Dodaj do ulubionych

rozpoczęcie roku na UW

31.08.05, 10:41
Hej, mam pytanie. Jak wygląda rozpoczcie roku ak. na UW? Wszyscy studenci
mają razem? Nie sądzę żeby całe UW miało w jednej sali. To chyba
niemożliwe...Każdy wydział oddzielnie? Pierwszoroczni razem? Hmmm?
Obserwuj wątek
      • gdabski Re: rozpoczęcie roku na UW 31.08.05, 23:53
        Hmm, ja dostałem program dni adapatacyjnych na 29-30 września i tam są takie
        rzeczy. Ale to sprawa z pewnością zależna od wydziału. W planie tym jest m.in.
        uroczyste wręczenie indeksów, natomiast jakaś ogólnouczelniana inauguracja roku
        akademickiego niezależnie od tego jest, tylko to na pewno nie jest impreza dla
        wszystkich ;)

/Gdabski
          • gdabski Re: rozpoczęcie roku na UW 01.09.05, 15:30
            Tzn co ? :) To, co wiem, dotyczy mojego kierunku. Przez dwa dni odbędzie
            otwarcie dni adaptacyjnych, szkolenia bhp, p-poż, biblioteczne wydziałowe,
            spotkania z opiekunem roku, samorządem studenckim oraz gościem ze służby zdrowia
            UW, a także uroczyste wręczenie indeksów.
            W czasie spotkań z opiekunem roku mają omówione zostaną plan zajęć, sprawy wf i
            lektoratów, topografia (sic) wydziału, wybrany starosta roku i przedstawiciele
            do Komisji Ekonomicznej (licho wie, co to), ustalony zostanie podział na grupy
            ćwiczeniowe oraz załatwione zostaną inne sprawy porządkowe.
            Podejrzewałbym, że coś podobnego jest organizowane także przez inne wydziały.

A skądinąd wiem, że 30 września, równolegle do tych dni adaptacyjnych i gdzie
            indziej ma się odbyć uroczysta inauguracja roku akademickiego, gdzie spodziwam
            się, że się pojawi jej magnificencja pani Rektor i będą śpiewać "gaudeamus" ;)

Na razie tyle ode mnie,

/Gdabski
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka