Dodaj do ulubionych

Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy???

IP: *.swiecie.vectranet.pl 31.01.10, 10:44
Jaki ginekolog w Świeciu jest dobry bądź najlepszy i najbardziej ludzki???Co
myślicie o Przeperskim ??Bo pierwsze moje wrażenie zrobił okropne -jakby z
przymusu był lekarzem i od niechcenia odpowiadał na ważne dla mnie pytania.
Obserwuj wątek
    • Gość: aa Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.10, 11:42
      zależy do czego ma być ten ginekolog
      do samego przepisywania tabletek?
      do badania?
      prowadzenia ciąży?
      • Gość: czarnulka Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.centertel.pl 31.01.10, 13:17
        to nie jest wazne do czego ma byc ginekolog!Ginekolog to lekarz,który powinien
        byc od wszystkiego i miec podejscie do nas-pacjentek.Ja osobiscie chodze od 11
        lat do dr.Szolgini,prowadzil moje dwie ciąże a teraz przepisuje mi tabletki i
        bardzo dokladnie bada za kazdym razem i to jest moim zdaniem najważniejsze.
        • adelajda211 Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? 31.01.10, 14:52
          Moim zdaniem też Szolginia jest najlepszy. Prowadził moje dwie
          ciąże, w tym jedna bliźniaczą. Zawsze mogłam na niego liczyć, a gdy
          wylądowalam w szpitalu to traktował mnie bardzo dobrze. Zaznaczam,
          że nie leczyłam się prywatnie.
          Aco do pozostałych lekarzy pracujacych w Nowym Szpitalu tez nie mam
          zastrzeżeń, wszyscy sa bardzo mili i wyrozumaili chociaż nie mogę
          się wypowiadać o ich leczeniu bo nie miałam z nimi takiego kontaktu.
          Chociaż nigdy nie zapomne słów wsparcia przezd porodem bliźniaków
          kiedy musiałam zgodzić się na transport do Grudziądza
          • Gość: viva_olivia Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 31.01.10, 17:40
            Jeżeli chodzi o przychodnie to btrudno mi polecić bo mam mieszane
            uczucia, a jeżeli prywatnie to Karolczak, chociaż krążą rówżne
            opinie na temat tego ginekologa, ja jednak postanowiłam pójść i
            przekonać się na własnej skórze i naprawde polecam.
      • Gość: gosc Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 01.02.10, 18:43
        prowadzenia ciązy
        • Gość: trelewa Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: 109.243.64.* 02.02.10, 12:19
          a myslicie ze przyjmie mnie dr karolczak bez umawiania na wizyte? bo nie moge
          sie dodzwonic.. znacie moze koszt wizyty + badanie cytologiczne/?? ile bierze dr
          karolczak??
    • Gość: karo Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.xdsl.centertel.pl 31.01.10, 19:12
      a czy w przychodni przyjmuje jakaś kobieta-ginekolog?
      • Gość: aaa Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 31.01.10, 19:24
        jest w przychodni kobieta ginekolog- p. Anna Ogrodnik, przyjmująca w poniedziałki po połodniu
      • Gość: agata Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.10, 19:27
        Tak, w przychodni przyjmuje pani doktor, jej nazwisko to Ogrodniczak o ile się nie mylę, przyjmuje chyba tylko raz w tygodniu, w środy po południu.
        • Gość: agata Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.10, 19:28
          Przepraszam za małe wprowadzenie w błąd ;)
        • Gość: Lora Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 09.02.10, 21:10
          Ta Pani doktor jest masakryczna, nie polecam.
          • Gość: x Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: 83.238.159.* 14.02.10, 19:24
            Okropna kobieta, nie polecam, w ogóle nie ma podejścia do pacjentek i zachowuje
            się jakby siedziała tam za kare!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Natalia Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: 83.238.159.* 17.05.10, 20:58
        KAROLCZAK I PRZEPERSKI! JEDEN POPROWADZIŁ MI CIĄŻĘ I DZIECIACZEK I JA MIELIŚMY
        SIĘ DOBRZE,PEŁNE ZAINTERESOWANIE KOBIETĄ JAKO CZŁOWIEKIEM I OSOBNĄ JEDNOSTKĄ A
        NIE KOLEJNYM PRZYPADKIEM CIĘŻARNEJ.POLECAM PRZYSZŁYM MAMOM:)
    • Gość: karo Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.xdsl.centertel.pl 31.01.10, 20:17
      a warto do Niej iść, czy lepiej poszukać kogoś w Bydgoszczy?
      • Gość: czarnulka Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.centertel.pl 31.01.10, 21:48
        nie polecam pani Ogrodnik,jest ona niekompetentna,lekceważąco podchodzi do
        pacjentek oraz zle interpretuje wyniki badan
        • Gość: viva_olivia Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 01.02.10, 11:37
          zgadzam się z czarnulką w 100%, też miałam niemiłe doświadczenie z
          tą panią, ale wiem że niektóre kobiety są zadowolone. Pamiętaj że
          ginekolog to lekarz taki jak każdy inny niejedno w życiu widział a
          faceci ginekolodzy są niby bardziej wrażliwi i delikatni.
    • Gość: karo Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.xdsl.centertel.pl 01.02.10, 11:38
      hmmmm......to chyba lepiej poszukać kogoś w Bydgoszczy. Szkoda, że w
      Świeciu jest tylko jedna pani ginekolog:(
      • Gość: majkaaaa Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 01.02.10, 12:19
        To może w takim razie, ktoś by mógł polecić ginekologa, do którego
        warto udać się przy planowaniu i poprowadzeniu ciąży??? Słyszałam
        dobre rzeczy o panu Gmitrzaku (przyjmuję m.in w Przychodni)?? Jakie
        są Wasze opinie, rady:)??
        • Gość: asdfghjkl Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.10, 01:21
          Gmitrzak jest w porządku. Prowadził moją drugą ciążę i był ok.
          Jednak, jeżeli stać Cię na prywatne prowadzenie ciąży to ja zawsze
          będę polecała Bydgoszcz a nie Świecie. Czwórkę dzieci w Świeciu
          urodziłam, bo z moimi porodami było tak, że zanim zdążyłam się
          przygotować, było już po, ale jednak nie były to porody miłe.
          Atmosfera do dupy, lekarze bezduszni i wszyscy wiedzą lepiej niż
          kobieta rodząca czy już czas na parcie czy nie. Niestety natury się
          nie da oszukać i to kobieta czuje, kiedy ma przeć a nie jakiś człek
          po drugiej stronie barykady. Poza tym czasem możesz nie dostać
          wypisu ze szpitala i nie masz szans na dowiedzenie się czegokolwiek
          o swoim zdrowiu. Jak zapytasz to są obrażenni, bo muszą pomyśleć.
          Kolejny temat to ocenianie personelu. Jak masz więcej niż dwójkę
          dzieci to już jesteś albo z patologicznej rodziny, albo biedak i
          nieuk co to nie wie jak się zabezpieczyć. Nie potrafią skumać, że
          ludzie, którzy mają wykształcenie a za tym idącą kasę, mogą chcieć
          mieć piątkę dzieci, bo ich po prostu stać na zabezpieczenie
          przyszłości dzieci. A pewne tradycje rodzinne również mogą mieć
          wpływ na wielodzietność (u mnie, przodkowie tworzyli duże rodziny,
          bo ich było stać na to i wychodzono z założenia, że jeżeli da się
          radę wykształcić np. ósemkę dzieci, to powinno się to dla kraju
          robić). Niestety personel medyczny w kraju, w którym w latach
          sześćdziesiątych i siedemdziesiątych pozwalano studiować dzieciom z
          robotniczych rodzin a nie tym z klasy średniej i przedwojennej
          arystokratycznej, jest taki, jaki widzimy na co dzień. Ale to nie na
          temat.

Osobiście polecam doktora Sarapa z Bydgoszczy. Nie jest tani, ale
          kompetentny i dobry fachowiec. Zadba o Ciebie i Twoje dziecko. Poza
          tym sprzęt, na którym pracuje jest naprawdę dobry a to może czasem
          uratować życie dziecka lub Twoje.
        • Gość: zimorodek Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.10, 13:29
          Maciej Przeperski.....bije na łeb wszystkich ginekologów jakich w życiu
          spotkałam, a niestety spotkałam ich wielu.....dr Przeperski jest jak lekarz z
          Leśnej Góry.....bardzo dobry fachowiec, przemiły i bardzo troskliwy o swoje
          pacjentki....prowadził moją ciążę, wcale nie prywatnie tylko na Fundusz a byłam
          traktowana rewelacyjnie...POLECAM...POLECAM.....POLECAM
      • Gość: aga Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.10, 21:57
        Polecam p.Gmitrzaka.przyjmuje w świeckiej przychodni.nieodpłatnie.jest dobry,bo
        naprawde nie łatwo się do niego zarejestrować.jest bardzo rzeczowy,nie dziwaczy
        tylko wyczerpująco i z humorem odpowiada na każde pytania.bada bardzo
        delikatnie.po wielu próbach mam wreszcie super lekarza.
    • Gość: sigma Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.adsl.inetia.pl 01.02.10, 12:27
      Gmitrzak jest bardzo sympatyczny, u niego na badaniu można poczuć
      się swobodnie. Pytałaś o ludzkiego ginekologoa - Gmitrzak
      zdecydowanie ludzki.
    • makika7_0 Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? 01.02.10, 12:45
      ja chwalę sobie Krakowiaka, chociaż nie każdemu odpowiada jego poczucie humoru. ostatecznie chyba żadna nie ma porównania wszystkich, bo szybko trafiła na dobrego lekarza, którego się trzyma. stanowczo odradzam panią Ogrodnik - traktuje gabinet i jego pacjentki jak pracę przy taśmie. byłam raz - jej badanie było tak szybkie (z pobraniem wymazu), że ledwo zdążyłam usiąść już miałam schodzić z fotela... dobry jest Przeperski, ale ja się z nim zetknęłam w Bydgoszczy - zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Szolginia jest też ok, ma świetne podejście do pacjentek - łagodny, delikatny, taki uspokajający - idealny dla kobiet, które nie przepadają na ginekologami - facetami
      • Gość: yyyy? Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: 83.238.159.* 02.02.10, 21:57
        a jak tylko tabletki bym chciala to gdzie najlepiej isc? i wogle czy wtedy tylko
        normalnie bada czy dodatkowo cos tez? krew trzeba pobierac albo cos? pozdr.
        • Gość: czarnulka Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.centertel.pl 02.02.10, 22:46
          po tabletki to najlepiej,najszybciej,bez badania do pana Górskiego,który
          przyjmuje w zielonej przychodni
    • Gość: Tina Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.10, 23:07
      Polecam Karolczaka,chodzilam do niego przed ciążą w trakcie i nadal chodzę czyli 13 lat,jestem bardzo zadowolona z tego lekarza.
    • Gość: Bobasek Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 04.02.10, 14:54
      powiem wam jedno,ja jestem zadowolona z p.Gmitrzaka,prowadził mi dwie
      ciąże,przyjmuje w zielonej przychodni,do niego się dostać,to trzeba pół dnia
      spędzić w przychodni,ale ogólnie jest dobry jako ginekolog,bardzo pocieszny pan.
      • Gość: Majka Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: 109.243.180.* 04.02.10, 18:50
        Panią Ogrodnik odradzam, niedelikatna, krótka w podejściu, i błędnie
        interpretuje wyniki.Miałam również kontakt z inna panią ginekolog w Bydgoszczy i
        też nie była delikatna, więc chyba ta opinia jest trafna że mężczyźni bardziej
        są delikatni.Z panów miałam kontakt z Gmitrzakiem i Przeperskim , obaj zrobili
        na mnie dobre wrażenie.Badanie bezbolesne, czułam się rozluźniona, dostałam
        odpowiedź na każde pytanie,jak to mówią mają podejście do kobiet.
        • Gość: <> Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.10, 22:05
          Gmitrzaka chwalą, ale ja nie mam dobrych wspomnień. Wykrył u mnie ciążę, której
          nie było. Co się strachu przez niego najadłam, to moje. Górski wykluczył ciążę
          od razu. Zatem Gmitrzak ma u mnie minusa za tą diagnozę, bo sobie nie
          wyobrażam,żeby ginekolog mógł się tak pomylić. Strach pomyśleć, co by było gdyby
          moją ciążę prowadził... ;|
          Polecam Górskiego, bo chodzę do niego od kilku lat, diagnozy składa słuszne,
          leki przepisuje tanie i są one skuteczne.
          Czasami gdy chcę zaczerpnąć profesjonalnej obsługi, czyli usg + usg sondą, oraz
          wymaz pod mikroskop na miejscu - udaję się do Bydgoszczy, na ulicę Chrobrego do
          pani Pacheckiej, oczywiście NFZ. Podam numer do rejestracji - 52 322 60 26.
          • Gość: o jejku Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.ip.netia.com.pl 10.02.10, 15:49
            Chodzisz do dr Górskiego do przychodni?!!! Mam nadzieje, że jednak nie. Przecież
            ten lekarz nie bada, "na oko" wypisuje recepty,jedynie na podstawie objawów
            podanych przez kobietę itd. Chyba, że lubisz posłuchać przez godzinę wykładu o
            samochodach...
            • Gość: <> Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.10, 16:33
              Czy ja pisałam po hindusku? Przecież wyraźnie napisałam, że już byłam przez
              niego leczona i zostałam tanio i szybko wyleczona, więc jakich jeszcze dowodów
              potrzebujesz?!
              • Gość: o jejku Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.ip.netia.com.pl 10.02.10, 20:43
                Jeżeli coś ci dolegało a dr G. faktycznie Ciebie zbadał,zastosował odpowiednie leczenie to ok i przepraszam :) Chyba,że przepisał leki "na oko" - tak to ja też potrafię się wyleczyć.
                Mam nadzieje, że się mylę ... Tak czy inaczej nie polecam tego lekarza.
                • Gość: >< Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.adsl.inetia.pl 14.02.10, 19:47
                  Oczywiście,że zbadał i na podstawie tego zdiagnozował i wyleczył......
                • misia1026 Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? 12.04.13, 20:51
    • Gość: ada Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.10, 08:39
      Polecam Karolczaka prowadzi mi ciąże i jestem bardzo zadowolona!
      miałam ciąże zagrożona i naprawdę mi pomógł teraz to tylko czekam cierpliwie do rozwiązania bo to tylko kwestia dni.
      • Gość: <> Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.10, 20:06
        Jako,że piszemy też o ginekologach z zielonej przychodni, to czy ktoś zna
        wszystkie nazwiska tych pań położnych, czy jak się tam zwą, które siedzą w
        poradni K i rejestrują?
        Jedna jest bardzo niemiła - chyba od zawsze - i zawsze zapomnę jej nazwiska, a
        nie mogę od dawna na nią trafić...
        Dziekuję.
    • Gość: aa1 Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.10, 21:05
      Leczyłam się u ginekologów i w Świeciu i w Bydgoszczy, tam też dwa razy rodziłam
      i wniosek mam jeden : jak pan doktor ma dobry humor i "wpadłaś" w mu oko ( nie
      wiem od czego to zależy) to dobrze cię potraktuje czy leczysz się prywatnie czy
      też państwowo, a najlepiej jakbyś się sama na wszystkim znała i nie zadawała
      pytań i w ogóle nic nie chciała, a rodzić masz wtedy, kiedy im pasuje i mają
      akurat wolne miejsce na porodówce(Bydgoszcz).Pan P. ze Świecia też różnie
      traktuje prywatne pacjentki,jednej od razu zrobi cesarkę(bo ona chce) a innej
      każe się męczyć kilka tygodni a rodzić najlepiej u innego lekarza na
      dyżurze.Najlepsi wg mnie w Świeciu to 1. dr Mikołajczak(ale już nie
      przyjmuje)jak coś się dzieje, nie pyta się mnie co robić, tylko mówi, co ja mam
      robić i gdzie jechać na specjalistyczne badania; 2. dr Gmitrzak faktycznie
      rozładuje stres, pożartuje i nie wręcza wizytówki, żeby lepiej przyjść
      prywatnie.(co przytrafiło mi się kilkakrotnie u innych lekarzy).
    • Gość: aa1 Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.10, 21:11
      Małe sprostowanie : dr. Mikołajczak nie przyjmuje "państwowo" w przychodni w
      Nowym Szpitalu. Prywatnie nie chodzę, szkoda pieniędzy i tak jak nie spodobasz
      się lekarzom, potraktują cię tak, że szkoda gadać.
    • Gość: Gosc Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 16.04.10, 16:29
      Przeperski to wielka katastrofa w Bydgoszczy też nie ma dobrej opini .Nie jest
      dobrym lekarzem ,a jeśli jesteś w ciąży to pamiętaj do pracy będziesz chodziła
      do 9 miesiąca lub do rozwiązania bo zwolnienia Ci nie da.
    • Gość: hehehe Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: 83.238.157.* 16.04.10, 17:23
      przeperski prawia wrazenie cwaniaczka ale jest dobrym lekarzem ale
      ja polecam mikołajczaka. tez przyjmuje w konsylium.
      • Gość: Gosc Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 16.04.10, 21:11
        Przeperski nic nie robi sobie z Pacjentek np W poradni ma przyjmować o 10 a
        przychodzi o 11 albo w ogóle -szkoda gadać ale w tym szpitalu to robi się coraz
        gorzej.
        • Gość: Nina Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 17.04.10, 07:40
          Masz racje!!!!Przeperski ma gdzieś pacjentki.A podejście to już w ogóle
          tragiczne (najlepiej by je grupowo przyjmował bo nie ma stale czasu )i podważa
          zawsze zdanie innych lekarzy .
    • Gość: Suchy Bronek Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: 57.90.36.* 17.04.10, 12:20
      Nie jestem ginekologiem ,ale mogę zajrzeć :]
      • Gość: Jogobella Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.10, 15:39
        Jesli mogę polećić dobrego gina to napewno Gmitrzak (zielona
        przychodnia oraz prywatnie) i Karolczak (prywatnie,przyjmuje nawet
        bez umówionej wizyty), zetknęłam się również W Nowym Szpitalu z dr
        Szolginią (całkiem sympatyczny) oraz Przeperskim (dość formalny
        facet) i Włodarczykiem (w zależności chyba czy się spodobasz czy
        nie, dla mnie był miły nawet żartował)
        Stanowczo nie polecam NIKOMU dr Górskiego (zielona przychodnia) nie
        powinien on w ogóle już pracować - owszem zleci ci leki, będziesz
        myślała, że dobre skoro cie zbadał itd. ale tak naprawde on to
        zrobi "na oko" jeśli trafi w diagnoze to ok ale np. tabletki anty,
        które przepisuje swoim WSZYSTKIM pacjętkom Rigevidon (owszem tanie
        ok 5-7zł) są dla starszych babek w okresie menopauzy. Ja byłam u
        niego i nie wykrył 6tyg ciąży i zlecił mi tabletki wywołujące
        okres... te tabletki mogły uszkodzić płód, ale szczęście w tym
        nieszczęściu moją córeczka jest zdrowa! Ale szczerze dziewczyny
        lepiej troche odczekać w kolejce do Gmitrzaka niż się leczyć u tego
        psychopaty Górskiego! Żałuje, że nie pozwałam gościa... Pozdrawiam
        • Gość: do kłamczuchy Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.adsl.inetia.pl 18.04.10, 19:34
          Już drugi raz kłamiesz i oczerniasz doktora Górskiego. Bądź świadoma, że za
          słowa "psychopaty Górskiego" możesz mieć kłopoty. Zdajesz sobie z tego sprawę?
          Pewnie nie.

Napisałaś "tabletki anty, które przepisuje swoim WSZYSTKIM pacjętkom to
          Rigevidon". Po pierwsze pisze się pacjentkom...
          Po drugie, byłaś przy każdej wizycie i przy każdej pacjentce, gdy lekarz
          wypisywał receptę, że piszesz WSZYSTKIM pacjentkom?! Ciekawe stwierdzenie!!!
          Byłaś u niego raz czy dwa i uważasz, że wiesz wszystko i możesz kogoś oczerniać
          bezpodstawnie???

Ja chodzę do Górskiego od wielu lat i nigdy nie słyszałam z jego ust słowa
          "Rigevidon",nawet nie wiem co to. Gdy byłam młoda dostawałam od niego Diane35,
          następnie Microgynon, potem Cilest. Moje znajome również otrzymywały takie
          tabletki, więc dziewczyno KŁAMIESZ i to już drugi raz na tym forum.

Już Ci tłumaczyłam, że bardzo trudno wykryć tak wczesną ciążę (od 0tyg-6tyg)
          opisywałam nawet przypadek mojej znajomej, że była u kilku ginekologów i żaden
          nie widział ciąży, a była w 5-6tyg. Nie znasz się na tym w ogóle,więc się w tym
          temacie nie udzielaj!

Co do Gmitrzaka, którego tak wychwalasz pod niebiosa, to stwierdził u mnie
          ciążę, której nie było. Dopiero Górski po zbadaniu powiedział, że żadnej ciąży
          nie ma... Minęło od tamtej pory 1,5 roku a dzieci nie posiadam. Dziękuję za
          takie diagnozy. Byłam u niego pierwszy raz i ostatni. Nawet problem robi z
          wypisaniem recepty, bo on nie zajmuje się pacjentami Górskiego. Śmieszne.

Jesteś jakaś niezrównoważona i za Twoje oszczerstwa powinna Cię spotkać
          odpowiednia kara.
          • Gość: jiiii Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.adsl.inetia.pl 16.06.10, 14:10
            Z tego co wiem Diane35 powinny dostawać kobiety dopiero po urodzeniu
            pierwszego dziecka, gdyż są "za mocne" dla młodych kobiet. A wiesz
            skąd to wiem? Od doktora Górskiego.
    • Gość: pola Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.tvgawex.pl 18.04.10, 17:14
      A JA TYLKO DO OGRODNIK CHODZĘ I JESTEM ZAWSZE BARDZO MIŁO PRZYJĘTA I
      OBSLUŻONA JAK MOŻNA BADANIE CYTOLOGICZNE NAZWAĆ OBSŁUGĄ PA KOBIETKI
      • Gość: Jogobella Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.10, 00:15
        Miejmy nadzieję, że nigdy się nie spotkasz ze złą diagnozą dr
        Górskiego. ja szczerze mogłam go podać do sądu i nie boję się tego
        mówić. wyraziłam tylko swoją opinię i nie mam zamiaru się z nikim tu
        kłócić. to każdej z nas prywatna sprawa do jakiego lekarza chodzi.
        przepraszam jeśli cię uraziłam swoim postem
        • Gość: Jogobello Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.10, 15:29
          Nie mnie uraziłaś, tylko zszargałaś dobre imię dr. Górskiego pisząc, że
          WSZYSTKIM PRZEPISUJE TE SAME TABL.ANTY.

Skoro mogłaś go podać do sądu - to czemu tego nie zrobiłaś? Brak dowodów?
    • Gość: Świeciak Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.10, 23:53
      Kulczyk ul.Ciepła
      • Gość: Emilka Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.10, 11:27
        Dla mnie najlepszym lekarzem w Świeciu godnym polecenia jest
        dr.Nowacki.
        • Gość: do Świeciaka Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.ip.netia.com.pl 20.04.10, 16:26
          Kulczyk hahahaha dobre!! Na prawde w to wierzycie :)???????
          • Gość: Jogobella Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 21:42
            próbujesz mnie podpuścisz ale to moja sprawa, poprostu z własnego
            doświadczenia nie polecam tego doktora, nie chodzę do niego i z tego
            co wiem to owy dr Górski jest "do wypisywania recept" nie spotkałam
            na korytarzu przed poradnią K kobiete która szła by do niego się
            badać. ale jak już mówiłam to każdego indywidualna sprawa u jakiego
            doktora się leczy.
            • Gość: .. Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 22:26
              I znowu twoje insynuacje.
              Jesteś niedorozwinięta?

Z własnego doświadczenia nie polecasz, więc dziękujemy za informację, ale
              opierasz się TYLKO NA SWOIM DOŚWIADCZENIU. Przestań wypisywać bzdury typu " nie
              spotkałam na korytarzu przed poradnią K kobiete, która by szła do niego sie
              badać"- kretynko, bo już ręce opadają, czy stałaś pod drzwiami CODZIENNIE 5 dni
              w tygodniu po 6-7 godzin, w porze urzędowania dr.Górskiego? Rozumiem, że tak! I
              drugie pytanie oślico - czy jak stałaś tam codziennie i pilnowałaś, to PYTAŁAS
              SIĘ KAŻDEJ KOBIETY CZY IDZIE SIĘ BADAĆ CZY PO TABLETKI????!!!

Mózgu to ty nie masz.
    • Gość: do tej wyżej Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 12:14
      Następna ułomna..."niedorozwinięte stare baby" - hmm, ciekawe określenie
      starszych kobiet. A swoją drogą, po co one mogą chodzić do ginekologa...
      Hm...Pewnie po tabletki, no nie?> Jak napisała Jogobella, co? No bo tak
      zazwyczaj robią kobiety po 60stce.

Poza tym, znam wiele starszych kobiet, również w rodzinie, które chodzą do
      Górskiego i leczą się u niego, i nie życzę sobie, żebyś obrażała tych ludzi. Jak
      Ci się nie podoba Górski, to nie chodź. Skoro musisz chodzić do młodego lalusia
      i się popodniecać, to sobie takiego znajdź.

I uważaj na to co piszesz o tym lekarzu, bo możesz niebawem otrzymać wezwanie w
      pewne miejsce.

Tu nie jesteś anonimowa jak ci się dziecko wydaje.
      • Gość: pikczu Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 15:27
        taki mądry ciekawy wątek, a tu już po sądach chcą się ciągać wstyd dziewczyny! A
        Jogo cie przeprosiła wiec nie rozumiem po co dalej próbujesz podpuszczać. Jakaś
        dziwna jesteś.
        • Gość: do jogo Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 15:33
          przestań sama sobie odpisywać bo jesteś nudna
          przestań siać kłamstwa i napisz coś sensownego
          jak do tej pory napisałaś tylko jedno zdanie z sensem :"z mojego
          doświadczenia..." i na tym powinnaś zakończyć swoje mądrości
          • Gość: asik Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 22.04.10, 22:18
            Polecam dr. Mikołajczyka Zawsze można liczyć na jego pomoc Wielokrotnie się o
            tym przekonałam i szczerze polecam
    • Gość: Ola Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 23.04.10, 09:48
      Mikołajczak:)
      • Gość: fifa Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.10, 11:22
        MIKOŁAJCZAK!!!:)
    • Gość: julia Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.147.107.97.nat.umts.dynamic.eranet.pl 29.04.10, 11:10
      Zgadzam się,że faktycznie Przeperski nie daje wydruków z USG, gdy ja
      prosiłam powiedział,że nie ma papieru.W trakcie ciąży leżałam
      kilkakrotnie w szpitalu i tam byłam badana przez innych lekarzy i
      zawsze słyszałam podobne opinie.Byłam też na USG 4D, którego wynik
      też był podobny do wyników U Przeperskiego.Faktem jest,że wizyta u
      niego przebiega zawsze szybko,zwiężle i na temat ale w przypadku
      jakiś problemów poświęca więcej czasu na badanie i rozmowę.Ale to są
      moje odczucia, każda z nas oczekuje być traktowana indywidualnie a i
      jemu zdarza się pewnie gorszy dzień.W sumie cała nasza służba
      zdrowia kuleje i jeszcze długo opieka lekarzy nie będzie taka jakiej
      byśmy oczekiwali.NIESTETY
    • Gość: Ola Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 12:31
      Hm tak po przeczytaniu co któregoś jestem zdziwiona ale nie chce się kłocić.
      Ja znam tylko p. Górskiego a to przez to że do p.Gmitrzaka nie mogę się dostać
      takie kolejki... i dużo ciężarnych.
      Mi także przepisał Rigevidon.
      Ostatnio miałam sytuacje że spóźniała mi się miesiączka ponad 2 tyg. Po pójścia
      do p. Górskiego bez zbędnych pytań dostałam tabletki na wywołanie miesiączki(
      zero pytań czy mogę być w ciąży)Gdy spytałam co może być objawem braku
      miesiączki dostałam odpowiedz że nie będzie ze mną wchodził w szczegóły a
      powodów może być wiele. I tyle...A 2 miesiące wcześniej byłam z bólem jajnika
      dostałam tylko tabletki "bo to może być zapalenie".
      • Gość: kropeczka Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.ip.netia.com.pl 29.04.10, 13:15
        osobiście odradzam wizyt u dr Przeperskiego. bylam u niego prywatnie i zaczal
        rozmowe od tego, ze taka ladna dziewczyna nie moze byc chora. zwracal sie do
        mnie zdrobniale i tak uroczo, ze az mnie odpychalo. nie naleze do tego typu
        kobiet, ktore upajaja sie komplementami i slodkimi usmieszkami. moze na starsze
        kobiety dziala inaczej, ale jak dla mnie to nie byla fachowa wizyta.
        dr Ogrodnik jest sucha, ale konkretna. jedynym minusem jest brak wglebiania sie
        w sedno sprawy
        dr Szolginia starej daty. stwierdzil u mnie ciaze pozamaciczna, a to byla zwykla
        torbiel. procz tego jest bardzo mily
        szczerze polecam dr Zakrzewską - Pierzchalo z Bydgoszczy. najpierw znalazlam o
        niej opinie w internecie, a potem osobiscie sie przekonalam, iz jest to
        najbardziej kompetenta i rzeczowa pani dr, ktora w dodatku jest bardzo mila i
        delikatna. w tym momencie chcialabym obalic mit dotyczacy kobiet ginekologow, bo
        ta kobieta jest urodzonym lekarzem z pasja i zaangazowaniem.
        uwazam, ze mozna poswiecic 100 zl na jednorazowa wizyte w celu dokladnego
        przebadania sie, ale jestem swiadoma, iz wiekszosc kobiet wybiera leczenie z NFZ
        i stad nie moge nikogo polecic ze Swiecia, bo nie mam pozytywych wspomnien:)
        • Gość: Roz Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.swiecie.vectranet.pl 29.04.10, 20:41
          Ja akurat byłam u dr Przeperskiego ale w szpitalu i stwierdzam że jest okropny
          ,nawet do ciężarnej kobiety nie ma podejścia ,nic nie wytłumaczy bo nie ma czasu
          ,a jak się coś dzieje to mówi ,że to tak musi być...(dobrze że poszłam z tą moją
          sprawą na konsultacje do innego lekarza bo nie wiadomo jaki byłby koniec)
    • Gość: życzliwa Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 21:12
      Szczerze:Przeperski jest do du...przepraszam ze tak pisze ale to z
      autopsji..Przy badaniu nawet nie załozył rekawiczki.Od kilku
      miesięcy chodzę do dr Mikołajczyka i jestem bardzo
      zadowolona,kompetentny,życzliwy,pamietający swoje pacjentki i co
      najważniejsze-lekarz z powołaniem,gdy są problemy szuka przyczyny a
      nie zapisuje pigułki byle zapisywac.naprawde warto sie do niego
      udac:):)
      • Gość: marta Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.10, 16:43
        Ja się leczę u doktora Szolginii i też nie narzekam. Facet przyjemny w odbiorze.
        • Gość: ja Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.10, 20:23
          Widzę,że mamy tu fanatyczkę dra Górskiego!!!nigdy nie dałabym się mu nawet
          dotknąć!!!!NIGDY!!!fuj...
          i nie strasz koleżanko Sądem, bo Ty też nie jesteś anonimowa nazywając kogoś
          'OŚLICĄ'.
          ze świeckich ginekologów nie polecam żadnego...
          ja jeżdżę (co prawda bardzo rzadko)do Ciechocinka do dra Rotuskiego
          POLECAM!!jest świetnym specjalistą a za wizytę bierze 70 zł(razem z USG i
          cytologią) a nie 150 jak nasz Przeperski...
          pozdrawiam
          • Gość: do Oli Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.10, 17:47
            dokładnie miałam taki sam przypadek jak Ty - dr.G przepisał mi tabletki na
            wywołanie miesiączki nie biorąc pod uwagę ewentualnej ciąży a byłam wtedy już w
            ciąży więc od 6 tyg do 10 (2-3 miesiąc) brałam tabletki na wywołanie, które
            mogły uszkodzić dziecko!!! Szczęście, że córa urodziła się zdrowa, ale po tej
            sytuacji od razu przepisałam się do Gmitrzaka i całą ciąże on prowadził - byłam
            bardzo zadowolona bo nawet gdy brał urlop to swoim ciężarnym wypisywał na "zaś"
            recepty, żeby nie miały kłopotów. Polecam
            • Gość: pacjentka Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.10, 13:00
              do Mikołajczak- najlepszy w każdej sprawie. teraz przyjmuje juz tylko prywatnie
              w konsylium, ale nigdy nie odmwi pomocy. prowadzi moja ciaze i zawsze moge na
              niego liczyc.
    • Gość: ania Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: 94.254.149.* 13.05.10, 13:17
      ja rowniez mialam przykre doswiadczenia z dr Gorskim malo , ze nie wykryl ciazy to jeszcze potraktowal mnie jak kretynke ja o jednym on o drugim wogule z facetem nie dalo sie rozmawiac, a gdy po ciazy trafilam do niego z powikladniami po cc tez byly przeboje, uwazam ze czas na emeryture...

do pani powyzje , ktora tak pieknie pisze o tym lekarzu, ja sie niedawno wprowadzilam do Świecia i gdy komukolwiek powiedizlaam , ze bylam u Gorskiego to mowilyu co Ty niepowazna jestes do niego tylkopo tabletki itd itd i zgadzam sie z ta opinia, chociaz tabletki to etz trzeba umniec dobrac i porobic badania, a ja niemoglam sie doprosic zeby mnjie chcoaz zbadal konowal jeden

ps nie tylko to wiesz od czego jest IP
      • Gość: do ani Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.10, 14:26
        masz prawo mieć taką opinię o tym lekarzu, bo masz takie doświadczenia
        ale co innego mieć opinię na podstawie własnych doświadczeń, a co innego
        wymyślać bzdury i kłamać
        ja mam złą opinię o Gmitrzaku
        czy go tutaj wyzywam, obrażam i wymyślam bzdury zeby go pogrążyć?
        pozdrawiam i życzę normalnych ginekologów
        • Gość: Evi Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.cdma.centertel.pl 17.05.10, 12:07
          Dziewczyny, skoro Pani chce własnych doświadczeń to niech piszą te
          które takowe doświadczenia z dr.G. miały!!!
          Ja kiedyś dosłownie po drodze weszłam do poradni bo czas był na
          badanie. Po 4 latach od porodu miałam ciągle bóle i bardzo uciążliwe
          to było. Dr. G. powiedział że tak musi być bo miałam przerwę między
          dziećmi tylko 3 lata. No ale ja proszę żeby mnie zbadał bo to już
          długi czas minął i może coś jest nie tak. Stwierdził że tak musi być
          i koniec, widocznie delikatna jestem.
          Szczerze mówiąc dr.G. jest wygodny dla zabieganych kobiet do
          robienia cytologii i zapisywania tabletek. Bo w pobieraniu materiału
          do cytologii raczej nic spaprać nie powinien i pod warunkiem, że
          kobieta wie już jakie tabsy chce mieć to łatwo i szybko ma je
          przepisane, bez stania w kolejce itp.
          Ja właśnie planuję ciążę i ze względu na lekarzy poszłabym do
          Szpitala ale mam bardzo miłe wspomnienia z położnymi z Zielonej
          przychodni, wszystkie bez wyjątku to świetne dziewczyny. Dlatego też
          zostane w tej poradni i z praktyki ciążę stwierdzi u mnie dr.G. bo
          szybko i bez czekania w kolejkach a poprzednie dwie stwierdził w 8
          tyg. a później jakby coś złego się działo to do dr.Gmitrzaka się
          przepiszę. Ja tam problemu nie widzę, zawsze można lekarza zmienić
          jak się coś komuś nie podoba.
          • Gość: bbbabi Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.icpnet.pl 17.05.10, 16:10
            a ja u doktora G. bylam dwa razy w zyciu i juz nie wroce, pierwszy raz mialam
            godzinny wyklad o niczym a drugi raz weszlam i palil papierosa w gabinecie... to
            wystarczylo mi zebym wyszla :| jak dobrze przeprowadzic sie do duzego miasta! :))
            • Gość: Mania Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.10, 09:43
              Bardzo polecam Rafała Mikołajczyka. Ludzki, fachowy. Super opieka w ciąży i przy
              porodzie....
              • Gość: karola Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.10, 19:36
                Osobiście polecam Mikołajczyka i zgadzam się z poprzedniczką.
                Delikatny, opiekuńczy, troskliwy i jest dla pacjentek a nie one dla
                niego. Chodzę od roku i jestem bardzo zadowolona:)
                • Gość: nie Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.devs.futuro.pl 15.06.10, 23:16
                  JEZELI MASZ PIENIAZKI TO JEDZ DO BYDGOSZCZY!JA NAPRWDE NIE POLECAM
                  SWIECIA!MNIE ZAPEWNIALI ZE JEST DOBRZE A CHODZILAM DO PARU LEKARZY A
                  MOJ DZIDZIUS ZMARL I NIE ROZPOZNALI POWAZNEJ WADY GDZIE NA USG
                  POWINNO TO BYC WIDOCZNE!
                  • Gość: Evi Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: 178.56.158.* 17.06.10, 14:09
                    W świeckim szpitalu przyjmują głównie lekarze z Bydgoszczy!!!
                    Tak poza tym to zauważyłam, że w prywatnych gabinetach ci sami
                    lekarze są zupełnie inni niż na spotkaniu refundowanym przez NFZ.
                    Przykre to... Skoro ktoś odprowadza składki to chyba ma prawo do
                    godnego potraktowania...
                    • Gość: popp Re: Jaki ginekolog w Świeciu jest najlepszy??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.10, 13:24
                      podczas badania ginekologicznego zrobiono mi jakieś badanie, po którym miałam
                      kroplę krwi gdy poszłam do łazienki
                      nie pamiętam nazwy ani po co to
                      czy ktoś coś kojarzy?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka