Dodaj do ulubionych

porodówka świecka

30.05.11, 15:10
niedlugo rodze a słyszałam różne opowieści o naszej porodówce jak to jest naprawde??czy lekarz prowadzący ma znaczenie w traktowaniu pacjentek?jakieś szanse na znieczulenie??
Obserwuj wątek
    • madllen84 Re: porodówka świecka 31.05.11, 08:26
      szans na znieczulenie nie masz żadnych - o czym nawet informuje położna na szkole rodzenia - w naszym szpitalu nie ma znieczulenia - tak nam powiedziala. nie wiem czy ma znaczenie do kogo chodzisz. jest tak ze niektore babki sa na prawde super a inne przez caly dzien do ciebie nie przyjda zapytac czy cos pomoc, czy wszystko ok - ja tam mialam nastepnego dnia po cesarce - akurat byla ta "gorsza zmiana". nastaw sie pozytywnie - dla wszystkich bądź miła, a na pewno sie tym samym odwdzięczą. no i jest jedna taka starsza pani zajmujaca sie naszymi maluchami - bardzo nieprzyjemna. ale pamietaj ze jestes tam tylko chwile i zaraz wrocisz do domu. najważniejsze żeby sam poród dobrze wypadł że tek to napisze. Powodzenia:)
      • gabi.1981 Re: porodówka świecka 02.06.11, 15:43
        Moja siostra rodziła w 2008 roku i nie poleca nikomu. Położna miła babka, bo była z nia umówiona, ale lekarz masakra.Reszta personelu "wielkie panstwo". Zaraz po cesarce musiała sama opiekowac się maleństwem. Gdyby nie rodzina, chyba by" umarła" z bólu. Wiem,ze wszystko zależy od zmiany ale wtedy była tragiczna...
        Sama mam zamiar rodzić w Tucholi albo w Bydgoszczy na Biziela :)
        • tobacco123 Re: porodówka świecka 02.06.11, 16:30
          Bydgoszcz to fabryka. wiem bo rodzila tam moja siostra 2 razy (musiała bo miała powiklania ) i znajoma. polecam świecie, ja bylam zadowolona. i wszystkie moje znajome ktore tam rodzily (4) też. po prostu badz pozytywnie nastawiona. pozdrawiam
          • monaliska1985 Re: porodówka świecka 04.06.11, 00:41
            a kto ma sie zajac twoim dzieckiem? mialam 2 razy cc i na drugi dzien bylam w stanie zajac sie dzieckiem, nie przesadzajmy ze personel ma za matke sie zaopiekowac maluszkiem,pomaga,doglada tak zle nie jest, znam duzo osob ktore rodzily w swieciu i sa zadowolone, mniejszy szpital ,bardziej interesuja sie pacjentem itd..,zmieniano mi kroplowki kiedy sie konczyly, jak chcialam przeciwbolowe podawano.jak na porodowke zle nie jest. nie polecam Biziela, gdybym tak poszla rodzic pierwsze dziecko, nie wiadomo co z nami by bylo,zrezygnowalam w ostatniej chwili i to nas uratowalo. BYdgoszcz a wogole Biziel to fabryka, porazka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka