Dodaj do ulubionych

Akcjonariat Obywatelski-bezpłatny kurs giełdowy!

16.08.11, 10:09
Szanowni Państwo,

W piątek 9 września 2011 r. o godz. 16:30, w Hotelu Kameleon (ul. Warszawska 2a) w Tarnobrzegu, odbędzie się spotkanie Akcjonariatu Obywatelskiego - programu edukacyjnego pod patronatem Ministra Skarbu Państwa.

Spotkanie jest otwarte - zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć inwestowanie na rynku kapitałowym lub poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Wydarzenie jest częścią ogólnopolskiego cyklu edukacyjnego prowadzonego przez Ministerstwo Skarbu Państwa, Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Izbę Domów Maklerskich oraz spółki PZU i TAURON w ramach programu Akcjonariat Obywatelski. Współorganizatorem spotkania w Radomiu jest Dom Maklerski PKO Banku Polskiego.

Na spotkaniu oprócz omówienia idei programu Akcjonariatu Obywatelskiego słuchacze będą stopniowo wprowadzani w świat giełdy i inwestycji. Poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawy analizy fundamentalnej i technicznej. Uczestnicy otrzymają również praktyczne wskazówki, czym kierować się inwestując na giełdzie oraz jak korzystać ze swoich praw, jako akcjonariusza spółki giełdowej. Zdobyta na spotkaniu wiedza pozwoli na podejmowanie świadomych decyzji inwestycyjnych. Wszyscy goście otrzymają również materiały edukacyjne. Po spotkaniu zapraszamy wszystkich na wspólny toast i poczęstunek.

Wśród uczestników zostaną również rozlosowane atrakcyjne nagrody.
PRZYJDŹ, DOWIEDŹ SIĘ I WYGRAJ NAGRODY!

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny:
www.akcjonari...nia-i-warsztaty
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka