Dodaj do ulubionych

SECRET HILLS Warszawa-Kabaty (Ursynów)

02.11.09, 12:16
Zapraszam serdecznie do nowego sklepu na warszawskim Ursynowe, mieszczącego
się tuż przy stacji metra Kabaty.

W ofercie sklepu znajdą Panie bieliznę producentów brytyjskich (Panache,
Freya, Curvy Kate, Keia Pink), jak i polskich (Dalia,Comexim), w pełnej
rozmiarówce. Ubieramy również biusty mam karmiących piersią w staniki firmy Anita.

Pragnę, aby klientki sklepu Secret Hills wychodziły z przymierzalni nie tylko
z dobrze dobranymi stanikami, ale również wiedzą na temat właściwego doboru
rozmiaru i modelu biustonosza, informacjami dotyczącymi prawidłowej
pielęgnacji biustu, ale przede wszystkim z uśmiechem na twarzy :)))

Jest mi bardzo miło ogłoscić, że profesjonalną obsługą klientek SH, zajmą się
również Pani Magdalena (tfu.tfu) i Pani Kasia (milstar).

Doświadczenie zdobywałyśmy pod okiem zawodowej brafitterki Pani Marii Dastych
vel Mahedy. Współpraca z Panią Marią ma charakter cykliczny. Wszelkie
informacje na temat aktualnych terminów spotkań brafittingowych w Secret Hills
(spotkań BRASH) znajdą Panie na stronie www.secrethills.pl

Godziny otwarcia sklepu
pon-pt 11.00-19.00
sob 10.00-14.00

Podczas spotkań BRASH sklep czynny od 10.00 do 15.00

Zapraszam serdecznie
Agnieszka Kamińska

Obserwuj wątek
    • roza_am Z poprzedniego watku sklepowego 02.11.09, 14:25
      Kilka pierwszych pytań i opinii o sklepie z wcześniejszego wątku:

forum.gazeta.pl/forum/w,32203,101664045,,Warszawa_Kabaty_Nowy_sklep_z_bielizna.html?v=2
      Re: Warszawa (Kabaty) Nowy sklep z bielizną
      andzia84 17.10.09, 21:49 Odpowiedz

byłam w tym sklepie. wrażenia bardzo pozytywne, duży wybór, ceny
      rozsądne. sklep jest przestronny, są 3 przymierzalnie, fajny
      wystrój. właścicielka widać zna się na rzeczy, dzisiaj był pierwszy
      dzień więc to dopiero początek ale miło się zapowiada :)
    • roza_am Jeszcze jedna przeniesiona wypowiedź 02.11.09, 14:28
      SecretHills- czy już działa?
      Autor: myff 16.10.09, 12:45

W sierpniu na forum można było przeczytać, że na warszawskich Kabatach, w
      warszawskim Centrum powstają dwa sklepy o tej nazwie. Jest już połowa
      października i co? Ruszyły? Bo wczoraj pokusiłam się o wpisanie tej nazwy w
      przeglądarkę, pokazało, że jest strona tego sklepu, weszłam, ale w zasadzie
      niewiele się dowiedziałam, poza tym, że podano adres kabackiego "oddziału"-
      niby jestem z pod Warszawy, ale dla taki wypad to byłaby podróż na cały
      dzień:) Sama strona ma piękną szatę graficzną, w katalogu ogromny wybór
      staników różnych marek, choćby mało mi znana Elomi, ale fasonami jakoś mi nie
      podchodząca, tylko mało konkretów, ot choćby dostępne rozmiary czy ceny tych
      cudeniek. Bo trudno mi uwierzyć, że będą dostępne wszystkie możliwe obwody od
      60 do 110 od A do K, tych wszystkich staników na raz. Oczywiście są rzeczy na
      tym świecie, które się nie śniły filozofom, a co dopiero takiemu małemu
      żuczkowi jak ja:) Będę zobowiązana za informacje ze strony szefostwa, a może
      forumek, które już odwiedziły ten sklep? Po pierwsze czy sklep już działa, po
      drugie czy to co widać na stronie internetowej jest tam dostępne? a i po
      trzecie, bo to wzbudziło pewne moje wątpliwości. Czy ja przeczytałam i coś
      przekręciłam, czy wdarł się chochlik drukarski? Otóż, jak w każdym sklepie z
      porządnym brafittingiem jest instrukcja jak się "poprawnie" mierzyć; o ile
      mierzenie się pod biustem jest "zgodne" z tym co do tej pory usłyszałam, to to
      mierzenie, obwodu samych piersi wzbudziło moje wątpliwości, dlaczego jest tam
      napisane, że mierzyć się trzeba na wdechu, w miękkim staniku?
      • secrethills Re: Jeszcze jedna przeniesiona wypowiedź 02.11.09, 18:54
        Witam:)
        Sklep ruszył dwa tygodnie temu, mowie o tym n Kabatach bo nic mi nie wiadomo o
        konkurencji w centrum o tak samo brzmiacej nazwie. Nie mamy odzałów jest jeden
        sklep Secret Hills włąsnie na al Ken na Kabatach.

Jesli chodzi o strone;) jestesmy sklepem stacjonarnym, a strona ma charakter
        wizerunkowy, sklepy internetowe musza miec przegladarke( ceny, rozmiary) nasze
        zadnie jest zupełnie inne. Moze wydawac sie to dziwne, ze sklep stacjonarny ma
        własna strone, ale my podeszlismy do "tematu" profesjonalne, a strona to nasza
        wizytówka:) czesc z modeli zaprezentowana na stonie pochodzi juz z kolekcji
        wiosennej, beda dostepne juz wkrótce:)

Pełna rozmiarówka jest w
        modelach bazowych, w pozostałych staramy sie miec bardzo szeroka rozmiarówke,
        nie mam fizycznej ani finansowej mozliwosci zamówic z kazdego modelu i koloru
        wszystkiego, tym bardzij jesli wiadomo ( i tu sa niezastapione opinie klientek),
        ze dany model nie jest zbty udany itp

Chochlik drukarski został, juz poprawiony:)

zapraszam serdecznie
        Agnieszka

• moniach_1 Re: Jeszcze jedna przeniesiona wypowiedź 03.01.10, 17:59
          > Jesli chodzi o strone;) jestesmy sklepem stacjonarnym, a strona ma charakter
          > wizerunkowy, sklepy internetowe musza miec przegladarke( ceny, rozmiary) nasze
          > zadnie jest zupełnie inne. Moze wydawac sie to dziwne, ze sklep stacjonarny ma
          > własna strone, ale my podeszlismy do "tematu" profesjonalne, a strona to nasza
          > wizytówka:)

Ja w sklepie nie byłam, ale mam uwagi do strony. Ja rozumiem założenie, ale:
          - strony z dźwiękiem są denerwujące, często słucham muzyki przy przeglądaniu
          internetu, wtedy muzyka się nakłada i stronę wyłączam w trybie natychmiastowym
          :) Jeszcze gorzej jak mam otwarte 50 kart w firefoksie i szukaj tu tej grającej :)
          - to, że są dźwięki po wyłączeniu audio jest moim zdaniem niedopuszczalne. Po to
          wyłączam audio, żeby strona milczała. (Mówię o plumkaniu przy klikaniu w marki)
          - na stronie jest dużo różnych efektów, co wygląda fajnie, ale długo się ładuje.
          Mi się chciało czekać, bo mam 50 innych kart otwartych :), ale nie każdemu by
          się chciało
          - szkoda, że nie ma chociaż przy modelach takiego np. 65-85 D-G, maksymalnego
          zakresu rozmiarów, nie mówię o aktualnej dostępności. Przykład: co jakiś czas
          mnie nachodzi, żeby spróbować atlantisów. Niestety, większość jest od obwodu 70.
          Jakbym miała napisane, że macie np. 3 modele od 65, to miałabym już dużą
          motywację, żeby się do was przejechać.
          - i duży, duży plus: sposób pokazywania zdjęć modeli: ładne, duże, wpasowane w
          resztę strony, fajnie się przechodzi między modelami. btw zakochałam się w pasie
          do pończoch od fauve emmanuelle :)
    • mirka.zdzirka Byłam i polecam :) 10.11.09, 15:49
      Odwiedziłam sklep wczoraj po pracy i jestem zachwycona obsługą :)
      Co prawda nie miałam okazji sprawdzić umiejętności brafitterskich
      pań w sklepie, bo mierzyłam jedynie sukienkę i bluzki BiuBiu, ale w
      kwestii doboru ubrań panie są bardzo pomocne :) Okazało się,
      niestety, że w sklepie nie ma rozmiarów mniejszych niż 38 (a 38 na
      mnie w zasadzie "wisiało"), więc czekam, aż pojawią się mniejsze
      rozmiary. Pani, która mnie obsługiwała (nie wiem, jak miała na imię -
      pamiętam tylko, że miała krótkie włosy i była przesympatyczna),
      wzięła nawet ode mnie telefon i obiecała zadzwonić, jak tylko pojawi
      się odpowiedni rozmiar :)
      Wielki plus za wieszak, na którym można zostawić płaszcz i dzięki
      temu mierzenie jest o wiele łatwiejsze :)
      Serdecznie polecam!!
      • viola_85 Re: Byłam i polecam :) 12.12.09, 00:00
        Ja byłam wczoraj i również z czystym sumieniem mogę polecić. Był to mój pierwszy
        sklep w którym mogłam dobrać sobie rozmiar, więc nie mam porównania. Ale jestem
        zachwycona i obsługą i zakupami :) Moje wymęczone 80D zamieniłam na 70G i jestem
        przeszczęśliwa, że wreszcie nic się nie wylewa, nie podjeżdza itd. Polecam więc
        również dziewczynom dla których będzie to "pierwszy raz". Świetne miejsce żeby
        dobrze zacząć :)
        Przebieralnie też bardzo wygodne, wybór na prawdę duży. Jak tylko uzbieram
        trochę grosza na pewno wrócę :)

Mam tylko małą radę dla Pań ze sklepu jeśli to czytają: warto byłoby zamieścić
        na witrynie informacje o pełnej rozmiarówce. Chyba że jestem ślepawa i nie
        zauważyłam. Ja trafiłam do sklepu zupełnie przypadkiem - akurat przechodziłam
        obok wracając z przychodni :). Nie miałam pojęcia co znajdę w środku. Mało
        brakowało a bym nie zaszła, bo wydawało mi się że znowu zastane zestaw triumfa z
        max D. Na szczęście jakaś tajemnicza siła popchnęła mnie w stronę drzwi i
        wszystko dobrze się skończyło :)

Serdecznie pozdrawiam Panie ze sklepu i do zobaczenia :)
    • sybilla777 Bardzo polecam!!! 20.11.09, 13:38
      Dopiero znalazłam chwilę na wrażenia.
      Świetna lokalizacja - sklep znajduje się w odległości kilku metrów od metra kabaty.
      B. ładne, przestronne wnętrze, duże lustra w przymierzalniach - wygodnie i przyjemnie.
      Pani obsługująca rewelacyjna - sympatyczna, taktowna i pomocna. Mierzyłam sukienki i bluzki Biubiu i kilka staników. Niestety nic na mnie nie pasowało i nic nie kupiłam, ale jestem zachwycona, że Pani obsługująca taktownie i obiektywnie oceniała przymierzane przeze mnie rzeczy, donosiła inne rozmiary, żadnego wciskania, po prostu super. Pani poprosiła o moje namiary i obiecała, że skontaktuje się ze mną, gdy będą sukienki Biubiu w rozm.36.
      Bardzo polecam i na pewno tam wrócę:))
    • ongoing Re: SECRET HILLS Warszawa-Kabaty (Ursynów) 17.12.09, 20:29
      zrobiłam w Secret Hills bardzo udane zakupy i wszystkim polecam!:) to był mój
      "pierwszy raz" u brafitterki i cieszę się, ze tak dobrze trafiłam - Pani
      Agnieszka jest bardzo zaangażowana, profesjonalna i taktowna, potrafi stworzyć
      przyjazną, niekrępującą atmosferę, co jest bardzo ważne, kiedy przymierza się
      dziesiątki biustonoszy w poszukiwaniu tego idealnego. Na pewno tam wrócę!:)
    • e-ness ŚWIATECZNO-NOWOROCZNE GODZ OTWARCIA SKLEPU 23.12.09, 18:00
      24.12 - 27.12 sklep nieczynny
      28.12 - 30.12 sklep czynny od 11-19
      31.12 - 04.01.2010 sklep nieczynny

Z okazji zblizajacych sie Świat, wszystkim naszym Klientkom, tym obecnym i tym
      które dopiero nas odwiedzą, pragniemy złozyc najserdeczniejsze zyczenia.
      Spokojnych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i
      spełnienia marzeń w Nowym Roku

życzy
      Zespół SECRET HILLS
    • e-ness Wyprzedaż MASQUERADE i VERONA Panache 10.01.10, 22:04

Serdecznie zapraszam na zakupy do Secret Hills, wyprzedażowe ceny
      Panache Masquerade i Verony

Maia biustonosz 119 zł, szorty 65 zł, stringi 62 zł

Anroinette gorset 185 zł, biustonosz 119 zł, szorty 65 zł, stringi
      62 zł

Tiffany bandeau 119 zł

Verona balkonik 119 zł, plunge 115 zł, szorty 65 zł, stringi 62 zł