Dodaj do ulubionych

właściciel "Echa" w areszcie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.04, 13:04
Czytaliście wtorkowy "Dziennik Zachodni"? O tym, że "właściciel kilku firm na Górnym Śląsku, w tym lokalnego tyskiego tygodnika 'Echo'" siedzi za jakieś gigantyczne oszustwa finansowe?
Ciekawe, czy samo "Echo" o tym wspomniało?
I to jest dopiero wiadomość tygodnia; a takie tam robią halo, że niby są ostatni uczciwi... Jaki pan, taki kram?
Obserwuj wątek
    • Gość: kier Re: właściciel "Echa" w areszcie IP: *.crowley.pl 12.02.04, 13:11
      Przeczytałem całe środowe "Echo" i ani słowa o tym!!! Ale to pewnie dlatego, że
      jak się ta informacja ukazała we wtorek w "DZ", to oni już mieli numer
      zamknięty :-) Jestem przekonany, że napiszą ogromny materiał w następnym
      numerze. Przecież mają tam takiego jednego dziennikarza od afer, prawdziwego
      śledczego, który ostatnio wytropił sensacyjną aferę, że wszyscy prezydenci
      wyjechali na konferencję prasową do Zakopanegop w miniony piątek!!! To
      nieprawdopodobna afera, mam nadzieję, że prokuratura już to bada!
    • tyskibanita Re: właściciel "Echa" w areszcie 12.02.04, 14:20
      Oj Oj jeżeli koleżanka wierzy gazetowym bzdurom to współczuję. Nie minie
      tydzień jak Dziennik będzie musiał przperaszać i pisać sprostowanie. Dziennik
      to wielka fabryka... w której nie patrzy się na jakość... i nie potwierdza się
      wiarygodności informacji.
      Z tego co mi wiadomo to aresztowany zakładał kiedyś tę gazetę ale nie jest jej
      obecnym właścicielem. Sprzedał to komuś.
      • perlailotr Re: właściciel "Echa" w areszcie 16.02.04, 21:41
        Ejże.
        Z mojej perspektywy wygląda to tak, że obecnego Prezydenta i jego otoczenia nie rozpieszczają
        bynajmniej.
        Co to Byłego Prezydenta to się zgodzę. Trudno było przeczytać o jakichkolwiek ciemnych stronach jego
        działalności.
        W "wajchy" właściciela gazety z byłymi czy obecnymi władzami nie wierzę. Z tego co pisali w Dzienniku,
        powodem zatrzymania były jakieś sprawy związane z Wałbrzychem.

Pozdrawiam
        • tyskibanita Re: właściciel "Echa" w areszcie 17.02.04, 21:16
          Ehhhh dzisiaj są takie czasy, że każdy próbuje jakoś kombinować... choćby na
          małą skalę.... Tylko po nagłośnieniu jest wielkie bum. Sprawa w Wałbrzychu
          odbiła się na Echu. Ile tego jest w wielkiej polityce. Zresztą wystarczy
          spojrzeć na własne pdwórko. A Echo... mogłoby się graficznie zmienić. Dobija
          mnie już ten chaos. Nic nie można tam znaleźć
          • Gość: snake Re: właściciel "Echa" w areszcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.04, 19:03
            No i proszę! Przewertowałem całe dzisiejsze "Echo" i ani słowa o sprawie! A to
            przecież dla dziennikarzy taka gratka - "Król Pszczyny" w areszcie! Aż dziw
            bierze, że całą stronę poświęcono "aferze" z podwyżką opłat za parkingi o 30
            groszy, a o milionowych przewałach ani słówka. To się nazywa rzetelność
            dziennikarska? Tak się pracuje na wiarygodność gazety? Co robi laureat
            ogólnopolskiej nagrody za lokalne tropicielstwo, którego onegdaj pokazywano z
            dumą w "Echu", niejki red. Zdzisław B.? Parkingami się zajmuje, zamiast
            społeczeństwu pokazywać kto go naprawdę okrada! Gratulujemy panie B.,
            gratulujemy całej redakcji "Echa". Jesteście naprawdę rzetelnym i wiarygodnym
            pismem! Nagrodę Wam następną trzeba dać! Jeszcze raz przeczytam u Was, że
            jesteście rzetelni, dociekliwi, że stroicie na straży... itp. - to się
            porzygam!
            • rosko1 Re: jest ich tam więcej do aresztu??? 18.02.04, 19:32
              Tu nie ma co rzygać bo nie warto, przestałem Echo kupować ponieważ uznałem że
              jest niesolidne a w niektórych przypadkach oszczercze i niesprawiedliwe.
              Wiarygodnosć stracili juz jakiś czas temu i za cholere nawet nie staraja się
              jej odzyskać co jest bardzo dziwne ponieważ doskonale znają opinie społeczne na
              swój teamt. Jakiś czas temu ukazał się w Echu artykuł który zdziwił wiele osób
              ktorzy znają temat. Nic pewnie w tym nie byłoby dziwnego gdyby nie fakt że
              sprawa o której pisali wogóle nie miała miejsca w firmie która tam była
              pokazana jako Tyskie zło. Dokładnie tak samo było z opisem ludzi którzy firmę
              tę prowadzą. Tylko cudowi zawdzięczają to że nie zostali podani do sadu jakoże
              właściciel stwierdził że jak coś śmierdzi to lepiej ominąć i dał spokój.
              Tak więc szkoda na nich moim zdaniem kasy choć to tylko grosze ale szkoda.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka