Dodaj do ulubionych

Gra miejska - rowerowa w Tychach 28.05.2011r

24.05.11, 15:39
Historie na kole się toczą, czyli… „Uratuj zielone Tychy” to przyrodniczo – historyczna rowerowa gra miejska, która odbędzie się w sobotę 28 maja 2011r w Tychach. Organizatorami imprezy są Master Tychy, Gimnazjum nr 1 w Tychach oraz serwis NOL-TYCHY.

Fabularna gra rowerowa „Uratuj zielone Tychy”, która odbędzie się 28 maja br. (sobota), to część kolejnego Tyskiego Festiwalu Ekologicznego „EKO-MASTER”. Do udziału zapraszamy wszystkich zwolenników jazdy na rowerze, którzy chcą przeżyć przygodę, nie są obojętni na przyrodę naszego miasta, a jednocześnie lubią dobrze się bawić.

Zadanie uczestników gry to ocalenie najcenniejszych przyrodniczo zakątków Tychów.--------------------------------------------------------------------------------------------

Jak donoszą nasi tajni informatorzy, szalone plany przewidują m.in.:

budowę piętrowego parkingu do obsługi nowego stadionu piłkarskiego na terenie Parku Niedźwiadków,

największy w mieście węzeł drogowy w okolicy Giełdy Kwiatowej z dojazdami przez Park Browarniany,

nowoczesną drogę szybkiego ruchu łączącą ul. Beskidzką z al. Bielską biegnącą m. in. obok Promnic…

Prywatne lotnisko w….

Czy te plany zostaną zrealizowane? Podobno już ruszają pierwsze prace. Czy można te zielone miejsca ocalić? Trzeba sprawę wyjaśnić „u źródeł”.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Podczas gry uczestników czeka wiele niespodzianek, zmierzą się z zadaniami o różnym stopniu trudności, napotkają ciekawe osobistości… Przy odrobinie szczęścia spotkają na trasie ducha księcia Jana Henryka XI, Wielkiego Łowczego Cesarskiego.
Jak wziąć udział w grze?

Regulamin przyrodniczo – historycznej rowerowej gry miejskiej

pn.: „Uratuj zielone Tychy”:

1. Gra adresowana jest dla mieszkańców gmin: Tychy, Bieruń, Bojszowy, Lędziny, Imielin, Chełm Śląski, Kobiór, Wyry.

2. Organizatorami gry są: MPGOiEO „Master” Sp. z o.o., Gimnazjum nr 1.

3. Patronat medialny nad imprezą objął Tyski Serwis Rekreacyjno – Sportowo – Informacyjny www.NOLTYCHY.pl

4. Uczestnik, zgłaszając swój udział w grze, akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

5. W grze biorą udział zespoły (od 2 do 4 osób, w tym co najmniej jedna osoba pełnoletnia) poruszające się na rowerach. Rowery muszą być sprawne technicznie, uczestnicy powinni posiadać kaski, a zespół podstawową apteczkę pierwszej pomocy, telefon komórkowy, długopis lub ołówek. Dużym ułatwieniem będzie mapa.

6. Gra rozpocznie się między godziną 10.00, a 11.00 w Parku Miejskim „Pod Żyrafą”, gdzie każda z drużyn otrzyma mapę z najważniejszymi punktami w mieście, do których należy dotrzeć,

– gra trwać będzie ok. 3,5 godziny,

– ostateczna godzina zakończenia gry to 15.00.

7. Dla zwycięskich drużyn przewidziane są atrakcyjne nagrody, a ogłoszenie wyników gry będzie miało miejsce podczas IV Regionalnego Festiwalu Ekologicznego „EKO-MASTER” ok. godz. 18.00 w dniu 28 maja 2011r.

8. Zespoły rywalizują ze sobą podczas rozwiązywania zadań, ale nie jest to wyścig na czas (punkty karne przyznawane są tylko w przypadku przekroczenia czasu zakończenia gry, czyli godziny 15.00).

9. W grze może wziąć udział 30 zespołów.

10. Warunkiem przystąpienia do gry jest wypełnienie i przesłanie do siedziby Organizatora podpisanego formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik nr 1 niniejszego regulaminu.

11. Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 maja 2011r. do godz. 14.00 (lub do wyczerpania miejsc) w Gimnazjum nr 1 w Tychach:

- osobiście - ul. Brzozowa 24 (pon. – pt. godz. 8.30 – 14.30),

- telefonicznie - 32/227-39-49 (pon. – pt. godz. 8.30 – 14.30),

- mailowo – rajdmaster@noltychy.pl

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

12. Organizator zastrzega sobie prawo wycofania uczestnika z udziału w grze w przypadku stwierdzenia przez obsługę medyczną jego niezdolności, niestosowania się przez uczestnika do przepisów bezpieczeństwa, naruszania zasad regulaminu i innych postanowień Organizatora odnoszących się do zasad przeprowadzania gry.

13. Uczestnicy są zobowiązani do przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zagubione lub zniszczone rzeczy uczestników, kolizje, czy wypadki zaistniałe podczas gry.

14. W wypadku zdarzeń niezależnych od Organizatora, w szczególności złej pogody, Organizator rezerwuje sobie prawo do zmiany programu gry lub przesunięcia jej daty.

15. Przed imprezą uczestnicy podpisują deklarację, iż biorą udział w grze na własną odpowiedzialność i w żadnym wypadku nie będą dochodzić odszkodowania od Organizatora. Uczestnicy muszą posiadać i okazać osobom wyznaczonym przez Organizatora oryginał dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość uczestnika.

16. Uczestnicy podpisują jednocześnie oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie przez Organizatora ich danych osobowych wraz ze zdjęciami, wykonanymi w trakcie imprezy, które to zdjęcia mogą być wykorzystywane przez Organizatora dla celów promujących grę.

Tekst linka

Więcej o grze: Tekst linka

--
Zapraszam serdecznie na => www.NOLTYCHY.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka