Dodaj do ulubionych

Mam brzydki zwyczaj - poradźcie mi coś.....

22.03.07, 13:57
Obgryzam paznokcie. Teraz już mniej niż kiedyś ale jednak, ale mam pracę
związaną z obsługą klienta i chcę jakoś wyglądać. Podobno nałożenie sztucznych
paznokci może jakoś pomóc Ale jakich: żelowych, akrylowych? Skutecze będzie?
Czy to niszczy paznokcie? Podobno można grzybicy od tego dostać, czy to prawda?

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • chommiczka Re: Mam brzydki zwyczaj - poradźcie mi coś..... 18.04.07, 16:11
      Hej. Na pewno tipsy zapobiegają obgryzaniu paznokci, bo przecież tipsa nie
      odgryziesz :)
      Jednak tipsy (obojętnie jakie) niszczą naturalną Płytkę paznokcia. Paznokcie są
      bardzo słabe, cienkie, miękkie. Trzeba odczekać, aż cała płytka zejdzie i
      odrośnie ta nowa-zdrowa.
      Ja po zdjęciu miałam paznokcie jak z papieru. Pytałam się koleżanek, to mówiły,
      ze maiły podobnie.

No, ale wszystko ma swoje wady i zalety ;)
      Na pewno tipsy ozdobią Twoje dłonie i będą wyglądać bardziej elegancko. Tylko,
      oby nie były za długie i wymalowane agresywnie, bo to raczej odstrasza :) Poza
      tym, zbyt długie są niewygodne ;)
      No i w tipsach trudno pisze się na klawiaturze i SMS'y w telefonie :)

Pozdrawiam ;)
      • patex87 Re: Mam brzydki zwyczaj - poradźcie mi coś..... 27.05.07, 19:52
        kwestia przyzwyczajenia :) ja mialam nie raz dlugie i wszystko było elegancko
        smsy pisalam na klawiaturze też choć sobie ja delikatnie zdarłam :P hehe a jesli
        masz taki nawyk obgryzania to napewno tipsy od tego Cie uwolnią ,,, a jesli
        bedziesz chciala to pomysl sobie ile na tipsie jest bakteri moze Ci sie odechce
        obgryzac hehe ;) zarcik ... ale polecam tipsy ... a co do grzybicy to np moja
        kolezanka dostala ale jak robila akrylowe ;) pozdrawiam
      • aguchakrk Re: Mam brzydki zwyczaj - poradźcie mi coś..... 30.05.07, 16:30
        Jednak tipsy (obojętnie jakie) niszczą naturalną Płytkę paznokcia. Paznokcie są
        > bardzo słabe, cienkie, miękkie.

to nieprawda. chyba, że stylistka nie jest stylistką. paznokcie po zdjęciu
        żelu/akrylu są prawie takie same jak przed zabiegiem, różnica o lekkie
        matowienie tipsa. Zresztą przy prawidłowym ściąganiu masy zaleca się zostawienie
        minimalnej warstwy do zrośnięcia, tak, aby nie było jej widać, ale właśnie po
        to, żeby nie uszkodzić pazurka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka