Dodaj do ulubionych

diametralna zmiana biustu - w dół o 10 cm!

29.03.08, 18:16
Witajcie!

Dziś odkryłam, iż są inne rozmiary niż B czy C. Obecnie mój biust nie
prezentuje się najpokaźniej. Ciekawa jestem, jak wyglądałby w
odpowiednim rozmiarze stanika.. Nie wiem też, czy piszę na
odpowiednim forum, gdyż sytuacja się u mnie diametralnie zmieniła.
Mam jednak nadzieję, iż mi to Drogie Koleżanki wyjaśnicie.

Ostatnio drastycznie schudłam z górnej partii ciała (tułów i biust).
Winne były m.in. tabletki antykoncepcyjne. Z pięknego biustu 98/76
zrobiło się 88!!!! A jeszcze 3 tygodnie temu było 92. Bogu dzięki
sprawa się wyjaśniła i tabletki zmienione - zobaczymy czy rozmiar mi
wróci, choć częściowo..

Obecnie mam bardzo wystajace żebra (nawet te między piersiami) tak,
iż widać niektóre przez ubranie. Biust, nie dość, że mały, jest b.
obwisły (można pod niego włożyć palec, a mam 21 lat i nie rodziłam
dzieci). Patrząc z boku, najbardziej wypukłe miejsca to żebra POD
obojczykiem, potem płasko i na dole fałdka biustu.

Ginekolog stwierdził, że biust powinien zacząć wracać w ciągu kilku
najbliższych miesięcy - jak sprawić, by "odrastał" jędrny?

Obecnie noszę stanik 80A-B (wiem wiem, że zły), gdyż w 75 czułam się
źle z powodu wystajacych kości - stanik mnie uwierał i zostawały
czerwone paski. Mam 76 cm przy b. ścisłym pomiarze. Lecz gdy noszę
80, to obwód diametralnie podsuwa mi się w górę! Ale nareszcie nie
czuję stanika w czasie dnia. Co powinnam wybierać? Na Stanikomanii
wyliczyłam, że 70.
Powiedzcie, jak Wy przyzwyczajałyście się do mniejszych w obwodzie
staników?

Obecnie powinnam nosić 70 C, po dojściu do formy - 70H. Nie ma więc
sensu kupować staników, które trzeba będzie wyrzucić po miesiącu.
Teraz jednak proszę o namiary do sklepów z podobnymi rozmiarami w
Trójmieście + Reda, Rumia, Wejherowo. Znalazłam na forum
Małobiuściastych adres z Gdyni, ale może wiecie coś jeszcze?
Szczególnie zależy mi na przymiarce, bo jak na razie nie mogę
uwierzyć w pasowanie na mnie takich rozmiarów.

pozdrawiam i dziekuję za odpowiedzi!
Joasia Leśny Duch
Obserwuj wątek
    • panistrusia Re: diametralna zmiana biustu - w dół o 10 cm! 29.03.08, 18:45
      Na większość Twoich pytań odpowiedź już na forum jest.
      Poruszyłaś bardzo dużo tematów i wątpię, że uzyskasz na nie odpowiedzi w tym
      wątku...musisz się trochę wysilić, poszperać w archiwum.

Wydaje mi się, że obecnie najważniejszym problemem jest nadmiar skóry, która
      została po gwałtownym schudnięciu (bo to wahania wagi, a nie urodzenie dziecka
      powoduje 'obwiśnięcie' biustu). Poszukaj wątków o masażach, kosmetykach. Ale
      przede wszystkim kup ciasny w obwodzie stanik - tak jak Ci tutaj radzą: 70.
      Twoja skóra potrzebuje teraz szczególnie podtrzymania!
      Co do przyzwyczajenia do obwodu: zrób eksperyment i zapnij stanik mając miseczki
      na plecach - zobaczysz, że nie będzie cisnąć. Najczęściej to właśnie nie obwód
      ściska, tylko gniotą źle dobrane miseczki.
    • maith Re: diametralna zmiana biustu - w dół o 10 cm! 29.03.08, 18:52
      Jeśli chcesz, żeby biust Ci odrastał jędrny, to powinnaś nosić w czasie nagłego
      wzrostu dobrze dobrane staniki. Mamy tu wątki o przyjaznych sklepach i o dobrych
      sklepach. Ale jak Ty w tej chwili szukasz 70C, w porywach do 70D, to to akurat
      możesz sobie spokojnie przymierzyć też jak przypuszczam w znośnych sklepach. Ja
      rozumiem, że co drugi sklep może być na tyle denny, żeby nie mieć 70-tek, ale
      przynajmniej co drugi powinien je na tym poziomie jeszcze mieć. A potem jak Ci
      biust zacznie rosnąć, to będziesz widzieć, że się powiększa i wtedy będziesz
      zmieniać rozmiar. Szczególnie, że prawdopodobnie wkrótce przejdziesz na jakąś
      65-tkę.
    • plecha1 Re: diametralna zmiana biustu - w dół o 10 cm! 29.03.08, 19:11
      Jest sens kupowania staników, z których się "wyrośnie"! W przeciwnym razie w ogóle nie byłoby sensu zmieniania stanika na dobry, bo przecież każda z nas zaczynała od mniejszej miseczki niż ta, która okazała się być ostateczną :) Spróbuj poszukać jakichś tanich na allegro czy nawet niedrogich w sklepie. Obwód 75 czy 70 (bo sama widzisz, że teoretycznie powinnaś celować w 70) znajdziesz na wyprzedażach, widziałam za 20 złotych w promocji biustonosz firmy Gaia na www.kontri.pl

Mnie przyzwyczajenie się do mniejszego obwodu zajęło w sumie trzy dni. W pierwszy dzień nosiłam biustonosz przez kilka godzin - nie tyle się dusiłam, co tu i ówdzie pobolewało i miałam odgniecione fiszbiny. Drugiego dnia nosiłam stanik cały dzień, było już lepiej, jeszcze były silne wgniecenia i czasem coś pobolewało, a na trzeci dzień już praktycznie nie bolało. Teraz stanika nie czuję. Może przy 75 tak Cię bolało, bo był ciut za luźny i przesuwał się po żebrach, a fiszbiny nachodziły na piersi? Spróbuj zamówić internetowo biustonosz z obwodem 70 - masz wtedy 10 dni na zwrócenie. Możesz w nim pochodzić w domu np. godzinę, a nie trzy minuty w przymierzalni, gdzie ciasno, niewygodnie.

Co do jędrności - używam serum ujędrniającego biust Farmony z serii Nivelazione, aczkolwiek uważam, że 95% działania tego kosmetyku to nie sam specyfik, ale masaż towarzyszący nakładaniu.
    • charm Re: diametralna zmiana biustu - w dół o 10 cm! 30.03.08, 10:47
      Przy takim rozmiarze nie kupowałabym na razie przez internet - po co? Skoro biut
      ma wrócić do normalnego rozmiaru w ciągu kilku miesięcy, to najpierw kupiłabym
      jakiś stanik w byle bieliźniaku (70C-70D to jeszcze łatwoosiągalne rozmiary)
      Można taki kupić już za 20zł.
      Ważne, żeby nie był wywatowany, pushupem, itp. zwykły bawełniany... a że takie
      się rozciągają po paru tygodniach, to nie ma znaczenia - za najpóźniej miesiąc
      kupisz większy (możesz od razu kupić pasujący i drugi z większą o rozmiar miseczką)
      Ważne, żeby przez cały czas wracania biustu do stanu "sprzed" mieć właściwy,
      dobrze dobrany stanik.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka