Dodaj do ulubionych

Zakupy lakierów i akcesoriów do paznokci

21.05.21, 11:07
Hej, jaką stronę polecacie z dobrej jakości lakierami do paznokci i akcesoriami? U mnie w mieście niestety tylko sklepy marek NeoNail czy Semilac, wolałabym tańsze zamienniki. :)
Obserwuj wątek
    • kasiaotreba Re: Zakupy lakierów i akcesoriów do paznokci 16.11.21, 13:53
      Hej. Na polskim rynku istnieje kilka firm. Mnie zaciekawiła marka Semilac. Jeśli chcesz kilka ciekawostek o tej marce i lakierach to znajdziesz je samplecity.pl/Czy-warto-stosowac-lakiery-hybrydowe-Semilac/
    • lusiaa13 Re: Zakupy lakierów i akcesoriów do paznokci 14.02.22, 01:45
      Ja zamawiam na ezebra i darmarsklep
      • monika14131 Re: Zakupy lakierów i akcesoriów do paznokci 20.04.22, 08:37
        Ja polecam sobie poczytać fajny artykuł w temacie wiosennych kolorów w tym sezonie: mydlarniaszuruburu.pl/Lakiery-do-paznokci-hybrydowych-%E2%80%93-poznaj-popularne-odcienie-na-wiosne/
    • dominikanowak31997 Re: Zakupy lakierów i akcesoriów do paznokci 18.05.22, 20:24
      Hejka, robie pazy około 10 lat i powiem ci szczerze że neonail i semilac wcale nie wychodza drogo. W sensie ok nie jest to najtańszy ale co by nie było masz podany skład- te z chińczyka z allegro nie wiadomo co tam jest. Moze poluj na promocje, zawsze przed jakimiś okazjami są spoko ceny. Semilac nie które kolory nie kryją jakoś rewelacyjnie ale z moich obserwacji wynika że są trwałe jak na użycie domowe a znowu z neonaila jestem mega zadowolona z baz i topów. Luknij sobie ich stronki bo teraz są fajne rabaty na dzien mamy. d-track.pl/p/939d/e7ll/mICC gohere.pl/p/939d/QnfZ/RAfd

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka