Dodaj do ulubionych

Na zawsze i na wieczność

06.11.11, 17:00

Nie wiedziałem, co się ze mną dzieje,
Wszystko znikło, byłaś tylko Ty.

Nasze oczy wreszcie się spotkały,
Jak odbicia zagubionych gwiazd.
Byłaś blisko, wszystko zrozumiałem,
Kto odejdzie, zawsze będzie sam.

Na zawsze i na wieczność, uczyńmy z życia święto,
By będąc tu przez chwilę, wszystko zapamiętać.
Nasza droga nigdy się nie skończy,
A kto odejdzie, zawsze będzie sam.

Tyle samotnych dróg
Musiałem przejść bez Ciebie,
Tyle samotnych dróg
Musiałem przejść by móc
Odnaleźć Ciebie tu...

idealnie opisane moje uczucie do mojej kobiety. Nie oklepane wyznanie ale z ogromną silą. polecam przesłać to swoim ukochanym. Wzruszenie gwarantwane :)
Obserwuj wątek
      • mahcis Re: Na zawsze i na wieczność 06.11.11, 19:01
        Kulfon jest wolość slowa :) spiewac nie umiem. Chcialem tylko pokazać w jakich pięknych slowach mozna wyznać swoje uczucia. mi na ten przykład ciezko powiedziec wprost "Kocham Cię" (nawet wlaśnie tej kobiecie z ktora wiem, ze chcialbym spedzic reszte zycia. A mam już nie mało lat i tak prawdziwie czuję to pierwszy raz)
        więc wole udowadniac niz gadać za duzo. Moze Ty nie masz z tym problemu i takie slowa latwo przechodzą Ci przez gardło, nie wiem nie znam Cie. Ale skad wiesz czy akurat ktoś nie bedzie potrzebował takiej inspiracji :)
        • kulfon13l Re: Na zawsze i na wieczność 06.11.11, 20:13
          > Kulfon jest wolość slowa :)

Jest. Nie oznacza to jednak, że należy bez sensu pisać publicznie o uczuciach do swoich bliskich. Rozumiem tę ekscytację, ale przecież nikogo z nas (tym bardziej kiedy was nie znamy) to nie obchodzi!

> Chcialem tylko pokazać w jakich pięknych slowach mozna wyznać swoje uczucia.

Myślisz, że nikt przed tobą (i twoim wpisem na forum) nie wsłuchiwał się w teksty piosenek? :)

> A mam już nie mało lat i tak prawdziwie czuję to pierwszy raz) więc wole udowadniac niz
          > gadać za duzo.

A co czynisz właśnie teraz? Gadasz... :)

> Ale skad wiesz czy akurat ktoś nie bedzie potrzebował takiej inspiracji :)

A skąd tobie przyszło do głowy, że akurat teraz ktoś będzie (jeśli w ogóle) potrzebował takich inspiracji? Jeśli nawet, to wystarczy że poczyta sobie słowa piosenek na jakimkolwiek z wortali tego typu.
          Inna sprawa, że każdy wyraża uczucia na swój, indywidualny sposób. Jeśli nie potrafi się ładnie i składnie wysłowić, partner(ka) powinna to doskonale rozumieć i rozpoznawać przejawy uczuć w innej postaci, a nie zadowalać się z cytatami z piosenek. Posiłkowanie się skopiowanymi z sieci słowami, to zwykła dziecinada, typowa raczej dla pokolenia emo niż dojrzałych ludzi.
          • mahcis Re: Na zawsze i na wieczność 06.11.11, 20:50
            ciesze sie ze rozumiesz moje odczucia. Widocznie nie jestes taki z kamienia za jakiego Cię tutaj coniektórzy maja :) pewnie z nikim stąd się nie znamy ale miałem chęci sie tym podzielić bo uwazam, ze wybrałem akurat ciekawe "kąski " które nie sa takie oklepane i banalne (jak większosc tekstów pisana przez osoby ( delikatnie mówiac) mało rozgarniete albo piszące dla pozyskania fanów, a nie wyrażenia tego co czują :))
            Nie chodzi mi o to, ze akurat teraz ktoś będzie chcial sie posilic tymi wyznaniami. trzeba miec odpowiedni moment i osobe ktorej mozna przekazac takie slowa. Ale nikt tego nie usuwa i jak zajdzie taka potrzeba kazdy będzie mogł przeszukać forum i szybciej znaleźc te teksty. zamiast sluchac setek piosenek :)
            gadam teraz ale z Toba pod pseudonimem a nie z adresatką moich uczuć. Także to cos innego :) Slowa z piosenek moja kobieta otrzymała ode mnie jeden raz dla urozmaicenia :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka