Dodaj do ulubionych

Szkoła policealna? Jaka?

01.05.13, 13:08
Witam, Zastanawiam się nad wyborem szkoły policealnej typu żak, cosinus itp. Chodzi mi głównie o zrobienie kierunku technika, i tu właśnie dylemat. Która szkoła?
Obserwuj wątek
    • miczka7 Re: Szkoła policealna? Jaka? 26.06.13, 14:21
      Polecam Edicus, sekretariat na ul. Batorego 18, koło placu Baczyńskiego. Tyska bezpłatna policealna szkoła. Mają świetny program punktowy, w którym za zebrane punkty wybiera się nagrody, np.: tablet, rower, XBOX. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką tabletu :)
    • patrycjab2609 Re: Szkoła policealna? Jaka? 16.06.21, 11:23
      Polecam szkołę cosinus, szkoła jest bezpłatna co jest ważne, zajęcia odbywają się w formie zaocznej co daje możliwość połączenia nauki i zdobywaniu zawodu z pracą, po zdobyciu wykształcenia średniego oraz matury można rozpocząć naukę w szkole policealnej cosinus,jest szeroki wybór kierunków tj kosmetyka( 2 lata), opiekun medyczny (1,5 roku), administracja (2 lata), archiwista (2 lata), we wrześniu otwierają się kolejne nowe kierunki ,między innymi asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, podolog, także myśle że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 nauczyciele również przesympatyczni i bezkonfliktowi( w razie nieobecności czy braków;) ), co więcej szkoła nie ma ograniczeń wiekowych
    • patrycjab2609 Re: Szkoła policealna? Jaka? 16.06.21, 11:38
      Polecam szkołę cosinus, szkoła jest bezpłatna co jest ważne, zajęcia odbywają się w formie zaocznej co daje możliwość połączenia nauki i zdobywaniu zawodu z pracą, po zdobyciu wykształcenia średniego oraz matury można rozpocząć naukę w szkole policealnej cosinus,jest szeroki wybór kierunków tj BHP (1 rok), masażysta ( 2 lata) kosmetyka( 2 lata), opiekun medyczny (1,5 roku), administracja (2 lata), archiwista (2 lata), we wrześniu otwierają się kolejne nowe kierunki ,między innymi asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, podolog, także myśle że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 nauczyciele również przesympatyczni i bezkonfliktowi, co więcej szkoła nie ma ograniczeń wiekowych

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka