Dodaj do ulubionych

kurs języka angielskiego

24.11.11, 21:28
czy zna ktoś jakąś dobrą szkołę, gdzie prowadzone są kursy języka ang.???
Obserwuj wątek
  • swieciak123 Re: kurs języka angielskiego 04.12.11, 22:35
   Jest Elim, kiedyś chciałem zapisać się tam na hiszpański, ale nie było odpowiednio dużo osób. Do dziś żałuję, bo mogłem iść na włoski - grupa podobno była :(

   Tu daję adres strony ze szkołami w Świeciu: Tekst linka Ale nie potrafię dokonać oceny, ponieważ nie uczęszczałem do żadnej. Jest też jeszcze The Point (nie jestem pewny nazwy, ale w necie jest o tej szkole). Koleżanka się zapisała na angielski i ma lekcje z lektorem przez Skype'a. Mówi, że nie jest źle, ale nie ma też efektów - może to dlatego, że rodzice ją zmusili xD

   Może ktoś inny odpowie lepiej.
   • agnieszka0211 Re: kurs języka angielskiego 05.12.11, 00:29
    W związku z realizacją m.in. na terenie powiatu świeckim projektu mającego na celu kształcenie osób dorosłych i młodzieży zamieszkałych na terenach gmin wiejskich i miejsko-wiejskich w zakresie nauki języka angielskiego od podstaw prowadzimy nabór uczestników projektu.


    Projekt może też być skierowany do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, jeśli znajdzie się zainteresowana grupa oraz prowadzący.
    Projekt jest realizowany przez Centrum Ekonomii Obywatelskiej z Chojnic w partnerstwie z Bałtyckim Centrum Innowacji w Turystyce z Gdańska.
    Zapraszam serdecznie, informacje i zapisy:
    Agnieszka Gołembiewska
    e-mail: agnieszka.sroka0@vp.pl

    Informacje o projekcie:
    1. Projekt polega na kształceniu osób dorosłych i młodzieży zamieszkałych na terenach gmin wiejskich i miejsko-wiejskich w zakresie nauki języka angielskiego od podstaw.
    2. Projekt może tez być skierowany do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, jeśli znajdzie się zainteresowana grupa oraz prowadzący.
    3. Projekt jest wieloletni, jego obecna edycja zakończy się w 2015 r.
    4. Uczestnicy uczęszczają na zajęcia raz w tygodniu w wymiarze 1 godziny zegarowej.
    5. Uczestnicy partycypują w kosztach w wysokości 30 zl miesięcznie, płatnej u lektora, najdalej na drugich zajęciach w miesiącu. Opłata ta jest zryczałtowana i obowiązuje przez wszystkie miesiące z wyjątkiem lipca i sierpnia. Nie przewiduje się żadnych innych okresów ferii, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. W grupach dziecięcych i młodzieżowych lektor może wprowadzić przerwę w okresie ferii zimowych.
    6. Lektor przez pierwsze miesiące nauki (2-3 miesięcy) przygotowuje dla uczestników materiały dydaktyczne, potem uczestnicy zaopatrują się w podręcznik zaproponowany przez lektora.
    7. Grupy uczestników liczą zwyczajowo nie mniej niż 15 i nie więcej niż 20 osób.

  • saszka28 Re: kurs języka angielskiego 13.10.19, 11:21
   Szczerze polecam kurs języka angielskiego online z TUTLO. Jest to platforma językowa, dzięki której w dogodnym dla siebie czasie i miejscu uczyć się języka angielskiego. Na żywo łączymy się w wybranym przez siebie lektorem i szlifujemy swoje umiejętności w zakresie, który nas nie interesuje - tematyka zajęć nie jest narzucana:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka