Dodaj do ulubionych

Aplikacja z rozmiarami biustonoszy

25.12.19, 20:07
Dzień dobry!
Jestem biuściastą programistką (65F lub 65G) i mam problem z znajdowaniem dobrego rozmiaru.

I wpadłam na taki pomysł, że może gdyby grupa kobiet chciała umieścić na stronie swoje ulubione staniki (a także dodatkowe informacje takie jak wymiary oraz cechy szczególne) to reszta mogłaby szukać tych które mają i znajdować podobne. Zupełnie na podstawie indywidualnych odczuć użytkowniczek.

Zalety takiego rozwiązania to większe prawdopodobieństwo zamówienia przez Internet dobrego rozmiaru. Kupowanie przez Internet ma wiele zalet: często jest taniej, w każdej chwili można skorzystać z wyprzedaży, można przymierzyć w domu na spokojnie i odesłać do 2 tyg.

Chcę napisać taką stronę/aplikację, która wyszukiwałaby "podobne staniki" oraz biust-siostry (kobiety o podobnych biustach). Wiadomo, że to tylko zawęzi zakres poszukiwań i nie rozwiązuje problemu, ale chciałam zbadać czy byłby chętne na udostępnienia takich informacji i na korzystanie z takiej strony :)

Pozdrawiam serdecznie i będę bardzo wdzięczna za uwagi/opinie/argumenty.

Obserwuj wątek
    • turzyca Re: Aplikacja z rozmiarami biustonoszy 11.01.20, 22:01
      Mam wrażenie, że pomysł świetny ale spóźniony o jakieś 10-12 lat.
      Bo teraz jest staników od groma, więc trudno zebrać materiał porównawczy, do tego staniki łatwo kupić, także stacjonarnie, a i sklepów internetowych oferujących darmową wymianę coraz więcej, do tego dochodzą rozliczne platformy komunikacji, blogi, instagram, facebook itd - ja wiem, gdzie mam bliźniaczki rozmiarowe, a gdzie kształtowe i sprawdzam, co dziewczyny piszą.

Ale może to by Ci pomogło: www.reddit.com/r/ABraThatFits/ ? A ich kalkulator uwzględnia zgoła nawet płeć przy urodzeniu...

--
      Dzenderowy potfur A.D. 1904

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka