Dodaj do ulubionych

Bardzo dziwny nocny biustonosz

19.04.11, 22:36
kobieta.wp.pl/kat,26369,title,Nocny-biustonosz-rewolucja-w-pielegnacji-dekoltu,wid,13333811,wiadomosc.html
Jak myślicie, co to robi poza rozpychaniem piersi na boki? Patrzę i dumam, jak to ma działać - i nic nie wymyśliłam.
Obserwuj wątek
    • besame.mucho Re: Bardzo dziwny nocny biustonosz 19.04.11, 23:01
      Ja dziś wpadłam na to:
      kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,111997,9461550,Nocny_biustonosz_na_ksztaltny_biust.html
      i też nie wiem co to ustrojstwo robi.

Swoją drogą dobrze, że coraz częściej pisze się o konieczności badania piersi, itd, ale dlaczego łączy się to z takimi bzdurami? Marilyn Monroe miała 36D; ciasny obwód powoduje raka; pamiętaj żeby badać biust. Jak do człowieka ma przemawiać, że badanie piersi jest ważne, skoro łączy się to z takimi rewelacjami?
    • turzyca Re: Bardzo dziwny nocny biustonosz 19.04.11, 23:55
      Ja chyba rozumiem intencje. To jest ochrona urody dekoltu a nie piersi. Otoz jak sie spi bez stanika na boku, to od pewnego rozmiaru piersi przytulaja sie do siebie i tworza ekstremalna kreche na dekolcie. Faktycznie w pewnym momencie ona sie utrwala. Ale naprawde wystarczy normalny stanik do spania, zeby zapobiec temu zjawisku. I piersi tez lepiej wygladaja, same korzysci.
    • gochalip przy dużym biuście 26.04.11, 20:49
      nieuniknione jest że przy spaniu na plecach piersi opadają na boki - co "stanik" na zdjęciu nieco ogranicza. Przy spaniu na boku (moje piersi) przylegają do siebie i się pocą. A tego nie lubię :). "ustrojstwo" rozdziela piersi.
      To tak moim zdaniem.
      • maheda On pod pachami nic nie ma 26.04.11, 20:54
        więc nie może ograniczać opadania biustu na boki, pod pachy.
        Wyłącznie może częściowo zapobiegać tej kresze na środku.
        Ale opadaniu, to on nie zapobiegnie... lepiej spać w staniku, a nie w tym ustrojstwie...
        • myff Ciasnota jest szkodliwa? 26.04.11, 21:08
          A za ciasne majtki albo skarpety nie szkodzą?
          Mnie po zdjęciu stanika czasem aż bolą piersi- podobno, tak chyba Maheda mówiła?, to bardzo dobry znak- i sypiam w staniku od kilku miesięcy- wcześniej wydawało mi się to trochę śmieszne;p - i mam z tego duże korzyści:)
          Poza tym przyglądam się temu...przyglądam...i myślę że jak się położyć na boku to piersi nie będą rozdzielone..bo grawitacja położy ściśle jedną na drugą. a na boki to się rozjadą, bo co je powstrzyma- siła woli? W staniku jest przynajmniej ścisły materiał i skoro ścisłe szkodzi to do spania i odpoczynku należy założyć luźne i gitara:)
          BTW. Marlin nie wyglądała na kogoś kto nosi stanik z obwodem 80..ani D
          I jeszcze, samo patrzenie na piersi nie pomoże w wykryciu zmiany, która jest gdzieś nieco głębiej. Więc należy walnąć prosto z mostu samokontrola, rączką kolistymi ruchami po piersi.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka