Dodaj do ulubionych

Pani Hania gdzie?

29.02.08, 19:59
słyszałam, że się przeprowadziła a potrzebuje kogoś takiego jak ona bo sama
nie daję rady :( pomocy błagam
Obserwuj wątek
    • turzyca Re: Pani Hania gdzie? 29.02.08, 20:02
      Ona jest niedaleko takiego zarabistego sklepiku z olbrzymim wyborem bielizny i
      swietna dobierajaca pania Ania. Sklepik jest naprawde malenki, jedno okno
      wystawowe na poczatku Brackiej. A pani Hania jest ciun dalej za rondem z palma,
      na Smolnej.
        • friday133 Re: Pani Hania gdzie? 01.03.08, 01:32
          Ja już dwa razy na tą młodą trafiłam, do niczego jest :( Zero wiedzy
          i współpracy jakiejś...
          Przy mnie klientka sie nie mieściła w stanik i zażądała większego
          obwodu, to jej bez szemrania 85 wydała, chociaż widać było, że nie
          tędy droga. Sama nic nie kupiłam, bo mi nic zaproponować nie umieli
          i wysyłali do internetu, że większy wybór, albo do Poznania wręcz.
          Kiedy ta Pani Ania jest, bo ja coś mam pecha do Avocado?
              • amett Re: Wiem, że w Poznaniu nie ma 60tek i 65tek 01.03.08, 15:27
                Tak, wiem, pani powiedziała mi dokładnie to samo. A oznacza to tylko tyle, że w
                Poznaniu poziom uświadomienia stanikowego jest tragicznie niski w porównaniu z
                Warszawą. Zresztą, mam takie wrażenie, że Avocado nie stara się tego szczególnie
                zmienić, a szkoda.

Inna sprawa, że swojego czasu regularnie co tydzień byłam tam pytać o
                sześćdziesiątki. W końcu pani miała mnie chyba dosyć i wzięła mój nr telefonu,
                że jak pokaże się mój rozmiar, zadzwoni. Miesiąc później dostałam telefon, nie
                mogłam akurat odebrać, ale wiedziałam, że to z Avocado, bo mam ich numer, więc
                kilka dni później radośnie się tam wybrałam (a nie mieszkam w Poznaniu, 40km
                musiałam pociągiem dojechać). Pani stwierdziła, że nikt do mnie na pewno nie
                dzwonił, nic nowego nie ma, mojego rozmiaru brak i w ogóle patrzyła na mnie
                wzrokiem, jakby nie była pewna, czy jestem zupełnie zdrowa. Mogłam jej pokazać
                historię połączeń, ale nie lubię się kłócić z ludźmi o nic. Szkoda było tylko
                zmarnowanego dnia. Ta historia i jeszcze kilka innych skutecznie zniechęciła
                mnie do Avocado i chyba tylko wyjątkowo udana kolekcja wiosenna zmusi mnie, żeby
                tam zajść ponownie ;)
                • elenion_ankalima W Poznaniu są 60 i 65! Ale... 01.03.08, 18:00
                  W Poznaniu są 65 z avocado i 60 z freyi(byłam dwa razy w odstępie ok.2-3tyg i te staniki były- sama nabiustnie sprawdzałam). Niestety jest tam trochę niekompetentna pani(forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50580&w=75374370). Jakoś mało miła, mało zorientowana. Nawet nie proponuje doradzenia w kwestii stanika, tylko podaje co jest. Jak się grzecznie poprosi o spojrzenie na stanik i ocenienie czy dobrze leży to wygląda na urażoną...
      • slim.fast Re: Pani Hania gdzie? 29.02.08, 20:11
        kocio-kocio napisała:

> Olać panią Hanię.
        > Avocado na Brackiej i Pani Ania.
        > Podobnie się nazywa, a lepsza i milsza :o)
        >

ja tam niedawno byłam, na Brackiej, nie wiem na jaką panią trafiłam (jakąś taką
        bardzo młodą), ale akurat tej bym zupełnie nie polecała, wielce zdziwiona była,
        że rozmiary K produkują gdzieś ;)
        • anna-pia Re: Pani Hania gdzie? 29.02.08, 23:18
          slim.fast napisała:

> kocio-kocio napisała:
          >
          > > Olać panią Hanię.
          > > Avocado na Brackiej i Pani Ania.
          > > Podobnie się nazywa, a lepsza i milsza :o)
          > >
          >
          > ja tam niedawno byłam, na Brackiej, nie wiem na jaką panią trafiłam (jakąś taką
          > bardzo młodą), ale akurat tej bym zupełnie nie polecała, wielce zdziwiona była,
          > że rozmiary K produkują gdzieś ;)

"gdzieś"? dobre
          u siebie w szufladzie miała
          • kasica_k Re: Pani Hania gdzie? 01.03.08, 00:36
            anna-pia napisała:
            > > że rozmiary K produkują gdzieś ;)
            >
            > "gdzieś"? dobre
            > u siebie w szufladzie miała

Może akurat na stanie nie było - stan butikowy nie musi się
            pokrywać z netowym. Ale mogłaby wiedzieć, co jej
            własny pracodawca produkuje :) Może to nie ten sklep, na pewno
            Avocado Bracka 2? Bo aż się wierzyć nie chce.
            • slim.fast Re: Pani Hania gdzie? 01.03.08, 14:09
              kasica_k napisała:

> anna-pia napisała:
              > > > że rozmiary K produkują gdzieś ;)
              > >
              > > "gdzieś"? dobre
              > > u siebie w szufladzie miała
              >
              > Może akurat na stanie nie było - stan butikowy nie musi się
              > pokrywać z netowym. Ale mogłaby wiedzieć, co jej
              > własny pracodawca produkuje :) Może to nie ten sklep, na pewno
              > Avocado Bracka 2? Bo aż się wierzyć nie chce.
              >

tak, na pewno Avocado na Brackiej, ja przecież tam specjalnie z Wrocławia
              jechałam i z mapą w ręku szukałam... :/ największe miseczki były do J, a ta pani
              taka jakaś średnio rozgarnięta, serio

a ja tak liczyłam na pomoc w ogóle w dobraniu pierwszego dobrego stanika.
    • limonka_01 Re: Pani Hania gdzie? 29.02.08, 20:06
      Na Smolną.

Pani Hania nie ma już monopolu na bra-fitting w Warszawie.
      Fachową pomoc w doborze rozmiaru uzyskasz w sklepie Avocado na
      Brackiej 1 lub w Peachfield (tel.509 20 30 20, mail
      sklep@peachfield.pl). Ponadto w tych dwóch wymienionych przeze mnie
      sklepach kupisz stanik w rozmiarze takim, jak potrzebujesz, bez
      dodatkowego zwężania i oraz dodatkowej opłaty za to.
    • sofi84 Re: Pani Hania gdzie? 29.02.08, 20:12
      laski z prywatnego forum mnie tu przysłały i wmawiają mi że moje B to nie B i
      moje 80 to 75 albo i 70 (mam 77 wiec kupuje 80 bo nie cisną). a coś się
      popierniczyło z rozmiarówką. bo kupiłam w H&M 75B przez chwile ściskało teraz
      nie ściska ale cycki sie wylewają (po ciąży są zaznaczam) jak wyciągnę spod pach
      tak jak tamte kazały no i lipa straszna, wróciłam do 80B bo luźniej, nic
      wygarniać nie trzeba bo i tak zaraz się schowa pod pachy z powrotem w takim
      staniku. Laski mi mówią wejdź na lobby to weszłam
    • monisiog Re: Pani Hania gdzie? 29.02.08, 20:23
      A wiecie jakie są ceny biustonoszy na Smolnej?
      Taniej wyjdzie iść do Pani Hani czy do Avocado?
      Chce zmusić moja Mamę do zakupu stanika w odpowiednim rozmiarze, więc przyda się
      dobra ekspedientka lub p. Hania która przekona ją do odpowiedniego rozmiaru(jak
      będzie bardzo przekonywująca to może skusi się, bo jak na razie nie chce
      wykosztowywać się na stanik(okropnie skąpa jest czasem!;)) choć normalnie wydaje
      większe kwoty na ciuchy bez problemu;)
      • turzyca Re: Pani Hania gdzie? 29.02.08, 20:31
        Avocado zdecydowanie tansze. W zasadzie dowolny model avocadowski kupisz do 200
        zl, u pani Hani raczej ponizej tej sumy nie zejdziesz.

No i Avocado w razie czego - np. migracji biustu - puscisz dalej, a przerabiany
        stanik od pani Hani zalegnie w szufladzie.
      • maheda Re: Pani Hania gdzie? 01.03.08, 10:41
        Avocado jest zdecydowanie tańsze, chociaż mają w ofercie również staniki za
        około 400 zł. Ale te drogie staniki to tylko część ich oferty.
        Na Smolnej trzeba liczyć między 200 a 350 zł, zwłaszcza z przeróbką.
        W Avocado sporo modeli jest poniżej 200 zł, niektóre bliżej 100 zł, niż 200.
        • marla30 Re: Pani Hania gdzie? 01.03.08, 12:04
          Fanką pani Hani nie jestem, ale jednak da się taniej niż 200 zł. Nawet niż 150 :). W czasach przedlobbowych moja mama była u pani Hani i ta dobrała jej stanik za bodaj 140 zł (plus przeróbki dwie dychy :( ). Ale oczywiście zwężany, a jakże :(. Zgadzam się, że lepiej iść do Peachfield, pani Marysia przemiła i niczego nie wciska na siłę, wręcz przeciwnie. Jak nosisz 80B, jak ja przed wielu laty, to pewnie oscylujesz gdzieś pomiędzy 65FF a 70E/F, na pewno dobierzesz coś ładnego w okolicach 150 - 180 zł.

Co do Avocado - ja trafiłam na tę drugą babkę, kompletnie na niczym się nie znała, nie było moich rozmiarów, proponowała mi większy obwód, nie miała pojęcia, jakie ma modele Freyi na stanie.
          • monisiog Re: Pani Hania gdzie? 01.03.08, 13:38
            O cene pytam, bo mama nie ma ochoty wydawać na stanik dużo, ale ważne jest też
            aby obsługiwała ją osoba, która zna się na dobieraniu biustonoszy i wytłumaczy
            jej jak ważne jest by był prawidłowo dobrany. Potrzebne tu głownie odpowiednie
            podejście psychiczne do upartej kobitki, która twiedzi,że nie potrzebuje nowego
            biustonosza,teraz nosi 75,80B(78/97)-przeokropne buły zauważyłam nawet przed
            uświadomieniem!! dlatego myślałam o Pani Hani, bo ona to chyba umie przekonać
            człowieka. Byłam sama w Avocado i ekspedientka wydała mi sie średnia . Choć
            jeżeli macie pojęcie jak trafić na tą dobrą ekspedientke, to chętnie bym tam
            zaciągneła mame;)
            A peachfield odpoda, bo jednak na początku wolę zabrać mamę do normalnego
            sklepu, by się nie wystraszyła;)
            • maith Re: Pani Hania gdzie? 01.03.08, 15:03
              monisiog napisała:

> Potrzebne tu głownie odpowiednie
              > podejście psychiczne do upartej kobitki

Jeśli potrzebujesz kobiety w typie chamska salowa, która przejedzie się po
              Twojej matce jak czołg przy pierwszej próbie sprzeciwu, to pani Hania ze Smolnej
              będzie jak znalazł ;)

Tak, no w takiej sytuacji proponowanie Ci kulturalnych, delikatnych i
              szanujących klientki pań z Peachfield czy Avocado mija się z celem ;)
    • maith Sofi to jest tak, jakbyś 29.02.08, 22:07
      Sofi to jest tak, jakbyś w erze telefonów komórkowych próbowała kupić mieszkanie
      niedaleko poczty, żeby było Ci łatwiej zamawiać tam rozmowy telefoniczne ;)
      Pytasz o poprzedni etap ewolucji. Przydatny jakieś 5 lat temu. Teraz cała wiedza
      potrzebna do samodzielnego dobrania stanika w sklepie jest tu upowszechniona i
      setki kobiet przed Tobą poradziły sobie samodzielnie :)

Wydrukuj sobie piersiówkę
      www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fc9801d6e836a44a.html
      Poczytaj poradnik w obrazkach
      besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html
      I odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=64532723
      Chyba że wolisz być do końca życia zależna od jednego sklepu z kiepskim wyborem ;)
    • sofi84 Avocado i Eden 01.03.08, 17:33
      jesteście kochane bardzo Wam dziękuję! strusiek dzięki że mnie tu przysłałaś!
      oto relacja z zakupów:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=75948939&wv.x=1&a=76421337
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka