Dodaj do ulubionych

Gdzie spędzić wakacje nad morzem z dzieckiem ?

08.07.13, 21:59
Wiem ze ten temat pojawia się cyklicznie, ale chciałbym wiedzieć jakie konkretnie ośrodki są warte polecenia? Będę bardzo wdzięczna za linki :)
Obserwuj wątek
    • annapoli Re: Gdzie spędzić wakacje nad morzem z dzieckiem 12.07.13, 17:20
      my w zeszłym roku byliśmy z naszym maleństwem (2 latka) w Kołobrzegu.
      Spaliśmy w apartamencie z łazienką i aneksem ale można było też dokupić posiłki (dla Dawidka były darmowe).
      Wszystkie atrakcje były pod nosem (w tym plac zabaw, z którego praktycznie nie schodziliśmy:D).
      Tu jest link: apartamenty24kolobrzeg.pl
      • bbuziaczekk Re: Gdzie spędzić wakacje nad morzem z dzieckiem 12.07.13, 17:34
        Ja wlasnie zaczynam zbierac informacje na przyszly rok. W tym roku nie jedziemy ale w przyszlym juz tak. Pierwszy raz z 2 dzieci 4,5 roku i 2,8 roku.
        Jak narazie miejscowosci ktore biore pod uwage to Karwia, Darlowko, Sarbinowo i Rowy.
        W Rowach byla teraz znajoma z dwojka 5 letnich blizniakow a byli tutaj www.klif-rowy.pl/galeria.htm
        W Sarbinowie bardzo polecaja to miejsce www.przyplazysarbinowo.pl/

A tu forum.gazeta.pl/forum/f,595,Podroze_z_dzieckiem.html moze znajdziesz wiecej informacji
        • jokawie Re: Gdzie spędzić wakacje nad morzem z dzieckiem 13.07.13, 19:32
          Witam, Darłowko ,Karwia ładne,ale dla małych dzieci malo atrakcji. Przyjechałam tydzień temu z Darłówka niestety plażę zabiera morze.Codziennie wożą wagonami kamienie na falochrony.
          Place zabaw tylko w ośrodkach i nie we wszystkich.Jest basen kryty Jan,w 1-7 lipca jest Zlot Militarii Wojskowych pooglądać wozy bojowe,czołgi /można się przejechać/ceny od 30-50 zl za osobę.Park linowy i mało atrakcyjny plac z piłkami huśtawkami godzina 18 zl.Okolice fajne.
            • miskaska Re: Gdzie spędzić wakacje nad morzem z dzieckiem 23.08.13, 16:25
              Najważniejsze w jakim wieku jest dziecko. Chociaż są i ośrodki gdzie i maluch i nastolatek będzie miał dobrze. Ja już tu pisałamłam gdzieś , trafiłam w tym roku na fantastyczny ośrodek parę kilometrów od Jarosławca - Bajkowy Zakątek w Rusinowie www.adam.jaroslawiec.pl/
              Piękna duża czysta plaża, bardzo ładne lasy, miejsce do jazdy na rowerach czy nawet rolkach. Z ośrodka na plażę jest z 600-700m przez las, ale też w ośrodku są dwa baseny z ogrzewaną wodą - jeden dla dzieci i jeden głębszy. Do tego wszystkie atrakcje sportowe dla starszych - korty tenisowe, stół do ping ponga, piłkarzyki, boiska do gry a dla dzieciaków mega piaskownica z zabawkami , dwie zjeżdżalnie, 4 huśtawki w tym takie też w zestawie dla maluszków, drabinki, no cały wielki plac zabaw, jest domek dla dzieci, zamek plastikowy, samochodziki do jeżdżenia - moje maluchy jak rano wychodziły przed domek to praktycznie trudno je było ściągnąć na posiłek czy plażę . Pan Adam z zaprzyjaźnionej stadniny zaprasza też ludzi z kucykiem - dla dzieciaków ogromna frajda, zresztą kto lubi na koniach też może pojeździć. No i na miejscu mają rowery do wypożyczenia , jest miejsce na grilla czy ognisko , praktycznie wszystko czego się chce.
              W domkach nawet podeściki dla dzieci żeby do umywalki dosięgały. No i co mnie bardzo odpowiadało- nawet ekspres do kawy i mikrofalówka:)
              Domki cieplutkie , drewniane, ale jest też grzejnik i można dogrzać jakby coś.
              I jest nawet pralnia na terenie ośrodka, że mozna coś wrzucić do pralki a nie wozić tony ciuchów , no mnie miejsce zauroczyło :) na pewno tam wrócę za rok, bo wypoczełam w tym roku naprawdę wspaniale a dzieci miały co robić nawet jak padał deszcz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka