Dodaj do ulubionych

Samoistne powiększenie biustu????

08.04.06, 10:25
Dziewczyny, cieszę się, że znalazłam to forum. Może ktoś mi wytłumaczy fenomen wzrostu biustu z D na E? Czy kogoś to kiedykolwiek spotkało?
Zupełnie nie potrafię znaleźć przyczyny: wagę mam tą samą, stałą, nic nie zażywam, w ciąży też nie jestem - pewnego dnia po prostu biust zaczął nie mieścić się w dotychczasowych biustonoszach, obecnie jestem na etapie kupna nowych w rozmiarze 70E.
Sporo ćwiczę (TBS, BS) - ale nie sądzę, że to od fitnesu...
Obserwuj wątek
    • metalowiec77 Re: Samoistne powiększenie biustu???? 11.04.06, 12:06
      Hmm, sama miał kiedyś ochotę o to zapytać...
      wydaje mi się, że:
      -źle dobrany był dotychczasowy rozmiar (ja ze strachu przed sprzadwczyniami w
      pewnym momencie przestałam szukać czegoś innego niż "namioty")
      -=//= fason, który do tej pory nosiłaś. ja przynajnmiej mogę mieć dużą różnicę
      w bardotce, zwykłym zakrywająceym, itd.
      - ćwiczenia chyba mogą mieć wpływ, bo rozwijają mięśnie pod piersiami; one same
      jak wiadomo mięsni nie posiadają
      -może zmieniła ci się "konsystencja" piersi. może sa teraz bardziej jędrne, lub
      odwrotnie
      -może jesteś w ciąży...
      • kruszynka301 Re: Samoistne powiększenie biustu???? 11.04.06, 17:13
        Biustonosze były dobrane dobrze - w rozmiarze 70D biust leżał dobrze kilka lat;), no i nagle (w przeciągu kilku miesięcy) wszystkie dotychczasowe bisutonosze stały się za małe

Chyba jednak stawiam na ćwiczenia, bo po nich biust faktycznie mi się zrobił o wiele ładniejszy, bardziej stabilny i jędrny...

W ciąży nie jestem, ale pamiętam, że kiedy zaszłam od razu o tym wiedziałam właśnie przez biust - zmiana była natychmiastowa (w kilka dni urósł;).
        • metalowiec77 Re: Samoistne powiększenie biustu???? 12.04.06, 13:04
          Przyszło mi jeszcze do głowy, że nastąpił efekt synergii
          wszystkich "okołobiustowych" spraw. Tzn. sport, lata masażu (choćby przy okazji
          balsamu do ciała), lata masazu męskiego (któraś z dziewczyn tutaj pytała, jakie
          on ma skutki; może jesteś przykładem, że bardzo dobre:)), itd.. No i możemy
          miec teorię spiskową, że producenci bielizny chcą uśmiercić wszystkie biusty
          powyżej D, bo to forum robi im (większości) baaardzo nieprzyjemną antyreklamę:)
          A więc zmienili rozmiarówkę lub wprowadzili takie tkaniny, które nadaje się
          jedynie do piersi nic a nic nie rozciagających biustonosza...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka