Dodaj do ulubionych

Rajd Rowerowy – Śladami Ryśka Riedla 27.07.2012r

26.07.12, 21:53
Już w piątek 27 lipca 2012r zapraszamy serdecznie na I Rajd Rowerowy – Śladami Ryśka Riedla – KU PRZESTRODZE.


Rajd swój początek będzie miał w Tychach przy pomniku Ryśka (al. Niepodległości – przystanek naprzeciw Urzędu Miasta Tychy).Start rajdu o godz. 15:00.Trasa rajdu: Tychy – Katowice – Chorzów (Uczestnictwo w II Chorzowskim Przeglądzie Muzyków Ulicznych) – Tychy ~ ok. 60 km


Dla uczestników rajdu przygotowano opaski odblaskowe w ramach akcji prowadzonej przez portal www.NOLTYCHY.pl (Lepiej Widoczni – Widocznie Lepsi) oraz okolicznościową pieczątkę.Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość w Chorzowie dołączyć do Dawców Szpiku Kostnego. Zachęcamy więc do włączenia się w akcję „Wspólnie przeciw białaczce”. Akcja trwa w Chorzowie od 27 – 29 lipca 2012r w godz. 12:00 – 18:00. Wystarczy naprawdę drobny gest, a może uratować ludzkie życie.


Uwaga! Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Udział w rajdzie na własną odpowiedzialność. Organizator nie bierze odpowiedzialności za wypadki powstałe w czasie rajdu oraz za szkody wynikłe w stosunku do uczestników rajdu i osób trzecich. Osoby do lat 18-tu tylko za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka