Dodaj do ulubionych

żal mi galerianek

IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.10, 12:10
Czytałam ostatnio artykuł o galeriankach,i aż wierzyć mi się nie chce,że są one zdolne do takich rzeczy.Całe szczęście nie ma ich w Świeckich marketach no i wogóle>
Obserwuj wątek
    • Gość: odsh Re: żal mi galerianek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 12:22
      ale czego ci żal? one świadomie zrabaiają tak kasę. Konsekwencje się dla nich nie liczą a niestety mogę powiedzieć, że statystyki są zatrważające. Stale zwiększa się ilość osób z nosicielstwem HIV u tych młodocianych prostytutek. Głośno się o tym nie mówi, państwo nie realizuje programów prewencyjnych w tym temacie, bo woli chować głowę w piasek. Problem istnieje i staje się naprawdę niebezpieczny dla reszty społeczeństwa. To kolejne gniazdo chorób bardzo niebezpiecznych - właśnie galerianki, obok prostytutek, kierowców zawodowych i przedstawicieli handlowych. Chcesz wiedzieć więcej, poczytaj odpowiednie serwisy tematyczne. Statystyki są coraz bardziej niepokojące.
      • Gość: gałganek i ich klientów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.10, 23:15
        jesteś bardzo oczytany mój synu. Czy twój serwis tematyczny to legion.pl itp.? I śledzisz statystyki - to naprawdę imponujące, pedryl naukowiec !!!

Jesteś zagubiony jeśli myślisz, że wychowaniem powinno zajmować się państwo, a twoja rola to wymądrzanie się na forum. W Świeciu nie ma galerii (zapewniającego anonimowość centrum handlowego), dlatego problem galerianek tu nie występuje.

Jeśli jest problem, to zatrważająca ilość śliniących się na forum zboków. Idź na ryby, albo na grzyby. To przynosi ulgę szukającym drogi.

Przy okazji, kim była biblijna Magdalena, ta co ...
        Na zakończenie, czym zajowałyby się galerianki, itp., itd., gdyby nie było chętnych na ich "usługi"? Może źródło problemu leży gdzie indziej?
    • Gość: :) Re: i ich klientów IP: 94.141.149.* 21.12.10, 15:52
      Ja miałam w klasie taka a'la galerianke . pochodziła z biednej rodziny,patologicznej. a dzieki temu że się "puszczała" i puszcza dalej ma nowiutkie rzeczy,buciki i co tylko chce. w klasie wszyscy się z niej śmieli a część odwróciła.
      Później zrozumie swój błąd.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka