Dodaj do ulubionych

Czy n atym naszym forum jest admin..............??

16.02.04, 17:21
jest na razie grzecznie...czy czyta Nas redakcja...zachodze w głowę...?
a Wy co na to:-))
Obserwuj wątek
    • anaiss Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 16.02.04, 17:43
      też jestem ciekawa jak bacznie jesteśmy tutaj obserwowani... nie dostarczamy
      adminom zbyt wiele pracy, może nawet są już nieco poirytowani, że tu cisza,
      spokój i wszystko płynie swoim powolnym nurtem i nie ma się do czego
      przyczepić :-) żadnych wątków łamiących regulamin, obraźliwych postów,
      niewygodnych treści, niczego, co można by wykasować.
      My to chyba nieludzcy jesteśmy, jak tak dalej pójdzie to nasz admin będzie
      bezrobotny. Taka funkcja jest niezwykle ciekawa, pomyśleć, że abyśmy my tu
      sobie spokojne pogawędki toczyli istnieć musi ktoś, kto będzie czuwał na
      prawidłowym funkcjonowaniem forum :-)
      A więc pozdrowienia dla Adminów!!

anaiss
      • soter_mlodszy Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 17.02.04, 18:52
        tak jestesmy:
        ============
        grzeczni
        kulturalni
        subtelni
        mamy piękny język wypowiedźi
        jestesmy spokojni
        nieuzywamy wulgaryzmow
        itd.

wiec co oni maja robic?
        • anaiss Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 17.02.04, 20:47
          "piękny język wypowiedzi"... nie powiedziałabym tego o moich postach

anaiss
          • soter_mlodszy Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 17.02.04, 20:51
            nie musisz mowic juz inni mowia...ze sa powiedzmy skrotem...okey...mowiac
            inaczej sa ciekawe, spostrzegawcze, fajnie je sie czyta sa dopracowane z
            interpunkcja...

p.s.
            zeby kazdy tak pisal:-)
            • anaiss Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 17.02.04, 21:05
              Dziękuję soter, staram się przede wszystkim żeby były przejrzyste, no i żeby za
              dużo błędów ortograficznych nie było, bo mimo, iż wiem, że nie wypada zwracać
              nikomu uwagi na takie błędy, a już tym bardziej na literówki, zwłaszcza w
              ramach tak nieformalnego medium jakim jest internet, to jednak byłoby mi wstyd,
              gdyby ktoś wypunktował moje orty.
              Jeśli zaś chodzi o używanie bardziej dosadnych słów, to posłużę się cytatem
              mojego ulubionego autora, który dobrze oddaje tę kwestię:

"[...]wulgarny i sprośny język pozwala większości ludzi nie słuchać z
              szacunkiem tego, co się do nich mówi[...]"

Kurt Vonnegut "Hokus Pokus"

anaiss
              • soter_mlodszy Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 17.02.04, 21:17
                wiesz to tez moj ulubiony autor...poluje teraz na SYRENY Z TYTANA
                • anaiss Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 17.02.04, 21:22
                  czytałam "Syreny...", nisamowicie się ubawiłam :-), ale jednak "Hokus-Pokus" to
                  moja ukochana książka, gdy nie mam czasu, by zabrać się za jakąś lekturę, to po
                  prostu otwieram w dowolnym miejscu "Hokus.." i czytam :-) "Rzeźnia nr 5" też
                  jest fantastyczna. Wielu nie może znieść Vonneguta ze względu na jego skrajny
                  pesymizm, ja go uwielbiam !!

anaiss
                  • soter_mlodszy Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 18.02.04, 07:10
                    niestety Syreny...albo w bibliotece niema albo ktos wypozyczyla...a czytalem
                    dopiero Rysio snajper i Kocia kolyska...a po Hokus-pokus siegne...musze tylko
                    wybrac sie do ksiaznicy:-)))
                    • anaiss Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 18.02.04, 11:21
                      soter, ja też czytałam biblioteczne "Syreny" :-), a z "Hokus-Pokus" to jest
                      bardzo długa historia. Zaczęłam ją czytać wiele lat temu i niesamowicie mnie
                      zafascynowała, ale niestety nie skończyłam jej, ponieważ egzemplarz nie był
                      moją własnością i musiałam go oddać. Później próbowałam
                      ją szukać w księgarniach i bibliotekach, ale nigdzie jej nie mieli. W
                      księgarniach najczęściej wogóle nie mieli pojęcia o jakiego pisarza chodzi,
                      wciąż słyszałam, że kiedyś bywały, ale teraz już nie wznawiają nakładu, albo że
                      mieli rok temu jeden agzemplarz i już go sprzedali. Aż w końcu moja
                      przyjaciółka znalazła ją w warszawskim Empiku. Przeczytałam w ekspresowym
                      tempie. Mam jeszcze w domu "Losy gorsze od śmierci" kupione przypadkiem :-), są
                      znacznie słabsze od pozostałych, ale nie zmienia to faktu, że również mi się
                      podoba ta książka :-)

anaiss
                      • soter_mlodszy Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 18.02.04, 17:07
                        jakiekolwiek masz, pozycze wtedy od Ciebie:-)))
                        • anaiss Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 18.02.04, 21:12
                          więc na jaki adres mam Ci ją wysłać? :-)
                          a wracając do adminów, to myślę, że wbrew pozorom nie jest to taka przyjemna
                          praca. Co prawda na pierwszy rzut oka wydaje się, że adminowanie nie jest
                          specjalnie męczące: wystarczy trochę poklikać, coś tam wyciąć, jakiś wątek
                          posdzić w oślej ławce i tyle. Ale z drugiej strony, to kryteria oceniania
                          postów wymagających usunięcia nie są przejrzyste, a każdy forumiowicz trakuje
                          wycięcie swojego postu tak, jakby conajmniej mu dom zburzyli, albo stodołę
                          podpalili. Po przejrzeniu paru postów na forum o forum odniosłam wrażenie, że
                          forumowicze traktują adminów jak jakiś podgatunek. Należy jeszcze pamiętać, że
                          admini muszą choć trochę czytać jednak to co wypisują różni cudacy, a zważywszy
                          na całą masę idiotyzmów wypisywanych na forach, to myślę, że powinni dostawać
                          dodatek za pracę w szkodliwych warunkach :-)

to tyle ode mnnie
                          anaiss
                          • hrabia_potocki Re: Czy n atym naszym forum jest admin........... 18.02.04, 22:02
                            mozesz ja spakowac i wyslac na adres gazety:-)))
                            mowisz ze trzeba adminom dac dodatek za trudne warunki...zgodze sie z tym ale
                            pod jednym warunkiem ze nadwyrezaja troche oczy i tylko za to za nic innego
                            anaiss:-)))
                            • soter_mlodszy Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 18.02.04, 22:05
                              ej, hrabia nie zabieraj mi ksiazki od anaiss...a z tymi oczetami to masz racje
                              pozdrowienia dla hrabiego:-)))
                              • anaiss Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 19.02.04, 11:38
                                hm.., a ja byłam przkonana, że bardziej szkodliwe dla zdrowia adminów jest
                                czytanie tego, co wypisują Ci wszyscy pieniacze ;-)

pozdrówka panie hrabio potocki
                                anaiss
                                • soter_mlodszy Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 19.02.04, 15:03
                                  rozne sa punkty widzenia...:-)))
    • soter_mlodszy Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 11.04.04, 13:34
      i tak ktoś Nas inwigiluje!;-))))
      • anaiss Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 11.04.04, 13:44
        o, soterix stare wątki odkurza
        dużo dobrego na święta :-))

p.s. w Bydgoszczy słonecznie, ale chłodno, szkoda, bo chciałam się wybrać na
        mały piknik nad jezioro zamiast siedzieć w domu...
        • soter_mlodszy Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 11.04.04, 15:26
          anaiss napisała:

> p.s. w Bydgoszczy słonecznie, ale chłodno, szkoda, bo chciałam się wybrać na
          > mały piknik nad jezioro zamiast siedzieć w domu...

jedź an!;-)
          byłem w lesie na spacerku, jest cudownie!;-)))
          • carrissimus1 Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 11.04.04, 16:01
            i ja byłem w lesie na spacerku. Wróciłem 0,5 h temu.
            • soter_mlodszy Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 11.04.04, 17:08
              carrissimus1 napisał:

> i ja byłem w lesie na spacerku. Wróciłem 0,5 h temu.

dr. maro!;-) będzie z Nas zadowolony!;-)))
              • anaiss Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 11.04.04, 19:31
                ja też właśnie wróciłam ze spaceru :-)
                co prawda nie byłam nad jeziorem,
                ale w parku niedaleko mojego domu mam strumyk, kanał i stare śluzy, więc jest
                całkiem miło
                a pogoda fantastyczna :-))
                może jutro będzie cieplej
                serdeczności
                anaiss
                • soter_mlodszy Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 12.04.04, 09:25
                  anaiss napisała:

> ale w parku niedaleko mojego domu mam strumyk, kanał i stare śluzy, więc jest
                  > całkiem miło

czy to powojenny krajobraz?;-)
                  • anaiss Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 13.04.04, 16:36
                    soter_mlodszy napisał:

> anaiss napisała:
                    >
                    > > ale w parku niedaleko mojego domu mam strumyk, kanał i stare śluzy, więc j
                    > est
                    > > całkiem miło
                    >
                    > czy to powojenny krajobraz?;-)
                    >
                    >
                    >

śluzy zabytkowe :-)
                    kanał też...
                    jeśli chodzi o strumyk, to nie wiem...
                    • soter_mlodszy Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 13.04.04, 17:26
                      anaiss napisała:

> soter_mlodszy napisał:
                      >
                      > > anaiss napisała:
                      > >
                      > > > ale w parku niedaleko mojego domu mam strumyk, kanał i stare śluzy, w
                      > ięc j
                      > > est
                      > > > całkiem miło
                      > >
                      > > czy to powojenny krajobraz?;-)
                      > >
                      > >
                      > >
                      >
                      > śluzy zabytkowe :-)
                      > kanał też...
                      > jeśli chodzi o strumyk, to nie wiem...

wow!, strumyk wspólczesny?;-)))
              • marowit Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 12.04.04, 22:01
                Tak spacer to super sprawa dla organizmu!
                Ja wole bardziej czynny sposob wypoczynku - koszykowka, siatkowka, pilka nozna.
                marowit
                • soter_mlodszy Re: Czy na tym naszym forum jest admin........... 13.04.04, 08:57
                  spacer moze być sam, we dwoje...
                  natomiast do owych gier trza więcej ludzi:-))))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka