Fetor, taki jak nigdy.

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 09:25
ten smród w Świeciu jest już nie do wytrzymania!!
Nikt z tym nic nie robi?!
Panie Burmistrzu!....zbliża się listopad!
    • Gość: ? Re: Fetor, taki jak nigdy. IP: *.ip.netia.com.pl 17.09.10, 09:36
      A co to znaczy "otłumiony"? Ja znam tylko "otumaniony" albo "stłumiony". Weź się dobrze zastanów co ci właściwie jest. :)
    • Gość: mondi... Re: Fetor, taki jak nigdy. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.10, 11:30
      Do "otłumionego smrodem" :
      - umyj się dokladnie w szczegolnosci pupę oraz j..ja i pachy.
      - wymyj zeby szczoteczka z pasta do zębow, żeby Ci nie waliło z ust.
      - przewietrz mieszkanie aby twój smród ulotnił sie na zewnatrz.
      - idz na krotki spacer aby Ci sie mózg dotlenił.
      < Wykonaj podane czynnosci a samopoczucie Ci sie napewno po prawi i nie bedziesz wypisywał tych samych haseł na compie.
      < Myślę, że przytłumiony jestes własnym smrodem i długim przesiadywaniem przy compie a Burmistrza w to nie mieszaj.
      • Gość: Do autora Re: Fetor, taki jak nigdy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 11:41
        Tak Burmistrza w to nie mieszaj, myslisz że on nie ma swoich zmartwień? Wybory się zbliżają, on nie ma teraz czasu na zajmowanie się pierdołami i smrodem, chodniki trzeba cerować i układac, aby wyborcy mogli spokojnie iśc na wybory i oddac jedyny słuszny głos :)
        • Gość: 123 Re: Fetor, taki jak nigdy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.10, 22:01
          smród nie do wytrzymania ;)
          • Gość: Mondi Won Re: Fetor, taki jak nigdy. IP: *.tktelekom.pl 18.09.10, 02:10
            je....ać Mondi i jego machinę Austriacką . Polska dla Polaków Austria dla Austriaków.
            • Gość: heh Re: Fetor, taki jak nigdy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.10, 17:00
              Hitler gadał podobnie...
              • Gość: heh Re: Fetor, taki jak nigdy. IP: *.dreamhost.com 18.09.10, 17:08
                Hitler - jak wiadomo - był Austriakiem, cokolwiek by to w wielonarodowej monarchii nie znaczyło. Kilka lat przebywał też w stolicy tej monarchii - Wiedniu.
    • Gość: choroby Re: Fetor, taki jak nigdy. IP: *.swiecie.vectranet.pl 18.09.10, 08:31
      coraz więcej ludzi w Świeciu choruje na drogi pokarmowe,oddechowe,jest coraz więcej poronień!!!jak myślicie zbieg okoliczności!?otóż wątpie-rozmawiałem z pewną panią neurolog z Bydgoszczy,która jest przekonana,że świecki fetor prędzej czy póżniej wymęczy układ nerwowy człowieka i zatym pójdą innne powikłania....CO ROBIMY?najlepszy sposób petycje do nic nie robiącego burmistrza z podpisami np.tysiąca osób.Ale z góry wam mówie ,że burmistrz nas oleje jak zawsze...pozostaje TVN!!!
Pełna wersja