzamy tego zmieniać.
      • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 17:31
        BUNT BUNT BUNT!!!!Chyba mnie z kims pomylilas!!!, ja nie jestem cichy, a poza
        tym jeszcze nikogo nie wiozlem kto by nie przegadal calej trasy:))), wiec chyba
        mialas okazje jechac z kims innym...
        • afiana Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 17:38
          Akurat z tobą byłeś cichuteńki jak mimoza więc nie gadaj dopiero na Paprocanach
          zapytałeś mnie jak się czuję w taką pogodę ale za chwilke wysiadałam ot co taki
          byłeś.
          • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 17:41
            poza pewnym dziadkiem nie wiozlem nikogo na paprocany, dopiero 2 tygodnie
            jestem w tym fachu, takze wiem co mowie- pomylilas mnie z kims.

Ale i tak Cie pozdrawiam moze kiedys na mnie trafisz:)))
            • afiana Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 17:43
              A wczoraj wysiadałam w pobliżu Miszteli
              • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 17:47
                a wczoraj dzis mialem egzamin wiec wczoraj z powodu sesji mialem wolne!
              • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 17:47
                a dzis mialem egzamin wiec wczoraj z powodu (nauki)sesja mialem wolne!
                • Gość: afiana Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.04, 22:37
                  Sorry masz słusznosć dzisiaj jechałam z takim gościem zapytałam o imię i ???
                  byłam rozczarowana bo to był ten sam co poprzednio.No wiec masz słusznosć to
                  nie byłeś Ty ale i tak cię dorwę tylko wtedy nie kombinuj ale się przyznaj że
                  TY to Ty. Pozdrawiam
                  • basturk Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 12.02.04, 00:30
                    HEHEH ALI TRZYMAJ SIE BO NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY...
                  • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.04, 18:28
                    Nie martw sie!!!na pewno sie przyznam- ale oczywiscie tylko na haslo: FORUM
                    TYCHY!
        • afiana Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 10.02.04, 17:39
          I powiem ci jeszcze ze zważ że nie tylko Ty jesteś w tej taxi dlatego czasem
          słuchaj spokojniejszej muzyki
      • Gość: swerd Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 10.02.04, 17:39
        no ja ostatnio też jechałem z jakimś młodym kierowcą i cichutko siedział

mercedes czarny, automat

ale chyba z hotelu tychy, a może to jednak Ali ?
        • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 17:44
          alescie sie uwzieli- mowie ze nie naleze do zadnej korporacji- zreszta, co sie
          bedziemy klocic- jeden kurs wystarczy aby sie przekonac kim jestem!
          • Gość: swerd Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 10.02.04, 17:59
            zrób sobie może strone internetową

taxi-Ali

zdjęcie Twoje, taksówki, jakieś relacje z ciekawszych tras :P
            • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 18:05
              a wiesz ze wyjales mi to z ust. Wlasnie jutro zaczynam prace nad tym, jak beda
              efekty to ja Wam zaprezentuje!
              • Gość: afiana Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.04, 20:04
                Ali a czy udzielasz rabatu, no wiesz inaczej promocja w mordę jeża tylko kiedy
                to się przejade.A wogóle to sprowadziliśmy dyskusję do Alego a czy to o to
                własnie chodziło??? Mówta kim jesteście bo mnie to też ciekawi,i proszę o
                szersze wypowiedzi a nie tylko takie student ale czego i na którym roku, a jak
                już to z czego lub na jaki temat piszecie te prace??? Naprawde jestem ciekawa.
    • Gość: osF Pytanie IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 10.02.04, 20:14
      Ali, czy na hasło "Forum Tychy" stali forumowicze dostaną znizki?
      • basturk jejuś ale przegapiłem wątek... 10.02.04, 21:57
        heh fajnie mieć alego taksówkarza na forum!!!!

Gość portalu: osF napisał(a):

> Ali, czy na hasło "Forum Tychy" stali forumowicze dostaną znizki?

no miejmy nadzieje, chociaż sytuacja w kraju ciezka..
        nono przyznam ze rzadko jeżdze taksami-ba prawie wogóle, ale jak bedzie okazja
        to nawet z zetu pójde pod hotel na taxi albo dalej pod azet...
        cóz ja tez naleze do braci studenckiej...
        skonczył mi sie staż w sądzie... i teraz sobie postuje...
        a poza tym to zamawiam pogode, lubie architekture etc..
    • Gość: afiana Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.04, 20:24
      A ja zapytam ile będzie tej zniżki??? Ali ale jesteś gwiazdor gratuluję
      • Gość: magi Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tsi.tychy.pl 10.02.04, 20:45
        Gość portalu: afiana napisał(a):

> A ja zapytam ile będzie tej zniżki??? Ali ale jesteś gwiazdor gratuluję

Nie załapałam..... :(
    • basturk jejuś ale fajny wątek opusciłem.. 10.02.04, 22:00
      heh fajnie mieć alego taksówkarza na forum!!!!

Gość portalu: osF napisał(a):

> Ali, czy na hasło "Forum Tychy" stali forumowicze dostaną znizki?

no miejmy nadzieje, chociaż sytuacja w kraju ciezka..
      nono przyznam ze rzadko jeżdze taksami-ba prawie wogóle, ale jak bedzie okazja
      to nawet z zetu pójde pod hotel na taxi albo dalej pod azet...
      cóz ja tez naleze do braci studenckiej...
      skonczył mi sie staż w sądzie... i teraz sobie postuje...
      a poza tym to zamawiam pogode, lubie architekture etc..
      • Gość: Ali jestem, jestem IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 23:34
        oki!!!umowmy sie ze na haslo "forum tychy"- 10% znizki:)))czasy ciezkie ale no
        cóż- dzieks wszystkim za wsparcie. Ali-taxi zawsze do waszych usług:)))
        • egon17 Re: jestem, jestem 10.02.04, 23:42
          A w Bieruniu bywasz? Obejmiesz zniżką? :-;
          • Gość: Ali Re: jestem, jestem IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.04, 23:45
            Jak z Tychow do Bierunia to jak najbardziej w druga strone raczej nie, bo nie
            bardzo sie oplaca.
    • Gość: swerd Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 11.02.04, 00:02
      a stoisz też pod szpitalem? jutro tam ide nie wiem o której to pewnie znowu
      hotel tychy przyjedzie, ale powrót to barzdio chętnie bym czarnym mesiem
      śmignał :)))
      • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.04, 00:05
        po poludniu pewnie bede, ale nie wczesniej bo uczelnia czeka!!!
    • salo Czekaniem na emeryturę :) 11.02.04, 09:57
      A jak już doczekam wtedy będę się trudnił tym co lubię :)
      • Gość: Rosko Re: Kurna ja też ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.04, 22:48
        Uczciwie idę teraz odpocząć ale tak nmie zaintrygowałeś tą emeryturą że zapytam
        tylko ILE CO ZOSTAŁO ??? proszę zaspokój moją ciekawość, no i jeszcze co lubisz
        na tej emeryturze??? jak jej doczekasz
        • basturk i ja??!!! ALE KONKURENCJA.... 11.02.04, 22:54
          na emertyturze bedziemy forumować.. a w przerwie grac w tysiaca w kurniku..
          • egon17 Re: i ja??!!! ALE KONKURENCJA.... 11.02.04, 23:23
            basturk napisał:

> na emertyturze bedziemy forumować.. a w przerwie grac w tysiaca w kurniku..
            >
            Albo w skata... był kiedyś przy ZEGu klub skatowy, grałem w kilku turniejach.
            Ktoś wie, czy klub jeszcze istnieje?
            • basturk Re: i ja??!!! ALE KONKURENCJA.... 11.02.04, 23:43
              ALBO I TAK CHOCIAZ NIE UMIEM.... I W DODATKU NA TEN TEMAT NIC NIE WIEM...
              CÓZ
              • egon17 Re: i ja??!!! ALE KONKURENCJA.... 12.02.04, 00:24
                To się nawet nie przyznawaj, tylko zabieraj się do nauki! Prawdziwy tyszanin
                powinien umieć grać w skata. Masz zajęcie na długie zimowe wieczory :-)
                • basturk Re: i ja??!!! ALE KONKURENCJA.... 12.02.04, 00:29
                  egon17 napisał:

> To się nawet nie przyznawaj, tylko zabieraj się do nauki! Prawdziwy tyszanin
                  > powinien umieć grać w skata. Masz zajęcie na długie zimowe wieczory :-)

WIEM ALE CHCIALEM BYĆ OTWARTY :( SWOJA DROGĄ JAK POWIEDZIAŁEM a TO I POWIEM b:
                  W SZACHY TEZ NIEUMIEM :(
        • salo Re: Kurna ja też ??? 12.02.04, 13:25
          Cóż Rosko, nie chcę Ci wypominać, ale bardzo się cieszę, że nareszcie ktoś
          starszy niż ja pojawił się na naszym forum :P
          Ile mi jeszcze zostało ? Trudno powiedzieć. Nasze pracowite władze ciągle w
          przepisach gmerają i nie wiadomo co jeszcze wymyślą. Ale gdyby moja firma
          chciała być dla mnie miła i wylać teraz z roboty, to załapałbym się na zasiłek
          przedemerytalny :) Qurcze, ale się rozmarzyłem :))))
          A co bym robił ? Wszystko na co teraz brakuje czasu. Np. oboje lubimy turystykę
          górską :)
          • Gość: anka Re: Kurna ja też ??? IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.04, 17:54
            całeszczęście, że tu jesteście, bo jak czytałam te poprzednie maile i
            policzyłam średnią wieku ok. 25 to mi się smutno zrobiło. Chociaż wcale nie
            czuję ,że mam trochę więcej.
            • egon17 Re: Kurna ja też ??? 14.02.04, 23:37
              Chyba pierwszy z nas będę na emeryturze (o ile jej dożyję...)
              • salo Re: Kurna ja też ??? 16.02.04, 17:33
                egon17 napisał:

> Chyba pierwszy z nas będę na emeryturze (o ile jej dożyję...)

Eeee, coś Ty taki czarnowidz ?
    • Gość: Rosko Re: Swerd - pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.04, 22:45
      Witam wszystkich -juz jestem i nareszcie jestem aż mi się pali z wami pogadać.
      Swerd jutro zgłaszam się na twoje gg. Ale tam było zimno to nie to co w Tychach
      tutaj to prawie tropiki. Poczytałem sobie jesteście rewelacyjni -gratuluję
      wszystkim forumowiczom tego forum.Wybaczcie mojej małżonce ale jest trochę
      zaczepliwa ale generalnie fajna kobitka. Pozdrawiam
      • basturk Re: Swerd - pilne 11.02.04, 23:00
        Gość portalu: Rosko napisał(a):

> Witam wszystkich -juz jestem i nareszcie jestem aż mi się pali z wami pogadać.
        > Swerd jutro zgłaszam się na twoje gg. Ale tam było zimno to nie to co w
        Tychach
        > tutaj to prawie tropiki. Poczytałem sobie jesteście rewelacyjni -gratuluję
        > wszystkim forumowiczom tego forum.Wybaczcie mojej małżonce ale jest trochę
        > zaczepliwa ale generalnie fajna kobitka. Pozdrawiam

heeh...wybaczamy tej fajnej kobitce.. niech cześciej do nas zaglada..albo kup
        jej kompa..
        • rosko1 Re: Ma swoje ale woli akurat ten 11.02.04, 23:07
          Ma swojego i to naprawdę super sprzęt ale nie potrafi się nim posługiwać.Wiesz
          zgodnie z zasadą trochę techniki i baba się gubi. Ale naprawdę ma, woli jednak
          mój bo tu ma wszystko poukładane jak należy ,ale i tak ilekroć wracam to robi
          mi niezły bajzel dlatego tak miłe są potem nasze ugody w tych kwestiach.
          A tak wogóle to witaj Basturk
          • basturk Re: Ma swoje ale woli akurat ten 11.02.04, 23:35
            rosko1 napisał:

> Ma swojego i to naprawdę super sprzęt ale nie potrafi się nim
            posługiwać.Wiesz
            > zgodnie z zasadą trochę techniki i baba się gubi. Ale naprawdę ma, woli
            jednak
            > mój bo tu ma wszystko poukładane jak należy ,ale i tak ilekroć wracam to robi
            > mi niezły bajzel dlatego tak miłe są potem nasze ugody w tych kwestiach.
            > A tak wogóle to witaj Basturk

również witam...
            heheh takie jush są kobiety......
            moze wystarczylo by odłaczyć kabel od mnitora??!!!...
            i jak było w norwegi?? bo chyba tam byłeś?zona pisała coś o szwecji.. jakby
            nie było tez skandynawia..
        • Gość: swerd Re: Swerd - pilne IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 12.02.04, 00:43
          jestem jestem, dopieroteraz bo przeinstalowywalem kompa

od nowa wszystko w zwiazku z zakupem HDka

jutro za to grzecznie w domku, jeszcze mnie mecza spacery :-))))
    • Gość: swerd Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 12.02.04, 00:49
      jak to jest że po czytaniu tego wątku ogladam sie za taksówkami mercedesami

no ale czarnej dzisiaj nie widziałem, a do szpitala jechałem omegą. powrót juz
      busem. trzeba oszczedzać :-))

i tak przy okazji. dzisiaj widziałem taxi polonez biały bez koguta bez napisów,
      tylko naklejka na trójkącie z tyłu.
      to tak wolno???
      • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.04, 15:19
        a ja stoje ostatnio pod A-Zetem, i was tez wypatruje ale cos tak nikogo nie
        widac!!!dzis bylem tam od rana.
        • Gość: swerd Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 12.02.04, 15:38
          a to można stać gdzie sie chce, czy sa jakieś reguły?
          • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.04, 15:44
            w sumie regul nie ma, ale np pod Dolcem moze tylko stac korporacja Hoteltychy-
            w miescie gdzie sie da mozna stac.
            • Gość: basturk Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: 80.51.254.* 13.02.04, 08:40
              a czy jakieś opłaty od postoju są ???? tzn o os na kształ np kkorzystania przez
              busów z przystanków w miescie....
              z przystnaków nie korzystacie ale z postojów i dlatego pytam czy sa jakies
              opłaty..
              • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.04, 08:43
                jeszcze by tego brakowalo ,naszczescie nie ma!oki ide wlasnie na postoj!dzis A-
                Zet!pozdrawiam
                • Gość: basturk Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: 80.51.254.* 13.02.04, 21:48
                  Gość portalu: Ali napisał(a):

> jeszcze by tego brakowalo ,naszczescie nie ma!oki ide wlasnie na postoj!dzis
                  A-Zet!pozdrawiam

hehe moze minister pol to przewiduje albo hausner.... ehhh szkoda gadać
                  a kase fiskalną masz????
                  • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.04, 12:40
                    kase mam!kosztowala majatek- teraz 3 mies pracy za darmo zeby ja odrobic.
    • Gość: zbynio jestem; IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 12.02.04, 20:42
      spawaczem w ciepłowni miejskiej i kontrola sieci miejskiej
      razem z żoną prowadze restauracje (wcześniej pizzerie)
      mam 31 lat

ciekaw jestem czy ktoś mnie słucha :--))

POZDRAWIAM
      • Gość: magi Re: jestem; IP: *.tsi.tychy.pl 12.02.04, 22:56
        Gość portalu: zbynio napisał(a):

> spawaczem w ciepłowni miejskiej i kontrola sieci miejskiej
        > razem z żoną prowadze restauracje (wcześniej pizzerie)
        > mam 31 lat
        >
        > ciekaw jestem czy ktoś mnie słucha :--))
        >
        > POZDRAWIAM

Ależ słuchamy, słuchamy:) Forumowi czytacze - cierpliwi słuchacze:)
        • Gość: Rosko Re: jestem; Zbyni to wiemy a teraz cię sprawdzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.04, 23:05
          Ja cię słucham im mam nadzieję ze nie zakonczysz na tak skromnym opowiadaniu o
          sobie, a napisz jaka to, knajpa to chętnie wpadnne z własną żoną, jestem raczej
          dobrym obsertwatorem ponieważ gotuje znakomicie, nie mam jednak uporzedzeń do
          innych i chętnie degustuję potrwy innych dobrych kuchrzy .Prosze o zniąkę, no
          powiedzmy 15% i obiecuję bezz komentarzy.Więc jaki to lokal, i obiecaj że się
          zgłosiśz na wspólne piwko i rozmowę.Naprawdę będziemy zaszcyceni obecnością w
          waszym lokalu. Jak chcesz to daj nr komóry umówimy sie w sposób
          szczególny.Pozdrawiam
    • Gość: zbynio jestem IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 12.02.04, 23:32
      1) niemoge podać nazwy bo byłaby to reklama :--))
      2) niepochodze z Waszego miasta
      3)nie mieszkam w Waszym mieście(ale mi sie ono strasznie podoba)
      4)ogłaszam konkurs z kąd ja jestem (myśle że niebędzie problemów z tym)

POZDRAWIAM
      :-)
      • Gość: Rosko Re: Zbynio ty mnie nie wkurzaj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.04, 23:51
        Albo gadasz albo spadaj , jaja sobie robisz .To forum jeste szczere i o
        reklamie to ty nam nie gadaj albo jesteś z nami albo cię nie ma więc nie
        nawijaj tylko gadaj jaka jest prawda.Pozatem co ma do rzeczy w tym wypadku
        reklama chyba że chcesz sobie zbudować swój image taki niezależny.A skoro już
        tu się pojawiłeś to sie wpisz do naszego spisu a nie udaj głupa na dodatek
        bardzo tajemniczego.Wybacz stary ale taki jestem i walę wprost co myśle.
        I tak szczerze to ja olewam twój konkurs mam nadzieję że inni też .Na forum
        Tyskim są ludzie szczerzy nie zaś konkursowi, wiec przemyśł czy chcesz być z
        nam,i czy też nie. To jest oczywiście moje zdanie chyba że inni forumowicze są
        temu przeciwni więc w tym wypoadku gadam za siebie. I wogóle to ja się cieszę
        ze podobają ci sie Tychy więc dostosuj się do nich.
      • rosko1 Re: jestem 13.02.04, 00:33
        Dobra Zbynio a jakie są nagrody ???
        • Gość: basturk Re: jestem IP: 80.51.254.* 13.02.04, 08:47
          moze nieco odbiegłem od konkursu ale mam pytanie Rosko1 i Rosko to ta sama
          osoba???
          a teraz do konkursu...czy z tej "uznam" jesteś???
          • afiana Re: Dokładnie ta sama 13.02.04, 22:28
            Tyle że jak się loguję to ta 1 włazi a jak nie to sam wiesz ale spoko napewno
            ta sama osoba
            • basturk Re: Dokładnie ta sama 15.02.04, 12:34
              afiana napisała:

> Tyle że jak się loguję to ta 1 włazi a jak nie to sam wiesz ale spoko napewno
              > ta sama osoba

heh aralski jest wyczulony na tym punkcie tak więc sie przygotuj
              • Gość: afiana Re: Dokładnie ta sama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 18:52
                Odnoszę wrazenie że aralski jest wyczulony nie tylko na tym punkcie, no trudno
                spadną joby,jakoś to z mężem i dziećmi wytrzymamy.Bywało trudniej
          • Gość: zbynio Re: jestem IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 14.02.04, 13:03
            jestem z tej uznam -a więc świnoujście
            • basturk czyli wygrałem zestaw kina domowego??!!!! 15.02.04, 12:39
              albo kawałek wyspy
              radex ja w koncu tez cos wygrałem...
              • radexior Re: czyli wygrałem zestaw kina domowego??!!!! 15.02.04, 17:49
                Tak trzymaj!:)
                • Gość: zbynio Re: czyli wygrałem zestaw kina domowego??!!!! IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 15.02.04, 18:07
                  na takie nagrody to mnie jeszcze niestać ale jak ktoś będzie w świnoujściu to
                  zapraszam do siebie będzie rabat i to tłusty a dla zwyciezcy obiad gratis :-))
                  niepodałem jeszcze nazwy lokalu ale jak ktoś będzie chciał(będzie w moich
                  stronach)dam nazwe i adres na priv
                  pozdrawiam (do zobaczenia)
                  • radexior Re: czyli wygrałem zestaw kina domowego??!!!! 15.02.04, 18:12
                    W 3 klasie podstawowej byłem na zielonej szkole w Międzyzdrojach i mieliśmy
                    wycieczkę do Świnoujścia. Tyle mych doświadczeń. Tłukli nam tam do głowy dużo o
                    wyspie Uznam.
                  • Gość: Rosko Re: Zbynio łobuz jesteś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.04, 19:02
                    Zbynio ja cię proszę podaj nazwę bo to w tym miejscu to tylko reklama dla
                    ciebie i lokalu. Ja i tak mogę odwiedzić cię dopiero w kwietniu więc spokojnie.
                    Gratisów być nie musi ale miłe spotkanie dlaczego nie. W kwietniu płyne no
                    wiesz gdzie??? więc być muszę ale to tylko taka profilaktyka z mojej strony.Jak
                    znam życie raczej nie obawiaj się najazdu gośći z Tychów.W ramach promocji
                    przytargam tobie oraz żoneczce piwko Tyskie prosto z Tychów nawet Dębowe Mocne.
                    Jak znajdziesz czas to mozemy do Albeku jak wrócę po pięciu dniach. Ot co.
                    Kurde a może by tak w sezoniku z rodzinką oczywiśćie pole namiotowe a żarełko u
                    Ciebie, co o tym myślisz???
                    Ostatecznie jak chcesz rosko1@gazeta.pl
                  • Gość: basturk Re: czyli wygrałem zestaw kina domowego??!!!! IP: 80.51.254.* 15.02.04, 20:39
                    heh no to fajnie.trudno kino nie musi być z kawałka wyspy tez chyba
                    zrezygnuje.. (ale sie jeszcze zastanowie ;]
                    co prawda w najbliższej przyszłosci nie planuje podrózy ale kto wie?? moze
                    bedzie okazja...
                    gratisków też nie musi być grunt ze bedzie wiadomo na jaki lokal sie kierować
                    coby coś przegryźć no i przynajmniej bedzie wiadomo kogo wspierać

TYSKIE KONIECZNIE Z TYCHÓW trzeba bedzie przytaszczyć

PS czy mój kawałek wyspy bardzo narażony jest na sztormy???
                • Gość: basturk Re: czyli wygrałem zestaw kina domowego??!!!! IP: 80.51.254.* 15.02.04, 20:28
                  radexior napisał:

> Tak trzymaj!:)

jak coś to jest z czego zrezygnować
                  już teraz ogłaszam chęć negocjowania muszelek
    • kaner Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 16.02.04, 08:30
      Witam jestem programista....
      Delphi, bazy danych... :D
    • Gość: Ali Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.04, 17:39
      Towarzysze!!!nie wierze!!!moj watek zbliza sie do setki!!!yuppiii.Tego jeszcze
      mi sie nie udalo:)))
      • man_x Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 16.02.04, 17:55
        w niecaly tydzien, niezle :-)
        • Gość: magi Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.tsi.tychy.pl 16.02.04, 18:15
          Sto wpisów jak sto pytań do... Alego:) Choć to Ali zadał pytanie; szkoda, że tak
          niewielu na nie odpowiedziało:(
          • basturk no i mój 100etny :DDD co wygrałem???? 16.02.04, 18:24
            i gratulkuje Ali
            • wisniaa Re: no i mój 100etny :DDD co wygrałem???? 16.02.04, 19:22
              czesc, niestety chyba nic nie wygrales Bsturku...
              a co do miejsc pracy to ja pracuje w wypozyczalni samochodow i skuterow na
              grota roweckiego...

...i za niedlugo chetnie przejade sie z Alim taksowka jego, podobno na
              haslo "FORUM TYCHY" 10% rabatu

pozdrawiam
              • kaner Re: no i mój 100etny :DDD co wygrałem???? 16.02.04, 20:01
                a to widzialem :D
              • Gość: basturk Re: no i mój 100etny :DDD co wygrałem???? IP: 80.51.254.* 16.02.04, 20:53
                wisniaa napisał:

> czesc, niestety chyba nic nie wygrales Bsturku...
                > a co do miejsc pracy to ja pracuje w wypozyczalni samochodow i skuterow na
                > grota roweckiego...
                > ...i za niedlugo chetnie przejade sie z Alim taksowka jego, podobno na
                > haslo "FORUM TYCHY" 10% rabatu
                >
                > pozdrawiam

o miło nam Cie witać
                myślisz że nic nie wygrałem????? :( no trudno.. widać nie jest mi to JESZCZE
                pisane

• Gość: Ali Re: no i mój 100etny :DDD co wygrałem???? IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.04, 15:33
              dzieki za wsparcie, ciekawe czy kiedys uda sie powtorzyc???
              • basturk Re: no i mój 100etny :DDD co wygrałem???? 17.02.04, 15:36
                no jak nie jak tak
    • Gość: zbynio DO ROSKO I BASTURK IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 20.02.04, 10:50
      niemiałem czsu zajrzeć ale jestem
      Rosko wysłałem ci e-mailadaj odpowiedz czy dostałeś
      Basturk daj mi sw3ój adres wyśle Ci kawałek wyspy(nagroda)
      pozdrawiam
      • basturk odpowiedź do zbynia 20.02.04, 17:26
        adres mailowy czy domowy bo jak rozumiem kawał wyspy to domowy czyż nie tak :))
        aha i podaj maila
        • Gość: magi Przyłapałam was! IP: *.tsi.tychy.pl 20.02.04, 19:04
          Co to za konszachty poza forum?? Ładnie to tak??????????????????
          • basturk Re: Przyłapałam was! 20.02.04, 20:35
            heh tu chodzi o mój kawałek wyspy.... Jak sie urządze to Was zaprosze... heh
    • Gość: Rena Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.04, 19:54
      cześć. Czasami tu zaglądam, a pracuję w takiej firmie, której napewno NIE
      LUBICIE :(
      • Gość: magi No to mamy zagadkę! IP: *.tsi.tychy.pl 20.02.04, 19:58
        Urząd Skarbowy?
        • Gość: Rena Re: No to mamy zagadkę! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.04, 20:02
          Nie!!!
          • Gość: magi Re: No to mamy zagadkę! IP: *.tsi.tychy.pl 20.02.04, 20:08
            Izba wytrzeźwień....????
            • Gość: Rena Re: No to mamy zagadkę! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.04, 20:24
              Ha, ha
              NIE
              • Gość: magi Re: No to mamy zagadkę! IP: *.tsi.tychy.pl 20.02.04, 20:26
                Urząd Miasta?
                • Gość: Rena Re: No to mamy zagadkę! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.02.04, 20:32
                  magi nie lubisz UM??? no, no
                  Dalej pudło. Może to jakiś znak ,że z "moją " firmą nie jest tak źle??? :|
                  • basturk Re: No to mamy zagadkę! 20.02.04, 20:34
                    byłąs sędzią swerd`a??????
                    • magi104 Re: No to mamy zagadkę! 20.02.04, 20:39
                      basturk napisał:

> byłąs sędzią swerd`a??????
                      >
                      >

Hehehe dobre:)

Niekoniecznie nie lubię Urzędu Miasta, ale był dość krytykowany tu na forum,
                      więc strzeliłam:)
                      Straż Miejska może ???
                      • salo Re: No to mamy zagadkę! 20.02.04, 21:05
                        Rena, jeśli mnie pamięć nie myli, pracuje w Bielsku :) Albo mnie pamięć zawodzi
                        (co zresztą nie byłoby dziwne, albo mamy dwie Reny :)
                        • basturk Re: No to mamy zagadkę! 20.02.04, 23:33
                          IP ma TP katowice.. ale nie wiem czy jak chodzi o TP to jest inne miasto niz
                          katowice jak chodzi o nasz region
                        • Gość: Rena Re: No to mamy zagadkę! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.04, 00:09
                          Chwilkę mnie nie było, a widzę ,że dobrze Wam idzie.
                          Salo brawo!
                          Pozwólcie,że na tym zakończymy bo zrobilo się bardzo gorąco.
                          A prawdę mówiąc to ( czytając następne (tu brak mi słowa) wypowiedzi ...
                          trafiony .. zatopiony...
      • kaner Re: Czym sie trudnicie forumowicze??? 20.02.04, 21:11
        Policja ;)
    • Gość: zyta Re: jesteś nauczycielką??? IP: *.centrum.gliwice.pl / 81.210.89.* 20.02.04, 21:02
    • Gość: zbynio odpowiedz IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 20.02.04, 22:59
      telekomunikacja polska
    • lokalowka mój e -mail 20.02.04, 23:02
      lokalowka@gazeta.pl
      • basturk hmm a cio to za zachęta mailowa???? ;) 20.02.04, 23:36
        witamy nową/nowego forumowicza/forumowiczke moze nawet rodowiczke
      • rosko1 Re: A bliżej??? 20.02.04, 23:46
        a ja proszę o wyjaśnienie z czego to pochodzi {lokalówka} sorry ale bardzo żle
        mi się to kojarzy wybacz proszę dlatego chciałbym wiedzieć.
    • Gość: zbynio lokalowka i ja to jedno IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 20.02.04, 23:53
      tak mi wyszło przez pomyłke he he he
      • Gość: basturk aaaaaaaaaaaaaa IP: 80.51.254.* 21.02.04, 00:12
        no to teraz wsio jasne
      • rosko1 Re: lokalowka i ja to jedno 21.02.04, 00:22
        Zbyni przez ciebie to ja sie chyba rozpiję no nieżle kurde "lokalówka" jeszcze
        krok i mogło byc tirówka.No i jak tu nie pić??? Dzięki teraz to choć wiem bo
        bym zbeształ lokalówkę a potem miał wyrzuty sumienia. A tak swoja drogą to ja
        wiem gdzie ty jesteś bo tak się składa że byłem tam w grudniu. No całkiem w
        porządku. Jestem ZA.
    • Gość: zbynio o IP: *.uznam.net.pl / *.uznam.net.pl 21.02.04, 10:57
      ale tylko na promie do szwecji prawda????
      • Gość: Ali hurrraaa!!! IP: *.gbn.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.04, 13:45
        co ja widze, moj watek znow podskoczyl:)))
        • rosko1 Re: hurrraaa!!! 21.02.04, 14:07
          Ufunduj gratisowy przejaz to zobaczysz co się będzie działo ???.
          • ali1234 Re: hurrraaa!!! 21.02.04, 14:17
            chyba rikszą;)))
            • basturk Re: hurrraaa!!! 21.02.04, 14:21
              ali1234 napisał:

> chyba rikszą;)))

ateż prowadzisz??? ;]
    • basturk Ali czy pogoda ma wpływa na ilosc kursów?? 23.02.04, 17:41

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka