Dodaj do ulubionych

Zapraszam do sklepu AMARANTA ( www.amaranta.pl )

21.06.10, 22:32
Witam serdecznie,

zapraszam wszystkie Biuściaste noszące odzież w rozmiarach 44 i powyżej ( do 52 ) do naszego sklepu internetowego na www.amaranta.pl.

Wszystkie Panie, którym spodoba się nasza oferta zapraszam do zarejestrowania się w naszym sklepie, dzięki czemu będzie można otrzymywać informacje o nowych produktach, promocjach i przecenach.

Gwarantujemy bezpieczną i rzetelną sprzedaż internetową wysokojakościowych produktów, które produkujemy w Polsce z najlepszych gatunków dzianin importowanych z Turcji, Włoch i Niemiec.

Chętnie zapoznam się z wszystkimi opiniami i sugestiami i odpowiem na wszelkie pytania

Zapraszam

Gabriela
Obserwuj wątek
      • beniutka_bo Re: Zapraszam do sklepu AMARANTA ( www.amaranta.p 21.06.10, 23:14
        Mi się wydaje,ze fotograf sporo wyższy od modelki i kadr zrobiony z góry
        dodatkowo sprawia wrażenie, że modelka jest niższa i grubsza- kiedyś było takie
        zdjecie Ewik w Szarej Eminencji na Balkonetce.
        A co do stanika- ciężko określać z perspektywy takiego ujęcia na zdjęciu,ale
        chyba faktycznie coś jest na rzeczy ;)
      • ania.kar Re: Zapraszam do sklepu AMARANTA ( www.amaranta.p 21.06.10, 23:16
        Ta szczupła pani rzeczywiście musi nosić rozmiar 44?
        www.amaranta.pl/_var/gfx/226f0cf4289822b05334db399ba12715.jpg
        www.amaranta.pl/Model_GABI_Melanz-8.html
        A może to ta bluzka tak cudownie wyszczupla ;-)

I strasznie duży jest ten banner na górze. Przy każdym przejściu na inną
        podstronę muszę przewijać całą stronę w dół, żeby pojawiła się jakaś treść albo
        zdjęcie ubrania.
        • madzioreck Re: Zapraszam do sklepu AMARANTA ( www.amaranta.p 21.06.10, 23:25
          ania.kar napisała:

> Ta szczupła pani rzeczywiście musi nosić rozmiar 44?
          > A może to ta bluzka tak cudownie wyszczupla ;-)

Aniu, ta bluzka nie wyszczupla cudownie, bluzka radośnie powiewa w talii, co
          wskazuje na to, że pani ze względu na rozmiar biustu musiała wziąć taką właśnie...
            • sem-per-lei Re: Zapraszam do sklepu AMARANTA ( www.amaranta.p 23.06.10, 23:34
              Chciałabym odnieść się do porównania naszej oferty z ofertą „ Biubiu „.
              O sklepie „biubiu „ poinformowała nas nasza Klientka i oczywiście odwiedziłam go.

Uważam, że bluzki i sukienki projektowane przez panią Kingę są rewelacyjne i idealnie dopasowane do kobiet z wydatnym biustem. Prawdą jest również to, że nie oferujemy – jak w Biubiu -możliwości doboru do obwodu talii i bioder kilku opcji obwodu biustu. System opracowany przez twórczynię Biubiu jest wg. mnie genialny i może najprostszym sposobem byłoby podpatrzenie go i następnie przeniesienie na własne projekty. Byłoby to jednak typowy, nieuczciwy plagiat i opieranie własnej działalności na cudzych pomysłach, a to nie jest naszym zamiarem.

Naszą grupą docelową są kobiety noszące odzież w rozmiarach powyżej 44 o kobiecej, " biuściastej " sylwetce, którym chcemy oferować odzież uwydatniającą atuty ich figury. Po wpisie na „Forum Biuściastych otrzymałyśmy wiele uwag, które napewno uwzględnimy w kolejnych produktach. Może tym sposobem powoli będzie zwiększała się oferta przeznaczona dla kobiet o sylwetkach i rozmiarach pomijanych przez popularne „sieciówki„.

Pozdrawiam

Gabriela
              • ania.kar Re: Zapraszam do sklepu AMARANTA ( www.amaranta.p 24.06.10, 00:45
                System opracowany przez twórczynię Biubiu jest wg. mnie
                > genialny i może najprostszym sposobem byłoby podpatrzenie go i następnie przeni
                > esienie na własne projekty. Byłoby to jednak typowy, nieuczciwy plagiat i opier
                > anie własnej działalności na cudzych pomysłach, a to nie jest naszym zamiarem.

Sam system nie jest wymyślony przez Kingę. Stosuje go też Bravissimo:
                kobieceksztalty.blox.pl/2008/09/Wielowymiarowa.html
                www.bravissimo.com/perfectfit/guide-to-clothing/clothing-size-guide.aspx
                I jak wspomniano na powyższym blogu, jest to podobne rozwiązanie do rozmiarówki
                spodni. Oczywiście nie tych z sieciówek, które można kupić tylko jako 36, 38, 40
                itd., ale np. tak jak w jeansach z oddzielnym rozmiarem na talię/biodra i do
                tego w różnych długościach.
                System jest jak najbardziej godny rozpowszechnienia. Tylko każda firma musiałaby
                opracować własne kroje do tych wszystkich rozmiarów, a to już wymaga ogromnego
                nakładu pracy i oczywiście pieniędzy, o czym wspominała Kinga w tym wywiadzie:
                www.bravissimo.com/perfectfit/guide-to-clothing/clothing-size-guide.aspx
                To już każdy producent musi sobie sam przekalkulować.
    • estreno Re: Zapraszam do sklepu AMARANTA ( www.amaranta.p 21.06.10, 23:20
      Na szybko przegladajac regulamin nie znalazlam informacji o wymianie. Jest
      wzmianka o zwrotach, ale podano, ze towar musi byc w ogryginalnym opakowaniu. To
      jesli wyjme bluzke z woreczka np. zgrzewanego i przymierze, dojde do wniosku, ze
      jest za mala lub za duza i bede chciala zwrocic lub wymienic, to co z tym
      woreczkiem poczac? Moze glupie pytanie, ale ja z tych ostroznych :)
      • sem-per-lei Re: Zapraszam do sklepu AMARANTA ( www.amaranta.p 21.06.10, 23:42
        Każda z naszych Klientek ma prawo do zwrotu towaru w terminie 10 dni od dnia odbioru przesyłki, bez podawania przyczyny. Dokonujemy również wymiany. Jako "młoda" firma na rynku nastawiamy się na przyjazną obsługę naszych Klientek.
        Każda z bluzek zapakowana została w opakowanie foliowe, wielokrotnie otwierane. Folia może być rozdarta, ważne, aby odsyłając bluzkę ( np. w kopercie A-4 ) włożyć ją do opakowania, gdyż chroni ono towar i metki przed ewentualnym zniszczeniem, zmoczeniem.
    • maith Parę uwag :) 22.06.10, 01:38
      Zdjęcia - owszem powinny być robione lekko z dołu, inaczej sylwetka
      robi się zniekształcona

Brafitting - chodzi o takie dopasowanie stanika, żeby uzyskać poprawę
      wyglądu, jak w tej notce
      stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-
      DD.html

Powiewająca talia - oczywiście to sklep z rozmiarami 44+, ale to
      wcale nie znaczy, że takie kobiety nie miewają talii, a na pewno nie
      oznacza, że powinny brać za duże ubrania. Wszystko co za duże zwykle
      no jednak nie wyszczupla. Nie wiem, może jak te ubrania są
      elastyczne, to warto te zdjęcia lepiej dopasować do modelek, może one
      mają za duże rozmiary, może ten biust by się w mniejsze zmieścił, a w
      talii by tak nie powiewało

Wzory - myślę, że jeśli ubrania na 44+ mają bardziej "babcine"
      materiały niż te do 42, to przepaść wyglądowa się niepotrzebnie
      powiększa.

Tutaj miłym wyjątkiem jest ta sukienka.
      Ma ciekawy, nowocześniejszy wzór
      amaranta.pl/Karina_rozowa-9.html
      Tylko mam wątpliwości co to koncepcji zawieszenia sukienki na
      biuście. To dość typowy problem biuściastych, że w takich luźnych
      rzeczach wyglądamy zwykle po prostu źle. To nam dodaje kilogramów
      Oczywiście ukrycie brzuszka jest ważne (jeśli ten jest) ale bez
      utraty sylwetki...

amaranta.pl/BLUZKI-k2-0-3-default.html
      I kolejny wyjątek - jakoś w tej gładkiej wersji wygląda ciekawiej. I
      może faktycznie ten model ma szansę ukryć brzuszek nie kryjąc
      talii...

Rozmiary 44-52 w nieco bardziej probiuściastych wzorach nie zdarzają
      się często, dlatego od tego warto zaczynać, pokazując firmę
      gdziekolwiek konsumentkom. Wpisując się gdziekolwiek warto oprócz
      nazwy firmy dodać te 2 informacje już w tytule. Tu niestety tytułów
      nie możemy zmieniać.

A w ogóle to mam nadzieję, że jakaś dziewczyna się skusi i obejrzymy
      sobie, jak to wygląda przy dobrze dobranym rozmiarze.
      • kasica_k I moje trzy grosze 22.06.10, 04:31
        Amaranta napisała także i do mnie, odpowiedziałam opisując swoje wątpliwości, które można streścić w słowach: czy to rzeczywiście ubrania dla pań tęższych i biuściastych, czy tylko: tęższych? ;) Kroje są fajne, gorzej z materiałami - te duże wzory, zwłaszcza na jasnych tłach, nie każdemu będą pasowały. Podsumowując - bardzo się cieszę z powstania firmy z rozmiarami 42-50 i kobiecymi, wydekoltowanymi krojami, natomiast co do pro-biuściastości, to trzeba dopiero przetestować.
        • maheda No to jeszcze i ja 22.06.10, 07:32
          W pierwszym momencie aż podskoczyłam, widząc rozmiarówkę, która mnie interesuje! :)
          Natomiast po drugim rzucie oka rozmairówka jednak trochę rozczarowuje... Może
          dlatego, że już się w życiu naoglądałam bluzek, co do których sprzedawcy
          zapewniali "pani, to jest dzianina - naciąąągnie się!" A ja nie bardzo właśnie
          chcę, żeby się naciągało. Jak się naciąga, to powiększa to optycznie mój - i tak
          niemały - biust.
          Bluzka będzie dobra albo na okolice 80H, albo na 80K - nie widzę innego wyjścia.
          Chyba, że się mylę :)

Co do wzorów - akurat nie zamierzam się czepiać. Ludzie mają różne gusta.
          Mnie się jeden z tych materiałów podoba i bynajmniej nie jest to ten gładki.

Przyklaskuję zdaniu Kasicy i też stwierdzam, że to by trzeba było po prostu
          sprawdzić.

Swoją drogą - witamy drugą firmę z Katowic :D
          Tam chyba rośnie jakieś zagłębie ciuchowe ;)
          • kasiadj07 Re: No to jeszcze i ja 22.06.10, 10:43
            O, jakieś znajome wzory, "Burda" rulez! :)
            A poważnie, rozmiarówka Burdy niestety nie uwzględnia biuściastości, śmiem
            podejrzewać więc, że na większość z nas bluzki pasować nie będą pomimo dużej
            rozciągliwości. Chyba, że firma dostosowuje wykroje.
            Dla mnie plus za kolorowe dzianinki, niektóre bardzo mi się podobają, kto wie,
            może się skuszę i wypróbuję.
            Minus - przy bieliźnie korygującej brak rozmiarówki.
            Całość sprawia dość sympatyczne wrażenie.
            • sem-per-lei Re: No to jeszcze i ja 22.06.10, 11:58
              Witam serdecznie.
              Modele nasze zostały obmyślone i przekonstruowane tak, aby dobrze wyglądały na paniach z dużym biustem. Każdy z rozmiaru był dodatkowo mierzony przez panie o określonym rozmiarze, ale jak wszystkie wiemy, w tym samym rozmiarze występuje kilka ( ostatnio nawet mowa o kilkunastu ) typów sylwetek. Naprawdę staramy się, aby nasze modele umożliwiały paniom o rozmiarach 42 + do 52 wyglądać atrakcyjnie i kobieco i uwidaczniać atuty ich figur. Gustów jest jednak wiele, prawdopodobnie tyle co rozmówczyń. Jedne panie preferują odzież jednobarwną inne kolorową.

Przed doborem materiałów i wzorów prowadziłyśmy rozmowy z naszymi potencjalnymi klientkami. Najczęstszą sugestią był właśnie dobór dzianin wzorzystych do letnich bluzek, , po to, aby zapomnieć o ewentualnych fałdkach itp. No ale jak powiedziałam, gustów jest naprawdę wiele. Jestem niezmiernie wdzięczna za wszystkie uwagi, nawet te krytyczne, ponieważ pozwolą one nam w lepszy sposób opracowywać modele w przyszłości. Zdaję sobie sprawę, że jeden model nie jest w stanie usatysfakcjonować i zauroczyć wszystkie Klientki.
              Zapraszam panią i wszystkie inne Biuściaste do zarejestrowania się w naszym sklepie lub do zaglądania do nas. Może już kolejne modele będą zaopiniowane pozytywnie.

Co do rozmiarówki bielizny korygującej. Oferujemy typowe, standardowe rozmiary od S do XXL, a w modelach Maxi do 5 Xl. W zakładce zamieścimy dodatkowo tabelę rozmiarów.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuje za wszelie uwagi.

Gabriela
              • kasiadj07 Re: No to jeszcze i ja 22.06.10, 12:51
                Jeśli usłyszeć krytykę, to nie ma lepszego miejsca niż lobby, nasza krytyka jest
                zawsze konstruktywna, jeśli coś wytykamy, to tylko po to, by mogło być lepiej:)
                A bluzki na pewno wypróbuję w przyszłym miesiącu. Sama szyłam kiedyś wzór Gabi,
                dobrze się nosiła w lecie. A i wzór Martyna również mnie kusił ostatnio, ale
                czasu jakoś nie mam na szycie, a tu proszę, gotowe:) Dzianinki szukać samemu nie
                trzeba i oczywiście zawsze to, co na owerloku wykończone, to jakoś porządniej
                wygląda niż na domowej maszynie.
              • amoureuse Re: No to jeszcze i ja 27.08.10, 17:23
                > Modele nasze zostały obmyślone i przekonstruowane tak, aby dobrze wyglądały na
                > paniach z dużym biustem.

Ale nasze pytanie brzmi: czy te panie miały DOBRY (dobrze dobrany) biustonosz? Bo co z tego, że modelka jest biuściasta albo bardzo biuściasta, skoro miejsce na biust zostaje uwzględnione w okolicach pasa?

• daslicht Re: Zapraszam do sklepu AMARANTA ( www.amaranta.p 22.06.10, 18:55
      Co prawda nie należę do grupy docelowej Amaranty, ale skomentować mogę ^^

A zatem:
      - baner na górze jest za duży, zwłaszcza że obrazek zajmuje tylko fragment
      - dlaczego Business Shop? To z szablonu?
      - modelka zdecydowanie wymaga ostanikowania
      - tekst wymaga sprawdzenia w dowolnym edytorze tekstu, bo kwiatki typu "przekrenca" nie wyglądają profesjonalnie
      - to wprawdzie kwestia gustu, ale dlaczego stroje w dużych rozmiarach lubią mieć wzornictwo jak z fartucha? Ilekroć takie widzę, przypomina mi się pani sprzataczka z mojej podstawówki. Takie wzory zazwyczaj wcale nie są korzystne!
      - bluzki dla większych osób - zarówno na długość jak i szerokość - nie powinny być krótkie, bo wyglądają jak za małe.
    • ania.kar wyszukiwarka / zakres rozmiarów 24.06.10, 00:56
      Brakuje jeszcze jednej ważnej rzeczy - wyszukiwarki po rozmiarach!

I jak to jest z tym zakresem rozmiarów? W tym wątku wspominasz, że jest od 44, w
      tabeli rozmiarów jest wymienione 42:
      amaranta.pl/informacyjna-6.html
      a w sklepie są dostępne 40-tki:
      amaranta.pl/Model_MARTYNA_Madras-34.html
      Czy dostępność 42 i 40 jest chwilowa, czy będzie wprowadzona na stałe?
    • ciociazlarada Naglowek strony 24.06.10, 10:52
      Oferta nie dla mnie, ale z ciekawosci zajrzalam. Jeszcze jedna mala rzecz
      umknela, mianowicie naglowek strony. W tej chwili wyglada tak:

<head>
      <title>Business Shop - Twój sklep w Sieci - Strona Glowna</title>
      itd.

a chyba raczej nie o to Wam chodzi:)
      • kasiadj07 Re: moje zdjęcia w bluzkach Amaranta 12.07.10, 20:04
        Również kupiłam Gabi, można ją zobaczyć na balkonetce:
        balkonetka.pl/katalog/bra/amaranta-gabi-46
        Jeszcze kilka słów o przebiegu transakcji. Wszystko przebiegło bez problemów, w terminach deklarowanych przez sklep, przesyłka dobrze zapakowana, faktura, wszystko jak należy. Jedna uwaga techniczna, zabrakło mi informacji, do których przyzwyczaiły mnie inne sklepy - meila ze sklepu otrzymałam dopiero po wysyłce, brak informacji o wpłynięciu pieniędzy i numeru przesyłki. Ale ogólnie jestem zadowolona, tak tylko się czepiam:)
        • super.anczysko Re: moje zdjęcia w bluzkach Amaranta 13.07.10, 07:43
          Ja kupiłam bieliznę korygującą, również polecam sklep do transakcji.
          Pan bardzo miły, nawet do mnie dzwonił, bo brakło kolorów, kajał
          się, bo nie było informacji na stronie, po wyjaśnieniach i zmianie
          towar przyszedł szybciutko, porządnie zapakowany, wszystko tak jak
          ma być:) Polecam
      • brzoza_101 zakupy w sklepie 27.08.10, 16:10
        Zapomniałam wcześniej dopisać, że cała procedura zamawiania przebiegła bez
        problemu i zgodnie z tym co jest w regulaminie. Zwrot pieniędzy też dość szybki.

Na stronie chyba większych zmian nie było po uwagach z tego wątku. Asortyment
        też ten sam. Mam nadzieję, że coś nowego się jednak pojawi :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka