Dodaj do ulubionych

Tylko dla czytajacych to forum...................!

29.02.04, 12:56
jeśli nawet tylko czytacie to forum...prosze pozostawcie tutaj ślad:-)))
Obserwuj wątek
    • marowit Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 04.03.04, 22:52
      ja tez prosze o wpis osoby ktore bacznie obserwuja to mniejsce...
      wiem ze jest Was kilkoro!
      marowit
    • naata Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 05.03.04, 09:37
      soter_mlodszy napisał:

> jeśli nawet tylko czytacie to forum...prosze pozostawcie tutaj ślad:-)))
      hehe....TYLKO? Słuszna prośba, ale właśnie o to chodzi, że czytacze sie nie
      wpisuja, skad ja to znam???? hehehe
      Pozdrawiam

naata
      >
      >
      • marowit Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 05.03.04, 11:28
        Witam naata!
        Przelamujesz lody.... :)
        pozdrawiam marowit
        • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 05.03.04, 20:49
          niech Ci co czytaja za monitorem sie nie chowają!
          proszę o podpis na forumowej liście obecnosci!
          • naata Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 05.03.04, 21:56
            Wychylam sie zza monitora i się uśmiecham, do Was oczywiście ;)))
            Pozdrówka
            • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 06.03.04, 08:47
              odwzajemniam usmiech:-)))
              • naata Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 09.03.04, 21:48
                No to uśmiechamy się dalej :))) Śmiech to zdrowie! hehe
                • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 09.03.04, 22:03
                  smiejmy sie w wielogłos! i uwazajmy na swoj trzos!
                • toja50 Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 10.03.04, 15:09
                  No to i ja sie usmiechne do Was!, moze byc z przymruzeniem oka?
                  • luzak83 Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 10.03.04, 23:06
                    wiec zostawie tez swoj odcisk tutaj
                    • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 11.03.04, 14:55
                      dzieki za slady:-)))
                      • naata Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 11.03.04, 19:40
                        No i ja :)
                        A co z Waszymi rymami? Soterixie? ;-))
                        pzdr
                        • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 11.03.04, 19:46
                          ano anaiss...nie ma...i z kim mam toczyc boj:-)
                          • luzak83 Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 11.03.04, 22:53
                            rymami sie nie bije
                            tylko z nimi zyje
                            • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 12.03.04, 14:29
                              o widze na horyzoncie rymoholika
                              ktory delikatnie wkracza na arene
                              i chce moze stoczyc bój? chce uniść ten życia znój!
    • Gość: Olo Re: Tylko dla czytajacych to forum............... IP: *.eltronik.net.pl 12.03.04, 22:21
      Jezu, nie zaglądałem tu od.. grudnia. Ilość wpisów prawie powaliła mnie na
      kolana:). Od dziś postaram się przynajmniej raz w tygodniu zostawic kilka
      literek. A tak na marginesie, to skąd ten wzrost postów? Myślałem że wszyscy
      siedza na brodnica net (ostatnio tam zaglądam, bo to pierwszy taki portal w
      naszym miesćie. POzdrawiam wszystkich
      • naata Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 13.03.04, 09:44
        Czytam i czytam to Wasze forum, wpadam juz prawie regularnie ;)))
        Pozdrawiam
        • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 13.03.04, 13:52
          dzieki nacie i Olu...wpadajcie i piszcie tutaj...macie duże pole do popisu:-)))
          • naata Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 13.03.04, 18:17
            ..niech tylko sie imprezy skończą, wpadniemy :)))
            pzdr
      • Gość: Margot Re: Tylko dla czytajacych to forum............... IP: 80.51.243.* 14.03.04, 00:06
        Jestem po raz ppierwszy na tym forum i zostawiam po sobie ślad:). Postaram się
        w przyszłości częściej tutaj bywać. Pozdrawiam Brodniczan
        • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 14.03.04, 10:06
          witamy i czekamy:-)
          • naata Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 14.03.04, 10:32
            Witam! aktywny jesteś, Soterze, od rana tyle wpisów i to w niedzielę. ;)))
            pzdr
            • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 14.03.04, 10:37
              aktywność w wielu dziedzinach to moje drugie imię:-)))

pozdrowienia dla observerów:-)))
              • parkowy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 14.03.04, 20:53
                Czytam i się cieszę.:) Drąż Soter dalej,forum rozkwitnie.Uwierz mi,wiem co piszę.:)
                • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 14.03.04, 21:00
                  dziękuję, za wsparcie, nieustępuję:-)
      • anaiss Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 14.03.04, 21:25
        Gość portalu: Olo napisał(a):

>
        > A tak na marginesie, to skąd ten wzrost postów?

wiesz, przyszła tu taka jedna z bydgoszczy ;-))
        pozdrówka, olo :-)

anaiss
        • naata Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 14.03.04, 22:36
          I ja wam życzę obfitości ;-)) A Parkowy ma doświadczenie, wiem bo tak samo
          tłumaczył nam sceptykom forumowym, było 219 wpisów, a tylko rok piszemy :))
          A więc Soterix, Brodnica dołączy do liderów! ;)))
          Pozdrawiam Anaiss i Sotera :-)

PS...Parkoś, Ciebie pozdrowiłam juz w G-dzu hehe
          • soter_mlodszy Re: Tylko dla czytajacych to forum............... 15.03.04, 07:42
            no tak z ogona peletonu, wysuniemy sie na czołowkę, a to dzieki sasiadom z G-
            dza:-)...jeszcze raz dzieki za wsparcie!
            pozdrawienia dla naaty!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka