Dodaj do ulubionych

Gdzie w brodnicy robicie zakupy?

22.04.14, 12:39
Jak w temacie. W jakich sklepach najczesniej robicie zakupy?
Obserwuj wątek
    • separatorka Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:40
      Ale rozumiem, ze chodzi o takie jakies spozywcze, tak?
      • kaczany Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:41
        Tak, dokladnie o te spozywcze
        • separatorka Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:42
          No to nie wiem czy moge powiedziec, ze najczesciej, bo prawde mowiac bywam 2x w tygodniu, na takei duze zakupy w Polo Markecie
          • kaczany Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:43
            O, Polo Market. Ja jeszcze tam nei bylem. Powiedz mi jak tam jest. Warto chodzic tam na zakupy?
            • separatorka Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:44
              Jak najbardziej warto. Sa bardzo niskie ceny, a jak jeszcze dojda promocje, to juz kosmos :>
              • kaczany Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:45
                A tak a'propos promocji. To co jest ciekawego?
                • separatorka Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:45
                  Na swieta byla mega promocja. Kilogram kielbasy bialej za 9,99 - kupilam sporo :P
                  • kaczany Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:47
                    O wlasnie. Temat miesa
                    • separatorka Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:47
                      Bardzo smaczna ta kielbasa byla. Tak samo reszta produktow. Jakosc jest bardzo okej :)
                      • kaczany Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:48
                        A jak z obsluga? Tez fajna?
                        • separatorka Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:48
                          Jak najbardziej. Bardzo mila obsluga, zawsze chetna do pomocy :)
                          • kaczany Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:49
                            No dobra. Przekonalas mnie. Skocze do tego polo. Gdzie sie znajduje u nas ten maret :)
                            • separatorka Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 22.04.14, 12:50
                              Na kamionce :)
    • jawanda Re: Gdzie w brodnicy robicie zakupy? 19.05.14, 07:20
      Polo,to jeden z najgorszych sieciówek.Jakość mięsa i wędlin delikatnie mówiąc beznadziejna,już sam widok odrzuca.Jak biała kiełbasa za 9,90może być smaczna?Promocja tuż przed Wielkanocą nie będzie rzędu 50% przecieżto tradycyjna potrawa świąteczna i ludzie kupują bez względu nacenę,więć promocje są niewielkie.Dobrej jakości "biała" jest w cenie ok.20 zł.
      Obsługa nie najlepsza,ale oni są słabo opłacani i najczęściej zatrudniani na staż,więc nie mają motywacji.
      Tak na marginesie całą tę wymianę spostrzeżeń prowadzi jedna osoba,te same błędy i styl pisania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka