Dodaj do ulubionych

SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek??

01.08.05, 15:02
już czas z sierpnia czerpać pełnymi garściami!:-)))
Obserwuj wątek
    • Gość: bgp2001@gazeta.pl Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 01.08.05, 16:15
      Ubiegłeś mnie! Ale co tam... niech będzie! Ja uważam że atrakcyjny i to ze
      wszech miar, bo każdy dzień jest inny, niesie zupełnie nowe. I dlatego jest
      fajnie. W dodatku towarzystwo - tu i teraz, wszystko jedno wirtualne czy nie
      potrafi z powszedniego dnia zrobić święto, jak nie - to przynajmniej coś
      szczególnego. Pozdrawiam sierpniowo Ciebie Soterku jak i wszystkich co tu
      nadejdą. W Ostrowie piękna pogoda...
      • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 01.08.05, 16:31
        dziękuję za pozdrowienia... postaram się wrzesień oddać Tobie!
        bywam nieregularnie z racji to choroby to rekonwalescencji!
        ale masz rację towarzystwo dobre i się rozrasta!

A w Brodnicy też niczego sobie...z pogodą!
        • Gość: nata Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 09:46
          Soterku i ja życzę powrotu do zdrowia!
          Pozdrawiam serdecznie Forumki.Zapracowaną An szczególnie ciepło ;-)

Cmoki ;-)

• Gość: nocka Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.eltronik.net.pl 01.08.05, 20:25
      Witam sierpniowo,ciepło,słonecznie,miesiąc prześliczny,miesiąc spadających gwiazd,masowo,dla spełniania marzeń.Naszych marzeń.Do nocki daleko,jeszcze ciepły zmierzch,popada czy kwiaty podlewać?Balkon ukwiecony,wasz też?
      • bgp2001 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 01.08.05, 22:08
        nasz też....ostatnio zregenerowany po gradobiciu sprzed 2 czy 3 tygodni, ale
        jest pięknie, moje fuksje i pelargonie są rzeczywiście dorodne. Zyczę Ci Soterku
        powrotu do zdrowia najserdeczniej! I oby zawsze pięknie nam yło. A wieczór mieni
        się cud kolorami. Pozdrawiam
        • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 01.08.05, 22:42
          soter, wracaj do formy :)
          cmokam zaglądających (w biegu) i idę spać, bo padam na nos

anaiss
          • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 02.08.05, 16:31
            nie wiem czemu ale strasznie kicham, sąsiadka to już liczy ile razy!;-)
            dzięki za życzenia, jestem w formie, bo dałem się do Torunia i...
            zakupiłem, nie uwierzycie express do kawy, cieszę się jak dziecko...

teraz to będzie kawowo, kurczę!-DDD

ściskam WAS
            • toja50 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 02.08.05, 21:57
              Sierpniowo i kawowo, normalnie cymes Pozdrawiam i Na zdrowie!
              • marowit Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 03.08.05, 13:28
                Pozdrowienia z Ipswich - Anglia!
                PAPAPA - do "napisania po powrocie" :)
                • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 03.08.05, 13:52
                  witam sierpniowo, i jak Toja kawowo!;-)))

pozdrowienia dla wakacjujących!
    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 03.08.05, 19:10
      Dalej wakacjujemy,ale na chwilę zajrzałam,za pozdrowienia serdeczne dzięki,ja również pozdrawiam,nadal gorąco,ciekawe jak jutro,bo jadę dalej,ale śliczne lato i kolorowe,ech..
      Życzę zdrowia po letnich przeziębieniach.Pamiętajcie o malinowej,nawet profilaktycznie.
    • Gość: poeta Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.05, 19:47
      pozdrawiam wszystkich zwlaszcza Anaiss
      • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 04.08.05, 16:23
        sierpień prawiew tak jak kwiecień...poprzeplata trochę deszczu trochę lata!:-)
        • Gość: bgp2001 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 04.08.05, 19:25
          Ba...tak bywa - jak w życiu! Ale nie jest źle! Mój ogródek nareszcie napojony,
          rośliny odetchnęły. Szkoda tylko moich kwiatów (jednak to było w lipcu)
          potłuchonych przez spory grad. Pozdrawiam wszystkich... Soterka w szczególności
          • toja50 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 04.08.05, 20:30
            Ojojoj, moje kwiaty i rabaty tez dostaly po lisciach, slonce przedobrzylo
            okropnie, dochodza do siebie ale powoli:-( Pozdrawiam ciut podeszczowo.
            • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 05.08.05, 15:10
              a ja pielegnuje ogrod mej duszy!

pozdrawiam forumowe panie........

p.s.
              cos te cycionki na forum sywankuja!!!
              • toja50 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 05.08.05, 18:03
                Pozdrawiam pielęgnujących i ogrody i wnętrza:-)
                • bgp2001 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 05.08.05, 21:40
                  ja też pozdrawiam pielęgnujących wszelkiej maści ogrody... najfajniejsze są te
                  "cycionki" Soterka. Super wekendu życzę!
                  • toja50 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 06.08.05, 12:18
                    Dzisiaj pochmurnie, ale pozdrawiam slonecznie!
                    • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 06.08.05, 15:16
                      pogoda iście domowa...
                      pada to jest ładnie...niech się w końcu zdecyduje!

pozdrawiam szczególnie dzisiaj bgp i jej balkon ukwiecony!;-)))
                      • bgp2001 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 06.08.05, 15:44
                        Bóg Ci zapłać dobry człowieku... u nas też pada przed chwilą lało jak z cebra,
                        ale nic to! Mnóstwo zaległości domowych. A jak się czujesz Soter? Tak myślę że
                        wcale wcale! Pozdrawiam.
                        • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 06.08.05, 17:47
                          witajcie miili, pracuję ostatnio po 14-15 godzin, śpię bez snów w trzy sekundy po przyłożeniu głowy do poduszki, chyba przejdę na amfę ;)
                          cmok
                          anaiss
                          • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 06.08.05, 21:36
                            an! zażywaj co najwyżej tabaki!;-DDD
                            i nie pracuj tyle zwoolnij!
                            bgp, niestety jestem ponownie chory, ponownie faszeruję się tabletkami!;-(((
                            ach ta pogoda, dziś przemarzłem u kuzyna nad jeziorem!

odpozdrawiam
                            • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 10:59
                              coś dzisiaj zapowiada się ładnie...
                              ale i w duszy smutno, kolega opuszcza już dzisiaj kraj!;-(((
                              • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 14:28
                                Dzień Dobry FB :)
                                U mnie właśnie po deszczu. Przemokałam doszczętnie na spacerze, a wyszłam dla zdrowotności trochę powietrza pozażywać :)
                                Soterix, dbaj o siebie, odstaw piguły, może jakieś ziółka, sok malinowy, witamina C, wapno i inne mikroelementy + pozytywne myślenie.
                                Miłego weekendowania
                                • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 14:52
                                  u mnie zaczęło się od przemoknięcia JAK TY an!;-))) uważaj....

pozdrawiam
    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 16:28
      środek lata,słońce wyjrzało,ciepło,kolorowo,no co Wy tak ciągle o dolegliwościach wiosenno-letnich?
      Prosiłam pamiętać o malinowej herbatce,profilaktycznie,często.Ojoj,chyba brak opieki.Czuj czuj,czuwaj.Lato,lato,lato wszędzie!!!
      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 16:33
        u mnie temperatura zupełnie nie wskazuje na środek lata :)
        • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 17:41
          teraz jest ładniej, chyba skoczę do lasu!;-) na spacerek, a potem Polsat Sport
          i bundesliga, dwa meczyki, a o 22 w TVN24 Idea Liga...!:-)
          • bgp2001 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 17:51
            Kurczę! w Brodnicy ładnie a u nas leje! OOOOOOOOO...nie właśnie przestało! co
            prawda od nas do was jakieś trochę mniej niż 300 km ale my to POŁUDNIE!
            Pozdrawiam Was i nie dajcie się choróbskom!
            • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 18:01
              WY-gorące południe, chłodzone deszczem,

polubiłem swoją grypę!

pozdrawiam
    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 19:41
      drzewiej wołano na pohybel,zatem na pohybel grypie letniej,no chyba,że podagra,ale też źle nie życzę soter
      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 07.08.05, 22:03
        zimno :( popijam herbatę z cytryną. Cmokam wieczornie :)
        • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 08.08.05, 14:57
          wychodzę, na słońce, wygrzewam się, już lepiej, ale i tak coś mi zatokowo nie
          dobrze!;-)
          • chetor Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 08.08.05, 15:28
            Cześć wiaro forumowa. Z przerażeniem czytam o Waszej lichawej kondycji
            zdrowotnej, a jeszcze bardziej o środkach, których używacie. Wszak wszem i wobec
            wiadomo, że pyfko jest najlepszym antidotum na wszelki choróbska ;-))

Pozdrawiam wsiech, ale najbardziej Ann i Sotera - zdrowiejcie szybciutko :D
            • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 08.08.05, 17:01
              WItam, chmielologa!;-)
              jak wygląda kuracja pifkowa!:-)??
              • chetor Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 08.08.05, 19:56
                Wstajesz z wyrka i zerkasz do lusterka oceniając subiektywnie stan swego
                zdrowia. Przy najmniejszym podejrzeniu o niedyspozyję otwierasz pyfko i łykasz.
                Spozierasz jeszcze raz i kontynuujesz kurację. Aż do skutku(ów!).
                Naprawdę pomaga ;-))
                Pozdrawiam
                • toja50 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 08.08.05, 20:31
                  Nie potwierdzam, to kuracja dla "wybranych" i zdrowych.Mądra herbatka i
                  lozeczko, chociaz na zatokach sie nie znam, jeno geograficznie moge cos pomoc;-
                  ) Pozdrawiam spokojne forum.
                  • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 08.08.05, 22:11
                    Ja jestem zdrowa, tylko przemęczona okrutnie.
                    Trzymajcie się ciepło, forumki.
                    Buziak :)
    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 08.08.05, 23:59
      I bardzo dobrze,że u nas spokojnie,czasami lepsze to,chociaż z drugiej strony...
      Miś.Wszyscy zdrowieją,lato piękne,podobno ma padać.To gorzej,ale teraz noc już głęboka,śpijcie dobrze,dobranoc sierpniowo,dawniej to były te noce gwiaździste,spadające,a teraz?
      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 09.08.05, 08:19
        Wpadam na chwilę, by powiedzieć wszystkim Dzień Dobry. Uśmiecham się do Was
        znad kawy :-)
        Miłego dnia
        • Gość: toja Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 17:21
          Wpadlam do Was troszke sie uspokoic, u nas burzowo, ale sie normuje. Pozdrawiam
          serdecznie i szkoda, ze te noce juz takie chlodne:-(
          • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 09.08.05, 19:57
            Gość portalu: toja napisała:

> [...] u nas burzowo [...]

na FG czy w Grudziądzu?

W Bydgoszczy zimno, wspomagam się Earl Grey'em :)
    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 09.08.05, 20:08
      Tu też zimno,wiatr taki wieje,kwiaty wysokie przewraca,pochmurno,ale mam nadzieję,że nie burzowo.I dobrze,że w Grudziądzu na FG też już nie.Wywiało.
      Myślicie,że to jeszcze lato?
      • Gość: niko Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 10.08.05, 07:20
        Witaj Soter. Zycie nie zawsze jest takie jak sie go spodziewa. Wiec traktuj
        mnie lekko prosze bo w rodzinie pozegnanie tego co sie moze docenialo, ale
        zawsze zaluje sie, ze nie az tak jak powinno. Jednak Smierc najblizszej osoby
        dobitnym Zalem. Pozdrw. niko
        • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 10.08.05, 08:16
          Dzień Dobry Wszystkim :), Niko, miło, że do nas zaglądasz :) W Bydgoszczy
          pochmurnie i wietrznie.
          Ja przy pierwszej kawie
          serdeczności
          anaiss
          • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 10.08.05, 15:39
            tak, już lepiej...ale nie całkiem zdrowo!
            dzięki niko...to prawda, nie zawsze...więć ten cel i ta nadzieja...!

pozdrawiam
    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 10.08.05, 16:54
      Rzeczywiście średnio atrakcyjny zrobił się w tym roku,urokliwy i ciepły zazwyczaj, sierpień. Pora na popołudniową kawę,popitą potem gorącą herbatą.Rozgrzewa także. Co zrobić,ale koniecznie trzeba się latem rozgrzewać.Tegorocznym latem. Może wcześniej było trochę za ciepło? Przyroda wszak lubi równowagę i harmonię. Przeczekamy.
      Hej,hej, mili, do porannej, pierwszej kawy.Wyrazy sympatii dla wszystkich.Podzielcie się wrażeniami wakacyjnymi.Już po?
      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 11.08.05, 08:02
        Dzień Dobry FB :)
        Wpadam, by życzyć Wam miłego dnia
        anaiss
    • Gość: nocka Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.05, 10:40
      czasami zaglądam pozdrawiam wakacyjnie,lato wróci,napewno
      • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 11.08.05, 11:05
        wróći, nie wróci???...czuję sie lepiej!;-)))
    • Gość: toja Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 19:06
      Pozdrawiam jeszcze sierpniowo, czyzby juz jesiennie? lato wroc!!!
      • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 13:43
        pada
        nie pada
        pada
        nie pada

nic się niechce robić...

pozdrawiam
        • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 18:02
          Po ciężkim tygodniu w pracy też nie chce mi się nic robić. Moje postanowienie wcześniejszego wstawania jak zwykle zostało odłożone na nie-wiadomo-kiedy :-) Nigdy nie mogę się zmobilizować, zwłaszcza jak jest pogoda taka jak dzisiaj.
          Trzymajcie się ciepło
          anaiss
          • Gość: poeta Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.05, 20:23
            Anaiss, nigdy nie zapominaj, ze nad pogoda mozesz zapanowac myslami. Zwlaszcza
            Ty, z Twoja sila. Ty sama ja czujesz, wiec uzyj jej prosze. Trzymaj sie pogodnie.
            • Gość: niko Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 13.08.05, 21:15
              Witajcie toja anaiss, Soter. A ja mam tyle zapalu do pracy, ze niewytrzymalem
              i i zgrzeszylem, udajac sie do biura aby poszperac w papierach, powydzwaniac,
              przygotowac wszytko na przyszly tydzien. I oby mnie nie pokusilo w niedziele.
              Ale kto to wie. Moze wlasnie trzeba ten zapal i energie wykorzystywac kiedy
              jest. Jadac samochodem to sluchalem ciekawej audycji prowadzonej przez lekarza,
              ktory mowil niezwykle ciekawie na temat gruczolu adrenalinowego, ktory
              umieszczony jest na gornej czesci nerki, czy gdzies tam w poblizu. Jego
              niewydolnosc objawia sie najrozniejszymi dolegliwosciami a zwlaszcza ciaglym
              zmeczeniem (sfatygowaniem), nerwicami, bezsennoscia, bolami, ktore wydaja sie
              byc niewiadomego pochodzenia wraz z brakiem checi do kochania. Odpowiedni dobor
              roznych witamin z grupy B, jak B 12 czy 6 a zwlaszcza kwas foliowy, symptomy te
              znacznie eleminuje. Jednak podawali tam proporcje tych witami in kwasu, ktore
              to nalezy zazywac w sporych ilosciach, jak i jeszcze inne skutkujace srodki.
              Gdzies to pozapisywalem i musze wszystko poskladac. Kazdy z rozmowcow rowniez
              podkreslal waznosc kwasow tluszczowych omega 3, ktorych chroniczny niedobor
              istnieje w organizmie. Byc moze dlatego, ze konsumuje spore ilosci roznych
              witamin i mineralow to rozpiera mnie tak energia i zapal do tworzenia. Lepsze
              to niz zapal i energia do destrukcji bo i takie objawy co niekorzy ludzie maja.
              I nie wiem czy to prawda, ale telefonowal do mnie kolega z Polnocnej Caroliny,
              ktory ma telewizje satelitarna z programami z Polski, ze zlapano jegomoscia o
              nazwisku Jaroszewicz na wyludzaniu pieniedzy od polskiego businessmana. Czyz
              nie jest to ten slynny Jaroszewicz -rajdowiec, ktorego ojciec byl figura w prl-
              owskim rzadzie? I podobno przylapal go na tym jakis slawny, prywatny detektyw
              Rutkowski. O ile pamietam to ojciec Jaroszewicza, zostal zastrzelony we wlasnej
              willi z wlasnego sztucera, co wygladalo na porachunek polityczny, bo Jaroszewic
              zaczal za duzo i otwarcie mowic zlego o tajemicach PRO-owskich i dlatego ktos
              go "wyciszyl". Wiec anaiss, byc moze mulfunkcja (niewydolnosc) gruczolu
              adrealinowego powoduje u Ciebie apatie i niechec do wysilku co mozna
              wyeliminowc sporymi dawkami B12, B6 jak i kwasu foliowego wlacznie z kwasami
              tluszczowymi omega 3 (ktorego najwieksze ilosci znaduja sie w tranie rybnym ryb
              zimnokrwistych jak sledzie i dorsze ze skandynawi, ktore trzeba zlokalizowac,
              sieciami skoncentrowac i wymordowac aby czlowiek mial wiecej zapalu do zycia i
              zeby sobie prowadzil tez lepsze jak i dluzsze zycie. Ale czy ryby przypadkiem
              nie powinny miec glosu i praw jednostki, czy praw lawic tak jak ludzie, ktorzy
              w jednych krajach posiadaja prawa jednostki a w drugich prawa spoleczne
              kolektywu (prawa lawicy)????. Pozdr. niko
              • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 21:25
                śledzie norweskie, a śledzie z bałtyku???

pozdrawiam

ps.
                brakowało mi Twych wywodów lekarskich!:-)
                • Gość: niko Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 13.08.05, 21:54
                  Moga byc i ryby z Baltyku, tylko wydaje mi sie, ze w Polsce nie ma jeszcze
                  przetworni tranowch np. z watrobek dorszowych, a Norwegia, czy wogole
                  skandynawia oferuja wysokiej jakosci (laboratoryjnej) skondensowany tran tak w
                  zelatynowych ampulkach jak i na luzno w przyciemnionych butelkach a jedna z
                  tych firm nazywa sie Carlson. Tran w butelkach o roznych smakach, ktore tlumia
                  skutecznie ten nizbyt przyjemny zapach rybnego, naturalnego tranu. Mozna uzywac
                  tez i oleju siemiennego, jednak nie kazdy czlowiek posiada odpowiednie enzymy
                  do jego "przelamania go" aby organizm mogl taki olej strawic. Wiec Ci co nie
                  maja takich enzymow to wpuszczaja i wypuszczaja taki olej bezuzytecznie.
                  • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 21:56
                    moze taki tran jest w Polsce...Carlson...
              • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 21:30
                Och, Niko, myślę, że u mnie to nie jest kwestia niewydolności jakichkolwiek gruczołów, tylko charakteru i usposobienia :)
                Póki co wspomagam się magnezem, może powinna sobie wspomagająco zaaplikować jakąś kurację witaminami z grupy B, ale generalnie jestem proszkom przeciwna (za rybami też nieszczególnie przepadam). Podziwiam, że wybierasz się do pracy w sobotę, ale pewnie lubisz to, co robisz. Ja ostatnio pracuję po 10-12 godzin, a zdarza się, że i 15, więc żadna siła nie jest w stanie zagnać mnie do pracy w sobotę :)
                Jeśli chodzi o Jaroszewicza, to nie mogę nic Ci powiedzieć, nie oglądam TV, gazet prawie nie czytam, chyba cofam się w rozwoju :)

Poeto, dziękuję za miłe słowa, ale nie masz, niestety, racji.

anaiss
                • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 21:50
                  nie ogladasz tv, jak to robisz...
                  • Gość: niko Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 13.08.05, 22:27
                    A jezeli chodzi o wywody na temat zdrowia czy nowosci to wlasnie niedawno sie
                    dowiedzialem, ze niezwykle skutecznym, nastepnym, niedrogim srodkiem tak na
                    obnizanie cholesterolu jak i eleminowanie zawezenia zwapnionych zyl jest
                    niezwykle skuteczna pulpa cytrusowa, ktora posiada specyficzny enzym do
                    eleminowania problemu. Pulpa to odpad przy produkcji soku z cytrusow, ktora to
                    pulpe sie wysusza, miele sprzedajac w proszku na sypko, lub prasujac w
                    tabletkach podobnie jak produkuje sie blonnik z grefrutow, ktory rowniez
                    doskonale oczyszcza zyly z cholesterolu, jak i obniza sam cholesterol. Badania
                    wykazaly, ze po kuracji blonnikiem (pulpa) cytrusowa, uzyskiwano 85%
                    oczyszczenia zyl. Zapewne pokaze sie ten blonnik i w polskich sklepach jako
                    tani i samozaradczy sposob zapobiegania chorobom krazenia. Zapewne przyniesie
                    to ulge rowniez i ludziom, ktorzy z powodu zwapnienia zyl doswiadczyli udarow
                    mozgu (tzw. stroke-strolk), co obiawia sie np. silnym bolem glowy, zaburzeniami
                    wzrokowymi jak i czesciowa utrata pamieci. Zazwyczaj ludzie dowiaduja sie o
                    tym, ze mieli juz dwa czy trzy udary mozgu w czasie powazniejszego, kiedy
                    konieczna interwencja sluzby medycznej a zwlaszcza przy przeswieteniach mozgu
                    maszynami magnetyczno-rezonansowymi. Ta relacja to specjalnie dla Ciebie soter.
                    A teraz wskakuje w sportowe ubranko i jade spowrotem do domu. Z zyczeniami
                    przyjemnego weekendu a w nim biernego albo czynnego odpoczynku.
                    Ps. Moje prognozy co do Iranu i srodkach celem powstrzymania tego
                    fundamentalnego rezimu, przed produkcja broni nuklearnej, wyrazil wczoraj
                    prezydent Bush podkreslajac, ze jezeli dyplomatyczne srodki nie pomoga to USA
                    nie beda mialy innego wyboru jak uderzenie militarne, co ma sie rozumiec z
                    uderzeniem specjalnie zaprojektowanych bomb nuklearnych penetrujacych gleboko w
                    glebie ziemi. Najwyzszy czas aby nie dopuscic do tego, do czego dopusczono w
                    Europie w przed duga wojna swiatowa, czego konsekwencjami byly zniszenia i
                    smierc milionow. Tylko, ze wtedy w USA, nie bylo jeszcze takiej,
                    ktotkowzrocznej lewicy, krytykujacej jakiekolwiek poczynania samoobronne. To
                    tylko moja osobista opinia, z kto wcale nie trzeba sie zgadzac.
                    • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:30
                      znowu chcą na kogoś bombardować?!
                      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:31
                        przepraszam za tą składnię
                    • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:33
                      Gość portalu: niko napisał(a):

> A jezeli chodzi o wywody na temat zdrowia czy nowosci to wlasnie niedawno sie
                      > dowiedzialem, ze niezwykle skutecznym, nastepnym, niedrogim srodkiem tak na
                      > obnizanie cholesterolu jak i eleminowanie zawezenia zwapnionych zyl jest
                      > niezwykle skuteczna pulpa cytrusowa, ktora posiada specyficzny enzym do
                      > eleminowania problemu. Pulpa to odpad przy produkcji soku z cytrusow, ktora
                      to
                      > pulpe sie wysusza, miele sprzedajac w proszku na sypko, lub prasujac w
                      > tabletkach podobnie jak produkuje sie blonnik z grefrutow, ktory rowniez
                      > doskonale oczyszcza zyly z cholesterolu, jak i obniza sam cholesterol.
                      Badania
                      > wykazaly, ze po kuracji blonnikiem (pulpa) cytrusowa, uzyskiwano 85%
                      > oczyszczenia zyl. Zapewne pokaze sie ten blonnik i w polskich sklepach jako
                      > tani i samozaradczy sposob zapobiegania chorobom krazenia. Zapewne przyniesie
                      > to ulge rowniez i ludziom, ktorzy z powodu zwapnienia zyl doswiadczyli udarow
                      > mozgu (tzw. stroke-strolk), co obiawia sie np. silnym bolem glowy,
                      zaburzeniami
                      >
                      > wzrokowymi jak i czesciowa utrata pamieci. Zazwyczaj ludzie dowiaduja sie o
                      > tym, ze mieli juz dwa czy trzy udary mozgu w czasie powazniejszego, kiedy
                      > konieczna interwencja sluzby medycznej a zwlaszcza przy przeswieteniach mozgu
                      > maszynami magnetyczno-rezonansowymi. Ta relacja to specjalnie dla Ciebie
                      soter.
                      >
                      > A teraz wskakuje w sportowe ubranko i jade spowrotem do domu. Z zyczeniami
                      > przyjemnego weekendu a w nim biernego albo czynnego odpoczynku.
                      > Ps. Moje prognozy co do Iranu i srodkach celem powstrzymania tego
                      > fundamentalnego rezimu, przed produkcja broni nuklearnej, wyrazil wczoraj
                      > prezydent Bush podkreslajac, ze jezeli dyplomatyczne srodki nie pomoga to USA
                      > nie beda mialy innego wyboru jak uderzenie militarne, co ma sie rozumiec z
                      > uderzeniem specjalnie zaprojektowanych bomb nuklearnych penetrujacych gleboko
                      w
                      >
                      > glebie ziemi. Najwyzszy czas aby nie dopuscic do tego, do czego dopusczono w
                      > Europie w przed duga wojna swiatowa, czego konsekwencjami byly zniszenia i
                      > smierc milionow. Tylko, ze wtedy w USA, nie bylo jeszcze takiej,
                      > ktotkowzrocznej lewicy, krytykujacej jakiekolwiek poczynania samoobronne. To
                      > tylko moja osobista opinia, z kto wcale nie trzeba sie zgadzac.

dzieki niko za oba wywody!!!
                      udanego odpoczynku!

soter!
                • Gość: niko Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 13.08.05, 21:59
                  Wyobrazam sobie anaiss i wspolczuje. Ja mam luz w wyborach wiec moge sobie
                  chadzac do pracy lub nie chadzac. Wiec ta moja mowa to czasami tez i trawa.
                  Zycze Cie wiec zasluzonego odpoczynku.
                  • soter_mlodszy SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... 13.08.05, 22:04
                    a co na temat picia...
                    a)kawy
                    b)alkoholu
                    • Gość: niko Re: SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 13.08.05, 22:43
                      A kawa, soter, niestety jak juz wyrazila anaiss, "kradnie" z organizmu magnez,
                      i dlatego picie jej nalezy ograniczyc, jak i stezenie kofeiny. Wiele sie mowi
                      na rozne tematy ale niwiele sie pisze o szkodliwosci spozywania rozcieczonych
                      alkoholi. Wiec uzywajmy trunki z umiarem lecz z pelna uciech,a skoro tylko jest
                      do tego towarzyska okazja. A piwo, nawet niewielkie ilosci, potrafi skutecznie
                      wyciagac niszczace zwlaszcza mozg zwiazki aluminium. Aluminium odpowiedzialne
                      jest, miedzy innymi, za chorobe Alzajmera. Piwo posiada zwiazki krzemu a krzem
                      sie dobrze laczy z aluminium i skutecznie wydala sie fizjologicznie, czyli z
                      kupka i siuskami. Na przyjeciach w gabinetach Urologow unikam picia
                      czestowanych tam trunkow, ha ha ha - na wypadek gdyby Urolog byl roztargniony.
                      • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... 13.08.05, 23:13
                        Gość portalu: niko napisał(a):

> A kawa, soter, niestety jak juz wyrazila anaiss, "kradnie" z organizmu
                        magnez,
                        > i dlatego picie jej nalezy ograniczyc, jak i stezenie kofeiny. Wiele sie mowi
                        > na rozne tematy ale niwiele sie pisze o szkodliwosci spozywania rozcieczonych
                        > alkoholi. Wiec uzywajmy trunki z umiarem lecz z pelna uciech,a skoro tylko
                        jest
                        >
                        > do tego towarzyska okazja. A piwo, nawet niewielkie ilosci, potrafi
                        skutecznie
                        > wyciagac niszczace zwlaszcza mozg zwiazki aluminium. Aluminium
                        odpowiedzialne
                        > jest, miedzy innymi, za chorobe Alzajmera. Piwo posiada zwiazki krzemu a
                        krzem
                        > sie dobrze laczy z aluminium i skutecznie wydala sie fizjologicznie, czyli z
                        > kupka i siuskami. Na przyjeciach w gabinetach Urologow unikam picia
                        > czestowanych tam trunkow, ha ha ha - na wypadek gdyby Urolog byl
                        roztargniony.

piknie, piknie...
                        wlasnie towarzyskie...kolega zawital do mnie i kupil piwo, jakies w markiecie...
                        mzslalem, ze nie strawie...feeeeeeeee!!!
                        • anaiss Re: SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... 13.08.05, 23:15
                          ja piwo tylko od wielkiej okazji piję, więc pewnie trochę aluminum mam w mózgu i podejrzewam, że nawet da się do czasami zauważyć, wczoraj np. nieźle się skompromitowałam
                          • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... 13.08.05, 23:17
                            uuu, ale chyzba nie za bardzo, nie wylali... z pracy
                            • anaiss Re: SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... 13.08.05, 23:19
                              nie, na szczeście, nie w pracy, ale sama świadomość tego, że wyszłam na idiotkę była przytłaczająca
                              • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... 13.08.05, 23:23
                                co dziennie sie uczysz!!!

nie martw sie.....
                                • anaiss Re: SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... 13.08.05, 23:24
                                  soterix, życia mi nie starczy na prace nad sobą
                                  • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... 14.08.05, 00:05
                                    wreszcie dzialają mi klawisze na forum, znaczy klawiatura!;-)))

hurra...
                                    • anaiss Re: SIERPNIOWO...do speca...niko.-....... 14.08.05, 00:06
                                      a co było popsute?
                  • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:04
                    soter, nie mam telewizora :)
                    niko, zazdraszczam ;)
                    • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:06
                      anaiss napisała:

> soter, nie mam telewizora :)
                      > niko, zazdraszczam ;)

wiesz an!)))) mam ochote pozbyc sie tv, i ta mysl mi coraz bardziej dokucza!!!
                      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:12
                        można przeżyć, w razie co idę do rodziców pooglądać :-)
                        • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:14
                          anaiss napisała:

> można przeżyć, w razie co idę do rodziców pooglądać :-)

hahahahaha...dobre!
                          • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:15
                            czemu dobre?
                            • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:18
                              nie wiem...ja chce sie pozbyc swojego odbiornika, albo nie wlaczac go!!!
                              • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:21
                                trzymaj go na czarną godzinę i odłącz antenę, jak będziesz chciał włączyć odruchowo, to i tak nic nie zobaczysz, a jak będziesz potrzebował, to zawsze możesz podłączyć
                                Nie sprytne ;))))
                                • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:24
                                  Bardzo dobry pomysl!!!
                                  ...ostatnio, przy tej pogodzie...za czesto gra!!!
                                  • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:26
                                    ja mam za to inne nałogi :)
                                    • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 22:27
                                      anaiss napisała:

> ja mam za to inne nałogi :)

mow szybkooooo...................
    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:28
      Ale ja widocznie nie nadąrzam,zastało coś tej herbaty?
      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:29
        jasne, że zostało, cały dzbanek zaparzyłam :)
        • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:30
          No to zasiadam,zimna noc,gorącą lubię
          • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:31
            u mnie też zimno
            jak minęła sobota?
            • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:31
              Wporzo,pełno było gości
              • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:33
                sto100 napisała:

> Wporzo,pełno było gości

aj, ja to lubie gosci!
                • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:34
                  ja też, najlepiej takich na forum
                • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:35
                  ja też,tylko dlaczego mam lodowate dłonie ?
                  • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:36
                    sto100 napisała:

> ja też,tylko dlaczego mam lodowate dłonie ?

i ten rejwach w domu!

a rece zimne...hm...moze nie pichcilas w kuchni nic...
                    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:37
                      He, he, skąd ta intuicja?
                  • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:37
                    ja siedzę w polarze + skarpety + takie frotowe pantofle :)) jest mi ciepło przynajmniej, ale dobrze, że nikt mnie nie widzi w tym ekwipunku :D
                    • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:42
                      anaiss napisała:

> ja siedzę w polarze + skarpety + takie frotowe pantofle :)) jest mi ciepło
                      przy najmniej, ale dobrze, że nikt mnie nie widzi w tym ekwipunku :D

eskimosss...........

hihihi

a co do sto100...to kobiety tam sie rozgrzewaja!!!
                    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:42
                      bardzo dobre letnie ubranie
                      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:43
                        no, miss forum to pewnie dzisiaj nie zostanę ;)))))
                        • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 13.08.05, 23:45
                          e tam,grunt to ciepełko
                          • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 14.08.05, 10:23
                            witam, witam... po forumowej nocy wracam do codziennych spraw...
                            an!;-) pewnie ledwo dyszy...!:-)
                            • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 14.08.05, 13:41
                              gdzie tam! mam się dobrze, właśnie wróciłam z długiego spaceru z psem :)
                              • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 14.08.05, 14:44
                                I ja witam, przelotnie,ale miłego dnia,chociaż to już popołudnie.
                                Dlaczego słońce schowało się już z samego rana?
                                Ja je jeszcze widziałam,reszta pewnie odsypiała.
                                • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 14.08.05, 15:17
                                  ja do 11.00, ale co tam :)
                                  w tygodniu wstaję o tak nieprzyzwoitej, jak dla mnie, porze, że chociaż w weekend sobie pośpię
    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 14.08.05, 16:16
      spanie to przyjemność,
      i to jaka
      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 14.08.05, 16:24
        mnie akurat tego nie trzeba mówić ;)))
        • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 14.08.05, 17:36
          słońce u mnie wyszło :)
          • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 14.08.05, 20:16
            u nas niewidoczne,
            niedługo zajdzie albo już sobie poszło,
            tylko gdzie?
            • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 15.08.05, 11:27
              Wpadam na moment, by powiedzieć Dzień Dobry FB i życzyć miłego dnia, cmok
              anaiss
              • Gość: naata Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.05, 13:01
                Dzień dobry! Forum Brodnicy! Pozdrawiam miło!

An,dzięki. Niebawem odpowiem. ;)
                • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 15.08.05, 13:59
                  słońce, zagrypiony lekko idę na grilla!;-)))
                  • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 15.08.05, 15:44
                    smacznego :)
                  • Gość: nocka Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.eltronik.net.pl 15.08.05, 20:48
                    hm, co za gość, grill albo katar
                    • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 15.08.05, 22:44
                      cześć natuś :)
                      miło, że do nas zaglądasz
                      cmokasy
                      a.
                      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 16.08.05, 10:16
                        kończę pierwszą dzisiaj kawę,
                        miłego dnia wszystkim
                        jak będę jeszcze żyła, to zajrzę wieczorem ;)
                        a.
                        • Gość: nata Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 16:48
                          Witam FB i ich liderów An i Sotera!;)
                          Widzę, że i u Was trochę spowolniało tempo. Pewnie pogoda zniechęca. U mnie
                          prawie jesiennie, mokro zimno, a na naszym forum smutno...
                          Pozdrawiam, Forumki ;)
                          • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 16.08.05, 17:48
                            witamy i Ciebie, dobry natchniony duchu.
                            dziś się dopiero na słońcu wygrzałem!:-)
                    • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 16.08.05, 17:49
                      Gość portalu: nocka napisał(a):

> hm, co za gość, grill albo katar

katar grillem wypędzam i chyba się udało!;-)))
                      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 16.08.05, 20:34
                        Naata, co Ty! Ja tu nigdzie spowolnionego tempa nie widzę :) Mamy 6000 na liczniku :)) i myślę, że nie jest źle. W każdym razie ja tu się świetnie czuję.

a.
                        • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 16.08.05, 20:35
                          Mnie pogoda nie zniechęca, tylko praca po 12h ;)
                          • Gość: toja Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 21:53
                            Widze, ze An zyje, Soter grilem wykurowany, 6000 przekroczone i to w jakim
                            tempie, GRATULACJE i tak dalej, czyli wszystko gra:-) Pozdrawiam wszystkich
                            szczegolnie Nico,ladnie tu Wam pisze, tak kulturalnie, tylko zazdroscic.
                            Trzymajcie sie Kochaniiiiii
                            • Gość: niko Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 16.08.05, 22:23
                              Dziekuje toja, chyba jednak mnie przeceniasz, chociaz nie powiem taki
                              komplement sprawia przyjemnosc, a zwlaszcza gdy z ust kobiety. Pozdr. niko
                              • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 17.08.05, 08:16
                                Cześć Toju, też myślę, że sobie całkiem nieźle tu radzimy :)
                                Powinni chyba przenieść FB do kategorii "towarzyskie" ;)
                                uśmiecham się do Was szeroko :)
                                anaiss_przy_kawie
                                • naata Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 17.08.05, 10:58
                                  Dzień Dobry Forumki z Brodnicy!
                                  Przepraszam, przepraszam, już się poprawiam..
                                  Gratuluję przekroczenia 6ooo wpisów!

An, pisząc o spowolnieniu, nie chciałam urazić, a już wcale poddawać w
                                  wątpliwość kwestię Twojego dobrego samopoczucia. Tak mi się wyrwało, kiedyś
                                  było tu tłoczniej ;)

Toja ma racje, macie tu Filar do pozazdroszczenia, Niko i jego posty(?).
                                  Raczej artykuły - reportaże, eseje, opowiadania...;)
                                  Mądry Facet, ale cóż..Taki Rodzynek zdarza się rzadko, nie tylko na forach.
                                  By się o tym przekonać wystarczy poczytać gazety. Niektórych się nie da.
                                  Niko, nie traktuj tego, jako wazelinę. Oprócz, postów tutaj, czytałam Twoje
                                  wypowiedzi na forum głównym, zdaje się, że kraj.
                                  Z tego powodu też Wam gratuluję.:-)
                                  Pozdrawiam
                                  • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 17.08.05, 12:16
                                    Tak, Naato, brakuje Carra, Marowita, Hrabiego Potockiego, za to zagląda do nas
                                    kilka nowych osób :), z czego bardzo się cieszę i oczywiście mnie nie uraziłaś
                                    ani trochę :-)
                                    Cmokam
                                    anaiss
                                    • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 17.08.05, 16:10
                                      brakuje..., pozdrawiam kobiety tego forum szczególnie...nie zapominam o panach
                                      wspeirających z FG, no i naszego korespondenta z USA_a co czerwieni się do
                                      dam!;-)
                                      • Gość: nata Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 09:43
                                        Dzień Dobry Wam! Mili na FB! ;-)

Na naszym FG strasznie cicho się zrobiło.
                                        Dzięki, Soterku za dotrzymanie towarzystwa ;-)
                                        Lato wraca, więc Pozdrawiam słonecznie!
    • Gość: toja Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 10:55
      Witam wszystkich i pozdrawiam, lato wrocilo niesmialo, ale tylko w poludnie,
      ranki i wieczory jakies chlodnawe:-(
      • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 16:11
        witaj toju,
        widze ze znow jestes w wirze i w forumowym eterze nadajesz.
        pozdrawiam
        • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 16:13
          u mnie piękna pogoda,
          ratuunku!
          ja chcę na urlop
          • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 16:18
            Jak już tak źle,że wołasz ratunku, to maszeruj na urlop.
            Zostaw te biznesy, zobacz, jeszcze takie ciepłe, słoneczne i zielone dni, chociaż nad ranem już chłodno i rosa na trawie,
            czmychaj,czmychaj
            • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 16:26
              tak kicaj...kicaj..., wychodź w póludnie grzać kości na sierpniowym słońcu!;-))
              • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 16:39
                nie mogę iść na urlop, nie wiem, czy uda mi się we wrześniu może choć tydzień
                wyszarpnąć ;)
                przyjdzie weekend, to może się trochę na duchu podniosę, bo teraz jestem
                zdołowana :(
                • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 16:42
                  o matko kochana, w takie słońce?
                  Toż ono rozpędza depresję, wyjdź chociaż na ławeczkę
                  • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 16:44
                    idę pograć w literki...
                    pa kochane!
                    • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 16:47
                      co się nie robi dla literek,
                      dziewczyny zostawia,
                      nawet
                      • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 18:02
                        nie mówcie mi takich rzeczy, gry, ławeczki, słońce, ja siedzę w pracy do 1.00
                        (od 08.00)
                        cmokam
                        bawcie się dobrze
                        a.
                        • Gość: toja Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.05, 20:09
                          Specjalnie do An!!! Bardzo przepraszam, ale dopiero dzisiaj zajrzalam po ponad
                          roku:-)))wiesz gdzie i co tam znalazlam:-) rozne kartki swiateczne, wierszyki i
                          zyczenia, przepraszam min Sotera za brak reakcji, ale nieswiadoma bylam:-) oto
                          cala ja. Rozumiem Cie doskonale An i piszac to co napisalam u nas, nie mialam
                          Ciebie absolutnie na mysli. Bardzo lubie Wasze forum, nie ma tu przemocy i jest
                          kultura a to cenie. Pozdrawiam serdecznie Toja.
                        • sto100 Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 20:32
                          pożartowaliśmy trochę, ale jeżeli to przykre to sorry.
                          Na marginesie, jaka to praca,poza biznesem,która tak męczy?
                          Masz inne życie?
                          • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 18.08.05, 21:51
                            oj, sto zapomniałam dodać przymrużonego oka :)
                            mam inne życie, jak poczytasz trochę moich postów, to zorientujesz się, że nie
                            jestem pracoholikiem :) mam teraz takie zwariowane dwa miesiące, ale mam
                            nadzieję, że niedługo to się skończy...
                            męczy taka praca, za którą nieszczególnie się przepada, poniżej ambicji,
                            niezgodna z zainteresowaniami, gdybym naprawdę lubiła to, co robię, to nie
                            sądzę, żeby było to takie męczące :))
                            • anaiss Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 19.08.05, 08:25
                              Witajcie Mili,
                              miłego piątku

a.
                              • soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 19.08.05, 15:01
                                anaiss napisała:

> Witajcie Mili,
                                > miłego piątku
                                >
                                > a.

dzisiaj Brodnica, spacer, jutro Płock, sobota wieczór impreza urodzinowa brata,
                                niedziela będzie dla mnie!:-)))

a kiedy spacer?;-)

an!;-)
                                całuję!!!

• soter_mlodszy Re: SIERPNIOWY....(nie)atrakcyjny wątek?? 19.08.05, 14:57
                          anaiss napisała:

> nie mówcie mi takich rzeczy, gry, ławeczki, słońce, ja siedzę w pracy do 1.00
                          > (od 08.00)
                          > cmokam
                          > bawcie się dobrze
                          > a.

zagrasz ze mną????