Jak radny z pis sprzedał się czerwonym

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.10, 10:36
Jak to jest, że radny z pisu zawarł koalicję w powiecie z czerwonymi - sam ich tak nazywał przed wyborami?
    • Gość: AntyKnap Re: Jak radny z pis sprzedał się czerwonym IP: *.adsl.inetia.pl 13.12.10, 15:34
      Płacz i zęby zagryzaj ,bo marna przyszłość czeka zawistników .
      • Gość: pracownik Re: Jak radny z pis sprzedał się czerwonym IP: *.adsl.inetia.pl 13.12.10, 16:51
        Czy to prawda, bo słyszałam, że w czerwonym nie jednego już sprzedali?
        • Gość: czerwone do spraw. Re: Jak radny z pis sprzedał się czerwonym IP: 174.137.63.* 13.12.10, 19:44
          Jak pytałam o czerwonym 1lo w Swieciu , czy to prawda o angielskim, że trazeba brać korepetycje z angielskiego u ojca lub córki, żeby mieć super ocenę, czy pytałam o syna z problemem narkotykowym tamtej Pani, co uczy po znajomości. To mi morderator to pousuwał a jak się pytają o inne szkoły to zostawia, czy moderator ma tam mamę?
    • Gość: ola Re: Jak radny z pis sprzedał się czerwonym IP: *.swiecie.vectranet.pl 13.12.10, 17:19
      ale który? było ich dwóch jeden z gminy Świecie a drugi z gminy Drzycim.
      • Gość: nie pis Re: Jak radny z pis sprzedał się czerwonym IP: 83.238.157.* 13.12.10, 18:27
        Ten który zasiadł w zarządzie?
    • Gość: wyborca Re: Jak radny z pis sprzedał się czerwonym IP: 83.238.159.* 13.12.10, 18:46
      A co może dobrego zrobić poplecznik jarosława, widocznie tak ich nauczył, po trupach do władzy, sprzedać sie nawet czerwonym byle byc na świeczniku, a co zrobił ostatnio dorn, prezes go kopnął w dupę a ten jak pies z podkulonym ogonem wrócił i skamle o danie mu szansy na powrót,,,,, tak dalej pisuary,,,,a bedzie tak samo jak kiedyś z pc,,,totalna klapa...pozdrawiam........wyborca
      • Gość: ob. Re: Jak radny z pis sprzedał się czerwonym IP: 83.238.157.* 13.12.10, 19:00
        Za robotę się bierzcie, a nie ciągle jakieś ubliżanie, wyzywanie itd., przez cztery lata was nie widać, a przed wyborami myślą, że parę ulotek sobie wydrukują i wygrają, dlaczego nie organizujecie nie angażujecie się w akcje np. związane ze zbiórką żywności albo niedługo jest orkiestra Owsiaka, dlaczego nie zrobicie czegoś konkretnego, ludzie mają dosyć kłótni politycznych na górze, od tego aż się chce rz..., musicie jeszcze to przenosić na lokalne podwórko, konkretne działania, inicjatywy, które zaktywizują również mieszkańców, niech idą za wami, a nie tylko zajadłe oczernianie itd.

        Precz z PIS, PO i z innymi partiami, które praktycznie nic nie robią, tylko mieszają i wyciągają duże pieniądze z budżetu, nie mają pomysłu na rządzenie, a tylko obrzucają się błotem.
        Nie chcemy partyjniactwa, politykierstwa, kłótni, zawiści, tylko sprawnego zarządzania publicznym pieniądzem.
    • Gość: nonio Re: Jak radny z pis sprzedał się czerwonym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.10, 20:11
      Proste,
      PIS się rozsypie zaraz po przyszłorocznych wyborach do Sejmu i Senatu.
      A tych pensji za 4 lata w Zarządzie Powiatu nikt mu już nie odbierze ... Jest żona, dzieci i to są priorytety.
    • Gość: Asia-uciekinierka Re: Jak radny z pis sprzedał się czerwonym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.10, 20:51
      załóżmy w Świeciu "moje" P(F)JN .... kto chętny niech się wpisze ;)
Inne wątki na temat:
Pełna wersja