Dodaj do ulubionych

Odp w sprawie WOSP i innych "lechowskich" zarzutów

IP: *.tktelekom.pl 11.01.11, 11:21
Popełniem ten tekst aby niektórych przeprosić ,niektórym "wyjaśnić" ,a niektórych wkur..... do konca , kaziuk - nie jestem "doktrynerem" JAK LECHOWSKI , stać mnie na krótkie i treściwe - PRZEPRASZAM - rzeczywiście w Twoim przypadku " pojechałem" , nie wymagam akceptacji - potrafię to przełknąć - dalej ad vocem - lechowski masz króciutką pamięć - dostałem od ciebie nie raz nie dwa od komuchów i żydokomuchów, obrońców bandery - nawet ci przypomnę kiedy - jak się "zaczkałeś się " o ukrainie i "jechałeś " po wszystkich ukraińcach - to było pierwszy raz - póżniej regularnie "oddawałem twoje razy" na różne tematy , więc teraz nie wyzywaj mnie od chamów - wybielając siebie - bo robisz się lekko śmieszny - ja na forum nie zacząłem wyzywać PIS i zwolenników , to ty usiłowałeś "prać mózgi" mn wzniosłymi cytatami ,często trafiającymi jak "kulą w płot" - ja tylko odpowiadałem - tyle o lechowskim , teraz o WOSP - co do kosztów imprezy to wszyscy powinni wiedziec że kasjerki pracują za friko ,bank też nie pobiera prowizji - to jest darmowa reklama - banki "biją się" aby robić obsługę WOSP mn waląc na nią kasę - to żle ??????? jak tego nie "obejmujecie" - nie piszcie głupot - ok 90% wydatków na koncerty WOSP pochodzi od sponsorów - ja tez nim jestem , w przeciwieństwie do ciebie lechowski - "dorobiłem się " - nie na twojej i inych krzywdzie - na giełdzie i dając kasę jestem informowany co i jak zostało rozdysponowane , taka informację dostaje nawet piekarz dający darmo 100 czy 200 bochenków chleba na WOSP , samorządów nikt nie zmusza do ponoszenia kosztów - a oni juz "policzyli" że za 20 -30 tys pln mają całodniową imprezę z tysiącami ludzi i atrakcjami - UWAGA koszt "gwiazdy " to z reguły "0" kolejna darmowa reklama , czytając "żale" kukiza że "musi" grać dla WOSP za darmo prostuję - nie musi - ale sam w wywiadzie w "PRZEKROJU" przyznał że ma od 11 lat bardzo chorą córkę i lecząc ją korzysta - chcąc nie chcąc ze sprzętu ,który to ta "niepłacąca" orkiestra kupiła - idąc tokiem "wynurzeń" Kukiza - czy lekarze mają odcinac od tych aparatów ludzi deklarujących się jako przeciwnicy WOSP - osąd zostawiam lechowskiemu , a ta impreza jest dla ludzi a nie dla owsiaka - dni tarnobrzega za darmo nikt nie robi ,choć koszty są 3 -5 razy większe - powtórzę , może to truizm ,ale PIS i jaro "prześwietlili" owsiaka w latach 2006 -2007 kilkunastokrotnie ( kontrola US,UKS, PIP , ponownie US ,UKS i tak co kwartał , na koniec sam NIK sie tym zajął choć jego prawo do kontroli ogranicza się tylko do kontrolowania przetargów WOŚP - bo takie kontroli NIK podlegają ,bo są przetargami ("... NIK może przeprowadzać kontrolę we wszystkich instytucjach państwowych, jednostkach administracji rządowej i samorządowej oraz w tych podmiotach gospodarczych i organizacjach pozarządowych, które realizują zamówienia publiczne lub korzystają z rządowych dotacji i gwarancji....") jakby Owsiak chciał kupować z "wolnej ręki " ,do czego ma prawo ,bo nie jest jednostką administracji jakiejkolwiek , nie korzysta z dotacji rządowej ,ani gwarancji - jest samowystarczalny , to by kupował - poddaje się instytucji przetargowej ,bo chce , a nie musi - więc o co jeszcze bijecie pianę ???? że ludzie dają kasę ??? to nie Wasza kasa ,że samorządy dają ?????? wybierajcie takich ,którzy nie będą dawać ,że gwiazdy grają za "darmo" ????- niech negocjują z "płatnikiem" - maleńczuk w krakowie grał "za kasę" - wynegocjował - nie wińcie Owsiaka za wszystko - chyba nie jesteście stadem "baranów" ??? żeby wierzyć w to że Owsiak was dyma???????prędzej was chcą dymać ci co piszą o tym ,a podaja Caritas za wzór (?!?!?!??!) - kazdy może sprawdzić jak i na co wydaje kasę Caritas - ręczę że lektura nie jest "przyjemna" - - od 30 do nawet 75% przychodów gotówkowych pochłania administracja - wpiszce w GOOGLE "rozliczenie roczne CARITAS diecezji ....." - może wyskoczyć ... nie musi ,bo często znika po 3-4 dniach......
Obserwuj wątek
    • lechowski51 Re: Odp w sprawie WOSP i innych "lechowskich" zar 11.01.11, 11:49
      benek pisze;
      kazdy może sprawdzić jak i na co wydaje kasę Caritas - ręczę że lektura nie jest "przyjemna" - - od 30 do nawet 75% przychodów gotówkowych pochłania administracja - wpiszce w GOOGLE "rozliczenie roczne CARITAS diecezji ....." - może wyskoczyć ... nie musi ,bo często znika po 3-4 dniach......

No i dalej bezczelnie klamiesz!.Oto sprawozdanie Caritas z mojej diecezji;
      9. Informacja o poniesionych kosztach na:
      1) realizację celów statutowych – 15 434 900,22 zł
      2) administrację – 1 041 173,95 zł
      3) pozostałe koszty – 126 639,76 zł
      wiecej w sprawozdaniach;caritas tarnow
      Jak widac z tego koszty administracyjne Caritasu wynosza 6% a nie 30-75%
      Nie pamietam naszych "dyskusji"o Ukrainie.Byc moze jak wielu Ukraincow porownywales zbrodniarzy polskich dzieci i kobiet z UPA z zolnierzami AK.Byc moze zbrodniarzy jak Bandera czy Szuchewycz nazywales bohaterami jak to czyni duza czesc Ukraincow?!.Byc moze uzylem wowczas dosadnych okreslen?.W przeciwienstwie do Ciebie nie jestem chamski.
      --
      Po jesiennych wyborach które wygra PO, posłowie tej partii przygotują ustawę odbierającą dzieci rodziców których oboje popierają Prawo i Sprawiedliwość. W wypadku gdy tylko jeden rodzic sympatyzuje z PiS, rodzina znajdzie się pod opieką kuratora sądowego. W sumie to dobry pomysł. Wyborcza już przyklasnęła, Michnik gotowy wziąć dwójkę dzieci na wychowanie. Tomasz Raczek z partnerem chcą trzy dziewczynki, Elton Dżon z mężem wezmą jedno pisowskie dziecka ale zastrzegają, że to musi być chłopczyk.
      ....znalezione w sieci.
      • Gość: benek Re: Odp w sprawie WOSP i innych "lechowskich" zar IP: *.tktelekom.pl 11.01.11, 14:07
        "1) realizację celów statutowych – 15 434 900,22 zł - to całkowity "przychód" Caritas - jaki procent z tego stanowi "żywa gotówka"? a jaki dotacja , darowizny w towarze ? jak jesteś taki detalista to podaj - mógłbym poszukac ale mi sie nie chce , zresztą ktoś na tym forum w innym temacie detalicznie to rozpisał
        2) administrację – 1 041 173,95 zł " - to jest "czysta żywa gotówka" - więcej na ten temat pisac nie zamierzam
        co do Ukraińców - pozwoliłem sobie kiedyś zwrócic ci uwagę ,abys nie uogólniał i dzisiejszego "ludu ukraińskiego" do siepaczy Bandery nie porównywał - ty odp tak jak wyżej - zostałem" "poplecznikiem" ,"komuchem" etc etc - no i chamem na koniec - ale to i tak lepsze jak obszczymur .
    • Gość: jako Re: Odp w sprawie WOSP i innych "lechowskich" zar IP: 172.16.6.* 11.01.11, 14:40
      benek! dziwię ci się że zniżasz sie do poziomu lechowskiego prl czy znajomej. ktos kto jest zaślepiony własnym egoizmem, nie potrafi uszanować czyjegos zdania i jest przekonany że wszyscy go oszukali nie potrafi racjonalnie i normalnie dyskutować. mi osobiście też srednio sie podoba wosp ale jest to cos co przyjęło się sprawdza i będzie to działać czy ja tego chce czy nie. robią dużo dobero i koniec. dla lechowskiego czy prl nawet zwykła impreza plenerowa dla społeczeństwa jest aktem zła i jeżeli nie jest to organizowane przez gości w czrnych sukienkach więc jest złe. z platformersami jest o tyle lepiej że potrafią wysłuchać argumentów drugiej strony. czasem przyjma czasem nie. ci fanatycy pisu są zaślepieni nienawiścią do wszystkiego co nie popiera kościoła, nie umartwia sie przeszłością oraz uważa że kaczyński zniszczył pis. uważam że sam w sobie pis nie jest zły. ma tylko h...ych przywódców.
    • Gość: ecik Re: Odp w sprawie WOSP i innych "lechowskich" zar IP: *.adsl.inetia.pl 11.01.11, 16:00
      Benek nie zniżaj się do poziomu sekciarza L51. On nie rozumie praw historii: sekta boga Ra strzygła owieczki parę tysięcy lat i odeszła w mrok historii, sekta L51 strzyże owieczki 2 tysiące lat i też odejdzie w mroki historii. Bo to ludzkie dzieło a nie boskie. I dlatego tam tyle łajdactwa, obłudy i zakłamania. Mamona i dobrobyt doczesny to ich cel. Reszta to kwiatki do kożucha i blichtr do otumanienia owieczek. I dlatego szczeka i opluwa Owsiaka bo kasa nie trafia do Niego. Nieprawdaż Lechowski51 i Tobie podobni jak wielonickowiec prl?
      • lechowski51 Re: Odp w sprawie WOSP i innych "lechowskich" zar 11.01.11, 17:38
        benek napisal;
        "1) realizację celów statutowych – 15 434 900,22 zł - to całkowity "przychód" Caritas - jaki procent z tego stanowi "żywa gotówka"? a jaki dotacja , darowizny w towarze ? jak jesteś taki detalista to podaj - mógłbym poszukac ale mi sie nie chce , zresztą ktoś na tym forum w innym temacie detalicznie to rozpisał
        2) administrację – 1 041 173,95 zł " - to jest "czysta żywa gotówka" - więcej na ten temat pisac nie zamierzam
        co do Ukraińców - pozwoliłem sobie kiedyś zwrócic ci uwagę ,abys nie uogólniał i dzisiejszego "ludu ukraińskiego" do siepaczy Bandery nie porównywał - ty odp tak jak wyżej - zostałem" "poplecznikiem" ,"komuchem" etc etc - no i chamem na koniec - ale to i tak lepsze jak obszczymur .
        Tu masz wykaz przychodow;
        1) przychody z działalności statutowej nieodpłatnej pożytku publicznego:
        a. dotacje z budżetu jednostek administracji państwowej i instytucji państwowych:
        a.a. Starostwo Powiatowe w Tarnowie – 1 586 602,88 zł
        a.b. Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej – 401 861,00 zł
        a.c. PFRON – 545 637,48 zł
        a.d. Małopolski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia – 1 548 352,47 zł
        a.e. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej – 19 000,00 zł
        e.f. Urząd Marszałkowski ( Wojewódzki ) – 14 000,00 zł
        b. dotacje i wpłaty z budżetu jednostek administracji samorządowej:
        b.a. Urząd Miasta Tarnowa i MOPS – 241 375,80 zł
        b.b. Urząd Miasta Mielca – 13 000,00 zł
        b.c. ośrodki pomocy społecznej – 101 766,21 zł
        b.d. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowie – 293 151,00 zł
        c. dotacje Caritas Polska – 0,00 zł
        d. darowizny g. zbiórka WDC na działalność placówek – 22 993,54 zł
        pieniężne i rzeczowe – 319 476,86 zł
        e. darowizny 1% – 979 817,11 zł
        f. pozostałe dotacje – 296 053,30 zł
        h. inne – 21 643,50 zł
        2) przychody z działalności statutowej odpłatnej pożytku publicznego:
        a. wpłaty podopiecznych Domu dla Bezdomnych Mężczyzn – 87 322,75 zł
        b. odpłatność pensjonariuszy domów pomocy społecznej zgodnie z przepisami ustaw –
        561 358,86 zł
        c. dopłaty uczestników turnusów rehabilitacyjnych – 393 266,39 zł
        3) przychody z pozostałej działalności statutowej:
        a. zbiórki na działalność statutową – 1 158 691,05 zł
        b. zbiórki na pomoc ofiarom kataklizmów w diecezji i świecie – 965 274,16 zł
        c. darowizny pieniężne – 626 049,32 zł
        d. żywność z Unii Europejskiej (Program PEAD) – 3 281 528,98 zł
        e. nadwyżka roku poprzedniego – 350 000,00 zł
        f. przychody Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (3 420 804,04 zł):
        f.a. Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia – 2 758 690,03 zł
        f.b. odpłatność pensjonariuszy zgodnie z przepisami ustaw – 614 982,65 zł
        f.c. darowizny pieniężne – 12 428,93 zł
        f.d. żywność z Unii Europejskiej (Program PEAD) – 30 689,45 zł
        f.e. inne rzeczowe – 4 012,98 zł
        g. pozostałe przychody – 1 345 563,36 zł
        h. przychody na realizacje programów Skrzydło, Gniazdo, SKC i inne – 725 764,00 zł
        4) przychody finansowe (odsetki bankowe): 248 035,22 zł
        5) pozostałe przychody operacyjne: 45 135,36 zł

Nie ma znaczenia czy Caritas dostal zywnosc czy tez srodki na zakup tej zywnosci,bo i tak zgodnie z dzialanoscia statutowa trzeba bylo ja rozdzielic wsrod potrzebujacych.Tak samo jak nie ma znaczenia czy Owsiak dostal kase w gotowce czy tez w postaci darow ktore zamienial na gotowke.
        Co do Ukrainy!.Dzisiaj na Ukrainie stawia sie pomniki zbrodniarzom polskich dzieci i kobiet a ludobojstwo 60 tys Polakow na Wolyniu nazywa sie eufemistycznie "wydarzeniami na Wolyniu".To na dzisiejszej Zachodniej Ukrainie faszysci ze Swobody wywieszaja na ulicach Lwowa bilboardy slawiace SS Galizien a zdobyli ponad 30% mandatow w wyborach samorzadowych.Natomiast ich rodacy mieszkajacy w Polsce stawiaja zbrodniarzom z UPA pomnik na Chryszczatej a na forach internetowych bandytow z UPA zrownuja z zolnierzami z AK.
        --
        Po jesiennych wyborach które wygra PO, posłowie tej partii przygotują ustawę odbierającą dzieci rodziców których oboje popierają Prawo i Sprawiedliwość. W wypadku gdy tylko jeden rodzic sympatyzuje z PiS, rodzina znajdzie się pod opieką kuratora sądowego. W sumie to dobry pomysł. Wyborcza już przyklasnęła, Michnik gotowy wziąć dwójkę dzieci na wychowanie. Tomasz Raczek z partnerem chcą trzy dziewczynki, Elton Dżon z mężem wezmą jedno pisowskie dziecka ale zastrzegają, że to musi być chłopczyk.
        ....znalezione w sieci.
              • lechowski51 Re: Caritas drze pieniądze publiczne bez wstydu 11.01.11, 22:30
                gimbus mops napisal;
                W Caritasie Tarnów na etatach 250 osób ze średnia płacą ponad 2 500 pln. Nieźle można żyć z tej dobroczynności. W biedronce mniej płacą.

W Biedronce pracuja rzeczywiscie wybitni fachowcy!.A struktura zatrudnienia w omawianym Caristasie wyglada tak;
                Caritas zatrudniała 258 osoby, w tym:
                a) 3 osoby Zarządu
                b) 27 pracowników administracji
                c) 3 kapelanów
                d) 8 lekarzy
                e) 5 psychologów
                f) 1 logopeda
                g) 83 pielęgniarek i opiekunów
                h) 24 rehabilitantów
                i) 9 terapeutów i instruktorów
                j) 9 nauczycieli
                k) 27 pracowników kuchni
                l) 23 pokojowych
                m) 9 pracowników socjalnych
                n) 3 pracowników pralni
                o) 20 pracowników gospodarczych
                p) 4 hipo / dogoterapełtaów
                11. Wynagrodzenia:
                1) Łączna kwota wynagrodzeń wraz z ZUS i ZFŚS wypłaconych pracownikom wyniosła:
                6 154 544,37 zł, w tym:
                a) wynagrodzenia osobowe – 5 253 948,96 zł
                b) nagrody – 172 479,61 zł
                c) premie – 622 484,09 zł
                d) nocne – 16 168,75 zł
                d) inne świadczenia (ZUS i ZFŚS) – 89 462,96 zł
                2) W tym łączna kwota wynagrodz. wypłaconych członkom Zarządu wyniosła:101 943,79 zł
                3) Z tytułu umów zlecenia wypłacono: 107 148,05 zł
                --
                ....znalezione w sieci.
                • Gość: wbrew holocie Re: Caritas drze pieniądze publiczne bez wstydu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.11, 00:02
                  lechchujski51 napisał:

> gimbus mops napisal;
                  > W Caritasie Tarnów na etatach 250 osób ze średnia płacą ponad 2 500 pln. Nieźle
                  > można żyć z tej dobroczynności. W biedronce mniej płacą.
                  >
                  > W Biedronce pracuja rzeczywiscie wybitni fachowcy!.A struktura zatrudnienia w
                  > omawianym Caristasie wyglada tak;
                  > Caritas zatrudniała 258 osoby, w tym
                  > c) 3 kapelanów

Tylko 3? /słownie: trzech/???
                  Toz to skandal!!!!
                  To atak na kosciol katolicki w Polsce!!!
                  Dyskryminacja chrzescijan!!!
                  Żadamy 333 przynajmniej kapelenow, sa nieodzowni!!!!
                  Wszyscy pod palac albo gdzies, ale wszyscy!!!
                  • lechowski51 Re: Caritas drze pieniądze publiczne bez wstydu 12.01.11, 09:22
                    benek napisal;
                    lechowski rozpisując detalicznie przychody Caritasu pokazałeś że ta organizacja stała się de facto drugim MOPS em tylko prowadzonym przez kler - bo skoro większość przychodów to dotacje z UM lub budżetów gminnych - to znaczy że pośrednio my to utrzymujemy ,ale ja na ten temat warczał nie będę - po prostu wole dać na owsiaka - on nie zyje z dotacji

Tak beniu!.Caritas to organizacja ktora nie dziala w jedna niedziele.To organizacja ktora przez caly rok pomaga tysiecom biednym,samotnym i opuszczonym przez wszystkich ludziom.Prosciej jest oczywiscie w jeden dzien zebrac kase,potem kupic likadziesiat urzadzen medycznych,przylepic serduszka....i mamy odfajkowane!.Dawalem Caritasowi na powodzian,na szkoly w Afryce, na schroniska dla bezdomnych....Jakis kretyn pisze ze place w Caritas to srednoi 2500 zl i porownuje to do plac w Biedronce.Caritas zatrudnia psychologow,lekarzy,rehabilitantow a te srednie place sa tak wlasnie niskie jak w Biedronce bo dla Caritasu za Bog zaplac pracuje tysiace bezimiennych siostr zakonnych i zakonnikow.
                    Teraz o tym czym zajmuje sie Caritas w mojej diecezji;

Caritas realizowała następujące zadania zlecone przez podmioty państwowe i samorządowe:
                    a) prowadzenie Domu dla Bezdomnych Mężczyzn w Tarnowie – umowa nr WZ.B. 81724-5-
                    3/09 z Gminą Miasta Tarnów. Wynik finansowy: -5 666,19 zł
                    b) prowadzenie 4 świetlic opiekuńczo-wychowawczych w Tarnowie – umowy nr
                    WZ.B.81724-1,2,3,4-3/09 z Gminą Miasta Tarnów oraz 1 świetlicy w Mielcu – umowa z
                    Urzędem Miasta Mielca 2/P/2007. Wynik finansowy: - 1 640,00 zł
                    c) prowadzenie Domu Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej – umowa z dnia
                    21.04.1999 r. ze Starostą Powiatu Dąbrowa Tarnowska. Wynik finansowy: - 14 969,57 zł
                    d) prowadzenie Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w
                    Jadownikach Mokrych – umowa z dnia 26.10.2001 r. ze Starostwem Powiatowym w
                    Tarnowie. Wynik finansowy: - 54 884,98 zł
                    e) prowadzenie Ośrodka Wsparcia Dziennego – umowa nr 2/2002 z 15.11.2002 r. z Powiatem
                    Tarnowskim. Wynik finansowy: -18 150,99 zł
                    f) prowadzenie Szkoły Podstawowej Specjalnej i Gimnazjum – umowa ze Starostwem
                    Powiatowym w Tarnowie. Wynik finansowy: 0 zł
                    g) prowadzenie Hospicjum w Dąbrowie Tarnowskiej – umowa z NFZ nr 065/200001. Wynik
                    finansowy: 295 799,33 zł
                    h) prowadzenie Zakładu Rehabilitacji Leczniczej w Jadownikach Mokrych – umowa z NFZ
                    nr 065/00046. Wynik finansowy: - 124 257,00 zł
                    i) prowadzenie Stacji Opieki Caritas w Tarnowie – umowa z NFZ nr 065/200035. Wynik
                    finansowy: 31 582,44 zł
                    7
                    j) prowadzenie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Grybowie – umowa z NFZ nr
                    063/200244/OD. Wynik finansowy: 33 720,00 zł.
                    16. Rozliczenia podatkowe:
                    Caritas jako kościelna osoba prawna prowadząca tylko statutową działalność charytatywną
                    była zwolniona od podatku dochodowego od osób prawnych oraz ze składania zeznań
                    podatkowych CIT-2 i CIT-8. Tylko Hospicjum i Dom Pomocy Społecznej w Dąbrowie
                    Tarnowskiej składały CIT-8. Natomiast Caritas oraz wszystkie jednostki organizacyjne
                    składały roczne deklaracje PIT-4R. Na koniec roku w wystąpiły zobowiązania podatkowe z
                    tyt. PIT – 4R (podatku dochodowego od osób fizycznych) w Ośrodku Opiekuńczo –
                    Rehabilitacyjnym w wysokości - 16 773,00 zł , Domu Pomocy Społecznej w wysokości –
                    2 280,00 zł oraz w Zakładzie Rehabilitacji Leczniczej w wysokości – 2 343,00 zł. Caritas
                    Diecezji Tarnowskiej zapłaciła podatek od nieruchomości oraz podatek rolny.
                    --
                    ....znalezione w sieci.
                    • lechowski51 Re: Caritas drze pieniądze publiczne bez wstydu 12.01.11, 09:28
                      Ponadto pieniadze przeznaczono na;
                      a) pomoc rzeczowa i finansowa różnym grupom osób potrzebujących finansowana ze
                      środków własnych i uzyskanych ze zbiórek, ofiar, darowizn i akcji charytatywnych
                      przeprowadzonych w diecezji:
                      - zapomogi pieniężne na leczenie, zakupy oraz pomoc dotkniętym katakliz. – 5 470,00 zł
                      - zakup lekarstw i art. med.-rehab., mat. remontowych., żywności, opału – 191 986,88 zł
                      - zakup materiałów remontowych, żywności, opału itp. – 105 353,53 zł.
                      - dofinansowanie dożywiania dzieci w szkołach – 5 646,45 zł
                      - dofinansowanie grupowego wypoczynku wakacyjnego dla dzieci – 57 080,00 zł
                      - dofinansowanie świetlicy parafialnej – 6 000,00 zł.
                      - pomoc ofiarom powodzi w kraju i za granicą – 1 147 096,64 zł
                      - dofinansowanie Caritas Polaka – 12 000,00 zł
                      - dofinansowanie kuchni dla ubogich – 13 000,00 zł
                      - pomoc żywnościowa z UE + koszty programu PEAD – 3 200 598,29 zł
                      b) duszpast. charytatywne w diecezji, akcje promujące działania Caritas – 72 954,87 zł.

...a teraz dalej sobie plujcie na czarnych i uprawiajcie czarna propagande ze koszty administracji to 35-70% gdy tymczasem wynosza 6%.Ja wam wyszukalem wszystko o Caritasie a teraz w ramach wzajemnosci znajdzcie mi taka instytucje jak moj Caritas gdzie 3 czlonkow Zarzadu zarabia rocznie lacznie 100 tys zlotych.
                      --
                      ....znalezione w sieci.
      • lechowski51 Re: Odp w sprawie WOSP i innych "lechowskich" zar 13.01.11, 08:55
        Radze skierowac pismo do Prezydenta.a 30 dni na odpowiedz.
        --
        ....znalezione w sieci.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka