Dodaj do ulubionych

gdzie jeść tanio i smacznie?

15.09.05, 20:44
przenoszę się na studia na UW i stoję przed dylematem-gdzie jadać żeby nie
zbankrutować,nie umrzeć z głodu ani na zatrucie pokarmowe ;-)Tak na poważnie-
polecacie stołówkę na Oboźnej? a może znacie jakieś miejsca blisko Uniwerku
gdzie tanio ale smacznie mozna zjeść???Nieszczegolnie kotleta i ziemniaki ale
jakies zapiekanki warzywne,pierogi,naleśniki,makarony???
pozdrawiam wszystkich i z góry dzięki z ainfo!
Obserwuj wątek
    • majatoja1 a chinczyk? 16.09.05, 10:08
      ja na szpitalnej za 10 zl najem sie u Chinczyka:)tam jest taki niepozorny bar
      chiński i daja przepyszny ryz z kurczakiemw sosie grzybowo-bambusowym, slodko-
      kwasnym albo jakims innym .i ryz zapiekany tez jest super:)
      polecam!
        • majatoja1 Re: a chinczyk? 19.09.05, 22:16
          pamietam ze kurczak w sosie jest od 10zl. a jak dla mnie porcja jest zabujcz
          (kurczak, sos, ryz, surowka) sa jakies tansze rzeczy noi sa drozsze.. na prawde
          to nie jest obskurny bar gdzie smierdzi i strach jest jesc...wszystko jest
          skromne ale w miare schulden noi pracuja tam CHINCZYCY! normalnie mozna
          poobcowac miedzykulturowo:)
          • reenaa Re: a chinczyk? 20.09.05, 09:32
            JA polecam mały bar chiński na tyłach Nowego Swiatu, w takich małych pawilonach,
            tam sa takie rzędy sklepów. Nazywa się "co tu" z takim daszkiem nad o ^ hihi.
            Płace tam 20 zł za 2 obiadki do tego jeszcze jest suróweczka i 0,5 cola i
            wychodzi mnie 20,50zł ;-). Średnio 11 zł za osobę. Jest dużo stolików, toaleta,
            wszystko czyściutko a jedzenie super. Tylko ciiii nikomu nie mówcie bo tam w
            porze obiadowej i tak tłok :P
    • ginny22 Re: gdzie jeść tanio i smacznie? 17.09.05, 13:30
      Stołówki nie polecam, ale naprawdę szczerze polecam bary mleczne - "Karalucha",
      czyli Bar Uniwersytecki tuż przy bramie głownej oraz Familijny na Nowym
      Świecie. Taniutko i smacznie, choć nie każdemu odpowiada...hmmm... szeroki
      przekrój społeczny biesiadników (czyli - jest tam zawsze paru meneli).
    • sigrid.storrada Re: gdzie jeść tanio i smacznie? 25.09.05, 17:01
      A ja polecam Adnana. Prowadzi bar na koampusie, w Szkole Glownej, czyli tam
      gdzie miesci się archeologia. Trochę drogo ( 10 zl za obiad), ale za to na caly
      dzien mozna się najeść. Przykladowe jedzonko: Zupa z soczewicy, ryż/frytki z
      sosem warzywnym albo pierś kurczaka.
      Nalesniki to kiedys przepyszne byly w "Klepsydrze" w Instytucie Historyczny,
      ale tam teraz jest jakiś inny bar i chyba ich już nie sprzedają.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka