Dodaj do ulubionych

filmik o dopasowaniu stanika na Bravissimo

25.06.08, 20:05
Właśnie obejrzałam sobie ten filmik na stonie Bravissimo,
i jestem ciekawa waszych opinii.Sprawdzałam w wyszukiwarce, czy nie było już wątku na ten temat, ale nic nie znalazłam. I co sądzicie?Ja jestem zdziwiona, że wcale a wcale nie mierzą miarką, tylko "oko". I jeszcze zastanawiam się , czy ten biały stanik, który polecają tej pani jest na pewno dobry? Bo pod pachami chyba wychodzą bułki?
Wklejam link do filmiku:)
www.bravissimo.com/perfectfit/getting-the-perfect-fit/video-quick.aspx
Obserwuj wątek
    • the_mariska Re: filmik o dopasowaniu stanika na Bravissimo 25.06.08, 20:12
      Co do nie mierzenia miarką - taka już jest filozofia Bravissimo, moim zdaniem
      całkiem słuszna jeżeli się dysponuje pełną rozmiarówką. W końcu cyferki to i tak
      tylko przybliżenie, właściwy rozmiar musimy już dopasować na żywym biuście.

Za to nie podoba mi się strasznie to Harmony które jej dobrali (aczkolwiek nie
      ukrywam, że mam do tego stanika osobisty uraz ;)). Linia biustu nie jest gładka,
      kształt jakiś taki dziwny, wyraźnie przydałaby się większa miseczka, ale
      podejrzewam, że wtedy byłby problem z kosz-mar-ny-mi w tym modelu fiszbinami.
      Tak czy siak, dobrze, że chociaż 'po' prezentuje się lepiej niż 'przed' ;) Swoją
      drogą - nie mają ładniejszych staników do prezentowania na filmiku?
    • joannea Re: filmik o dopasowaniu stanika na Bravissimo 25.06.08, 22:14
      filmik sam w sobie nie jest zły, metoda "na oko" zamiast miarki też - w końcu
      zupełnie inaczej się dobiera stanik, jeżeli się to robi 20 razy dziennie, i ma
      pełna rozmiarówkę do eksperymentowania pod ręką.
      Oglądałam to cudo wczoraj, jeszcze zanim spojrzałam na forum, i też byłam
      przekonana, że miska jest za mała. Pierś z profilu ma nieładny kształt, jakiś
      taki spłaszczony, choć sutki wypadają na odpowiedniej linii. Wydaje mi się, że
      powinni dobrać o co najmniej rozmiar większą miseczkę...
      • kasica_k Re: filmik o dopasowaniu stanika na Bravissimo 25.06.08, 23:04
        Przede wszystkim linia piersi z profilu nie jest gładka, coś tam się wybrzusza.
        Przydałaby się głębsza miseczka, ale w tym modelu fiszbiny natychmiast zrobiłyby
        się za szerokie, a obwód za luźny, w związku z rozginaniem się fiszbin na boki.
        Na filmiku fiszbiny celują mniej-więcej tam, gdzie powinny, mostek ładnie leży -
        zastrzeżenia mam natomiast do górnej części miseczki. Powiedzmy tak: jeśli
        chodzi akurat o Harmony i o biust tej pani, to moim zdaniem jest to najlepszy
        dobór, jaki jest możliwy :) Natomiast Strasznych Buł to ja tam nie widzę, pani
        ma tłuste paszki, cała jest nieco przy kości.
        • kasica_k Re: filmik o dopasowaniu stanika na Bravissimo 25.06.08, 23:17
          Ok, obejrzałam wersję full
          www.bravissimo.com/perfectfit/getting-the-perfect-fit/video-full.aspx
          - i buły są, albowiem babeczka ewidentnie jest w stanie przedmigracyjnym, co w
          sumie nie jest niczym dziwnym :) Założę się, że po miesiącu zgłosi się po
          większą miseczkę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka